Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-1 20:21:04
Autor Wiadomość
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 2 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Maffej (cytat):
Nie ma problemu... chociaż może to potrwać gdyż ostanio mam poroblemy z netem (długo by pisać). Jednak na 100% otrzymasz te prace wcześniej czy później... ;)


Thanks from the mountain :P

Cytat:
Serio ? Jednego wieczora zabrałem się do tego z nudów... a z godzinę wcześniej znalazłem (nomen-omen w 'Kwasowej Grocie' :) ) artworki dt. Forge'a...


Widać mała rzecz, a cieszy (oko) :)

Cytat:
Tylko drogi Acid'zie... na tych grafikach nie ma... cieni... :D


i BARDZO DOBRZE! Wręcz zmartwiłem się nieco, że na tych grafikach powyżej widać cienie flag. Cienie są 'dorabiane' automatycznie przez program tworzący defy, więc tak czy inaczej wszelkie 'różowe' kolory będę musiał usunąć. Dlatego tez proszę o format bmp, coby nad tych jeszcze chwile popracować.

Acid Dragon (cytat):
Życzę Ci powodzenia i podtrzymuję na duchu..... jakby co : mogę pomóc więcej w tej sprawie ;).


pogadamy jeszcze na mailu.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 2 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Zielevitz (cytat):
przeca pyro to właśnie te gobliny :)

oto owy fragment co mam - przydało by się bardziej dopracować niektóre klatki


Nie, Ziel - coś ci się pomieszało :P

Wejdź do Groty na moment i doczytaj.
Gobliny nazywać się miały grunt/foot soldier. Pyro i Pyromaniac to jedna z dwóch oryginalnych jednostek Forge - humanoidalne stwory z miotaczami płomieni. W razie czego można użyć fire/energy elementals - jakoś tak nawet mi pasują do Forge. Na jednostki 7 i 8 poziomu chyba mam pewną animację.

zdecydowanie gorzej z ogrami, nagami, minotaurami....

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 2 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

[quote=Acid Dragon]
Normalnie taką bzdurę bym zignorował, ale że zależy mi na WoGu, toteż poproszę Ciebie o KONSTRUKTYWNĄ krytykę. Inaczej mówiąc: o co dokładnie ci chodzi? (i pytanie typu złośliwego: potrafiłbyś lepiej? )
[/quote]

Mnie nie chodziło o samo tworzenie dodatku i WoG-a nie krytykuję, krytykuję jedynie kolorystykę jednostek :). Konkrety?

No to np osobiście palladyna zrobiłbym w barwach Erathi i wstawki zbroi zrobił niebieskie, a nie zielone ;) (uprzedzam złośliwe pytanie "no to zrób" - ja się w tworzeniu nowinek do gier nie specjalizuję i swoje umiejętności rozwijam w innych dziedzinach, więc "nie zrobię" :P). Czepiam się bzdur, bo lubię się czepiać bzdur, gdyż piękno tkwi w szczegółach.

Sam w WoG-a gram chętnie i uważam, że ciut świeżości do Herosów on wnosi (choć wolę klasycznego SoD-a), ale kolorki nowych jednostek tak czy siak mi się nie podobają. Jest to opinia totalnie subiektywna i zależna jedynie od mojego gustu, więc nikt jej nie zmieni, a tu tę opinię po prostu wyraziłem i nie wymagam, by ktokolwiek jej przyklaskiwał.

Podobnie jest z Forgem. To mnie się on nie podoba i ja narzekam :). Jeżeli ktoś kocha mieszanie fantasy z s.f. to jego sprawa i kłócił się nie będę, podobnie jak przeciwdziałał wszelkim działaniom w kierunku powstawaniu tego zamku, więc z oficjalnych pretensji do twórców nici :P. Nie bedę jednak także bił czołem o posadzkę przed jego twórcami, bo wypada. Co myślę powiedziałem i nie odwołam.

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 2 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Widzisz - nie ma sprawy, szanuję Twoje zdanie i rozumiem, że przepiękna według mnie zbroja Paladyna może Ci się nie podobać (a poza tym już w założeniu nikt nie chciał, by była w barwach Erathii. W zalożeniu miała się wyróżniać.)

ALE

powiedziałeś o jedno zdanie za dużo.

Cytat:
Zresztą zawsze uważałem, że twórcy WoG-a mają totalny brak smaku estetycznego. Pomysły ciekawe fakt... ale gust raczej kiepski.


Mówienie, że coś TOBIE się nie podoba jest OK i nie wymaga dalszych tłumaczeń. Takie zdanie jest jak najbardziej pełnowartościowe. Ale jeśli już kogoś obrażasz, to przynajmniej wypada powiedzieć dlaczego, nie zasłaniając się własnym, subiektywnym gustem.
Bo wówczas ja mogę powiedzieć, że moim subiektywnym zdaniem uważam, że Adam Mickiewicz zupełnie nie miał talentu i pisał o kretyńskich bzdurach. Lecz moja opinia pozbawiona argumentów byłaby wtedy cokolwiek śmieszna, wręcz idiotyczna nieprawdaż?

Conajmniej nie na miejscu jest jedynie na podstawie swoich własnych, subiektywnych odczuć, nie opierając się o żadne fakty, kanony czy opinie większej liczby ludzi podsumowywanie w ten sposób innych.


Co do Forge, to brutalny jednak nie będę, ale powiem jedno zdanie. Jeśli Cię to zainteresuje, to poszukasz dalszych informacji.

To po prostu działa w drugą stronę - to nie wątki sci-fic są wtrącane do fantasy - to właśnie cały ten fantastyczny świat Mocy i Magii funkcjonuje wewnątrz świata sci-fic, chociaż grając jedynie w serię Heroes of MM można po prostu bardzo łatwo tego nie zauważyć...

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 2 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

A więc co do jednego zdania za dużo, to rzeczywiście źle to ująłem, bo nie miałem zamiaru nikogo obrażać. Obrażonych przepraszam.

P.S. Chyba odtąd będę się wypowiadał jedynie na tematy, które mi pasują i które popieram, bo się kompleksów nabawię niepotrzebnie :D.

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 2 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Acid - mam sie czego czepiać, zrobiłeś 2 posty pod rząd :D
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 2 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko obrażaniu ludzi :P, zwłaszcza, jeśli jest to robione w kulturalny sposób. Przepraszać nie masz za co (i kogo :P).
Osobiście zwykle obrazy bez argumentów ignoruję, a z obrazami popartymi argumentami polemizuję lub je niszczę.
Wyjątkowo tu chciałem poznać twoje argumenty, bo akurat temat dotyczy bliskich mi prac, które są codziennie oglądane przez wielu ludzi, a *gdybyś* w czymś miał w miarę obiektywną rację, nie opartą tylko na swoim guście, to możnaby to zmienić.



A teraz coś na temat:

Dziś przez kilka godzin próbowałem bawić się w podmienianie grafik budynków w zamku.... a właściwie jednego budunku. Wyniki były cokolwiek niezadowalające. Pomimo poprawnej palety barw i poprawnych kolorów, niektóre barwy nie są wyświetlane....

Zobaczcie screena:
http://www.acid.iconrate.net/temp/castle.gif

PS (ten budynek w tle to nie to :P - to tło)

EDIT:
no.... dwie godziny później...... udało się..... no więc jeden budynek już jest... pozostało jakieś 30 innych :P. Ktoś chętny? :P
http://www.acid.iconrate.net/temp/castle2.gif



Ziel:
Napisałem dwa posty pod rząd, bo odpisywałem na dwie różne kwestie.... Ty za to napisałeś jednozdaniowego posta, niewnoszącego nic do dyskusji i nie mającego związku z tematem :P. Jakbym był na Twoim miejscu, to bym się zbanował :P

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 5 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Załoba koledzy... mój twardziel dostał szału i wszelkie zawarte na nim dane poszy z dymem... razem z owymi forge'owymi grafami... :cry:

Jak tylko będę miał sprawnego kompa spróbuję jakoś odtworzyć te grafy (jedyne dostępne kopie to te, które zamieściłem kilka postów wcześniej), naprawić kolorki i zapisać w BMP... życzcie mi powodzenia...

A co do Pyro'a... Zielevitz'owi coś się pomieszało... mimo tego może spróbuję wykonać jego grafikę...

Acid (???) - a co ztymi animacjami na jednostki 7 i 8 poziomu... :wink: Aha, wyniki twej pracy wróżą coś naprawdę ciekawego :) . Powodzenia. Wkrótce dołączę do Was... Odtworzymy Forge'a... mówię Wam to :) .

PS. Pisze z szkolnego komputera.... :lol:
PSS. Zawsze dziwiłem sie ludziom, którzy co jakiś czas robią kopie zapasowe...

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 5 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Maffej - ja tych grafik nie widziałem ale podejzewam żę wystarczy otworzyć stronę

http://www.acid.iconrate.net/forge.php

i posciągać :)

Co do forge - Acid, jakby się poudawało pozmieniać grafiki budynków to umiałbys zrobic (ty albo który z twoich znajomych z zespolu WoG :)) funkcjie WoG-ifikacji pozwalającą na "podmiane" jednostek z Conflux na te WoG-owe? (jak będą gotowe :D)

EDIT: Podjąłem się zrobienia różnych poziomów budynków :) cokolwiek zobaczymy jak mi wyjdzie :]

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 5 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

co do kwestii podmiany jednostek - myślę, że jeżli podmieniłoby się grafiki na stałe to i jednostki czebaby na stałe podmienić. wg mnie jest to tylko kwestia odpowiedniej modyfikacji plików konfiguracyjnych.

co do palety - właśnie problem jest w tym, że musi być poprawna, a NIE DA SIĘ przekonwertować jednej na drugą bez zmiany kolorów. Gdy pracowałem z zamkiem to po prostu musiałem zmieniać ręcznie 10 pierwszych kolorów w palecie, a następnie poprawiać grafikę. Równie dobrze możemy się zamienić miejscami :P - ja tylko wytnę odpowiednie obiekty z wiadomego screenu, co zajmuje kilka minut, a ty zajmiesz się resztą :P

edytowanie palety, dobieranie rozmiaru, dobieranie miejsca na ekranie, tworzenie otoczki i "cienia" budynku, jego portretu i pliku def. :P

cała trudność właśnie tkwi w technikaliach....

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 5 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to może cos z tego wyjdzie! Jedynie co mnie czasami razi to niektóre jednostki przy których trza by trochę bardziej dopracować np. taki footman a co do budynków to poproszę beczkę piwa dla tego człowieka :)
___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 5 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Zielevitz (cytat):
Maffej - ja tych grafik nie widziałem ale podejzewam żę wystarczy otworzyć stronę

http://www.acid.iconrate.net/forge.php

i posciągać :)


Chyba źle mnie zrozumiałeś... :lol: ;)

PS. Wróciłem... :twisted:
PSS. Nie było mnie kilka dni a Wy jusz zaczeliście szaleć ;) . Efekty są całkiem-całkiem...

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Zielevitz (cytat):

niedługo będe miał wszystkie budynki z Forge gotowe :) bede maxymalnie szczesliwy jak ise jeszcze uda mi je podmienić :) Jutro (Pojutrze jeżeli liczyć ładowanie do gry) podejrzewam ze skończe wszystko to sie za jednostki zabiore


Pamiętaj: O ile podmiana budynków jest banalnie prosta, to kłopot będzie w tym, że kontury nowych budynków nie będą się pokrywac z konturami starych budynków - może się okazać, że trzeba będzie kliknąć poza budynkiem, żeby np. zarekrutowac jakąś jednostkę!

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

To się da ominąć - zrobi się budynki nieco mniejsze niż te aktualne i nie będzie nikomu to przeszkadzało chiba :)

Ps. wiedziałem że ten zamek coś mi przypomina, popatrzcie się na tą środkową część, teraz na jeje górę i porównajcie z kryptą dusz zdaje sie albo town hall w Necro!!

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Dobra, poprzednie Moje posty pokasowałem i teraz wszystko do kupy zbieram bo skończyłem wycinać budynki z Forge już (tera musze instalke zrobić :))

Gildia magów:

Komnata Masakry:

Siedlisko Naga Tank:

Siedlisko Goblinów:

Siedlisko jumpin Troopers:

Siedlisko Pyromaniacs:

Siedlisko Ogrów:

Lotnisko (Juggernauci):

Targowisko:

Skład Surowców:

Kuźnia:

Tawerna:

Zamek:

Ratusz:

Tesla Coil:


Jak wypadłem? :]

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Próbuję ożywić Pyromaniac'a... Nie jest to może żadna rewelacja ale staram się ;) :



Co wy na to ??? Jak na razie mam tylko animację ruchu jednakże dalej w kolejce mam zamiar wziąść się za atak... :)

Widzę, że Zielevitz rozkręcił się i wziął za robotę poważnie ;)

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Maffej - po 1. fajne ale góra nic sie nie rusza ;/ po drugie wejdź na gg po 3. wyślij mi to na maila plz

ja wezme sie za wersje nie-upgrade tego a potem gobliny dokończe :)

z budowlami mam spokój puki nie dowiem się jakie sa kody na budowle i tło do conflux w modhomm - Acid help plz :]

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Zielevitz (cytat):
Maffej - po 1. fajne ale góra nic sie nie rusza


Zrobić żeby mu się "łeb kolebotał" ??? ;)

Zielevitz (cytat):
ja wezme sie za wersje nie-upgrade tego a potem gobliny dokończe :)


A może najpierw dokończ gobliny ;) bo tak to nigdy nie skończysz :) . Wydaje mi się poza tym, iż najpierw lepiej ukończyć jedną z animacji aby potem nie robić jakiś dużych rozbieżności w drugiej :D .

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Zielevitz (cytat):
z budowlami mam spokój puki nie dowiem się jakie sa kody na budowle i tło do conflux w modhomm - Acid help plz :]


z modhomm nie korzystam - sorry.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Racja :]
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 6 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Porzuciłem na razie prace nad Pyromaniac'em aby zająć się jego nieulepszoną wersją - Pyro'em. Oto co do tej pory udało mi się zrobić :

CHÓD :

---
ATAK (NA FRONT) :

---
ATAK (W DÓŁ) :

---
ATAK (W GÓRĘ) :

---
OBRONA :

---
ŚMIERĆ (poszedłem na łatwiznę :lol: ) :

---
OBRAŻENiA :

---
OBRÓT :

---
'CZEKANIE' , 'TAUNT' (najgorzsze) :

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 7 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

hehe mafej - nogi są od Sharpshootera a ogień od Fire Elementala :) Na łatwizne żeś polazł :) dobra, ja sie nie mieszam :) przy odrobinie szczescia dzisiaj bedzie łatka podmianiająca budowle conflux na forgowe
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 7 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

No maffej - całkiem nieźle.... Może Ziel się wkurzy, ale ten projekt podoba mi się o stos złota bardziej niż projekty cyber dead / cyber zombie.

Gdyby Ziel nie powiedział, ze nogi są od sharpshootera, to nie poznałbym - myślę, że większość graczy też nie, a to jest obecnie główny priorytet przy ewentualnym łączeniu części jednostek.

PS. faktycznie taunt to najgorsza część... dałoby się dorobić minimalny ruch nóg i korpusu?


ZIELE: GRRRRRRR :)

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 7 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

Zielevitz (cytat):
hehe mafej - nogi są od Sharpshootera a ogień od Fire Elementala :) Na łatwizne żeś polazł :)


Czepiasz się :) . Zresztą... gdybym sam Ci tego nie powiedział to byś tego nie dostrzegł :lol: ;) .

Acid Dragon (cytat):
Gdyby Ziel nie powiedział, ze nogi są od sharpshootera, to nie poznałbym - myślę, że większość graczy też nie...


Gdybym ja zaś Ziel'owi na ten temat nie wspomiał także by nie wiedział :D .

Acid Dragon (cytat):
No maffej - całkiem nieźle.... Może Ziel się wkurzy, ale ten projekt podoba mi się o stos złota bardziej niż projekty cyber dead / cyber zombie.


Chylę czoła w geście wdzieczności... Dzięki Acid, dobre słowo zawsze pomaga w pracy ;) .

Acid Dragon (cytat):
faktycznie taunt to najgorsza część... dałoby się dorobić minimalny ruch nóg i korpusu?


Nie miałem żadnego pomysłu na taunt'a. Zrobiłem tylko coś takiego i to dosyć nieporadnie. Z tym korpusem i nogami będę musiał pokombinować chyba, że... macie jakiś lepszy (ofkoz w ramach zdrowego rozsądku :mrgreen: ) pomysł na taunt'a :?:

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 8 stycznia 2005     The Forge w h3?? Odpowiedz z cytatem

WOOHOOO
Bracia i Siostry - doszedłem do konturów w h3bitmap.lod - nie wiem czy jesli tam je zmienie to klikanie na budowle forge bedzie przyjemniejesze ale sprobowac mozna :)

Acid - przeslij mi te pliki instalacyjne do tła, u mnie sie kisi cosik i musiałem dać tło a teog bagnistrego zamku, acha i te domki co nie ma z nich pozytku sie pojawiaja bezcelowo mimoo ze przemalowalem ich pliki na niebiesko :)

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.