Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 1:26:19
Autor Wiadomość
ASX76



Dołączył: 27 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Haarald (cytat):
Cytat:
Czyż los nie ma zlitowania dla fanów Homm?


No to chyba trzeba bedzie poszukać innych dobrych gier, których akcja toczy się w świecie fantasy.
Jak na razie nie ma na rynku nic ciekawego (zwłaszcza turowki) ale w przyszłości kto wie?
(...)


A "Age of Wonders II : tron Czarnoksiężnika" i "AoW : Magia Cienia" ( obie w przystępnej cenie ) :?:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

PRZEDE WSZYSTKIM :!: DISCIPLES :!: nie można zapominać o tej grze! Uważam że to produkcja tak dobra jak Heroes. Choć nie wiem czy dane nam będzie ujrzeć kolejne części - Strategy First zbankrutowało... :cry:
Czyżby robienie " innych dobrych gier, których akcja toczy się w świecie fantasy(...)(zwłaszcza turowki)" jest nieopłacalna? :shock: Oby to była nieprawda.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Gor Na Toth (cytat):
Uważam że to produkcja tak dobra jak Heroes.

Tu bym się nie zgodził :wink: ...
Heroes jest grą lepszą od Disciples :!: ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

a ja pójdę pomiędzy :P - lepsza od H4, ale gorsza od H3 :P

w każdym razie nie wiedziałem, że Strategy First też poszło z dymem....
do diabła.... a miałm nadzieję, że kiedyś jednak Disciples III powstanie i będzie mogła stanowić konkurencję dla H5... ech.... sytuacja zbliża się do krytycznej...

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Cóż... Na Warlords V nie ma co liczyć, bo Ubisoft nie ma, z tego co wiem, zamiaru bawić się już w reaktywację tej serii.

Swoją drogą... Zdałem sobie teraz sprawę, że jeśli Ubisoft zostanie przejęte przez EA, stracimy nie tylko nowe HoMM, ale i mnóstwo innych tytułów... Ekhem, wolę nie wiedzieć, co zrobi Electronic Arts z kontynuacją Prince of Persia: Sand of Time i Warrior Within, z serią Toma Clancy'ego, Raymanem... Nie mówiąc o HoMM.

Czy EA po przejęciu Ubisoftu zaleje nas takimi "przebojami" jak:
- The Sims 3: Bohaterowie Mocy i Magii
- The Sims 4: Książe Persji
- The Sims 5: Tęcza Sześć (OMG!)
- The Sims 6: Komórka Odszczepieńcza (J.W.)
- The Sims 7: Oddział Duchów (SIC!)
- The Sims 8: Rayman uczy języka simów
- The Sims 9: XXX (Gdzie XXX jest dowolnym produktem Ubisoftu)

Oby tak się nie stało.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a ja pójdę pomiędzy - lepsza od H4, ale gorsza od H3

Sznowny Smoku teraz ja z klei stwierdzę cyt z innego topiku
Chyba jaja sobie robisz :P :P To tak jakbyś porównywał Comando na Atari (1988)z Pancer General
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

ja nie porównuję - od porównywania i pseudoobiektywnej analizy to jesteś tu Ty :)

Ja dokonuję krótkiego, wybitnie subiektywnego podsumowania szeroko rozumianej 'grywalności' obu strategii turowych fantasy, które mimo wszystko w wielu recenzjach jednak porównywane są. Ot, Disciples (II) przyciąga do ekranu przyjemniej i na wiele dłużej niż H4, ale nie tak, jak H3. Wg mnie to w zupełności wystarcza do ich oceny i wspólnego zestawienia.

A i jeszcze jedno - nie wydaję mi się, żeby przytoczony przykład był trafny, bo obie serie były wydawane w tym samym czasie.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

roobert (cytat):
Cytat:
a ja pójdę pomiędzy - lepsza od H4, ale gorsza od H3

Sznowny Smoku teraz ja z klei stwierdzę cyt z innego topiku
Chyba jaja sobie robisz :P


Hmmmm ... Co by nie było to stanę tym razem po stronie rooberta ...
H4 jest lepsze od Disciples ...

Oczywiście to tylko moje osobiste zdanie :wink:
(za to co teraz napiszę pewnie mi się zaraz dostanie od fanów Disciples :lol: )
Są gry które zaraz po pierwszej próbie odrzucają od ekranu monitora . Przy Disciples II posiedziałem chyba z 4 godzinki i jakoś nie miałem ochoty znów w to grać . Ja nie czułem że gram w strategię .

Ale oczywiście nie mogę obiektywnie ocenić gry której prawie wogóle nieznam ... Wiem że pierwsze wrażenie było kiepskie i tu właśnie h4 jest lepsze bo tam pierwsze wrażenie było dobre , dopiero z czasem się zniechęciłem ..

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Disciples to stosunkowo prosta gra. Samych mozliwości w niej nie ma zbyt wiele dzięki czemu komputer łatiwej sobie radzi... aczkolwiek można sprawić by dokonywał pewnych, oczekiwanych działań jesli chodzi o mapę przygody. Na polu bitwy działania jednostek nie są do końca takie pewne a i inteligencja potrafi "myśleć" wysyłajac jednostki które są w stanie zadać cios jednostkom, którym inny zestaw nie jest w stanie.

Może ujmę to tak. Disciples traktuję na równi z HoMM-IV jednak w porównaniu z czwórką disciples ma lepszą grywalność no i klimat pomimo faktu że brakuje jej pewnych elementów.
W stosunku do Disciples-III jestem optymistą i wierzę ze prędzej czy później ukaże się (zdaje się że prawa do niej wykupiła inna firma tu (?)). Na dobrą sprawę Disciples-II można potraktować jako HoMM-II i spodziewać się sporych zmian w takiej ilości jak zrobiono to w HoMM-III (mam na mysli koncepcje i rozwiazania w grze).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 7 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Haarald (cytat):
No to chyba trzeba bedzie poszukać innych dobrych gier, których akcja toczy się w świecie fantasy.
Jak na razie nie ma na rynku nic ciekawego (zwłaszcza turowki) ale w przyszłości kto wie?

niestety, a może stety się mylisz :P. Sam gram teraz w Age of Wonders Magia Cienia. Powiem szczerze, że moim zdaniem bije na łeb na szyje 4 odsłone HoMM. Grywalność przyrównałby do HoMM 3. Na prawdę warto zainteresować się tą grą. :).

End of Offtop ;)
Mr. Rabbit

Ktoś o tem już pisał, ale brak reakcji :(.

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

powiem moze tak .Subiektywnie w DisciplessII grałem kilka tygodni i jakoś sie nie przekonalem choć się strasznie napaliłem na te dwójeczke .
Klimat to jedyna rzecz którą bije zarówno HoMM 4 jaki 3 . Natomiast grywalność...hmm powiem baardzo subiektywnie schematyczność , schematycznośc ...znużenie...brak wykorzystania 'pełnych mozliwosci gry" Ta gra w z założenieniu zapowiadała sie dobrze ale zabrakło środków do do pełnej realizacji i sprawiała wrażenie niedokończonej ...
Co do poziomu AI Kompa w Discipless powiem tak wszystkie kampanie przeszedłem w około 2 tygodnie (oczywiście nie grając non toper )a wcale nie uwazam sie za wybitnego gracza dla porównania choćby taka kampania "Córka Pirata" z H4 zajeła mi ładnych kilka nocek nie mówiąc juz o innych z H3 . Więc dla mnie subiektywnie mówiąc nie ma porownania pomiedzy Discipless 2 a HoMM 3 i 4 co do grywalnosci .
Ale jak Juz powiedział Ktos powyzej End of offtop
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 8 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbit (cytat):
Sam gram teraz w Age of Wonders Magia Cienia.

Ooooo ... no to świetna gra :) ... Grałem sporo w AoW 1 i w AoW 2....
Ale słyszałem że AoW magia cienia to tylko dodatek do AoW 2 ... (tzn działa samodzielnie ale do gry wnosi tyle co dodatek) .... Mógłbyś potwierdzić lub zaprzeczyć ??? Bo nawet bym sobie zagrał :)
...................................................
Znów offtop... ale kurcze o przejęciu i tak nie ma newsów nowych więc tak jakoś dyskusja wszystkim na bok zeszła :oops:

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 8 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Hmmm...
Napiszę w temacie o AoW (o ile go znajdę, a jak nie to utworze). Nie będziemy bałaganić ;).

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gavin Magnus



Dołączył: 16 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: crackoov

Wysłany: 8 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

a mi Disciples2 sie podobalo[choc nie tak jak H3] i uwazam ze od H4 jest duzo lepsze. Jednostki maja apgrejdy do 5 poziomow, w H4 wogle nie ma. i chociaz jestem przeciwnikiem aktywnego herosa to w disciples on spelnia swoje zadanie i odpowiednio wyszkolony jest jedna z silniejszych jednostek armii. ALE JEST POTRZEBNY. w herosach mozna miec duzo jednostek wiec po co jeszcze super-silny bohater? a w disciples jest potrzebny bo nie mozna tworzyc wielo tysiecznych armii[szkoda...]
___________
Lepsze jutro bylo wczoraj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Parsifal



Dołączył: 2 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Sysigia

Wysłany: 8 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

EA ma bardzo dobre gry, ale inny styl. W H3 był ten niepowtarzalny klimat, natomiast H4 go :evil: niestety :evil: nie miało.

Wolałbym, aby EA skupiło sie jeszcze na LOTR (chociaż jest ich już 5)

___________
Kto chce pokoju, szykuje się na wojnę.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 8 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Gavin Magnus (cytat):
i chociaz jestem przeciwnikiem aktywnego herosa to w disciples on spelnia swoje zadanie i odpowiednio wyszkolony jest jedna z silniejszych jednostek armii. ALE JEST POTRZEBNY. w herosach mozna miec duzo jednostek wiec po co jeszcze super-silny bohater? a w disciples jest potrzebny bo nie mozna tworzyc wielo tysiecznych armii[szkoda...]

Hmmm ... jakby to tu powiedzieć : ŚWIĘTA PRAWDA :wink:
Sam bym tego lepiej nie powiedział

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maal Verne



Dołączył: 17 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: zzz Bagna

Wysłany: 9 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

EA ma bardzo dobre gry, ale inny styl. W H3 był ten niepowtarzalny klimat, natomiast H4 go niestety nie miało.

Może nie tyle co go nie było, ale był zupełnie inny- bardziej bajkowy.
Ja tam jestem za tym by wrócił klimacik z H2 - był naprawde wg. mnie wspaniały i zabrakło niego w pewnej mierze w H3.

Ale myśle, że gdyby wymieszać styl z H3 i H4- to powstałby takie który wieluby zadowolił- i który być może przypominałby ten z H2 (??)

___________
Immanuel Kant - "Niebo gwieździste nademną, prawo moralne we mnie"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Widać nie ma przyszłości dla Hirosów .... ale cóż.
Kiedyś gdy patrzałem na ludzi którzy płaczą nad swoimi seriami gier myślałem że przesadzają. To tylko gra - mówiłem. Jednak gdy teraz patrzę na moją ukochaną STRATEGIE ( NIE RPG ) to widzę że ci ludzie mieli rację. Zaczynam rozumieć tych ludzi . to takie smutne co Ea zrobi z hirkami... :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hwarang



Dołączył: 7 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 11 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

nie ma co sie martwic,EA - "chellenge everything";) na pewno nie pozwoli sobie na odebrania miana "za co sie zlapie,wcyhodzi z tego cos b.dobrego".

HOMM jest znany tylko i wylacznie jako seria turowa osadzona w realiach fantasy -tego zmienic sie nie da! Skoro EA idzie pod "masowke" to musi pojsc w ta strone!

Jedyne co mozna zmienic, to:
grafike -skoro juz wiemy ze ma byc fantasy to majac pieniazkow duzo moga stworzyc na prawde lepsza niz Ubisoft.
efekty -jesli czary beda robic wieksze i bardziej kolorowe "boom" to jak dla mnie bomba ;)
fabula -bedzie dopracowana, gdyz laczy sie nieoddzownie z grywalnoscia. A skoro gra musi byc grywalna to mysle ze wszystko jasne.

Ogolnie mowiac, moim zdaniem to co urzeka w Heroesie,co stanowi o grywalnosci gry to: klimat, grafika i sposob ukazania (czyli cala oprawa taktyczna, zrownowazenie itp.). Jesli popatrzec na gry wydawane przez EA to wlasnie na tych aspektach, skupiaja sie najbardziej.

___________
..pewnym swojej wiedzy jest sie wtedy, kiedy sie wie malo, wraz z wiedza rosna watpliwosci..
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 11 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Hwarangiem do pewnego stopnia. Z EA bardzo mnie sie podoba seria NHL, na prawde coraz lepsze wydania robili :). Boję się jednak, że EA może chcieć pójść dalej i zrobi zupełnie inną grę :(. Tak, tego się obawiam, natomiast nie wiem jak u nich z Fantasy. Do tej pory chyba nie wydali tego typu gry. Zazwyczaj były to rzeczy naturalne (rzeczywiste).

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 12 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Baj De Łej...

Jedna węgierska firma pod wodzą EA wydała niedawno Armies of Exigo - świetnego RTS'a, już teraz uznawanego za przykład, jak powinien wyglądać Warcraft III... Może wyjdzie im również z turówką, bo ponoć realizują jeszcze jakiś projekt, który ma być strategią turową. Jeśli ten projekt wypali i gra okaże się strzałem w dziesiątkę...

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 14 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Sczerze. Lepsza EA niż Ubisoft.
Może Heroes nie będzie i grą wspaniałą, ale przynajmniej będzie miał dobrą grafę. A Ubisoft .... Zresztą co ja będę komentował. Wystarczy sobie obejżeć sobie obrazki. Zresztą EA robiła już wiele rodzajów gier. I zazwyczaj wychodziły całkiem całkiem. Mają doświadczenie w innowacjach. I to (chyba) największa firma produkująca gry komputerowe, więc chyba lepsza EA niż Ubisoft.

___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbit (cytat):
...Boję się jednak, że EA może chcieć pójść dalej i zrobi zupełnie inną grę :(. Tak, tego się obawiam, natomiast nie wiem jak u nich z Fantasy. Do tej pory chyba nie wydali tego typu gry. Zazwyczaj były to rzeczy naturalne (rzeczywiste).

Zdravim
Mr. Rabbit

Jak to, przecież właśnie EA wydało "Warhammer. Dark Omen" (moja ulubiona taktyczna - szkoda, że już taka leciwa), a teraz "The Battle of the Middle Earth" (RTS, ale nawet niezły). Ale póki co nie przejeli jeszcze Ubi...
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 16 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):


(za to co teraz napiszę pewnie mi się zaraz dostanie od fanów Disciples :lol: )
Są gry które zaraz po pierwszej próbie odrzucają od ekranu monitora . Przy Disciples II posiedziałem chyba z 4 godzinki i jakoś nie miałem ochoty znów w to grać . Ja nie czułem że gram w strategię


mam podobnie z Rome Total War, tyle ze ja twardo staralem sie podbijac...

co to za moda na gierki ala Europa Universalis, ktore wlasciwie nic wspolnego nie maja ze strategia.....


DZIWNE!!!
mamy takie moce kompa, ktore obsluzylyby bardzo skomplikowane algorytmy AI w strategiach a producenci klada nacisk na grafike.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hwarang



Dołączył: 7 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 20 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

..dodatkowo wspomagali grafikami StarCraft:Xel'Naga Vengeance - RTS

Wlasnie dlatego nie wydaje mi sie zeby probowali stworzyc kolejnego RTS'a kosztem tak wielkiej liczby fanatykow serii HOMM - domy by im tlumy z nienawisci spalily;) Oni wiedza ze jak zmaszcza sprawe to potem beda mieli HOMM w realu :twisted: :wink: :D

a tak na marginesie, ostatnio w radiu taka akcje slyszalem:
zadzwonil sluchac o jakis konkurs ktory prowadzila w radiu kobieta (nie bede reklamowal ani radia ani kobiety;))
po wygranym konkursie kobieta pyta sluchacza:
- co Pan robi teraz?
- a zanim zadzwonilem w Shadowsa gralem -w sumie nic takiego (odpowiedzial troszke niechetnie,myslac pewnie i tak nie wie kobita co to takiego)
a tu nagle slyszy:
- o prosze w Herosika trzaskamy..

Jak to uslyszalem, to az mi sie usmiech na twarzy samoistnie wrzucil :P

Nie ma opcji moim zdaniem zeby zmieniono gatunek do ktorego HOMM przynalezy!!! pozdro:)

___________
..pewnym swojej wiedzy jest sie wtedy, kiedy sie wie malo, wraz z wiedza rosna watpliwosci..
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.