Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 6:51:12
Autor Wiadomość
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Xexilex (cytat):
no pewnie bo sa beznadziejni


Beznadziejni :shock:? Przecież oni wymiatają!

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

blhahahahah, to jest topik z dowcipami czy jak?
giganty to jeden z najszybszych budynkow co za lol, tylko trzeba najpier wybudowac wszystkie generatory magguild i miec nie malo gemsow.
aniolki masz juz w 4 dniu, behy masz w 2 dniu

i powiedz mi prosze jak sie porownanie kripowania z 1 aniolem do kripowania z 1 gigantem, lol

i tak jak xex wspomnial, konserwy wygrywaja gre jedyne co moze sie im sprzeciwic to drzewka. wiem ze wiekszosc z was nie wie o co chodzi ale coz tego na singlu nie ucza

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było kłótni przeprowadziłem walkę 100 gigantów na 100 behemotów.
Bohaterowie 0 ataku i obrony. Wygrali giganci i zostało ich jeszcze kilkanaście.

Siny (cytat):
blhahahahah, to jest topik z dowcipami czy jak?
giganty to jeden z najszybszych budynkow co za lol, tylko trzeba najpier wybudowac wszystkie generatory magguild i miec nie malo gemsow.
aniolki masz juz w 4 dniu, behy masz w 2 dniu


Jakim cudem możesz mieć anioły w czwartym dniu?
Jak w tak krótkim czasie będziesz mieć 20000 złota + 8000 na inne potzrzebne do nich budynki. Poza tym nawet jak się ma tyle kasy to w piątym , a nie czwartym dniu.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Drupi (cytat):
Żeby nie było kłótni przeprowadziłem walkę 100 gigantów na 100 behemotów.
Bohaterowie 0 ataku i obrony. Wygrali giganci i zostało ich jeszcze kilkanaście.


tylko pogratulowac inteligencji

a ja ide przeprowadzam test 100 aniolow na 100 chochlikow, ciekawe kto wygra i jakie z tego wnioski plyna


---------- scalenie - Nami -----------


Drupi (cytat):
Jakim cudem możesz mieć anioły w czwartym dniu?
Jak w tak krótkim czasie będziesz mieć 20000 złota + 8000 na inne potzrzebne do nich budynki. Poza tym nawet jak się ma tyle kasy to w piątym , a nie czwartym dniu.


hhe nie tylko mam w 4 dniu anioly ale takze 6-8 hirkow, wniosek z tego taki ze pewnie czituje bo to przeciez niemozliwe bo w 4 dniu to mozna miec maxymalnie 28k, lol

pisze w 4 dniu bo to zalezy od ustawien poczatkowych, na randomce racja w 5 a nawet 6 dniu zalezy od losowania.

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
tylko pogratulowac inteligencji

a ja ide przeprowadzam test 100 aniolow na 100 chochlikow, ciekawe kto wygra i jakie z tego wnioski plyna


100 chochlików, a 100 gigantów to jest mała różnica, a jak ktoś mówi że giganci są beznadziejni, a behemoty najlepsze to chyba trzeba co nieco wytłumaczyć.

--------- scalenie - Nami --------


Siny (cytat):
hhe nie tylko mam w 4 dniu anioly ale takze 6-8 hirkow, wniosek z tego taki ze pewnie czituje bo to przeciez niemozliwe bo w 4 dniu to mozna miec maxymalnie 28k, lol

pisze w 4 dniu bo to zalezy od ustawien poczatkowych, na randomce racja w 5 a nawet 6 dniu zalezy od losowania.


Chyba jak się gra na najniższym poziomie trudności.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Siny przeciez giganty sa takie "zajebiste" na randomkach wymiataja bo mamy je w 2 weeku jak dobrze pojdzie przy normalnej grze a to jest "nesamowicie" szybko no i przeciez chodza nie lataja a te ktore lataja sa beznadziejne bo to przciez sie na nic nie przydaje bo jak testuje 1v1 uzywajac autocombat to chocle wygrywaja bo archy rzucaja sie na siebie nawzajem ( gram pl vs eng i mi sie gra wiesza) a chochle drenuje z nich wskrzeszanie dlatego taka walka to oczywiscie swiatelko ktore daje nadzieje nawet najslabszym a wogole to ja nie rozumiem podstaw do tego skad Wy bierzecie takie bzdury LOL Bega zacznijcie myslec ludzie
___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

a nie zastanowialo cie to nigdy jak bardzo obiektywne sa testy 100/100?
to pomysl sobie przez chwile jaki wplyw ma speed jednostek na wynik testu 100/100, a jaki ma wplyw roznica speedu 1 na wynik prawdziwej rozgrywki
a poza tym co daje ci wiedza o tym kto wygra test 100/100 w ocenie kto moze wygrac na normalnej mapie jesli udzial nieupowanych jednostek 7 lev na wynik konicowy ma prawie 0wy udzial, jedyny ich udzial jest posredni a mianowicie szybkosc kripowania co sie potem przeklada na ilosc resorsow i ilosc strat w bitwach

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
a nie zastanowialo cie to nigdy jak bardzo obiektywne sa testy 100/100?
to pomysl sobie przez chwile jaki wplyw ma speed jednostek na wynik testu 100/100, a jaki ma wplyw roznica speedu 1 na wynik prawdziwej rozgrywki
a poza tym co daje ci wiedza o tym kto wygra test 100/100 w ocenie kto moze wygrac na normalnej mapie jesli udzial nieupowanych jednostek 7 lev na wynik konicowy ma prawie 0wy udzial, jedyny ich udzial jest posredni a mianowicie szybkosc kripowania co sie potem przeklada na ilosc resorsow i ilosc strat w bitwach


Szybkość zawsze jest jedną z najważniejszych rzeczy. Poza tym nie zgadzam się z tym że 7 lev ma mały wpływ na wynik walki. Zauważ że jeżeli są to szybkie, latające jednostki to:
1. Masz szansę rzucić czar jako pierwszy
2. Dostać się tą jednostką w każde miejsce
3. Zadawać duże obrażenia

Więc nie mów mi że 7 lev ma mały wpływ na wynik walki.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

tak się składa ze już od lat światowym standardem jest normal 100%

wracając do tematu głównego czyli grala, uważam ze ten topic jest cieniutki bo nie ważne który grall jest lepszy ważniejsze jest to kto go pierwszy znajdzie i zbuduje i tak wtedy jest już gg nie ma to najmniejszego znaczenia co i jak dalej będzie się działo

poza tym nie wiem na jakiej mapce i z jakimi przeciwnikami gra się z gralem? ale cóż nie jestem weteranem/expertem od singla i nie mogę się na ten temat wypowiadać


-------- scalenie - Nami --------


Drupi (cytat):
Siny (cytat):
a nie zastanawiało cię to nigdy jak bardzo obiektywne sa testy 100/100?
to pomyśl sobie przez chwile jaki wpływ ma speed jednostek na wynik testu 100/100, a jaki ma wpływ różnica speedu 1 na wynik prawdziwej rozgrywki
a poza tym co daje ci wiedza o tym kto wygra test 100/100 w ocenie kto może wygrać na normalnej mapie jeśli udział nieupowanych jednostek 7 lev na wynik końcowy ma prawie 0wy udział, jedyny ich udział jest pośredni a mianowicie szybkość kripowania co się potem przekłada na ilość resorsow i ilość strat w bitwach


Szybkość zawsze jest jedną z najważniejszych rzeczy. Poza tym nie zgadzam się z tym że 7 lev ma mały wpływ na wynik walki. Zauważ że jeżeli są to szybkie, latające jednostki to:
1. Masz szansę rzucić czar jako pierwszy
2. Dostać się tą jednostką w każde miejsce
3. Zadawać duże obrażenia

Więc nie mów mi że 7 lev ma mały wpływ na wynik walki.


Drupi czytaj uważnie, pisałem ze nie upowany 7 lev ma znikomy bezpośredni wpływ na wynik gry.
w odniesieniu do testu który przeprowadziłeś, co za znaczenie w rzeczywistej grze ma fakt ze gigant ma 7 speeda a beh 6, prawie żadnego a w twoim teście miało to jedyne decydujące znaczenia (sugeruje zrobić test w którym behemot zaczyna atakować jako pierwszy)
jeśli chodzi o jednostki 7 lev upowane to zgadzam się są one jednym z najbardziej istotnych czynników wpływających na wynik końcowy, a nikt mi nie powie ze są lepsze jednostki od AA i to szczególnie na randomkach wszelkiego rodzaju

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
tak sie sklada ze juz od lat swiatowym standartem jest normal 100%


Z tym się zgodzę bo sam gram najczęściej najczęściej na tym albo wyższym poziomie ale chyba sam musisz przyznać że zdobycie na nim 13000 w cztery dni przy kupowaniu jednostek nie jest najprostrze.


--------- scalenie - Nami ------

Siny (cytat):
Drupi czytaj uwaznie, pisalem ze nie upowany 7 lev ma znikomy bezposredni wplym na wynik gry.
w odniesieniu do testu ktory przeprowadziles, co za znaczenie w rzeczywistej grze ma fakt ze gigant ma 7 speeda a beh 6, prawie zadnego a w twoim tescie mialo to jedyne decydujace znaczenia (sugeruje zrobic test w ktorym behemot zaczyna atakowac jako pierwszy)
jesli chodzi o jednostki 7 lev upowane to zgadzam sie sa one jednym z najbardziej istotnych czynnikow wplywajacych na wynik koncowy, a nikt mi nie powie ze sa lepsze jednostki od AA i to szczegolnie na randomkach wszelkiego rodzaju


Ok. Więc zreobiłem też test, w którym to behemot zaatakował pierwszy. Behemot wypadł gorzej od giganta (niewiele ale jednak bo po wygranej behemota zostało ich 41, a po wygranej giganta zostało ich 45).

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

tez sie z toba zgodze wszystko zalezy od umiejetnosci gracza
ja jakos nie widze problemow w uzbieraniu odpowiedniej ilosci zlota na wybudowanie aniolow asap na 100%

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

na 100% to raczej kaszka z mleczkiem na 130% to dopiero sie robi problem i trzeba naprawde sie wysilic
___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Drupi (cytat):
Siny (cytat):
Drupi czytaj uwaznie, pisalem ze nie upowany 7 lev ma znikomy bezposredni wplym na wynik gry.
w odniesieniu do testu ktory przeprowadziles, co za znaczenie w rzeczywistej grze ma fakt ze gigant ma 7 speeda a beh 6, prawie zadnego a w twoim tescie mialo to jedyne decydujace znaczenia (sugeruje zrobic test w ktorym behemot zaczyna atakowac jako pierwszy)
jesli chodzi o jednostki 7 lev upowane to zgadzam sie sa one jednym z najbardziej istotnych czynnikow wplywajacych na wynik koncowy, a nikt mi nie powie ze sa lepsze jednostki od AA i to szczegolnie na randomkach wszelkiego rodzaju


Ok. Więc zreobiłem też test, w którym to behemot zaatakował pierwszy. Behemot wypadł gorzej od giganta (niewiele ale jednak bo po wygranej behemota zostało ich 41, a po wygranej giganta zostało ich 45).



to powtorz test z bohaterami 15/15 i wygra behemot poniewaz ma fajnego skila, a w obecnym tescie prawie go nie uwzgledniles

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
to powtorz test z bohaterami 15/15 i wygra behemot poniewaz ma fajnego skila, a w obecnym tescie prawie go nie uwzgledniles


Masz rację. Nie uwzględniłem tego i zrobiłem testy tak jak prosiłeś.
Gdy zaczynał gigant to on wygrał i zostało ich 20.
A gdy zaczął behemot to po walce (przez nich wygranej) zostało ich 62.

Ta cecha jest naprawdę powalająca.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Powiem tyle: ZA DUŻO OFF-TOPÓW :!: Teamt tyczy się Gralla...
___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

przynajmniej cos madrego zostalo napisane :)
___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Dragonthan (cytat):
Powiem tyle: ZA DUŻO OFF-TOPÓW :!: Teamt tyczy się Gralla...


Niby tak ale nie będę zakładał oddzielnego tematu żeby się kłócić czy lepszy jest behemot czy gigant ;).

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 7 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Ale to jest off top. Będę kasowała posty nie dotyczące danego zagadnienia. Temat co do najlepszej jednostki i poziomu z jakim się ona wiąże, więc jak już to proszę tam pisać swoje uwagi albo dyskutować jabberze/gg/tlenie/PW czy czym tam sobie chcecie.
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 8 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

A ja apeluje o czytelność wypowiedzi :!: interpunkcja, wielkie litery itp. Jeśli wiecie o czym mówie - H.G.
A poza tym Gral to fajna rzecz. :wink:

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 9 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr (cytat):
A poza tym Gral to fajna rzecz. :wink:


Tak ale niestety najpierw trzeba go znaleźć :(.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 11 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie ... można sie równie dobrze w edytorze pobawić ... hehe
___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 11 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Nagash (cytat):
Nie koniecznie ... można sie równie dobrze w edytorze pobawić ... hehe



To jest oszustwo.. nie sądze, że wygrana cieszy tak samo jak zwyczajnie odkryty Grall... Poza tym zrobiłeś w tym zdaniu 3 błędy ortograficznie.. Jak można napisać "dobże" ? przecież to, aż razi w oczy...

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Nami, no przynajmniej Ty mogłabyś nie powtarzać błędów za innymi.
Nie żaden Grall, lecz Graal (przynajmniej tak powinna być poprawnie przetłumaczona angielska nazwa Grail, nie wiem dlaczego zostało to przez naszych dzielnych polskich tłumaczy HoMM przetłumaczone inaczej) albo chociażby Gral, jak występuje w grze.

A w temacie wątku, to moim skromnym zdaniem budynek graala jest najmocniejszy oczywiście w Conflux, posiadanie wszystkich czarów daje olbrzymią przewagę (oczywiście, jesli wykopiemy go odpowiednio wczesnie, kiedy wszystkich czarów jeszcze nie znamy, a nawet wtedy warto go wykorzystać do przyuczenia magicznego pozostałych bohaterów). A na drugim miejscu Tower, znajomość całej mapy znacząco ułatwia wygraną.

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bosar



Dołączył: 23 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydzia

Wysłany: 12 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jednak w tower najlepiej grala wybudować. A najbardziej gral podoba mi się w Zamku. Ten złoty rycerzyk jest boski. :idea:
___________
Waiting, Waiting, Waiting.... i hate it! Waiting for:- Heroes 5
- Warcraft 4
- Iron Maiden in Poland
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 12 stycznia 2005     Grall Odpowiedz z cytatem

Elias (cytat):
Nami, no przynajmniej Ty mogłabyś nie powtarzać błędów za innymi.
Nie żaden Grall, lecz Graal (przynajmniej tak powinna być poprawnie przetłumaczona angielska nazwa Grail, nie wiem dlaczego zostało to przez naszych dzielnych polskich tłumaczy HoMM przetłumaczone inaczej) albo chociażby Gral, jak występuje w grze.



Nie znam się na nazwach własnych, nie interesował mnie nigdy przekład Graala/Gralla dla mnie to nie ma różnicy, dla osoby, która się zna to oczywiście ma wielkie znaczenie, dla mnie nie ponieważ już prawie nie gram, a osobiście angielskiej wersji nie znam za dobrze bo nie próbowałam się w nią wgryźć

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.