Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-30 23:39:16
Autor Wiadomość
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 8 lipca 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Kiedy ja kupowałem pierwszy numer CDA, to to była rewolucja wprost. Reszta czasopism była na podobnym poziomie, heh.

Teraz to mnie nieco przeraża, ale trzeba pamiętać, że za czasów pierwszego CDA były inne czasy, ludzie mniej wymagali.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 8 lipca 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Tjaaa... nic dziwnego, że czytelnicy więcej dziś wymagają - w końcu CDA, serwując nam co miesiąc porcje wspaniałej rozrywki, rzetelnej informacji, przydatnych CD i gadżetów, przyzwyczaiło nas do wysokiej jakości pism komputerowych. Ciekawe, co wymyślą na dziesięciolecie swojego istnienia? Numer 100 był genialny.

Ghost, a Ty jak często czytasz CDA? Kupujesz co miesiąc? Ja tak, nawet zastanawiam się, nad wykupieniem rocznej prenumeraty. Tylko nie wiem czy z CD, czy z DVD. Podobno mam mieć niedługo odpowiedni napęd, a w wersji DVD jest tyle świetnych rzeczy, że nie patrzę już na te 6 zł, o które zwiększa się cena prenumeraty. Mowa oczywiście o rocznej.

A propos: masz może numer 03/04, oraz 13/03?

Pozdrawiam.

PS. Jak wg Ciebie CDA mogło być rewolucją, skoro 'reszta czasopism była na podobnym poziomie'? :D

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 8 lipca 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Był rewolucją, ponieważ zaczynał z płytkami :P

CDA kupować nie kupuję - dziedziczę wszystko po kuzynie, mam jeno te z okresu 96-02, dopiero dostanę resztę :P

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 17 lipca 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Więc się przygotuj, bo czeka Cię prawdziwa uczta intelektualna. Co prawda w tamtym okresie CDA schudło, ale podwyższyli poziom tekstów i ogólnie pismo stało się lepsze. A myślałem, że już lepiej być nie może. :D

A propos: skontaktuj się ze mną, jak będziesz miał. Jestem gotów kupić parę starszych numerów - niemożliwych do kupienia od CDA, jako archiwalia.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thorgal



Dołączył: 26 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Śrem

Wysłany: 1 sierpnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ja czytam najchetniej cd-Action(najlepsze pismo o grach:). no i jeszcze pc format lub pc world komputer.
___________
Niech Odyn ma cię pod swoją opieką!!!
(Put Your Hands Up In The Air)
Hi hi hi - przeszywającym śmiechem kończy swoją wypowiedź... aż do następnego razu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sheograth



Dołączył: 2 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Ancaria

Wysłany: 3 sierpnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Z tego co obecnie jest dostępne na rynku najlepsze jest CDA z Smugglerem na czele :P .
___________
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, aby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie czytam druk NIP-2 i moje poparcie dla pewnej partii wzrasta :)
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Havier



Dołączył: 20 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Moim zdanie najlepsze czasopismo kompowe to "Twój Niezbędnik" polecam !! Ostatnio na płycie był fajny program antywirusowy "Panda Antivirus Totanum 2004" genialny program ale niestety wersja 3 miesięczna. :cry:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Takie ze świata to: "Pani domu:P", "Życie na gorąco :P" i cuś tam jeszcze, to mi wystarcza :P

Takie komputerowe to: CDaction(oczywiście jak kasa wpłynie, czyli prawie co pół roku :P, Click(hmm...co pare numerów ;P), i cuś tam jeszcze, to mi wystarcza :P

Bo jako nie pamiętam reszty :P

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ja to czytam MANGAzyn :P wcześniej Kawaii a tak czasami żeby się pośmiać to czytam od koleżanek (szkoda mi na to kasy 8)) Bravo Girl, Twista czy Cosmo :) hehe
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maryan



Dołączył: 24 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Żdżary/Łuków a teraz Stolyca

Wysłany: 26 sierpnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Wiele lat Nowa Fantastyka, ale za dużo ostatnio angielszczyzny, za mało fantastyki, zamknęli Galerię, no i wywalili Jęczmyka - KICHAWA!
A teraz to regularnie Przekrój - dla mnie najlepszy

___________
"Piwo to moje paliwo"
"Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem"
z "Madrości Przystanku"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 28 sierpnia 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Z dzienników preferuję:

- GW, Rzeczpospolitą oraz regionalne NTO (GW i Rzeczpospolita zapewnaiją solidne źródło informacji czasami może niezbyt obiektywne, ale od czego mam szare komórki ;)

tygodniki:

- Newsweek (aczkolwiek przyznam szczerze, iż czasami zdarzają się straszne gnioty i wychodzą ksenofobiczne tendencje (patrz art. poświęcony odzyskiwaniu majatków przez mieszkańców państwa Izrael)
- Wprost (tygodnik całkiem, całkiem, aczkolwiek irytuje nieco prawicowa orientacja, choć trzeba przyznać że ostanio idzie ku lepszemu - czyt. ku bezstronniczności,
- Polityka (podobnie jak Wprost z tym że w drugą stronę,

miesięczniki:

- CHIP (kupuję i czytam po części ze względów sentymentalnych, lecz czasami coś ciekawego się znajdzie),
- Focus (od pewnego czasu czytuję stare numery, gdyż nowe to straszna tandeta - pojawia się jeden, dwa ciekawe artkuły na cały numer, nie to co kiedyś)

i to by było chyba na tyle :)

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Specter



Dołączył: 1 września 2004
Posty: 164
Skąd: Z najgłębszych czeluści spaczonej jaźni...

Wysłany: 2 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ach, CDA... Stare dobre czasy, gdy tydzień przed wyjściem nowego numeru już człowieka rozsadzały emocje. Nadal jest to sympatyczna gazetka, ale niestety... ludzie dorastają, wymagania rosną i fascynacja spada.

Ale tak do rzeczy, uważam że CDA jest najlepszym magazynem komputerowym. Dla mnie zaś, najciekawszą gazetą jaka się ukazuje.

___________
"To gaze under its hood, is to invite death"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 2 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ok, ok, Smuggie... Zaraz podamy ci jogurcik, a potem wypuścimy na arenę Spectera :>

Jakby to Smuggler zobaczył, to by się pochlastał (ciebie też :]), za mianowanie CDA "gazetką" :P

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 2 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Chociaż przyznac muszę, że te wieczne wojny: "CDA vs Czytelnicy GAZETY CDA" nużyły po pewnym czasie. Rozumiem raz, dwa, pięć. Ale praktycznie co numer? Nudne toto się potem zrobiło.
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Specter



Dołączył: 1 września 2004
Posty: 164
Skąd: Z najgłębszych czeluści spaczonej jaźni...

Wysłany: 3 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):
Jakby to Smuggler zobaczył, to by się pochlastał (ciebie też :]), za mianowanie CDA "gazetką" :P


Wybacz Smuggie, zapomniałem się. Faktycznie, wspominał coś, że nie lubi jak to pismo komputerowe nazywa się gazetką. Za swój bezczelny występek mocno przepraszam :wink:

___________
"To gaze under its hood, is to invite death"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 3 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Faramir (cytat):
Chociaż przyznac muszę, że te wieczne wojny: "CDA vs Czytelnicy GAZETY CDA" nużyły po pewnym czasie. Rozumiem raz, dwa, pięć. Ale praktycznie co numer? Nudne toto się potem zrobiło.


To tylko świadczy o niesamowicie wielkim IQ niektórych czytelników. Lub tego, że mają prośby innych w... nosie :P

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 4 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):
To tylko świadczy o niesamowicie wielkim IQ niektórych czytelników. Lub tego, że mają prośby innych w... nosie :P


Grupę takich czytelników ma - jak sądzę - każde czasopismo. Zresztą, abstrahując od zależności pomiędzy poziomem IQ a nazywaniem czasopisma gazetą, to niektórzy mogli po prostu podpuszczać Smugglera do takich komentarzy.
Ale nie o to chodzi. Mam na myśli to, że pare razy, albo też od czasu do czasu - to owszem - całkiem zabawnie było poczytać jak Smuggler się wyżywa. Ale w każdym numerze? Sorry, no bonus, ale ja miałem już dość wciąż odgrzewanego tego samego dania. Trochę świeżości, trochę egzotyki!

PS. tak się nastanawiam czy ten temat nie pasuje raczej do "Saloniku"...

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 4 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Na żywo Smuggler jest jeszcze zabawniejszy :PPP
___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 9 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Temacik zasycha. Miesiąc me paluszki nie dusiły klawiszy, a jeno parę postów się pojawiło. No więc jedziemy z tym koksem.

Gren (cytat):
poparcie dla pewnej partii wzrasta


Czyżby "nasi ludzie" dochodzili do władzy?

[---]
Panie Konqer, niezmiernie cieszymy się, żeś waszmość powrócił do naszej kochanej Jaskini i podjął dawno nieodwiedzane tematy, ale bądźże na tyle miły i taktowny i nie obrażaj Jaskiniowców, dobrze? Fakt, iż ktoś czytuje takie, a nie inne czasopisma, nie jest powodem do tego, by go wyśmiewać czy wywyższać się. Na przyszłosć proszę się nieco hamować w wyrażaniu swych kontrowersyjnych poglądów. - Hexe


A gdzież ja tutaj kogoś obraziłem?

Maryan (cytat):
A teraz to regularnie Przekrój - dla mnie najlepszy


Popieram każdą głoskę w tej wypowiedzi!

Eldacar (cytat):
Focus - (...) pojawia się jeden, dwa ciekawe artykuły na cały numer, nie to co kiedyś


To też niestety prawda. Pamiętam taki świetny artykuł o samurajskiej broni. Teraz kupuję sporadycznie.

Specter (cytat):
Ach, CDA... Stare dobre czasy, gdy tydzień przed wyjściem nowego numeru już człowieka rozsadzały emocje. Nadal jest to sympatyczna gazetka, ale niestety... ludzie dorastają, wymagania rosną i fascynacja spada.


CZYM jest? Aha - muszę się pochwalić, że już nie muszę latać do kiosku po CDA, bo od miesiąca jestem szczęśliwym ojc... znaczy prenumeratorem. ;)

Faramir (cytat):
Chociaż przyznać muszę, że te wieczne wojny: "CDA vs Czytelnicy GAZETY CDA" nużyły po pewnym czasie.


Spoko - zajrzyj do najnowszych numerów - takie listy już się raczej nie pojawiają. Np. w tym miesiącu AR jest po prostu genialne! Smuggler naprawdę był na wakacjach. Teraz główny temat, to Szanowny Pan Krzysztof G. i "jego ludzie", hehehe...

Aiwelosse (cytat):
Na żywo Smuggler jest jeszcze zabawniejszy


[---] Bez wątków religijnych proszę! - Hexe (oraz 24 godzinna doba), nie dały mi szansy na przekonanie się na własnej skórze, ale daję słowo, że kiedyś zajrzę na kanał.

Pozdrowienia ślę! Może będziemy się częściej spotykać.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 9 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Konqer (cytat):
Czyżby "nasi ludzie" dochodzili do władzy?


No commentz...

Post edytowany, jako że zawierał materiał niepożądany [czyt. cytaty z posta poprzedniego]. - Hexe

Konqer (cytat):
CZYM jest? Aha - muszę się pochwalić, że już nie muszę latać do kiosku po CDA, bo od miesiąca jestem szczęśliwym ojc... znaczy prenumeratorem. ;)


A chociaż podob... Eee, jak wrażenia? :P

Konqer (cytat):
Spoko - zajrzyj do najnowszych numerów - takie listy już się raczej nie pojawiają. Np. w tym miesiącu AR jest po prostu genialne! Smuggler naprawdę był na wakacjach. Teraz główny temat, to Szanowny Pan Krzysztof G. i "jego ludzie", hehehe...


Jak dla mnie, to Pan Krzystof G(reat Jerk). jest już nudny... Pierwszy jego list i jakże "yntelygentna", ubrana w bardzo mądre słowa odpowiedź była dobra. Według mnie [---] W tym wypadku, zachowaj, proszę, swoje zdanie dla siebie.

Konqer (cytat):
[---] (oraz 24 godzinna doba), nie dały mi szansy na przekonanie się na własnej skórze, ale daję słowo, że kiedyś zajrzę na kanał.


A ja nie wiem, czy WoGle w swoim żywocie zajrzę, bo mIRC to dla mnie czarna magia, a przez bramki wchodzić nie będę. Bo nie umiem :>

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 9 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

(Odnośnie ocenzurowanej części wypowiedzi Konqera)

Konqer do Nami (cytat):
(...) Mam nadzieję, że żartowałaś. (...)


Konqer, jedna rzecz. Mam nadzieję, że to Ty żartowałeś i że normalnie myślisz przed napisaniem posta, czy kogoś nim nie obrażasz. Naprawdę mam nadzieję.

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 9 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

(czytałam post Konqer'a przed cenzurą i do tego też się odnoszę)
Khem, jak by Waćpan nie zauważył napisałam, że czytam, żeby się pośmiać - nie wydaje pieniędzy na bezwartościowe (dla mnie) rzeczy.
Ale są osoby, które to czytają i to jest ich sprawa. Jak Ci się to nie podoba, to masz problem, bo niestety dość duża część społeczeństwa czyta takie gazety.


p.s
Można by rzec, że chłopaka mam, takich rad typu "jak go zdobyć" nie potrzebuje i nigdy nie potrzebowałam. A jeżeli nawet celulitis posiadam to za bardzo mnie to nie obchodzi :P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 11 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Ech, temat ciekawy, a nieuchronnie schodzi na psy...

Ciekawe zjawisko socjologiczne zauważyłem - część mieszkańców na gwałt potrzebuje prowadzenia dyskusji bezsensownych, które do niczego nie prowadzą... Ot po prostu wykrzyczeć, wyśmiać, obrazić a zero kreatywności... Pamiętajmy, że najcenniejsza jest krytyka kreatywna, użycie pewnych argumentów potwierdzających nasz wywód. Dlatego też na przyszłość proszę, dwa razy zastanowić się nad tym co zamierzamy, napisać w edytorze, sprawdzić , jeszcze raz się zastanowić i dopiero wrzucić na Forum...

Kraj nasz wolnym jest i każdy może wyrazić swoją opinię, ale uszanujmy naszych współrozmówców... Temat brzmi: "Jakie pisma czytacie?" a nie Jakimi pismami gardzicie? - więcej o tym co nas interesuje a nie o tym czego nie lubimy...

Co do CD-A - czasopismo, które owszem stało na przyzwoitym poziomie, aczkolwiek z biegiem lat coraz mniej podobał mi się specyficzny humor choćby z AR, cóż starość nie radość :) Tak więc od kilku lat nie miałem w rękach CD-A. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że od paru lat nie czytałem żadnego czasopisma o grach, z przyczyn czysto finansowych – kilka złociszy wolę wydać na Newsweeka, Politykę czy inne Wprost :)

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 15 września 2004     Jakie pisma czytacie? Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, ale zaszło tu małe nieporozumienie. W Imperium szanuję wszystkich, nikogo nie śmiałbym obrażać i trochę się zdziwiłem, kiedy zmyliście mi głowę. Ja nie chciałem obrazić Nami. Ja ją pochwaliłem, że czyta te pisma aby się pośmiać, a nie z wypiekami na twarzy sprawdza, jaki jest horoskop na najbliższy tydzień. Na się cieszę, że nie bierze tego na serio i jakkolwiek by zabrzmiała moja odpowiedź, to zapewniam, że moje intencje są jak najbardziej na miejscu. Z pisemek typu "Bravo Girl" naśmiewam się zawsze i wszędzie, więc bardzo się ucieszyłem, że jest dziewczyna, która także nie bierze tego na serio.

Konqer, zareagowaliśmy, jak zareagowaliśmy, bowiem Twe słowa zabrzmiały dość jednoznacznie. Cieszę się, że miałeś co innego na myśli, lecz na przyszłość pamiętaj, że używając jedynie słowa pisanego trudno przekazać czytającemu swoje intencje, bardziej czy też mniej ukryte - odbiera to tak, jak zostało napisane. A że napisałeś w ten, a nie inny sposób.. Cóż..
W dalszym ciągu jednak uważam, że nie powinieneś naśmiewać się w tak bezpośredni sposób z gazet typu "Bravo". Jakie one są, każdy wie i ma na ten temat swoje zdanie, jednak są ludzie, którzy je czytają (a dlaczego, to już ich sprawa) i takie naśmiewanie się z tych gazet jest nie w porządku. Ale to też od indywidualnego podejścia zależy - nic nie stio na przyeszkodzie, żeby w kulturalny i miły sposób wyjaśnił, dlaczego nie przepadasz za tego typu lekturą i najwyżej delikatnie "nawracać" tego kogoś na coś ambitniejszego. - Hexe


A Ciebie Faramirze zapewniam, że dogłębnie się zastanawiam przed napisaniem każdego posta i nie żartowałem w tym poprzednim. My się po prostu nie zrozumieliśmy.

[------------------------------------------------------------]

A teraz czas na dalszy ciąg korespondencji:

Ghost (cytat):
A chociaż podob... Eee, jak wrażenia?


Na szczęście nie... znaczy się - mam straszną nerwówkę w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca, bo nie wiem czy jak przyjdę do domu, to ktoś już rozpakuje CDA, czy nie. A ja kocham rozpakowywać to pismo spod warstw folii, wyrzucać te tekturki, wycinać zawieszki itd. Maniak ze mnie...

Eldacar (cytat):
Temat brzmi: "Jakie pisma czytacie?" a nie Jakimi pismami gardzicie?


Tu muszę się nie zgodzić. Jak sam napisałeś, temat brzmi "Jakie pisma czytacie" Ja np. przelotnie czytam różnorakie 'Panie domu', 'Naje', 'Twoje style', 'Czynastki' (bo z reguły czytam wszystko co wpadnie mi w ręce), ale i tak uważam je za marnotrawstwo papieru. W tym temacie możemy napisać co lubimy, ale także jakich pism nie lubimy (choć coś o nich wiemy, załóżmy że też czytamy). Na rynku jest mnóstwo gazet i pism. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, by krytycznie wyrazić się o którymś z nich. Zwłaszcza że nie widzę tu tekstów w stylu: "XXX to *** i *** a wszyscy jej 'redaktoży' to ***". Zresztą ktoś taki post od razu zostałby usunięty.

Domyślając się, co Eld miał konkretnie na myśli, pozwolę sobie skomentować - owszem, o swoich sympatiach i antypatiach piszcie, jak najbardziej. Jednak bez okazywania pogardy - a, niestety, w niektórych wypowiedziach mozna było takież coś odczytać.. :( - Hexe

To tyle i pozdrawiam wszystkich.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.