Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 5:17:06
Autor Wiadomość
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 22 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to kolejny dowód, że HoMM był, jest i będzie :). dziękuję Ci za tą malutką, ale jakże wspaniałą informację. Żeby, takie rzeczy ja w radiu słyszał to bym był w niebo wzięty :).

O naszą serię się coraz mniej martwię. Wasze opinie przekonują mnie do tego, że EA tego nie popsuje.

A w razie czego zawsze pozostanie nam trójeczka ;).

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 2 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie mam do EA... nawet tą firmę bardziej lubię od UbiSoft'u. Najlepiej oczywiście by było gdyby projekt przejął Interplay ale równie dobrze można "gdybać"...
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ASX76



Dołączył: 27 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 2 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Jeśli już o życzeniach mowa , to najlepiej byłoby gdyby "HoM&M V" robili fachowcy z Nival Interactive ( bo New World Computing z J. v. Caneghemem już dawno nie ma ).
Każde ich dzieło stoi na wysokim poziomie ( m. in. "Evil Island" , "Etherlords" , "Silent Storm"... ) i mają doświadczenie w robieniu turówek.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 2 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

W związku z zamiarem przejęcia Ubi przez EA mam mieszane przeczucia od pozytwynych że jakoś to będzie, po całkowicie negatywne.

Z tego co słyszałem to EA trąci komerchą na odległość. Jeżeli mają robić dalej takie gnioty to lepiej zeby HoMM-V w ogóle nie wyszedł. :evil: :evil: :cry:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 2 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

nie nie Haarald, bez przesady.

wypluj ostatnie zdanie ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ASX76



Dołączył: 27 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 2 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Haarald (cytat):
W związku z zamiarem przejęcia Ubi przez EA mam mieszane przeczucia od pozytwynych że jakoś to będzie, po całkowicie negatywne.




A na jakiej podstawie uważasz , że gra robiona przez Ubi na pewno byłaby lepsza niż made in EA ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 2 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Na to też gwarancji nie ma ale miałem nadzieje w związku z zapowiadajacą się współpracą z Nival'em.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ASX76



Dołączył: 27 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 3 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Jakoś trudno mi uwierzyć , żeby chęć przejęcia Ubi przez EA miała stanowić ważną przeszkodę hamującą prace nad "HoM&M V". "Elektronicy" nie mają nawet 20% udziałów , a Francuzi starają się uniemożliwić wykup części pozwalającej na wchłonięcie ich firmy przez giganta. Co mogą mieć do tego prace nad nowymi projektami , skoro Ubi w dalszym ciągu MA pakiet większościowy i w dalszym ciągu samodzielnie decyduje o własnej linii rozwoju :?:
Gdyby rzeczywiście plany EA miały wpływ na posunięcia Ubi , to czy ci ostatni obejmowali by teraz kontrolę nad Microids :?: Śmiem wątpić...
Za to plany EA mogą stanowić wygodny pretekst dla Ubi dlaczego wydłużają się prace nad Heroesami.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 5 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

szczerze mowiac sprawa coraz bardziej smierdzi.

bo masz racje - co ma przejmowanie kilku % udzialow do zespolow pracujacych nad grami, ktore maja jakies zalozone budzety, plany i grafiki?

no, nic nie ma.


byc moze Ubi szuka pretekstu by zyskac wiecej czasu do pracy nad gierkami?
byc moze cala ta "afera" byla gdzies ustawiona miedzy Ubi i Ea?
tego niestety my sie juz nie dowiemy.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 5 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Co do życzeń (marzeń) to ja widziałbym jako twórcę piątej odsłony Blizzard'a, ale jest to impossible. Większość osób pewnie wie dlaczego ;).

Co do układów i plotek... z tego co mi wiadomo to UbiSoft nie wypowiedział się na temat przejęcia przez EA. Całkiem możliwe, że jest to po prostu rozdmuchana plotka, bo szczerze mówiąc to oficjalnej wiadomości od EA czy US nie widziałem :|.

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 6 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do układów i plotek... z tego co mi wiadomo to UbiSoft nie wypowiedział się na temat przejęcia przez EA. Całkiem możliwe, że jest to po prostu rozdmuchana plotka, bo szczerze mówiąc to oficjalnej wiadomości od EA czy US nie widziałem

stare przysłowie pszczół mówi :" Jeśli pszczoła wlatujac do ula stwierdza ,że jest Cicho to albo nie jest juz pszczołą albo to nie jest UL"
pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morgul



Dołączył: 6 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: zewszad

Wysłany: 8 marca 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Ja zas nie chcialbym by blizz robil hommV - po prostu to nie ich dzialka i zapewne wyszlaby jakas kaszana, szczegolnie teraz gdy wiekszosc ekipy tworzacej byle hity blizza odeszla ( tzn to bylo jakis rok-pol roku temu ), zas sama forma nastawiona jest na $ poprzez naciski vivendii. Co do ubi, to na ich stronie w "press" mozna znalezc info o wykupieniu udzialow przez ea pod koniec ubieglego roku, jak i to, iz dzialania te sa odbierane jako wrogie (czy cos w tym stylu) i ubi bedzie bronic swoich udzialowcow itp - jak ktos chce poczytac to tam zapraszam. Oficjalne info rzadu Francji na sytuacje Ubi vs EA to chyba nie jest plotka, a takie ujrzalo swiatlo dzienne...
___________
Blood is life and it shall be all mine
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 18 sierpnia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Jak EA przejmie Ubisoft to z Heroesa zrobią Fifa Heroes Fotball! I będą grać se potwory w piłkę! :lol:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.