Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 5:30:00
Autor Wiadomość
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 1 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Fuuzy (cytat):
Jak inaczej mogłem to zrozumieć?


MHY, "teoretycznie" tam było. :P

Cytat:
Taki był zamiar - wszystko idealnie pasuje do klimatu WarCrafta. :P


Jeśli zamiarem było wprowadzenie mnie w obrzydzenie - to udało im się :P

Cytat:
W San Andreas jeszcze nie grałem, ale może w najbliższym czasie wymienię swoje Second Sight na najnowszą produkcję Rockstar...


Warto. Sam konsolki nie posiadam - ale grywam wystarczająco często u kolegi, by mieć idealnie wyrobione zdanie na ten temat. ;)

Cytat:
Co masz do MGS'a?!! *przyjmuje postawę średniowiecznego fanatyka*


Nic, conajwyżej zawsze się śmieję, gdy sobie przypominam MGS-ową aluzję do GTA. ;)

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 2 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Na celestial heavens wyczytałem że Trip Hawkins jest założycielem 3do i EA ( jak i to że został właśnie uhonorowany wejściem do galerii sław interaktywnej rozrywki )... więc cóz powiem tylko, że część fanów właśnie tego pana obwinia za "popełnienie" herosów 4 i bankructwo 3do ... Ile w tym prawdy nie wiem ...

W każdym razie powiązanie EA z 3do właśnie przez osobę tego pana odczytuje jako zły znak :(

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 2 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Coraz gorzej powiadam :cry: .... coraz gorzej "cry". Choć teraz możemy mieć nadzieję, że od heroes IV część piąta gorsza już nie będzie :? ... Wiem, że marne to pocieszenie, ale jednak...

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 2 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

http://www.3dnews.ru/documents/6202/Trip_Hawkins_ex3do.jpg - proszę, to zdjęcie powinno się znaleźć na jakiejś strzelnicy... Za oko 15 punktów, za nos 10, czółko 1, gęba 5 a każdy ząbek osobno 20. :P

Ktoś tam na Emu#dreams kiedyś (cytat):
W 1991 roku Trip Hawkins, twórca znanej firmy programistycznej Electronic Arts założył firmę 3DO Company (bla bla)


Reszta jest nieważna. Tak więc to, co żeś przeczytał, drogi Val Gaavie, to prawda. :P

Acid Dragon jak posta ja pisałem (cytat):
nie jest jedynym "winowajcą", a na pewno nie wszystko można zwalić na H4 (którego wyniki sprzedaży wcale nie były najgorsze - o wiele gorzej z dodatkami...), ale jestem całkiem pewien, że gdyby nie 'rządy' tego człowieka, 3DO i NWC mogłyby (zwracam uwagę na tryb przypuszczający)istnieć do dziś, ale z pewnością ten człowiek, któremu najbardziej powinno zależeć na dobrze firmy był jednym z tych, którzy ją pogrążyli.


Wiadomo, że Mr. Hawkins'owi zależało głównie na szybkiej kasie ze sprzedaży HoMM IV. O czym np. świadczą wypowiedzi niektórych pracowników firmy dotyczące maili z poganianiem oraz wypuszczenia H4 zbyt wcześnie. A szkoda - może byśmy nie bluzgali teraz na najnowszą części Heroes of Might and Magic, a wychwalali ją pod niebiosa, gdyby wyszła ociupinkę później?

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 2 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):
więc cóz powiem tylko, że część fanów właśnie tego pana obwinia za "popełnienie" herosów 4 i bankructwo 3do ... Ile w tym prawdy nie wiem ...


nie jest jedynym "winowajcą", a na pewno nie wszystko można zwalić na H4 (którego wyniki sprzedaży wcale nie były najgorsze - o wiele gorzej z dodatkami...), ale jestem całkiem pewien, że gdyby nie 'rządy' tego człowieka, 3DO i NWC mogłyby (zwracam uwagę na tryb przypuszczający)istnieć do dziś, ale z pewnością ten człowiek, któremu najbardziej powinno zależeć na dobrze firmy był jednym z tych, którzy ją pogrążyli.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 2 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):
proszę, to zdjęcie powinno się znaleźć na jakiejś strzelnicy... Za oko 15 punktów, za nos 10, czółko 1, gęba 5 a każdy ząbek osobno 20. :P


No proszę! Idealne zdjęcie... trochę przeróbek i mamy pierwszego negatywnego bohatera w HoMM-V! Pasowałby do Castle jako rycerz-zdrajca paktujacy z siłami zła.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 2 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Tudzież na złego lisza. Nie trzeba nawet skóry mu ściągać, jest idealnie brzydki. Ale to tak off-topiciem. :P

Swoją drogą, może trafimy na jakąś aluzję do Tripa Hawkinsa tudzież do H4 w H5? Np. misja polegająca na śledzeniu sprawy przedwcześnie sprzedawanego oręża cechu kowalskiego "Tre Deo" opatrzonego numerem "H4", a w której maczał palce czarny rycerz imieniem Rip Thawkins. ;)

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 2 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):

Np. misja polegająca na śledzeniu sprawy przedwcześnie sprzedawanego oręża cechu kowalskiego "Tre Deo" opatrzonego numerem "H4", a w której maczał palce czarny rycerz imieniem Rip Thawkins. ;)


To by zdecydowanie nadało grze smaczku :) ...
ale czy nie martwi was, że ten sam pan jest również założycielem EA ?? A jak wiadomo EA się teraz kręci wokól Ubisoftu

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morgul



Dołączył: 6 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: zewszad

Wysłany: 4 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Co do przejecia Ubi przez EA, to juz od dluzszego czasu slychac o tym. Ubi swrocilo sie do rzadu o pomoc - jednak rzad francji oficjalnie oglosil, iz nic nie moze zrobic. Z tego co czytalem Ubisoft szukal jakiejes silnej instytucji ktora by mogla przebic oferte EA - nie wiem czy ktokolwiek chetny sie znalazl. Ostatnimi czasy Ea wykupuje wszystko i wszystkich, lacznie z licencjami na wylacznosc - taki maja sposob. ( nie ma konkurencji = wszystkie gry hiciory - bo nie ma do czego prownac ) Pozniej splycaja gry i robia z nich arcadowki...najpierw jest $, pozniej sie mysli nad gra. Aha , zacytuje dzisiejszego newsa z GOLa:

" Dość ciekawą wypowiedź możemy znaleźć na serwisie Heroic Corner (wymagana znajomość języka naszych wschodnich sąsiadów). Wynika z tego, iż zapowiedź piątej odsłony znakomitej serii Heroes of Might and Magic, do której prawa po upadku 3DO przejęła firma Ubisoft, opóźnia się z powodu ... niejasnej sytuacji z EA. Zapowiedź gry miała pojawić się w styczniu, tymczasem mamy luty i nic.

Jak wszyscy już zapewne wiedzą, Electronic Arts jest największym w chwili obecnej udziałowcem Ubisoftu i dla nikogo również nie jest tajemnicą, iż przymierza się do całkowitego wykupienia francuskiego wydawcy. Jak sugeruje Heroic Corner, sytuacja ta jest tak zagmatwana, a ponadto kierownictwo Ubisoftu zupełnie nie ma pojęcia jaki kolejny ruch planuje wykonać EA, iż podjęto decyzję o czasowym wstrzymaniu zapowiedzi nowych tytułów, w tym wspomnianej właśnie Heroes of Might and Magic V. "

___________
Blood is life and it shall be all mine
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Ja z kolej na jednym z forum poswięconych grze (wymagana znajomosc jężyka naszych skośnookich przyjaciół) :lol: :lol: wyczytałem ....
A tak poważnie z tego co przeczytałem na forum hiszpańskim
to EA pakiekt kontrolny Ubisoftu przejmie w Marcu pozostaje kwestia Kilku procent(8%) jakie trzyma rząd francuzki . Akceptacja rządu jest wymagana do zmiany inwestora strztegicznego tu EA . Co do zapowiedzi gry Wariant Optymistyczny Marzec/ Kwiecień 2005
Wariant Pesymistyczny to Czerwiec a moze i pozniej
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

i takie sa uroki kapitalizmu.

pamieajcie, jak zakladacie firme, zeby nie robic z niej od razu spolki
notowanej na gieldzie po potem mozecie miec dziwne jazdy.


jak tak dalej pojdzie, to dojdzie do tego ze strategie beda robic jakies prywatne grupy modderow w ramach freeware.

nie ma co, przy takim obrocie sprawy to ciesze sie ze kod zrodlowy Call To Power 2 zostal udostepniony graczom z Apolyton.net do modyfikacji i poprawy. przynajmniej bedzie co modowac :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy jaskiniowcy .
Chciałbym wam zwrócić uwagę jak ciężki jest los fana Heroesów. Na każdym kroku przeciwności losu.
- wydanie H4 (arghh)
- chwilowa nadzieja na odkupienie błędów JVC
- piękne screeny
- zniszczenie 3DO
- przejęcie H5 przez Ubisoft
- dobre słowa Fabricego
- obiecanki cacanki
- arty i rozpacz (anioł ...)
- chwilowa nadzieja
- kolejne arty
- styczniowa zapowiedź ( ironia)
- nieszczęsna zapowiedź w CDA
- koniec radości
- powrót radości
- afera UbivsEa
- przełożenie zapowiedzi

Czyż los nie ma zlitowania dla fanów Homm?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Fanisko (cytat):
- chwilowa nadzieja na odkupienie błędów JVC


może się czepiam, ale mam nadzieję, że to NIE miało zabrzmieć tak, jakby JvC miał cokolwiek zawinić, a teraz odkupić swe winy :P

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czyż los nie ma zlitowania dla fanów Homm?


No to chyba trzeba bedzie poszukać innych dobrych gier, których akcja toczy się w świecie fantasy.
Jak na razie nie ma na rynku nic ciekawego (zwłaszcza turowki) ale w przyszłości kto wie?
Ja bym chciał aby w mniej więcej tym samym czasie wyszły HoMM-V i Disciples-III. Jesli jedna nawali to zawsze jest możliwość sięgniecia do drugiego tytułu... żeby jeszcze pojawiła się ta trzecia zupełnie nowa turówka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Mało prawdopodobne na wydanie obu tych gier, jak już widzimy z H5 są tylko same problemy, kto, gdzie i kiedy. A Strategy First z tego co mi wiadomo było jest na krawędzi bankructwa(o ile już nie zbankrutowało :( ) Więc Disciples 3 to wielka niewiadoma.
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

wlasnie, czy ktos moze mi wyjasnic ten fenomen bankructwa coraz to kolejnych firm?

w czasach, gdy w polsce nie bylo jeszcze ustawy o prawach autorskich i pan w sklepie z grami na atari za 5zl przegrywal kasety, firmy kwitly jak grzyby po deszczu.

dzisiaj rynek jest wiekszy, sprzet lepszy, zabezpieczenia lepsze, mniej graczy kupuje/sciaga piraty...


wiec o co chodzi?
kiedys gre tworzylo kilku gosci - programistow, grafikow, muzykow, jeden story-writer.

ja wiem, ze dzisiaj zrobienie gry wymaga wiecej nakladu sil i srodkow, ale bez przesady.

na co te firmy wydaja kase, ze tak bankrutuja ciegle?
wierzowce (aluzja do 3do) limuzyny, milionowe nagrody dla menadzerow?




niech mi ktos zdradzi te tajemnice wszechswiata.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Haarald (cytat):

Ja bym chciał aby w mniej więcej tym samym czasie wyszły HoMM-V i Disciples-III.


Ano właśnie - w tej samej zapowiedzi z CDA, którą miałem ostatnio okazję przeczytać w całości, jest też także aluzja, że wiele rozwiązań w H5 ma być zaczerpniętych z Disciples - w nawjasie było napisane "też już niestety śp". Nie słyszałem o żadnych problemach Disciples, a słyszałem o planach na Disciples III, więc czy ktoś może powiedzieć, o co chodziło tutaj CDA? Czy to też po prostu jakaś bzdura przez nich wypisana?

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

[quote="Acid Dragon"]
Fanisko (cytat):
- chwilowa nadzieja na odkupienie błędów JVC


Oczywiście , że nie. Chodziło mi o to , że w wywiadach JVC sam mówił , że H4 poszłow stronę RPG i chcę powrotu do strategii.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Haarald (cytat):
No to chyba trzeba bedzie poszukać innych dobrych gier, których akcja toczy się w świecie fantasy.

Jak dla mnie to sprawa wygląda tak :

opcja pierwsza
Jeśli herosami 5 wszyscy się zachwycą to nie ma problemu , jeśli rzeczywiście będzie to gra świetna ...

opcja druga ( tak chyba z 60% szans ma )
a) H5 będzie grą gorszą od h3 :(
b) H5 wogóle nigdy nie wyjdzie ...
c) Gdy EA przejmie Ubi wyjdzie Heroes 5 wersja RTS :lol:

A może jest jeszcze opcja 3 ??? Żona JVC gdy zobaczy h5 tak się zmartwi , że Jon uraczy nas nowymi herosami pod ukrytym tytułem "Magic kingdoms & might kingdoms"
I tu właśnie znaleźlibyśmy inne dobre gry w świecie fantasy :wink:
Evander (cytat):
niech mi ktos zdradzi te tajemnice wszechswiata.

Nic prostszego...
Widzisz mała firma np. mały sklepik rodzinny dba o finanse bo ma mało funduszy lub czasem wogóle !!! Im większa firma tym sprawa się komplikuje . Pomyśl o naszym kraju jak o wielkiej firmie i teraz odpowiedz sobie w co inwestują nasi politycy i gdzie znika część pieniędzy ???

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):


A może jest jeszcze opcja 3 ??? Żona JVC gdy zobaczy h5 tak się zmartwi , że Jon uraczy nas nowymi herosami pod ukrytym tytułem "Magic kingdoms & might kingdoms"

Może to był tylko sarkazm, ale takie rozwiązanie byłby wręcz idealne :!:
Inny tytuł ale gra ta sama... :roll:

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr >
To nie był sarkazm :wink: ... Jakoś tak sobie pomyślałem że przecież HoMM to tylko nazwa ...
Mozna wydać herosów w "zakamuflowanym" nowym tytule :)

Oczywiście takie rozwiązanie wiązałoby się z porzuceniem WSZYSTKICH znanych nam postaci (gelu, crag hack itp) , światów ... i tworzenia całej historii od nowa ....

... no ale czy ta wizja jest rzeczywiście nierealna ??? Wszak kobiety od dawien dawna miały duży wpływ na mężczyzn ... :)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Miały, miały..... prawdopodobnie gdyby nie żona JvC to HoMM wogle by nie powstało :P. To właśnie jej tak bardzo spodobało się King's Bounty, a Jon wolał się skupiać na Might and Magic :).

Rozwiązanie rzeczywiście dobre, ale rzeczywiście nierealne. Niestety Jon po pierwsze i tak ma już pracę w innej firmie i pracuje nad inną grą - jakimś MMORPG, więc raczej bez znaczącej fabuły o ile wogle z jakąś... ale może będą jakieś ukryte easter eggs.... a po drugie pamiętajcie, że choć Jon był głównym autorem, to jednak za np HoMM3 stał cały legion ludzi - ludzi z NWC, których ponownie zebrać nie da się w żaden sposób, a poszukać nowych, zakładać nową firmę i wogle... to jakoś średnio mi się widzi....

ale byłoby dobre :).

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 5 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Sądze że wystarczyłoby kilkunastu ludzi, sprzęt, czas i olbrzymi zapał do pracy, wtedy mogłaby powstać gra o olbrzymiej grywalności bez nowinek graficznych i innych pierdołek :wink:
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 6 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz, za to by się wielka firma wziąć nie mogła, bo skończyłoby się to niską sprzedażą. Chociaż nie tylko w sferze graficznej, na pewno by były jęki że to nudne i za trudne. Już nawet EIDOS wydając nowego Thiefa się na tym złapał - mimo że znacznie obniżył poziom trudności, było mnóstwo bluzgów, że trudno się gra i WoGle.

Ale spójrzmy na to z innej strony - spójrzcie sobie na Tibię. Odniosła ogromny sukces, a niewielka firma CIP Soft zaczynała z niewielkim kapitałem... Może czas założyć Behemoth's Lair Entertainment? ;)

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gavin Magnus



Dołączył: 16 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: crackoov

Wysłany: 6 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Pomysl ciekawy. gra oparta na H3 bedzie sie u nas dobrze sprzedawac. w Rosji tez niezle...
___________
Lepsze jutro bylo wczoraj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.