Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-5 1:18:46
Autor Wiadomość
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Aryene (cytat):
Spokojnie! Nekropolia będzie! Gdzies juz nawet widziałam screen :)

To chyba stary screen był... Jeszcze z czasów 3do ... Nie jest już aktualny ...

Z h5 to wogóle jeszcze screenów nie było tylko artworki..

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):
Ale co do fabuły to narazie nie mam podstaw jej zjechać :)
Może masz jakieś info na fabułę w h5....

Jeżeli chodzi o nielinniowość to jak dla mnie to będzie plus


Dla mnie raczej średnio. Rozumiem nieliniowość opartą na jednym, wspólnym 'rdzeniu' fabularnym np z róznymi zakończeniami, albo jak w Disciples - tą samą historię opowiedzianą z kilku różnych punktów widzenia, ale jeśli fabuła ma być zupełnie inna w zależności od wyboru frakcji to z tego się po prostu fabularny śmietnik zrobi. Pod koniec już wogle nie będzie wiadomo co z czego wynika.

Np w jednej kampanii okaże się, że barbarzyńcy zawiążą sojusz z nekromantami, podbiją czarnoksiężników i rycerzy, a z innymi państwami zostaną w neutralnych stosunkach, a w drugiej kampanii okaże się, że rycerze zawiązali sojusz z barbarzyńcami, podbili nekromantów, a z czarnoksiężnikami poszli na piwo.....

Gdzie w tym jakikolwiek sens?

Dodatkowo wiem, że przynajmniej w czasach pierwszych prac (rok temu) główny kierownik produkcji nie znał (i raczej dalej nie zna) 10% ogólnej fabuły HoMM-MM (był fanem tylko H3 i dodatkowo zaczął grać w H4, gdy dostał "robotę" przy H5), więc praktycznie wyklucza to z jego strony jakiekolwiek powiązania z innymi częściami....

Czyli co? Znowu przeniesiemy się na jakiś nieznany, inny świat bez większego powodu, sensu i celu? A może zwyczajnie "odkryjemy" inny kontynent na świecie H4 i całą resztę zostawimy za sobą?

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To chyba stary screen był... Jeszcze z czasów 3do ... Nie jest już aktualny ...


Myślę, że nadal jest aktualny. Watpię, czy Ubisoft zrezygnuje z necropolii, zwałaszcza, że projekt już gotowy. Chyba trochę oleju we łbie mają?

___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emirat Baste



Dołączył: 14 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Aryene (cytat):
Spokojnie! Nekropolia będzie! Gdzies juz nawet widziałam screen :)


no właśnie to był już dawno temu opublikowany screen
i słyszałem pogłoski że nekro może nie być jeśli tak będzie to nie będę grał w H5
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Przecież w każdej grze fantasy znajdziemy nieumarłych.... Ta zapowiedź o ile jest prawdziwa nie oznacza że takiego zamku zabraknie w HoMM-V.

Jestem skłonny wierzyć że brak zamku w części piątej jest dobrze obmysloną strategią wydawców. Przecież są jeszcze dodatki tak więc mógłby się on pojawić w którymś z nich... tak dla zrobienia smaczku i zaostrzenia apetytów.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

UWAGA !!!!
Mam pocieszającą nowinę !!!
Podobno w HV mają zostać rozdzielone zamki umarłych i demonów !!!![/ort]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gavin Magnus



Dołączył: 16 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: crackoov

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Fanisko (cytat):
UWAGA !!!!
Mam pocieszającą nowinę !!!
Podobno w HV mają zostać rozdzielone zamki umarłych i demonów !!!![/ort]


No juz gdzies to pisalo tutaj...

___________
Lepsze jutro bylo wczoraj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Gavin Magnus (cytat):
Fanisko (cytat):
UWAGA !!!!
Mam pocieszającą nowinę !!!
Podobno w HV mają zostać rozdzielone zamki umarłych i demonów !!!![/ort]


No juz gdzies to pisalo tutaj...



Nie , nie było pisane ..........
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 25 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

A skąd takowe informacje? Przecież Kreegan jest zbyt mało (?) żeby się odłaczyć od Nekromantów, chyba że dostaną wsparcie od swoich kumpli "zza gwiazd".
Necropolis może nie być? :shock:
Khaine...Przecież Nekromanci to siła napędowa HoMMu i M&M od H2!
Archibald, Sandro, Thant...Oj, to będzie kiszka, mówię wam.

___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Aryene (cytat):
Myślę, że nadal jest aktualny. Watpię, czy Ubisoft zrezygnuje z necropolii, zwałaszcza, że projekt już gotowy. Chyba trochę oleju we łbie mają?


Aryene nie zapominaj, że Ubisoft już w chwilę po przejęciu Heroesów od 3DO zapowiedział, że wszystko będzie zrobione od podstaw. A więc tym dwóm screenom (Necropolis i Phoenix) powiedzmy "żegnajcie".

Hemidall Ragnarok (cytat):
A skąd takowe informacje? Przecież Kreegan jest zbyt mało (?) żeby się odłaczyć od Nekromantów, chyba że dostaną wsparcie od swoich kumpli "zza gwiazd".


I uważasz, że ich (Ubisoft) to naprawdę obchodzi?? Ehhh... szczerze w to wątpię... :( . Oni nie potrzebują uzasadnienia bo gra i tak sprzeda się w bardzo dużych ilościach i przyniesie duże zyski... zawszona komercha :cry: .


Najlepsze (głęboka ironia Panowie i Panie) zostawiłem na koniec :evil: :

Cytat:
1. Bohaterowie będą czynni, ich wpływ na bitwę bedzie jeszcze większy (będą dużo potężniejsi).


No to teraz jestem wściekły! :evil: . I na cholerę to całe pi.....ie, że iby powrót do korzeni?! Do założeń całej serii!! Do strategii psiakrew!? Przecież to będzie jeszcze większy i gorszy RPG niż Heroes IV!! Ubisoft najwyraźniej ma tendencje do prób samobójczych jeśli wyskakuje z czymś takich. Niech to diabli wezmą. Starałem się być optymistą, ale to już koniec. Gwóźdź do trumny. Czara się przelała... Smutno mi z tego powodu straszlwie :cry: ...

Cytat:
2. Klimat będzie mroczniejszy.

Jeśli mroczniejszy oznacza "mroczniejszy od Heroes IV" to i tak będzie to coś troszkę mniej kolorowego od "cukierkowej bajki o kucykach pony" jaką stała się część czwarta sagii. Tu trzeba by całun ciemności gdzieś dać żeby cokolwiek pomogło... ehhhh.... smutno mi z tego powodu :cry:

Cytat:
3. Większe możliwości rozbudowy zamków i nie chodzi tu tylko o jednostki.
4. Nadal trzeba bedzie wybierać budynki rezygnując z innych. W znacznie większym stopniu niż w czwórce.


Trzeci punkt świetny... czwarty tragedia :cry:... Wiem, że autorzy starają się urozmaicić grę graczom, ale czasem najprostrze rozwiązania są najlepsze (Heroes III) a kombinowanie prowadzi do katastrofy (Heroes IV)... smutno mi z tego powodu :cry: .

Cytat:
5. Jednostki na polu bitwy będę większe.

Ba! Przez to 3D muszą być większe. Gdyby były małe to albo mielibyśmy trójkąciki na kwadracikach zamiast jednostek. Lub ładne jednostki na "naprawdę potężne maszyny". Ja wolę 2D... ładne 2D... i smutno mi z powodu tego, że tak nie będzie :cry:

Cytat:
6. Gra nie będzie 3D - ekranu wciąż nie będzie mozna obracać.

Ufff.... w końcu jakąś pochwałę wymodzę... Wielkim błędem byłoby brnięcie dalej w trójwymiar po tym co zaoferowała na IV. I choć spodziewam się czegoś na podobieństwo tej właśnie tragedii (którą był ekran przygody w Heroes IV) to i tak lepiej, że nie będzie pełenego 3D. Smutno mi..... :cry:

Cytat:
7. Ale wszystkie obiekty i jednostki mają być w pełni trojwymiarowe.

I znowu będą musiały być bycze rozmiarami, żeby nie było trójkątów, lub gracze będą musieli posiadać komputery-potwory żeby pograć sobie z ładną grafiką i na dodatek płynnie. Smutno mi z tego powodu..... :cry:

Cytat:
8. Pozostanie kilka typów starych miast (np. bastion, zamek), ale bedą tez oparte o zupełnie nowe pomysły.

W Heroes IV też mieliśmy masę nowych i innowacyjnych pomysłów... czy potrzeba więcej komentarzy??...Smutno mi..... :cry:

Cytat:
9. "(...) wygląda na to, że metropolie bedą dużo silniej związane z rasą je zmieszkującą. W mieście leśnym większość armii będą stanowić elfowie i potowory je wspomagajace, a nie - jak kiedyś - potwory i kilku elfów.

Mam takie dziwne przeczucie, że ograniczy to w dużym stopniu różnorodność stworzeń dostępnych w grze... ale i tak nie jest to największy problem jaki nas czeka jeśli Ubisoft nie zmądrzeje... i dlatego mi smutno :cry:

Cytat:
10. "Po raz pierwszy kampania w herosach nie bedzie liniowa!". Podobno na bieg kampanii ma mieć wpływ wybor nacji oraz nasze (graczy) późniejsze działania.

W czwórce też miała być nieliniowa... ma nadzieję, że będzie to coś na styl II tylko trochę bardziej rozwinięte... Jeśli Ubisoft ruszy w kierunku części IV to będzie mi (i jest) smutno... :cry:

Rzekłem

Smutny i zawiedziony Destero[/quote]

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):
Czyli co? Znowu przeniesiemy się na jakiś nieznany, inny świat bez większego powodu, sensu i celu? A może zwyczajnie "odkryjemy" inny kontynent na świecie H4 i całą resztę zostawimy za sobą?


Rzeczywiście powtarzanie tych scenariuszy z h4 to byłby błąd...
A nawet tragedia ! .... może być i nowy świat ... ale niech to będzie naprawdę miało ręce i nogi ... i dobrą przyczynę....

Odkrywanie kontynentów ... To największy błąd dodatków do h4... Nie powinno to się już powtórzyć

Ale osobiście to samą fabułę ocenię dopiero po zagraniu w grę... Czemu ? Ano poznanie szczegółów kampanii przed zagraniem w nią chyba popsuje mi przyjemność z grania ( jeżeli taka będzie ) ... A bez znajomości kampanii ciężko ocenić całość fabuły ....
Destero (cytat):
I uważasz, że ich (Ubisoft) to naprawdę obchodzi?? Ehhh... szczerze w to wątpię... :( . Oni nie potrzebują uzasadnienia bo gra i tak sprzeda się w bardzo dużych ilościach i przyniesie duże zyski... zawszona komercha :cry: .

A ja chce zamek Kreegan !!!! A co do wyjaśnienia to jak najbardziej musieliby dobre wykombinować ... Zresztą rozdzielenie demonów od Necropolis to chyba życzenie prawie każdego w jaskini ?? A może komuś się to co było w h4 podobało ?
Acid Dragon (cytat):
Dla mnie raczej średnio. Rozumiem nieliniowość opartą na jednym, wspólnym 'rdzeniu' fabularnym np z róznymi zakończeniami, albo jak w Disciples - tą samą historię opowiedzianą z kilku różnych punktów widzenia, ale jeśli fabuła ma być zupełnie inna w zależności od wyboru frakcji to z tego się po prostu fabularny śmietnik zrobi. Pod koniec już wogle nie będzie wiadomo co z czego wynika.
Zgadzam się :)Fabularnemu śmietnkowi też mówie nie ... Ja bym tą nieliniowość widział, tak że nawet te kilka nacji uczestniczy w tych samych wydarzeniach...
I tak grając kampanie Necro możemy przegrać w jakiejś wielkiej bitwie w której odgórnie miał wygrać sojusz elfy + castle (powiedzmy mając za cel wytrzymać 10 tur naprawdę silnego natarcia :) )... i później przeprowadzamy odwrót :wink: .... oczywiście mogłyby się pojawić pewne drobne różnice w zależności od wyboru nacji w fabule.... ale w kampanii każdej nacji zmierzamy do tego ostatecznego miejsca rozgrywki :wink: i tu oczywiście mamy możliwość obejrzenia kilku zakończeń np 2 lub 3 .. zależnie od wyboru strony...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Khaine...Destero mnie jeszcze bardziej pogłębił...To może stworzymy własnego H5 opartego o WoGa? :wink: (joke...ale jaki piękny)...
___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Wiekszosc zmian to tragedia :/ No ok - wszystkie sa tragiczne. Cieszy tylko, ze nie bedzie pelnego 3d.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Heimdall Ragnarok (cytat):
Khaine...Destero mnie jeszcze bardziej pogłębił...To może stworzymy własnego H5 opartego o WoGa? :wink: (joke...ale jaki piękny)...

:arrow: Dodaj do Woga umiejętności z h4 takie jak summoning diplomacy nobility... tak by każdy zamek miał jedną specjalną .... :wink:
:arrow:.. dodaj jeszcze town portal i dimmension jako czary wszystkich magii 4 magii (tak jak jest z vision i z magic arrow ; expert którejkolwiek ze szkół daje nam expert na te czary)
:arrow:... dodaj barbarzyńcy i fortress 4 poziom gildii magów ....
Właśnie tych trzech rzeczy najbardziej brakuje mi w h3 ... Jeżeli ktoś by to dodał to nawet nie zagram w h5 :lol:

PS... Od graficznej strony to zmieniłbym w h3 tylko mapę przygody na ten izometryczny rzut z h4 ... a resztę zwłaszcza walki zostawił tak jak są :)

Swoją drogą to dlaczego h5 nie ma być tylko udoskonaloną heroes 3 ? Przecież wszyscy fani zgadzają się , że ta część była najlepsza ??

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

WSZYSCY fani w Polsce. Za to na świecie (a najbardziej na "zgniłym zachodzie" i ojczyźnie większości mordobić) uważa się powszechnie, iż to IV jest lepsza.
Chyba nawet ktoś to na IJB pisał...

___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gavin Magnus



Dołączył: 16 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: crackoov

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

I dlatego 5 bedzie jeszcze gorsza od 4. kolejna beznadziejna gra. dlaczego coraz mniej ciesze sie na wydanie H5?
___________
Lepsze jutro bylo wczoraj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Heimdall Ragnarok (cytat):
WSZYSCY fani w Polsce. Za to na świecie (a najbardziej na "zgniłym zachodzie" i ojczyźnie większości mordobić) uważa się powszechnie, iż to IV jest lepsza.
Chyba nawet ktoś to na IJB pisał...

Hmmm ... To aż dziwne że 3do chciało w piątce powrócić do idei heroes 3... podobno w związku z krytyką 4 części (chyba głównie też o AI tu chodziło)....

Czyżby krytyka tylko z naszego kraju miała aż takie znaczenie ??
Jakoś nie wydaje mi się ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam powyższe posty i troche się dziwię bo...
można nie lubić formy aktywnej boh . ponieważ argument X,Y ...
ale po co tworzyc coś nowego skoro co poniektórzy w H5 widzą klona H3
Oczywiście patrząc przez pryzmat błedów H4 mozna uważac H3 za idealną ale mosci Jaskiniowicze ona tez miała błedy (tyz sporo). Ja osobiscie nie chcę klona H3 mam nadzieje że "to se nie wrati".
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Val Gaavie: nie o to chodzi.
przecież żeś (cytat):
Przecież wszyscy fani zgadzają się , że ta część była najlepsza ??

To ja ci odpoaiwdziałem. Podobno część Europy jest za H3 (z Rosjanami na czele), a to właśnie na Starym Kontynencie jest najwięcej fanów HoMMu... Ale największy zbyt zawsze jest w Nowym Świecie :(
Pomieszanie z poplątaniem :wink:
Jakiś ignorant :) (cytat):

Oczywiście patrząc przez pryzmat błedów H4 mozna uważac H3 za idealną ale mosci Jaskiniowicze ona tez miała błedy (tyz sporo). Ja osobiscie nie chcę klona H3 mam nadzieje że "to se nie wrati"

Nie miała sporo błędów. Miała ich na tyle mało, że nie potrzeba było. Poza tym, drogi dla Heroesa V są trzy:
Kontynuacja zmian robionych w H4 (i stracenie dużej ilości graczy)
Powrót do korzeni, czyli H3 (co by najbardziej wszystkim by odpowiadało)
Zrobienie czegoś własnego (patrząc na ich ostatnie twory mam nadzieję, że tego nie zrobią)

___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Heimdall Ragnarok (cytat):
WSZYSCY fani w Polsce. Za to na świecie uważa się powszechnie, iż to IV jest lepsza.

Napisałeś tak więc odczytałem jako cały świat poza Polską .. nie negowałem tego że są zwolennicy 4 .. ale jak sam napisałeś i my nie jesteśmy sami :) .....

Ale nie ma napradę znaczenia kłócenie się o takie lapsusy :wink: Ważne jest, że co by nie powiedzieć to na zachodzie każda gra ładniejsza od poprzedniej osiąga sukces :( .... Wszystko pakuje się w ładne i w 3d ... :(
A że gra jest grywalna przez miesiąc i później się nudzi ?? Co z tego skoro zaraz pojawi się nowa ładniejsza , na którą wszyscy znów wydadzą pieniądze i będą zachwycać oczy nową grafiką ....
roobert (cytat):

ale mosci Jaskiniowicze ona tez miała błedy (tyz sporo). Ja osobiscie nie chcę klona H3 mam nadzieje że "to se nie wrati".

Sporo ?? myślę, że błędy h3 zliczysz na palcach jednej ręki ... czyli praktycznie ich nie było ... (łańcuszkowanie armii, hit and run armagedonem, ... coś jeszcze ? ) błędy w h4 ... za długo bym wymieniał
:wink:

Heimdall Ragnarok (cytat):

Poza tym, drogi dla Heroesa V są trzy:
Kontynuacja zmian robionych w H4 (i stracenie dużej ilości graczy)
Powrót do korzeni, czyli H3 (co by najbardziej wszystkim by odpowiadało)
Zrobienie czegoś własnego (patrząc na ich ostatnie twory mam nadzieję, że tego nie zrobią)

Albo jeszcze jedna droga dodanie do h3 niektórych elemntów h4 () + ewentualne nowe .....

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

jakis mądrzec napisał:
Cytat:
Powrót do korzeni, czyli H3 (co by najbardziej wszystkim by odpowiadało

sa trzy warianty:
a) kontynuacja H3 poprzez klonowanie efekt strata jeszcze większej ilosci fanów bo ci co zostana przy serii to sie zestarzeją i nie beda mieli czasu na grę
b)wykorzystanie pewnej ilosci elementów i rozwiazań z H3 przy jenoczesnej modyfikacji rozwiazań z H4 . krótko mówiąc stworzenie hybrydy wariant najbardziej realny . Lecz czy dobry ? Z tego co wiem hybrydy nie zyja zbyt długo.
3)Stworzenie nowych rozwiązań na szkielecie obydwu częsci (H3 i H4 ).Wariant optymalny ale raczej nierealny.

PS . Mam pytanko od kiedy to na Forum dłuuuuugi nickHeimdall Ragnarok
upowaznia do określania czy kos jest ignorantem czy nie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 26 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Człowieku, nie chciałem cię obrazić :lol: A poza tym, napisałem ":D", nie? Przecież chodziło w tym, że to żart... Ech, a to ja "jestem ironiczny, sztywny i nie potrafię się bawić".
Mojego nicka nie mieszaj mi w to :wink:
Smok, Który Pragnie Pojednania (cytat):

Albo jeszcze jedna droga dodanie do h3 niektórych elemntów h4 () + ewentualne nowe .....

Wielki Pan Obrażalski :wink: (cytat):

Stworzenie nowych rozwiązań na szkielecie obydwu częsci (H3 i H4 ).Wariant optymalny ale raczej nierealny.

Powiedziałbym, że nawet bardzo nierealny. Zwłaszcza patrząc np na Warlordsów IV.

___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

Heimdall R.napisał:
Cytat:
Człowieku, nie chciałem cię obrazić A poza tym, napisałem "", nie? Przecież chodziło w tym, że to żart... Ech, a to ja "jestem ironiczny, sztywny i nie potrafię się bawić".
Mogę przyjac iz nie chciałeś mnie obrazić choć słowo ignorant ma jasne okreslenie. ale pax vobiscum. Przejde może do zasadniczego tematu czyli "Nowiny z CD"jak juz wczesniej pisałem bardziej to przypomina monitoring na zlecenie niz ostateczne roztrzygniecie. Przypuszczam ,iz zarys bedzie ogłoszony dopiero na wiosne i to tez w taki sposób iz zostawia sobie margines na ewentualne zmiany.
Natomiast odnosnie powrotu do H3 to moze on sentymentalny ale....czy potrzebny? To co było rewolucyjne jakies 8 lat temu teraz traci troche anachronizmem .Nie przeczę ,iz pewne rozwiazania z H3(ale też z H4) po modyfikacji miałyby jak najbardziej racje bytu ale trzeba szukać pewnych nowych rozwiazań.Natomiast klonowanie H3 mija się z celem .Abstrahując juz od tego jakie sa nasze preferencje to i tak czynnikiem decydujacym bedzie rynek i młody narybek . takie sa realia i tego nie zmienimy. nie wiem jak wiekszośc ale ja mając stycznosc z serią od 10 lat miałem inne zapatrywnia i oczekiwania w stosunku do gry (no moze poza tym aby była dobra)niz pokolenie wstępujace czyli +12 .przez te 10 lat powstało wiele odmian gier i nowych zupełnie rowiazań.dlatego nie dziwmy sie iz Ubi nie bedzie robic gry pod grupę starych wyjadaczy ,ktorzy albo niedługo sie pożenia albo juz sie pozenili i na gre nie będą mieli czasu . tylko będą to robic pod nowy narybek . Dlatego przy całej mej sympatii do h3 nie oczekuje od h5 "Return to H3" bo byłby koniec dla serii(przynajmniej finansowy).
Uff alem sie naprodukował
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
moonman



Dołączył: 29 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

pytanie:
czy w tej słynnej zapowiedzi (której nie czytałem) jest gdzieś wzmianka o tym, że są to oficjalne informacje?

Jak zdążyłem się zorientować, tylko CDAction podaje takie rewolucyjne informacje, reszta świata czeka na obiecaną styczniową zapowiedź.

Także chciałbym się dowiedzieć od osób posiadających CDA, czy prezentowany artykuł jest sygnowany w jakikolwiek sposób przez UbiSoft, czy jest to tylko pobożna lista życzeń redaktorów CDA?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 stycznia 2005     Zapowiedzi w CDA Odpowiedz z cytatem

moonman
Cytat:
Także chciałbym się dowiedzieć od osób posiadających CDA, czy prezentowany artykuł jest sygnowany w jakikolwiek sposób przez UbiSoft, czy jest to tylko pobożna lista życzeń redaktorów CDA?
raczej nie jest asygnowany przez Ubi jest tylko podana strona internetowa Ubisoftu i Autor SIR MIk
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.