Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 5:45:21
Autor Wiadomość
Arvilla



Dołączył: 26 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 11 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi zalezy zeby pojechac na KOnwent bo chciałabym lepiej poznac Osadników :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gil



Dołączył: 22 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: ElDorado

Wysłany: 11 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Niestety w tym roku nie moge skorzystac z konwentu, lecz w przyszłym pewnie sie pojawie. Tak że Gil nie jedzie, chyba że zajdzie nieoczekiwana zmiana, to natychmiast was poinformuje.czy konwent to właściwy wybór? myśle że tak, jednakże chciałbym sie znalleźć wśród was, lecz ne moge.... Chciaąłbym poznac wiele osób osobiście..... :o
___________
efutebeoel - bez reszty oddany!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WorldDragon



Dołączył: 10 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: eeee tam, nieważne =]

Wysłany: 12 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Witam @ll!!!

No to się źle dzieje narazie....nikt z moich znajomych, których znałem przed wstąpieniem do osady nie jedzie na konwent :( Dla SuperBombera...nie wyraził zgody ojciec na wyjazd, a dla Gila jest chyba za daleko...Taki juz los spotkał smoka, iż musi się sam znaleźć wśród obcych(żart, a może nie :?: ).Jak to wyraził kiedyś pewien osioł:"niech mnie ktoś przytuli..." :(
_____________________________________________________________
Veni, vidi, vici-Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłęm

___________
</post>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 21 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Arvilla (cytat):
Bardzo mi zalezy zeby pojechac na KOnwent bo chciałabym lepiej poznac Osadników :D

Konwent konwentem, a paru Jaskiniowców można poznać na jednym ze spotkań warszawskich :) . Najbliższe ma być 1 lub 2 kwietnia. A tutaj jest więcej szczegółów:http://imperium.heroes.net.pl/viewtopic.php?t=132&start=200.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 22 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Nie mogę obiecać :(.

Ale jako jedyny przedstawiciel "królików" postaram się przybyć. Powiedzmy, że na 75% tylko możecie na mnie liczyć. Wszystko w sumie zależy od tego gdzie i jako kto będę pracował. No i czy będę mógł mieć wolne i w zasadzie praca to chyba jedyne moje ograniczenie :(.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Arvilla



Dołączył: 26 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 22 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Jesli tylko czas mi pozwoli to z największą przyjemością zjawię się na spotkaniu Osadowym. Prawde mówiąc paru Osadników juz znam, jednego nawet dość dobrze ( tzn. tak mi się wydaje :) )
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 23 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Myślę zjawić się na konwencie, ale w tej materii zależy to od tego, czy Cahir też pojedzie. Ot takie z nas papuśki nierozłączki ;). A tak serio to mama nie puści mnie samej, a że z Cahirem znam się z reala już ładnych parę lat, więc on mnie będzie niańczył na konwencie, jeśli pojedzie :).
___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

A żeby nie było że nie na temat (chociaż chyba już pisałem - ale cóż :P):
Na Konwencie będę na 100%, chyba że mnie zabiją, czy co. A może i nawet wtedy przyjadę :P
Blisko mam, na wakacje jeszcze nic nie planuję, więc problemów raczej nie będzie.

___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 29 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

W wakacje zwykle nie mam nic do roboty (uprzedzam pytania - NIE mamy żadnego pola uprawnego :D . Jemy wszystko co normalni ludzie tzn. znakomicie zakonserwowane i zaszprycowane chemicznymi dodatkami :D ), uwielbia Herosy, piłkę nożną, siatkówkę, jestem wygadany. Czyli wszystko (prócz znajomości htmla, Mam szczątkową znajomość sprzętową).

Czyli wszystko (większosć) co potrzebne na konwent. Mam też luksusowy namiot (made in Campus :!: ), zdolny pomieścić baaaaardzo swobodnie 3 osoby, albo w normalnych warunkach 4 (lub trochę ciasno 5, albo ciasno 6. Ew. jak sardynki w puszce - 7). Co stoi na przeszkodzie? Nie wiem.

Moje statystyki:

Szanse pojawienie się na konwencie => 25 - 30%

Szanse przywiezienia ze sobą kogoś innego => 0%

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 29 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
...zdolny pomieścić baaaaardzo swobodnie 3 osoby, albo w normalnych warunkach 4 (lub trochę ciasno 5, albo ciasno 6. Ew. jak sardynki w puszce - 7).


Kiedyś spałem w namiocie "na sardynki" nie ma tak źle jak by się mogło wydawać. Tylko na hasło w lewo zwrot musząsię wszyscy przewrócić (hahaha...)

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 29 marca 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Mr_Rabbit (cytat):
Kiedyś spałem w namiocie "na sardynki"


Ja też. I też wcele nie było tak źle. Ostatecznie możemy układać sie warstwami :lol: .......

Mr_Rabbit (cytat):
Tylko na hasło w lewo zwrot musząsię wszyscy przewrócić


Czyli [to nie było śmieszne! - censored by jOjO]?

Ja też użądziłem sobie "konwent" z przyjaciółmi, ale znacznie bliżej. Było na pewno gorzej, niż może być na naszym zjeździe. Ale nie chcę krakać :D

Pozdrawiam

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiktor



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Trójmiasto

Wysłany: 1 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

A ja jeszcze nie wiem czy będe, zależy od wielu czynników: ew. "wrzesień" czy uda mi się wyjazd do Rosji albo Rumunii, czy nie będę pomagał się wtedy "adaptować" studęciontkom na uczelni, czy nie zagubię się w jakś lasach...
Ale na pewno konwencik będzie u mnie brany pod uwagę.
Moje pytanko: czy są ograniczenia do kiedy można się zgłaszać i czy można brać ze sobą ludzi spoza "Jaskini" (ale oczywiscie zorientowanych w głównej tematyce "Jaskini")
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 1 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Zdaje się, że można. W końcu jOjO przyjezdża z rodziną. Jest też wielu Jaskiniowców którzy zabierają ze sobą krewnych.

Ja do nich nie będę należał.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Ja zaś swój przyjazd (bo bardzo chciałbym na dzień dzisiejszy z osadnikami się spotkać) uzależniam od tego, jak przebiegnie proces mojej aklimatyzacji w Jaskini... myślę, że z przekonaniem rodziców nie powinienem mieć problemu. No chyba, że nie zdam. He, he... Ale swoje szanse oceniam na 50%...

PS. Do kiedy dać wiążącą odpowiedź trza?
PS2. Czy komuś w ogóle zależy, abym do Byczyna przybył ? :)

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Damiaen (cytat):
jak przebiegnie proces mojej aklimatyzacji w Jaskini


Mam nadziję, ze nie zabrzmi to uszczypliwie: proponuję najsampierw wybrać sobie jakiś avatarek.

Damiaen (cytat):
myślę, że z przekonaniem rodziców nie powinienem mieć problemu


Hmmmm.... wszystko zależy od tego, ile masz lat. Ja - piętnastolatek - przebłaganie rodziców mogę uznać za cud. Cud, którego jeszcze nie zacząłem realizować.

Damiaen (cytat):
Ale swoje szanse oceniam na 50%...


W egzaminach - powodzenia 8) . Pasz połowę szans. Tymczasem moje szanse przyjazdu do Byczyny oceniam na 25, góra 30%. Echhhh życie.....

Damiaen (cytat):
Do kiedy dać wiążącą odpowiedź trza?


Myślę że to nie ma znaczenia. Jak przyjedziesz, to będzie fajnie. Jak nie, to nie będzie. Chyba nie trzeba się tutaj zapisywać, żeby nie zostać wyrzuconym z konwentu?

Damiaen (cytat):
Czy komuś w ogóle zależy, abym do Byczyna przybył ?


Wszystkim :lol: . Nawet mnie - który ma nikłe sznse na przyjazd. Jaskiniowa solidarność i życzliwość nie powala na życzenie sobie, by ktoś nie przyjechał. Im nas będzie więcej, tym lepiej.

Chyba wszyscy popierają moje zdanie?

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Damiaen (cytat):
jak przebiegnie proces mojej aklimatyzacji w Jaskini


Mam nadziję, ze nie zabrzmi to uszczypliwie: proponuję najsampierw wybrać sobie jakiś avatarek.

Ależ nie, wręcz wdzięczny Ci jestem, za to, iż zwróciłeś mi uwagę na tak ważny problem, jakim jest brak avatara... wiem, iż przez to moje wypowiedzi tracą wiele na znaczeniu, a wręcz w ogóle je tracą, tak więc niezwłocznie udam się do najbliższego punktu dystrybucji. A tak całkiem na serio: czy uważasz, że avatar jest aż tak ważnym elementem image'u jaskiniowca? Bo ja nie... najważniejsze jest to co się piszę. No i jak się piszę, a nie ile :P

Konqe (cytat):
Damiaen (cytat):
myślę, że z przekonaniem rodziców nie powinienem mieć problemu


Hmmmm.... wszystko zależy od tego, ile masz lat. Ja - piętnastolatek - przebłaganie rodziców mogę uznać za cud. Cud, którego jeszcze nie zacząłem realizować.

Wiesz, gdybym miał piętnaście lat też trzymali by mnie w takiej sytuacji pod kluczem/kloszem (bali by się, iż ucieknę, he, he). Tym bardziej, iż od miejsca konwentu dzieli mnie pół Polski. Ale mając lat siedemnaście (niemal) to czy pojadę, leży jeno w mojej gestii...


Konqe (cytat):
Damiaen (cytat):
Ale swoje szanse oceniam na 50%...


W egzaminach - powodzenia 8) . Pasz połowę szans. Tymczasem moje szanse przyjazdu do Byczyny oceniam na 25, góra 30%. Echhhh życie.....

Egzaminach ? Czy autor może wyjaśnić mi w jakim sensie użył tu słowa egzamin, bo ja w gruncie rzeczy prostym człowiekem jestem i nie rozumiem.

Konqe (cytat):
Damiaen (cytat):
Do kiedy dać wiążącą odpowiedź trza?
Myślę że to nie ma znaczenia. Jak przyjedziesz, to będzie fajnie. Jak nie, to nie będzie. Chyba nie trzeba się tutaj zapisywać, żeby nie zostać wyrzuconym z konwentu?
Masz druhu rację. Przecie organizatorom wszystko jedno czy przyjedzie sto osób, czy dwieście... ba! a może tysiąc nawet... A potem bedziemy mieli scenki wprost z przytułków dla bezdomnych w zimie.

Konqe (cytat):
Damiaen (cytat):
Czy komuś w ogóle zależy, abym do Byczyna przybył ?


Wszystkim :lol: . Nawet mnie - który ma nikłe sznse na przyjazd. Jaskiniowa solidarność i życzliwość nie powala na życzenie sobie, by ktoś nie przyjechał. Im nas będzie więcej, tym lepiej.
Chyba wszyscy popierają moje zdanie?


Konqe, to był żart... może nawet Tarband by chciał abym przybył na to walne zgromadzenie? He, he...

Ja z pewnością bo kilka spraw do obgadania jest.

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Damiaen (cytat):
A tak całkiem na serio: czy uważasz, że avatar jest aż tak ważnym elementem image'u jaskiniowca? Bo ja nie... najważniejsze jest to co się piszę. No i jak się piszę, a nie ile :P


Myśle, że mogę, przynajmniej po części wypowiedzieć się w imieniu większości.

Avatary są i dobrze by było żeby każdy go miał.... nie wiem czy stosuje się w JB wymuszanie użycia Avatara, ale wyobraź sobie jak ludziom ułątwia życie taki obrazek po lewej stronie. Nie muszę zwracać uwagi na to kto pisze (mam na myśli czytać). Bo patrze na rysunek, nawet mu się nie przyglądam, tylko kontem oka rzucam spojrzenie, i widzę... acha MiB coś napisał... @lan się odezwał... itp itd (nie będę wszystkich wymieniał :D:D:D:D)... albo szukam kiedy ostatnio cosik tutaj napisałem, mamy patrzeć po imionach... pięć razy szybciej jest wyszukać mój Avatar.

SECOND
Avatar jest częścią Ciebie. Reprezentuje Twoją postać i Ciebie (przynajmniej tak mi się wydaje)... mój Avatar ma reprezentować człowieka - skrytobójce... Jeżeli widzę, że jOjO na Avatarze ma krasnoluda, to wiem, że prowadzi postać krasnoludach i to jest jego (albo i nie jest, ale powina być hahaha :D) ulubiona postać :P.

Tak więc w imieniu swoim zapraszam Cię drogi kolego do wybrania sobie jakiegoś Avatara, albo wysłania mail'a z obrazkiem, któy chcesz mieć jako Avatar.

Z pozdrowieniami
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 3 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Mr_Rabbit (cytat):
Avatary są i dobrze by było żeby każdy go miał


Otóż to.

Mr_Rabbit (cytat):
patrze na rysunek, nawet mu się nie przyglądam, tylko kontem oka rzucam spojrzenie, i widzę


No to przecież oczywiste! Jasne że tak. To bardzo ułątwia życie. Jak widze jakiegoś bladolicego jegomościa, to wiem, że napisał Rabbit. Nie muszę za każdym razem czytac kto to. Natomiast kiedy Ty (Damiaenie) napiszesz np. przy Obsydianowej Wyroczni, czy w "Snach Bogów", to musze sprawdzać, czy to Ty, czy jakiś gość. To jest trochę uciążliwe. Ale naprawdę nie chciałem Cię urazić.

Mr_Rabbit (cytat):
Avatar jest częścią Ciebie. Reprezentuje Twoją postać i Ciebie


"Ciebie", to może nie, ale "Twoją postać" to na pewno. zawsze lepiej, jak jakaś buźka się uśmiechnie :D .

Mr_Rabbit (cytat):
Tak więc w imieniu swoim zapraszam Cię drogi kolego do wybrania sobie jakiegoś Avatara


Ja również. Gorąco polecam. W galerii jest masa fajnych obrazków.

Damiaen (cytat):
czy uważasz, że avatar jest aż tak ważnym elementem image'u jaskiniowca


Tak.

Damiaen (cytat):
najważniejsze jest to co się piszę. No i jak się piszę, a nie ile


Wyznaję identyczną zasadę. W tym zgadzam się z Tobą w 100% :)

Damiaen (cytat):
Wiesz, gdybym miał piętnaście lat też trzymali by mnie w takiej sytuacji pod kluczem


Racja - mnie trzymają :D . Nie pozwalają wrócić o 22 do domu! Każą wcześnie iść spać!!! Koszmar.....

Damiaen (cytat):
od miejsca konwentu dzieli mnie pół Polski


Mnie znaaaaacznie mniej, ale nadal jestem bardzo niepewny......

Damiaen (cytat):
Czy autor może wyjaśnić mi w jakim sensie użył tu słowa egzamin


Jasne. Chodziło mi o to, co masz zdać. W końcu pisałeś:
Damiaen (cytat):
No chyba, że nie zdam
. Ale chyba chodziło Ci o maturę. Albo o coś innego. Ciekawe ile głupot palnąłem w tej chwili :D

Damiaen (cytat):
Przecie organizatorom wszystko jedno czy przyjedzie sto osób, czy dwieście... ba! a może tysiąc nawet


Otóż to!. Tylko...... hmmmm.... nie mamy 1000 mieszkańców imperium :D .

Damiaen (cytat):
Konqe, to był żart


Dobry :D

Pozdrawiam

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 3 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Mr_Rabbit (cytat):
nie wiem czy stosuje się w JB wymuszanie użycia Avatara


Avatara? a dzieżby! :D

natomiast dekret o avatarach, biogramach i paru innych szczegółach zostanie opublikowany, gdy dopracowane zostaną narzędzia do egzekucji.

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 3 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Khy, khy........ egzekucji?

Chodzi o egzekwowanie czegoś, czy o karę śmierci? Bo nie wiem w jakim kontekście zostało użyte to zdanie.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 3 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Damiaen (cytat):
No chyba, że nie zdam
. Ale chyba chodziło Ci o maturę. Albo o coś innego. Ciekawe ile głupot palnąłem w tej chwili :D

Ino jedną, he, he .... Otóż jedynym czynnikiem który mogłby pokrzyżować moje plany wyjazdu do Byczyna jest tzw. "brak promocji do wyższej klasy", czyli jakaś "gała" na moim pierwszym licealnym świadectwie....

Na co szanse wynoszą jakieś 0,00000000001 procenta.... :))

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 3 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Taki ze mnie moderator że off top powstał.

Gdzieżby przenieść takie dysputy. Ważne aczkolwiek nie stosowne w tym mieńscu?.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 4 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Pfffff....
I ja dostałam ochrzan od Tara, że piszę nie na temat ;]. No ładne kwiatki ;].

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sayo



Dołączył: 12 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: Wioska Olimpijska

Wysłany: 7 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie i ja będe ...zgoda Mamusi jest tylko jedna sprawa finansowa...Ale raczej 98% będe
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Phaere



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 kwietnia 2004     Lista Konwentowiczów Odpowiedz z cytatem

ekhm...do wcześniej wymienionych przeze mnie kataklizmów zapomniałam dopisać mojej Mamy (zmieniła zdanie jak usłyszała gdzie i na ile)....

Coś ostatnio moje szanse wyjazdu zmalały z 10000% do 1% (no cóż, zawsze można liczyć na cud...)

innymi słowy- nie czekajcie na mnie :(

___________
Czasami milczenie wyraża więcej
niż tysiąc słów...
I bywa najmądrzejszą rzeczą
jaką jesteśmy w stanie powiedzieć...
Dlatego: zamknij się i po prostu milcz!...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.