Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 11:37:29
Autor Wiadomość
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 5 czerwca 2004     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie czepiam tych obrazków bo dla mnie są extra, ale wam jak się nie podoba to może napiszcie petycję...... :evil:
___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 sierpnia 2004     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Młyn i pola walki jakoś przejdą [nawet anioł jeszcze może być ]
ALE EGO RYCERZA TO JUŻ NIC NIE PRZEBIJE !!!!
TE JEGO BUTY ROZŚMIESZAJĄ MNIE ZA KAŻDYM RAZEM !!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 20 sierpnia 2004     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

tak nadajecie na te obrazki jakby były wogóle zknocone i nie oddawały klimatu. TO NIE JEST 3DO !!! nie oczekujcie ze to wszystko będzie strasznie podobne do tych szkiców z 3. Mnie sie osobiście te rysunki bardzo podobają. Rycerz jest prawie narysowany najlepiej z dotychczasowych rysunków jednostek.
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 20 sierpnia 2004     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Rycerz jest tak samo źle narysowany jak reszta i można się spierać do końca świata. :lol: Nie ośmieszajcie się takimi wypowiedziami, komuś się podoba a komuś innemu nie, to kwestia gustu, więc pozwólcie że każdy z nas oceni to jak zechce.
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 20 sierpnia 2004     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Nie zamartwiałbym się nadto przykładowymi nieproporcjonalnymi do reszty ciała butami łucznika wszak jest to kwestia takiego a nie innego rzutu. Tak więc wcale to musi oznaczać że w grze bedzie on identycznie wyglądał.
Mam zastrzerzenia przede wszystkim do tego "coś", co przypomina anioła. Raz że wygląda to fatalnie, dwa ze odbiega od reszty jednostek.

A co do wypowiedzi poprzednika to całkowice popieram takie podejście.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ,iz dyskutować trzeba gdyż byc moze jakiś ułamek do twórcy dojdzie .ponadto Ubi robi BŁAD pokazując obrazki w takim powiekszeniu gdyz lepiej widać niedociągniecia po secundo gracz sie uprzedza ...żeby nie wiem jak zmniejszyli Rycerza to ja juz zawsze na pierwszym planie bede szukał jego Butów miast skupic sie na taktyce prowdzenia walki..jakoby nie mówić jak dla mnie przedstawione do tej pory artworki jakos mnie nie przekonuja ...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 3 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Siema!! Dotychczasowe szkice bardzo mi sie podobaja. Ja nie wiem czemu sie wiekszosci nie pasuja. Heroes to przecież gra fantasy i postacie muszą byc troche udziwnione. A co do kolesia z mieczem moze jest to rycerz krasnoludzki zyjacy w gorach.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 3 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

No cóż... Krótko: szkice są nazbyt bajkowe i nierealistyczne. Może aż takiego śmiechu nie budzą, prędzej żal, że kolejna część może być aż tak spieprzona. No cóż, niektóre wypowiedzi podniosły mnie na duchu, ciągle mam nadzieję, że będzie zupełnie inaczej niż tutaj. A co do krasnoludzkiego rycerza z gór: very funny :D Oszukiwanie samego siebie, bym to nazwał.
___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

[offtopic]

Bubeusz - hamuj się waćpan ze słowami. Zmiana tego kolokwializmu w Twoim poście to chwila...

Blood - Ciebie prosiłbym o nie używanie slangu w Jaskinii.

[/offtopic]

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 3 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

by the way, wiadomo cos o oficjalnej stronce herosow?

wogule co sie dzieje, i czy cos sie dzieje?

co z supportem technicznym dla poprzednich czesci herosow?

eh eh..... sa jakies nowe szkice? :?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 3 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Evander:
... cóż... miało być bez politykia... ale co tam...

3 razy NIE! ;)

... a teraz odrobina wyjaśnień...

Nie dzieje się nic szczególnego... ot parę szkiców i mgliste informacje. Parę miesięcy temu możnaby to uznać za kampanię reklamową ;)... ale teraz... cóż... produkcja w toku :P

Stronki Heroesów nie ma, i najpewniej długo nie będzie... ot lenistwo wydawcy ;)... zresztą... mnie tam oficjalne stronki nigdy nie interesowały - informacji na nich tyle co na pudełku :)

... co do szkiców...

Nowych nie ma... i to chyba lepiej... nie sądzę abym zdzierżył więcej tej chały (jeśli natomiast interesuję Cię szkice heroesowe w ogóle, to przejrzyj sobie te pochodzące z HoMMOnline... ciekawa robota... choć mam na myśli tylko te utrzymane w heroesowej stylistyce)


Cóż... natomiast jeśli chodzi o support...

- o ile mi wiadomo Ubisoft wydał reedycję H4 (choć istnieje duża możliwość, że były to jedynie plany, a moja bujna wyobraźnia dopisała resztę ;))

- jeśli chodzi o patche... http://www.ubi.com/US/Downloads/Category.aspx?NRMODE=Published&NRORIGINALURL=%2fUS%2fDownloads%2fCategory%2ehtm%3fdcId%3d61&NRNODEGUID=%7b1FD50493-4490-494E-9000-AE02451FA695%7d&NRCACHEHINT=Guest&dcId=63 - to adres pod którym można je znaleźć... niestety to jedyny ślad Heroesów na stronie Ubisoftu


PS.

Obydwa posty chyba nie za bardzo pasują do tego tematu :P

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

nieby nie pasuja...ale dzieki za info mimo wszystko.

milo wiedziec ze ktos trzyma reke na pulsie :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 4 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

No ja tylko wyrażam swoją opinię na ten temat? Jeśli kogoś tym sposobem obraziłem, przepraszam bardzo, nie miałem tego na celu.

To było offtopic, a teraz się wyłamię i napiszę coś na temat ;)

Wg. mnie na razie dobrze, że nie ma nowych szkiców. Niech się zajmują tym czym mają, a nie mydleniem ludziom oczu :) Potem nawypuszczają pełno tych szkiców, (które zostaną pewnie wielokrotnie potem przerobione) i jak zostanie wydana zapowiedź, to Ci co się nastawili na super-gierkę, zobaczą jaka jest na serio i się zniechęcą. A z drugiej strony Ci, co uważają szkice za dno, potracą nadzieję, jak będą zasypywani coraz to gorszymi obrazkami ;) Tak więc najlepiej zaczekać z tym aż do wersji testowej, żeby wszyscy zobaczyli H5 takiego, jakim będzie.

Nie znam się za bardzo na tej taktyce poducentów, powyższy tekst to jedynie logiczne myślenie, tak więc prosza mnie poprawić, jak bzdury nagadałem :)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Jako, że coś nie coś się znam na sztuce itp, no to mogę wtrącić kilka groszy od siebie..
Co do Pola walki- sam pomysł jest ciekawy, nawet bardzo.. murek mieszający się z tłem.. i jak na to patrze pod kątem "jak by to wyglądało w grzegdyby dali ciemniejsze kolory"(musi być bardzo dobra grafika- tak dokładna, a nawet dokładniejsza jak w H4 ale mniej baśniowe/neonowe kolory). I uważam, że gdyby tak dać naturalny kolor nasłonecznionej trawy(jest blisko, ale jednak zbyt neonowy) i jeszcze te kamyczki gdyby były tak troche mchcem porośniete, to byłby miodzio.. podoba mi się pomysł na pole walki..
Co do młynka.. on jest taki no "lekki"- a przynajmniej sprawia takie wrażenie- może przez te kolorki i kreskę :?.. budowla jest dość prymitywna, ale muszę przyznać że ma ten swój urok, a te bąbelki.. może to jakiś magiczny młynek :wink: ?
W sprawie rycerzyka... na pierwszy rzut oka wydawał mi się ok. ale no muszę przyznać, że im dłużej się jemu przyglądam tym wydaje mi się mniej arakcyjy.. w "doskonałych dziełach" głowa człowieka mieści się 8 razy w długości ciała(a jak ja sprwdziłam na naturalnym modelach, to głowa mieści się 7 razy)- a jemu 6 razy :? hmm czyżby to miał być człek prosto z średniowiecza? Niski przykurcz? wolałabym krzyżowca z H4- był taki promienisty i wyidealizowany :P... .Co do tarczy.. ktoś napisał że mogło by być godło gracza... ciekawe, ale nie wiem czy to by wypaliło.. więc ogólnie podsumowując uważam, że obrazki są okej- prócz rycerzyka, mam do niego kilka zastrzeżeń..
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 5 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Hellburn (cytat):
tak nadajecie na te obrazki jakby były wogóle zknocone i nie oddawały klimatu. TO NIE JEST 3DO !!! nie oczekujcie ze to wszystko będzie strasznie podobne do tych szkiców z 3. Mnie sie osobiście te rysunki bardzo podobają.

i to jest właśnie dobra uwaga.. Herosów przejęła nowa firma więc wszyscy powinni się przygotować na to że klimat samej gry będzie inny... same zasady pozostaną pewnie te same ale grafika zmieni się !!!
i moim zdaniem na lepsze :)
PS ano tu chyba jeszcze dodam że rysunki mi się bardzo podobają (zwłaszcza anioł, demon i to miasto elfów)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 6 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy jak te szkice wyjdą w praktyce...
Co prawda nie mam co do tego najlepszych nadziei, ale biorąc pod uwagę grafikę z H2, który mi bardzo przypadł do gustu, to moze być coś :) Ale w H2 nie było mieczy większych od bohaterów, rycerzy z głowami wielkości jabłka ani żadnych kretyństw w tym stylu... Ten wampir to jak dzika świnia wygląda, jak już przy tym jesteśmy... Od razu widać, że Chinolce mają z tym coś wspólnego ;) To o jednostkach, bo na przykład mapa przygody może być akurat ładna, ale pole bitwy to jak z bajki, tak samo zamki. Szkoda byłoby z H5 zrobić grę a'la "Reksio uczy czytać" :lol: [Przesadziłem w tej chwili, jakby się ktoś nie domyślił:)]

Może moje wrażenia są akurat takie, bo kojarzyłem zawsze świat Heroesów z Władcą Pierścieni, a nie z baśniową krainą, nie wiem. Ale faktem jest, że nigdy nie wyobrażałem sobie Heroesa jako mieszaninę jakichś dziwnych straszydeł, robiących za jednostki i do tego na takim tle. Ale tak jak mówiłem na początku: wszystko wyjdzie w praniu ;)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 6 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Jedynie to mi sie tutaj podoba to ten wojownik... jak dla mnie wsam raz... Jego moge jeszcze zaliczyć do świata Heroes...
___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Bubeusz :arrow: nie wiem gdzie widziałeś wampira :roll:
:arrow: noo świat Heroes nie jest moim zdaniem podobny do Władcy Pierścini :? dla mnie zawsze to był świat bajek i mitów, (patrz H1, H2) i tam widać bajkowość jak nic!
Aha (wiem powtarzam się) napisałam jakiś scenariusz, na "Przychodzi Gem do Sandrp".. tylko zapomniałam się podpisać :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 9 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Twoje szczęście, ja miałem okazję zobaczyć i nie mogę spać po nocach :lol:

Widziałem go dokładnie tutaj, razem z kapłanką, nekromantą, diabłem.... Zresztą, sama zobacz.

Najbardziej z nich podoba mi się krasny-lud :), bo jest taki normalny. Co do nekromanty, bez komentarza... (nawiasem mówiąc, coś dziwnie działa grawitacja wokół niego ;) )

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 9 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Bubeusz (cytat):
Twoje szczęście, ja miałem okazję zobaczyć i nie mogę spać po nocach :lol:

To są szkice do HoMMOnline Bubeuszu ! Śpij spokojnie gdyż to inna gra niż HoMM 5 :) ... Raczej też nie zobaczysz jej nigdy na oczy gdyż z tego co wiem to gra ta będzie wydana tylko na rynku azjatyckim... pewnie więc nie będzie nawet angielskiej wersji.

PS... a co do wampira to mi też się niepodoba. Gdyby nie był zgarbiony i te kły i palce u dłoni miał krótsze to bym go zaakceptował... Pewien jestem jednak że nawet tak jak wygląda to i tak jest dużo ładniejszy od tego z h4 (gdzie był we fraku i muszce brrrrrr)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 9 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

No to mnie uspokoiłeś... Wielkie dzięki :)

(Zastanawia mnie tylko, z jakich przyczyn te szkice zostały włożone w dział H5 :) Zresztą mój błąd, nie doczytałem)

PS A co do wampira, święta (a może przeklęta?) racja, ten z H4 to w ogóle wcale nie przypominał wampira. Może to była taka mutacja wampir-człowiek albo wampir we wczesnym stadium rozwoju? :)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 9 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

NAjlepszy Wampir byl w H3- taki rzeczywiscie przerazajacy, a nie jak w H2 zywcem wyjety z tanich horrorow...

Ogolnie grafika w H3 tez byla zrobiona najlepiej pod wzgledem ogolnych wizerunkow, byla taka zywa i realistyczna, w H2 byla za bardzo a'la (tu cytat) reksio uczy sie czytac, aczkolwiek nie az tak jak ten zamek ze szkicow...

Ze wszystkich szkicow do przezycia jest lucznik, jak zmieni mu sie troche proporcje, reszta do ponownego rozpoznania(w szczegolnosci taaaaki miecz jakiejs watlej anielicy...)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 9 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

ReTuRn` (cytat):
w szczegolnosci taaaaki miecz jakiejs watlej anielicy...)

Ale anioł to istota potężna. Chyba może łatwo unieść taki duuży miecz biorąc pod uwagę boskie moce. Może i sobie być wątła ale ta anielica i tak jest o wieeeeeelle silniejsza od zwykłego człowieka . Moim zdaniem może być tak jak jest. Krytykowałbym gdyby taaaaki miecz miał zwykły miecznik to już inna sprawa :lol:
Bubeusz (cytat):

(Zastanawia mnie tylko, z jakich przyczyn te szkice zostały włożone w dział H5 :) Zresztą mój błąd, nie doczytałem)

hmm ... pewnie dlatego że od dość dawna nie ma żadnych nowych szkiców z h5. Więc zapewne osoby tworzące dział h5 chciały wstawić coś nowego.. A po co tworzyć dział o grze której w Polsce nie będzie ? ..
Ja traktuje to jako ciekawostkę i pokazanie tego jak Ubisoft zmienia serię HoMM..

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie ten wampirek bardziej mi Impa przypominał :? , Krasnoludek był uroczy, a Nekromanci, calkiem fajni.

co do wampira z H4, ja tam nie miałam nic do niego :? podobny do tego w H2, z resztą H4 to był powrót do Tych pierwszych serii (więc troszeczkę się dziwę tym "wielkim fanom serii HoMM") Bo ja właśnie zaczynałam grać od H2. Ktoś napisał że H3 było lepsze pod względem wizualnym postaci od tych w H4, aaa tutaj jest już inna sprawa, bo moim zdaniem niektóre wizerunki były o wiele ciekawsze( a niektórych w ogóle nie było :? chyba nie zdążyły dobiec do portalu :? ) Jakie wizuerunki? Np. takie : Archanioł, dżin, niziołek, rusałka, krzyżowiec (taki świetlisty i piękny, wyidealizowany święty wojownik- od razu widać, że służy "Tym Dobrym") :) ) A niektóre praktycznie w ogóle się nie zmieniły np. Minotaur, Smok-Kościej, szkielet.
W zasadzie można się sprzeczać w wielu sprwach co jest lepsze a co gorsze w jakiej serii, bo to też sprawa gustu i w ogóle tego co kto preferuje, ja np. lubie świat baśni i bajkowości więc mnie nie uraziła taka kolorystyka jak w H4.
A co do szkiców, sam pomysł anioła jest bardzo fajny, ale jak znam życie pewnie inaczej zrobią go na ekranie komputera(POPRAWIĄ PROPORCJE!) i w ogóle się troszeczke kolorystyka zmieni,- pewnie na mniej intensywną.
Ale w tej anielicy najfajniejsza jest ta świetlista obręcz nad głową :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 10 stycznia 2005     Kolejna porcja szkiców: Odpowiedz z cytatem

włóczęga (cytat):
A niektóre praktycznie w ogóle się nie zmieniły np. Minotaur, Smok-Kościej, szkielet.
hmm moim zdaniem smoki w h4 wyglądały o wiele gorzej niż w h3 czy h2... jakieś takie sztuczne były i zbyt takiee no : "jak pajacyki na sznurkach " :cry: .... Wszystko to rzeczywiście rzecz gustu a taki crusader to i muszę przyznać lepiej wyglądał w h4 niż w h3 .... anioł jak anioł jak dla mnie może i ciut lepszy w h4... ale diabeł ?? i tu znów h3 jest lepsze...
Temat rzeka możba by gadać i gadać i gadać ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.