Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-1 9:25:49
Autor Wiadomość
Moandor



Dołączył: 24 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łapy woj. podlaskie

Wysłany: 17 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z całym szacunkiem, ale Wróżka to totalne badziewie... astrologia, horoskopy, magia i jakieś różne bzdury.... i to traktowane całkiem serio.....

Nie z tej Ziemi kiedyś czytałem, i było dobre, teraz nie wiem jak jest... ale jak podryfowało w stronę Wróżki to wielka szkoda....

Czwarty Wymiar tak samo... jakies parapsychologie i inne dziwadła energetyczno ezoteryczne... sorry ale ja tego nie trawię....

Nieznany Świat... tego nieznam ale domyslam się o czym jest....



Ja uważam tak samo. Kiedyś Nie z tej Ziemi i Nieznany Świat, były bardzo ciekawe, ale od jakiegoś czasu, już dość długiego, zeszły na niższy poziom. W Nieznanym Świecie, jeszcze czasem cościekawego można do poczytania znaleźć. A w pozostałych wymienionych, jest to już trudniejsze, ale czasami możliwe.
Niemniej jednak czasem czytuje jak mam chwilkę, którąś z tych gazet, jeśli w domu aktualnie sie jakaś znajduje.

MOANDOR

___________
Póki Bóg nie odsłoni przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie sie mieścić w tych paru słowach:
Czekać i nie tracić nadziei!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu wspominał, że czytuje Fakt. Eee, nie trawię tej gazety. W środku horoskopy, na ostatniej stronie goła baba i chaotycznie rozmieszczone informacje ze świata/kraju. Wolę zdecydowanie Wyborczą.

Z kolei gazeta telewizyjna Faktu to dno totalne - identyczne jak "Tele Tydzień", a w środku mamy jeszcze porady dla pań w stylu "Rodzić czy nie?"... Wolę zdecydowanie Telewizyjną Wyborczą. Tam przynajmniej można poczytać recenzje wartych uwagi filmów, felietony, "Małżeński Przegląd Talków" itd.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ghost: Nie Fakt, a Fuckt!. Fucktu! nie dostaniesz w kiosku; to jest zin punkowy, którego (a co tam, pochwalę się) jestem wydawcą. Wychodzi w Pile, chętnym (np: Faramirowi) wysyłamy go pocztą. Jakby ktoś miał ochotę, niech daje znać. :)
___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Damiaen (cytat):
Choć nie ukrywam, iż niektórym przypomnienie podstawowych zasad gramatycznych wyszło by tylko na dobre... I proszę nie wykręcać się dysleksją!


Właśnie, właśnie......

Faktu nigdy nie czytałem i nie mam zamiaru czytać. Nie interesują mnie gazety codzienne, bo tam jest istne wodolejstwo. Nie ma o czym pisać, więc leją wode aż szumi.

Wróżka: astrologioa? HOROSKOPY!!!???

To dziękuję, postoję.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Aiwelosse (cytat):
Ghost: Nie Fakt, a Fuckt!. Fucktu! nie dostaniesz w kiosku; to jest zin punkowy, którego (a co tam, pochwalę się) jestem wydawcą. Wychodzi w Pile, chętnym (np: Faramirowi) wysyłamy go pocztą. Jakby ktoś miał ochotę, niech daje znać. :)


Aaa... Sądziłem, że "Fuckt!" to wyśmianie nazwy tego dennego dziennika, "Faktu" ;)

Fuckt!... Hmm, intryguje to to nazwą... Prześlecie? :mrgreen:

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ghost: Pewnie. Daj mi adres na mejla, wyślę Ci w ciągu tygodnia :)
___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Aiwelosse (cytat):
Ghost: Pewnie. Daj mi adres na mejla, wyślę Ci w ciągu tygodnia :)


To ja też, ja też..! Proszę ładnie :) Na h.exe@wp.pl Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Hexe: To jest zin papierowy :) Musicie mi podesłać adresy domowe :) aiwelosse@heroes.net.pl :)
___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Yeah! Wreszcie ktos pomyslał o ynteligentnej działalności na rzecz innych i stworzył coś, co mozna dodtknąć :D . Aiwelosse: nie trać czasu. Przysyłaj i nie przejmuj sie opiniami. Choćbyś miał przysłać tylko czystą kartke papieru - przysyłaj. Przynajmniej dostane raz w życiu jakiś list snail mailem :D .

A może ja bym napisałbym co czytuję? Więc tak:

:arrow: Na I miejscu stawiam prześwietne CD - Action, które czytuję namiętnie, w miarę regularnie. Są rewelacyjni, ale popełnili jeden NIEWYBACZALNY błąd - zabrali 50 stron i dali zamiast tego 1 cedek. Ja kupuje to czasopismo dla TEXTU, nie zaś durnych dem. Oczywiście są tego plusy - wychodzi więcej pełnych wersji, (ale oczywiście nie dla nich kupuję) a jak wiadomo są one po prostu genialne (ostatnio - BloodRayne, miodziooooooooooo). Z płytek wysysam ujeszcze Bonuxy (1 i 2).

Byłoby po prostu extatycznie, utopijnie etc. gdyby oddali te 50 stron, zabrali 1 CD i zmniejszyli ilość recenzji, a zamiast tych gier dali więcej poradników, kursów (HTML!!!!! JĘZYKI PROGRAMOWANIA!!!! co prawda już kiedyś było) i tekstów do "Nie tylko gramy". Ostanio doszedł dział "Pod ostrzałem" i chyba właśnie dla niego zmuszę się do kupowania go co miesiąc. Allor (urósł w moich oczach, bo napisał solucję do Hexen II, a ja nie mogłem sobie poradzić z zagadkami, a tipsów przecież nie będę używał) wypadł całkiem nieźle.

Mówiąc z lekkim przesadyzmem, to wychowałem sie na tym piśmie. To dzięki niemu nie mam problemów z ortografią, mam najlepsze w klasie oceny z wypracowań (podczas gdy inni dyskutowali jeszcze o Dragon Ballu, ja umiałem pisać relację i recenzję [przyznam, że kiedys też byłem fanem Dragona :oops: ]). Można powiedzieć, że tak naprawdę zawdzięczam im więcej niż niejednej osobie.

No dobra, czas mnie goni. O reszcie czytadeł napisze kiedy indziej. Zachęcam do dyskusji o CD - Action.

Pozdrawiam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 2 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ekhem, ekhem...... parę spraw.

:arrow: Dlaczego tu wszystko ucichło? Ludzie nic nie czytają czy co? Przecież topic jest dobry. Tymczasem nikt tu nie pisze........... Temat pasuje do Jaskini a, zaczyna staczać sie w dół Karczmy :(

:arrow: Druga sprawa:

Aiwelosse (cytat):
Ghost: Pewnie. Daj mi adres na mejla, wyślę Ci w ciągu tygodnia :)


Mam nadzieję, że mnie też..... adres wysłałem. Tydzień mninął, a chętnie bym coś poczytał. O czym ten zin właściwie jest?

Pozdrawiam [wszystkich którzy czytają jakieś pisma]

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 2 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o CD-Action, to rzec muszę, że czytam je sporadycznie, a jeszcze sporadyczniej kupuję. W ciągu ostatnich dwóch lat kupiłem dokładnie dwa numery: jeden w grudiu, z powodów, nazwijmy to, osobistych, drugi zaś w maju z powodu jednego, a oczywistego: pięćdziesiąty numer ActionMaga, e-zina do CDA dodawanego.

Bo i z ActionMagiem związany jestem i to związany od ponad dwóch lat. A jest to, trzeba Wam wiedzieć, magazyn internetowy i to wcale udany. Z początku miał być jedynie przedłużeniem CDA, e-magazynem o grach - z czasem jednak wyłamał się poza komputerowy standard i jest magazynem o tematyce wszelakiej: począwszy od zjawisk paranormalnych (Strefa 51), przez poezję (Periodyk Poetycki), na propagandzie socjalistycznej skończywszy (Głos Mas). Nie brak tu także tekstów filozoficznych i światopoglądowych - wszystkich artykułów jest w każdym numerze kilkakroitnie więcej niż w samym CD-A. A i poziom ich niski nie jest, więc czytać warto.
Zapraszam więc: www.actionmag.prv.pl

Co do Fucktu zaś: Fuckt to zin punkowy, tworzony przez ludzi z tą subkulturą w pewnym stopniu związanych. Nie ma jednej linii światopoglądowej - tworzą go różni ludzie i różne opinie tam prezentują. Ogólnie jednak rzec trzeba, że prezentuje w większości opinie antyfaszystwoski i antynazistowskie, pacyfistyczne, trochę anarchistyczne i antyglobalistyczne i ogólnie proekologiczne. Nie specjalnie radzę pokazywać dresom i skinheadom - mogą się mocno zdenerwować.
Wysyłanie numeru jakoś mi ostatnio nie idzie. Ale w końcu zin dostaniesz. Co się odwlecze, to nie uciecze.

___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 3 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Action Mag to jeden z lepszych internetowych zinów. Może być dobrą alternatywą, bądź uzupełnieniem dla czytjącego CD - Action. Klimat jest podobny. Ciekawa jest możliwość wyboru hmm..... wyglądu strony: zielony (bardzo ładny), dziewczęcy (ekhm.... cool :D ) i jakiaś amatorszczyzna stworzona zapewne dla tych, którzy nie chcą czekać zbyt długo na otwarcie strony.

Masz rację Aiwelosse, że artykułów jest więcej niż w CDA. Powiem więcej - artykułów w CDA jest za mało! Sa co prawda recenzje, ale toi jest coś obowiązkowego w każdym numerze. Natomiast prawdziwych artykułów, tzn. czegoś, co jest nam nie znane z treści, coś orginalnego (np. "PC i Fotomontarz", "Czy Adolf Hitler grał w Quake'a?") jest stamnowczo za mało. Jest co prawda dział "O grach inaczej" (genialny), ale to trochę za mało. Gdzie do cholery są Przemyślenia?!?!? Jak mogli je zabrać?

Oczywiście jest też odlotowy dział "Na luzie", który, choć w końcowych partiach magazynu, często staje się początkiem mojej lektury :D

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 3 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Hubertus (cytat):

Czwarty Wymiar tak samo... jakies parapsychologie i inne dziwadła energetyczno ezoteryczne... sorry ale ja tego nie trawię....

Z całym szacunkiem ale czwarty wymiar istnieje :P , czwarty wymiar to czas, ale jak widać w takim pisemku pseudonaukowym nawet nie wiedzą o tym że czas to czwarty wymiar związany już od dawna teorią Einsteina......

A obecnie czytam już nic, bo nie wszystko to albo brukowce....Kompeltnie brak obiektywnych i niezależnych gazet, jedynie Angora jest ciekawa bo można poczytać coś więcej i z całego świata......

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 3 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Sorry, ale co rozumiesz przez obiektywne i niezależne gazety?
___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 3 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Sorry, ale co rozumiesz przez obiektywne i niezależne gazety?

A takie które piszą prawdę a nie wyssane z palca informacje, takie które równo jadą po wszystkich formacjach politycznych i ganią ich za błędy i afery, takie które nie robią z pewnych polityków kolejnych premierów RP, takie do których jak się zadzwoni z jakimiś informacjami dotyczącymi afery przyjmą je a nie pytają o jaką parie chodzi.......

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 3 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Hmmm..... skoro tak Cię interesuje polityka, to może zostaniesz Politykierem? Może by Cię przyjęli? Tak moja malutka sugestia.

Osobiście nie czytam gazet w których piszą o polityce, bo polityka sama w sobie sprawia, że chce mi się wymiotować. Mam tego powyżej uszu. Chodzi tu głównie o Wyborczą, Rzeczpospolitą. Ale masz rację - Angora jest naprawdę super. Wybierają texty raczej ciekawsze z tych wszystkich szmatławców które pojawiają się codziennie w kioskach. No i jest jeszcze Angorka :D

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Moandor



Dołączył: 24 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łapy woj. podlaskie

Wysłany: 3 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Macie racje, polityka to istne szambo, i czytać o nim mi sie nigdy nie chce ani trochę. Ci pseudopolitykerzy występują przed kamerami i w żywe oczy mówią nieprawdę. Aż się czasem dziwię, że człowiek może być do tego zdolny.

Żadnych gazet politycznych...

Moandor

___________
Póki Bóg nie odsłoni przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie sie mieścić w tych paru słowach:
Czekać i nie tracić nadziei!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 3 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Moandorze, my się nie zrozumieliśmy. Mnie chodziło o politykierów, nie polityków. Politykierzy to jedna z grup działających i JB. Sprawdź.
___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Moandor



Dołączył: 24 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łapy woj. podlaskie

Wysłany: 3 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Konqe, doskonale sie zrozumieliśmy. Wiem co to są Politykierzy, sam do tej grupy należe.

A jeśli okreslenie użyte przeze mnie jest nieodpowiednie, może być pseudopolitycy, jesli chcesz.

Moandor

___________
Póki Bóg nie odsłoni przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie sie mieścić w tych paru słowach:
Czekać i nie tracić nadziei!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 4 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

No cóż, aktualnie czytam po raz trzeci wyśmienitą książkę, za jaką uważam:

"Rozwój zdolności parapsychicznych" autorstwa Williama W. Hewitt'a

Książka pomimo, że ma tematykę dosyć kontrowersyjną w niektórych kręgach to nawet dla osób, które nie wierzą w takie zdolności i nie chcą mieć z nimi nic wspólnego jest warta przeczytania... Dla przykładu cytat:

"Czy zatsanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóe małżeńśtwa są siedliskiem niezgody, dysharmonii, nieszczęścia i braku spełnienia, podczas gdy inne są zgodne, szczęśliwe i spełnione? Każdy może mieć satysfakcjonujący związek, jeśli tylko wie, jak to osiągnąć. Masz prawo do szczęścia i spełnienia.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy ludzie nie potrafią osiągnąć w zawodzie nawet najmniejszych sukcesów? Nienawidzą swojej pracy, nie rozumieją czego się od nich oczekuje, nie umieją dogadać się z szefem. A są tacy, którzy zawsze robią właściwe rzeczy we właściwym czasie i we właściwy sposób. Lubią swoją pracę, wiedzą, czego się od nich wymaga, i rozumieją się z szefem w pół słowa. Każdy może mieć takie zajęcie, jakie chce, i odnosić w nim sukcesy. Masz prawo do zadowolenia i sukcesów w pracy.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy ludzie ciągle chorują? Natychmiast łapią każdy krążący wirus. Jeśli w wypadku samochodowym bierze udział wiele osób, tylko oni są ranni lub odnoszą najpoważniejsze obrażenia. A inni chorują rzadko lub wcale. Wychodzą bez szwanku z wypadków, a raczej nigdy im one się nie zdarzają. Nie musisz chorować ani cierpieć. Masz prawo do zdrowia i życia bez bólu.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego niektórzy ludzie nigdy nie dotrzymują kroku bieżącym wydarzeniom? Zawsze są w złym miejscu i o niewłaściwej porze. Kiedy mają jechać na najwyższe piętro, wsiadają do windy zjeżdżającej w dół. Inni zaś zawsze wychodzą zwycięsko z każdej sytuacji, jakby byli w czepku urodzeni. Są zawsze we właściwym miejscu o właściwej porze. Jeśli ktoś taki przez nieuwagę zjedzie windą, zamiast pojechać na górę, możesz być pewny, że gdy wysiądzie, znajdzie banknot dwudziestodolarowy. Tylko od ciebie zależy, czy umiesz się "dostroić" do świata, czy nie. MOżesz tak siebie zaprogramować, żebyć był zawsze "dostrojony". Masz do tego prawo.
Czy zastanawiałeś się, dlaczego tak niewiele osób ma doświadczenia paranormalne? Ludzie ci potrafią dostroić się do innych umysłów. Mogą czerpać informacje z jakiegoś mistycznego źródła. Potrafią komunikować się ze zmarłymi. Mogą robić rzeczy często uznawane za cuda. A są też tacy, którzy nie umieją jednocześnie chodzić i żuć gumy, nie mówiąc już o paranormalnych doświadczeniach. Przyszedłeś na świat ze zdolnością do przeżywania takich doświadczeń. Masz do nich prawo."

To tylko krótki fragment obszerniejszych wywodów autora. Nawet jeśli ktoś się nie zgadza z pewnymi wnioskami wyciągniętymi przez autora, to na pewno nie będzie żałował, że przeczytał te strony... Polecam.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Raistlin



Dołączył: 27 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Kryn

Wysłany: 4 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Obecnie (po niestety długiej przerwie )czytam biografie mojego ulubionego zespołu-IRON MAIDEN- Run to the Hills.
___________
WSZYSTKO MA SWOJE APOGEUM, a potem zanika
spływa do oceanu jak płynąca rzeka
jak nasze życie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 4 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ekhm..... Sznowny panie Króliku. Jestem zadowolony z Twojego posta, ale przypominam Wasci, że tu nie rozmawiamy o książkach. Od tego są inne tematy. Tutaj mowa o czasopisamach.

Chociaż przyznam, że zaintrygowałeś mnie tym obszernym cytatem. Książka jest ciekawa, to pewne.

Panie Konqe, niech się pan nie dziwi, że ludzie nie tylko o czasopismach piszą - z tematu można wywnioskować co innego... - Hexe

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 15 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Popcorn-Młodzieżowa gazeta...lubię czasem poczytać nowinki i no jesy zawsze jakis prezent typu:dioda, pierscionek itp. Można się dowiedzieć o gwazdach rockowych :twisted:

Fakt(o tym sie mowi)-gazeta telewizyjna...lubię mieć program przy sobie :)

Cd-action-od czasu do czasu wezme 20 zloty i kupie...ciekawe rzeczy do pozytania m.in. recenzje, zapowiedzi...No i plytka z demkami :D

Władca piercieni-wychodzi co 2 tygodnie...bardzo ciekawe...caly czas zbieram..kazdy numer 24, 90 zł...Mam już sporo figurek..no i czasem podpowiedza jak zrobic elementy do makiety...i w niektorych gazetach daja darmowe farbki :)

Fakt, popcorn, dziewczyna, gala, pani domu mam za darmo...bo moj tatus jest drukarzem :D

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voldo



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Ruda Śląska (koło Katowic)

Wysłany: 15 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wam oraz moim rodzicom zaczęłam czytać Newsweek Polska. Wy zainteresowaliście mnie tematem a rodzice (którzy wyjątkowo kupili jeden numer) umożliwili sprawdzenie teramo. Przyznam szczerze, że jest całkiem ciekawy. Po raz pierwszy wiem co nieco o wydarzeniach z kraju i świata (wcześniej były tylko sporadyczne FAKTY z RMFu) :D . Wielkie dzięki :D :D :D . I kto zaprzeczy że Jaskinia pomaga się rozwijać?? Na pewno nie moi rodzice :twisted: .
___________
"Cum tacent, clamant" - Milczenie jest wymowniejsze od słów
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 16 maja 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Kiedyś kupowałem CD Action i Reset. Ostatnio kupiłem "Fantasy" z czystej ciekawości i dla jednego artykułu o nieumarłych.... być moze będę go kupował.
Poza tym sporo czytam: Gazeta Wyborcza, Polityka (do niedawna), Komputer Świat (przeglądam), czasem jakieś ekologiczne czy naukowe... regularnie przeglądam również portal onet.pl ale nie wiem czy zaliczyć to do czasopism.

...a i jeszcze coś jak byłem nastolatkiem czasem Catsa się kupiło :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.