Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 12:50:36
Autor Wiadomość
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 23 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Elwinie Mastorb (..chehie..ja nie mogę..chehie..):

Widzę, że to już nie Twe drobne,' malutkie zboczenie', a maniakalna potrzeba tępienia subkultury Tazoo (czy jak tam im..)..
Proponuję - załóż temat: "Totalne dewiacje.." - tam byś mógł się nad tym rozwodzić..

Pozdrawiam - Grommash, Hellscream, Grom, Ghost, Cothon, Elwin Mastorb, Grumbellgast - Eon (po prostu Eon..nic więcej..nic mniej..)

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 23 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Nie potępiam ludzi, którzy w to cuś grają w domach, na dworze itd. Potępiam tych osobników, którzy walą tym w szkołach, znajomości rozpoczynają tekstem "Masz metal tazo?" i dają po pysku sobie i ludziom, którzy nie grają tazosami... (oczywiście z nieodłącznym okrzykiem "MUKA!")

Zaliczyłem to do zboczeń, bo chyba jako jedyny dostaję napadu histerii gdy słyszę brzdęknięcia oraz słowa w stylu "De, moty, krash f medal taso?"... Wcześniej gry w tazosy nie potępiałem (vide Pokemony), gdyż ludzie z którymi uczęszczałem do szkoły za czasów Poke-szału czuli jakiś umiar...

Ok, schodzimy z tematu, "Dość o mnie, porozmawiajmy o tobie" itd.

P.S.
Eonie, co Cię rozśmieszyło w "Elwin Mastorb"? Czyżby rozbawiła Cię historyjka tej ksywki zapisana w topicu "Nicki..."?

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 23 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Nio jakbym miógł zapomnieć o zamiłowaniu do natury(w dzisiejszych czasach to chyba nie zbyt częste) uwielbiam np rózne wycieczki od dłuższego czasu z kumplami robimy wycieczki rowerowe tzn rower wyjezdżamy o 7 rano i jeżdzimy po naszym małym powiecie szczególnie lubie nasz las z rana, cisza spokój, a ile zwierząt, szczególnie saren :D :D :D :D :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 24 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Cóż Ghost, należy Ci się pokojowy Nobel :D . Ja też staram się tępić pocketmaniaków (chocoaż coraz ich mniej), ale co to za metal tazo? Jak świat światem to do mnie też powinien dotrzeć ten debilizm..... To z chipsów?

A i przyponiało mi sie jeszcze jedno zboczenie - maniakalnie formatuję wszelki text, aby nadać mu formę idealnie mi odpowiadającego. Jeśli ktoś obserwawał ewolucje mojego podpisu, to bęedzie o tym wiedział.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 24 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Tak, Metal Tazo występują w chipsach (Yuk... Jedyne chipsy jakie lubię to te bez smaku do maczania w salsie...) Cheetosy i Lays'y

Pierwszy raz widzę gościa, który tak często manipulował sygnaturką... A to poprawia literówkę, a to zmienia wielkość liter, a to pogrubia, podkreśla, używa kursywy, dodaje daty, usuwa daty, dodaje imię gościa, który to powiedział, usuwa imię gościa który to powiedział itd...

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 24 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Dziwne, nie znalazłem żadnych metal tazo w chipsach...... Może to klątwa tylko tego mijsca w którym mieszasz?

Co do formatowania textu - ja to kocham. Jak czytam np. CDA, to zawsze patrzę czy ta czcionka wygląda dobrze z tą i jak dodawać podpisy żeby nie wyglądały żałośnie etc. Serio patrzyłeś jak ewolułował mój podpis?

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 24 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Nio ludzie musicie sie do mnie przeprowadzić u mnie to z metal tazo to żadnych problemów nie ma, kiedyś jakieś dzieciaki grały, ale przestały (ciekawe czemu hehe) :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 24 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem


Uprzejmie proszę o zejście z offtopica... Dalsze posty będą usuwane. Z góry dziękuję.

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 25 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Hexe, wiem że zaraz na mnie naskoczysz, ale mam jeszcze coś do powiedzenia:

Jednym z moich zboczeń jest właśnie dość częsty offtop :D . Czy nikt nie zauważył, że gdziekolwiek coś napiszę to zaczyna się schodzenie z tematu?

Do @lana: dopiszę się do tego, bo Hexe by mnie chyba zabiła :D . To było po części żartem, ale faktem jest że trochę przesadzam :( . Otrzymałem niedawno uwagę od bliżej nieokreślonego mieszkańca Imperium (nie, nie od Ciebie Hexe :D ) i postanawiam trochę bardziej się pilnować.

Ślę pozdrowienia dla wszystkich moderatowów. Trzymajcie nade mną bat :D


Pozwoliłem sobie na zmianę kolorystyki dopiska, bo pomarańczowy i żólty zarezerwowany dla moderatorów ;) - @lan

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 25 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Jednym z moich zboczeń jest właśnie dość częsty offtop :D . Czy nikt nie zauważył, że gdziekolwiek coś napiszę to zaczyna się schodzenie z tematu?

Ja bym się z tego tak nie cieszył, bo moim (i sądząc po poście Hexe także innych modów) małym zboczeniem staje się tępienie Twoich offtopiców :P .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 25 kwietnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Witam

1). Uprzejmie proszę o nie nadużywanie koloru pomarańczowego w swych postach, jako że to kolor raczej zarezerwowany dla modów :D
2). Nie naskoczę, bo tym razem ( :twisted: ) post był całkiem na temat. Inna sprawa, że po
3). Twoje "zboczenie" (jak zauważył @lan) robi się męczące. I nijak nie widzę w tym powodów do chwalenia się. Jej, do czego to dochodzi, że offtopicowanie robi się "trendy" :(..?
4). Cieszę, się, że postanowiłeś się pilnować (wiem, mam swoje wtyki, że uwagę otrzymałeś :P), mam nadzieję, że Ci się uda.

Ale, bo to już naprawdę nie na miejscu jest. Skończmy ten temat :).

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 31 maja 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Dawno temu Avatar (cytat):
Ja się nie zgadzam :P To takie moje malutkie zboczenie. Wrodzona reguła przekory...
Mirabell napisała, a nie - (cytat):
I kocham tańczyć, obojętnie gdzie i kiedy
Darkena napisała (Darken by..cheh.. (cytat):
No to ja jeszcze dodam, że też rysuję po zeszytach...
Chehie.. Morgraf kiedyś (cytat):
Lubię dobrą książkę, dobry wiersz, dobry filmy (każde "dobry" wielce subiektywne, jak zawsze).(...)Nie lubię pisać długich i pozbawionych sensu postów (czytać też ich nie lubie:))
Równie dawno Quinea..chehie.. (cytat):
-niepoważne odnoszenie się do wszystkiego wokół :) (...)
-często zbytnia pewność siebie (np. jeszcze przed egzaminem jestem pewien że zdam lub pewien że nie zdam :) sprawdza się :P ), to chyba zresztą nie jest aż takie dziwne gdyby nie to, że wypowiadam się z absolutną pewnością :) kiedyś się przejadę :))))
Grothard równie dawno (cytat):
Ja jeszcze dodam ze UWIELBIAM lamac zasady. np w szkole (1-2 klasa) zawsze latalem po tych korytarzach po ktorych nie mozna bylo;)
a jaka frajda to byla jak jeszcze trza bylo przed woznym uciekac
Yoko - kobieta-nożownik..chehie.. (cytat):
(...) < jakkolwiek.. dużo o ostrych narzędziach.. >
Dark (:P) (cytat):
Poza tym do moich zboczeń należy jeszcze śpiewanie np. w czasie wracania ze szkoły, ot tak, na ulicy, Darkusia sama idzie sobie do domku i śpiewa....
Grenadier (cytat):
A ja lubię koty.... Co prawda w zestawieniu z tematem tego topica brzmi to conajmniej podejrzanie, ale kilka osób, zwłaszcza płci pieknej, wie co mam na mysli :)
Gren jakiś czas temu (lecz nadal to czyni..chehie..) (cytat):
Ostatnio moim zboczeniem jest siedzenie w nocy na necie Oczywiście w Jaskini... całe szczeście, że Zuza (kot) mnie wspiera...
Hexe napisała, nie - (cytat):
Archaiczną polszczyzną posługuje się chyba większość Osadników. Ostatnio zwrócono mi właśnie na to uwagę, że moja gramatyka od czasu przyłączenia się do Jaskini znacznie się zmieniła, właśnie na rzecz starodawnej...:D
Worlddragon swego czasu (cytat):
Moim największym zboczeniem jest komputer, internet, fantasy, informatyka no i gry w tym ulubiony homm.
Może to nie mnie dotyczy (bo ja nie mam jeszcze takowych zboczeń językowych..chehei..), lecz przytoczę. Ann napisała, nie: (cytat):
heh... Moja mama szału dostaje jak się jej pytam czy "jedzieta gdzieś dzisiaj - jak tak to kupta pół kila maki to ciasto ukręce. A jak bedzieta na rynku to i warzyw trochę - to jakąś strawę uwarzę"

No i co ja odkrywczego mogę powiedzieć..?..chehie.. Ino to i me 'zboczenia'..

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 5 sierpnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

No, a ja zboczenie jak Grenadier: uwielbiam koty (moja ulubiona kotka też ma na imię Zuzanna, Gren, i jest całkowicie czarna!)! Właściwie to mam świra na punkcie kotów! Kilka razy zdarzyło mi się siedzieć po 5 godzin przy kocie i go głaskać. Siedziałbym dłużej, ale kot miał dość :lol: . Kiedy mam tylko okazję gadać o kotach, to gadam o nich ZDECYDOWANIE za dużo (spytajcie Acid Dragona - przeze mnie musiał odwiedzać smoczego psychologa :) . Acid - jeśli to czytasz, wiedz, że nie będę Cię już męczył jedenastostronowymi listami (czcionką 10) traktującymi o kotach!).

Innym moim zboczeniem jest 'wygładzanie' tekstu. Mam tu na myśli dopucowywanie pod względem stylistycznym, do bólu. Dlatego bardzo długo piszę opowiadania :? .

Związane z tym jest inne moje zboczenie - czytając jakiś tekst, liczę litery, sylaby, wyrazy i zdania oraz grupuję je według choćby najmniejszego podobieństwa.

Ale wszystko przyćmiewa mój pedantyzm. Jeśli stawiam na biurku szklaneczkę z kawusią, to nie może być ona postawiona ot tak sobie. O nie! Jej ucho musi być skierowane pod kątem prostym do monitora, a sama szklanka musi znajdować się w równej odległości od dwóch stosików płyt zagracających mi stanowisko pracy. I to tylko przykład...

Inną moją wadę, a i częściowo zboczenie, stanowi nadmierna gadatliwość. Ja zdaję sobie sprawę, że gadam i piszę za dużo, ale nie mogę się powstrzymać. Gdy historyk podczas omawiania historii starożytnego Rzymu wywołał mnie do odpowiedzi i zadał pytanie z dynastii Julijsko-Klaudyjskiej (moja ulubiona), to musiał mi przerwać, bo lekcja płynęła. Jak ktoś mi nie wierzy, niech zajrzy do Komnat Weteranów, a konkretnie do tematu 'Który zamek w H3 jest najładniejszy'. Nawet teraz nie mogę się wygadać... Na szczęście Licze/Lisze nie mają języków (hmmm... a więc co to jest? :P )...

Pragnę poinformować, że wszystkie wymienione zboczenia staram się kontrolować, co jednak, jak widać, nie zawsze się udaje :oops: ...

A, i jeszcze jedno (ale ja jestem gadatliwy :) ...). Mam dodatkowo lekkiego świra na punkcie książek (zwłaszcza Tolkiena i Sapkowskiego), gier komputerowych (zwłaszcza MM/HoMM) i 'papierowych' RPG. To już chyba koniec...

Jednak nie... Muszę zaznaczyć, że nie przepadam za Harrym Potterem (ale nie mam nic przeciwko niemu) i nie cierpię latynoskich seriali.

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kumbat



Dołączył: 11 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Knurów

Wysłany: 10 sierpnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

No ja nie będe oryginalny i powiem że też książki.
Szczególnie Rowling i Piekary.

___________
Grajcie w RPG papierowe...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Havier



Dołączył: 20 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

moim małym zboczeniem jest piłka nożna i troche mniej komp. Ale naprawde bez gry w noge nie da sie żyć no i oczywiście bez kompa w którym można wejść na IJB. 8)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Moje zboczenia hmm pomyślmy 8) napewno będzie to judo, później czytanie książek i mangi, no i komputer :)
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Red



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Lidzbark Welski

Wysłany: 22 sierpnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Moim największym zboczeniem jest Heroes III bez którego żyć nie mogę, serio!!! Havier potwierdzi.Np: mam rozwalonego kompa tak, że na godzine grania w Hirków wypada 20 min 30-to sekundówek ale i tak przy nich siedzę, że mam sporo innych gier typu Gothic II, Heroes IV,CS i wiele innych...
Pozdrowienia przy okazji do Havier-a od którego mam te gry.

Ja bardzo proszę na ortografię i interpunkcję zwracać uwagę. Jeśli masz z tym problemy, zawsze moża tekst przed wysłaniem do Worda wkleić i sprawdzić pisownię. Zaznaczone błędy proszę poprawić. Z góry dziękuję. - Hexe
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vitus



Dołączył: 2 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: z krainy mlekiem i miodem plynącej...

Wysłany: 25 sierpnia 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam zapach świeżych książek. Nie wybrzydzam też miętusami mógłbym je wchłaniać tonami... To na tyle...
___________
Jak burzowe fale potrafia żaćmić blask słońca, tak ja potrafie zabijac nie winne istoty i korumpować ludzkie dusze... Powiadam wam, ze rzeki krwi zostaną rozlane na ziemi a historia mojej przyszłości będzie od tąd pisana ręką przegranych...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Specter



Dołączył: 1 września 2004
Posty: 164
Skąd: Z najgłębszych czeluści spaczonej jaźni...

Wysłany: 1 września 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie wtrącić słówko i rzec, że moim "małym" zboczeniem jest oszczędność. Oszczędność we wszystkich dziedzinach życia. Oszczędzam miejsce w zeszytach, pisząc jedne obok drugego, wciskając obrazki w każdą najmniejszą pustą przestrzeń (sześciesięcio kartkowy zeszyt starcza mi na conajmniej trzy lata). Oszczędzam też pieniądze, sam nie wiem na co, pieczołowicie wybierając tylko niezbędne i możliwie najtańsze towary. Nawet siedząc na kibelku staram się jakoś oszczędzić, ale dalszych wywodów wam oszczędzę...
___________
"To gaze under its hood, is to invite death"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 2 września 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Własnie podczas rozmowy z Sandro uświadomiłem sobie kolejne malutkie zboczenie... Notoryczne pisanie "Ehhh..." (musi być z trzema "h" i trzema kropkami. Musi!) mimo iż wersja poprawna to "ech". I nic na to nie poradzę. Ot, taki urok :) Choć - przyznaję - ma to pewne korzenie...
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 2 września 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Faramir (cytat):
Notoryczne pisanie "Ehhh..." (musi być z trzema "h" i trzema kropkami. Musi!) mimo iż wersja poprawna to "ech"..

W moim wypadku też ehanie z trzema kropkami. Tyle, że liczba h uzależniona od powodu ehnięcia. Eh... ;)

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 2 września 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Hmm, co ciekawe, gdy piszę o "echaniu" to zawsze używam formy przez "ch". Ot, jedynie sam zwrot "Ehhh..." zawsze wygląda u mnie tak samo. Tak jak w jednym z wierszy, który systematycznie był gnojony, a mimo wszystko - wciaż mi się podoba :) Ehhh...



Nie zauważyłam jeszcze jakoś, żebyś ehał notorycznie:P - Nami

Far: Bo i nie mam ku temu powodów w rozmowach z Tobą:)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Islington



Dołączył: 7 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Z otchłani półmroku (teraz masz się zacząć bać)!Spooky!

Wysłany: 23 października 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

- Ja nigdy nie echam ;-) ale jakbym to robił to przez jedno "ch"
___________
"Ironia losu bywa czasem ironiczna"
"Ty wiesz swoje, ja znam prawdę"
"Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 23 października 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Hm, mje zboczenia to przede wszystkim gitara i internet. Na tym pierwszym zwłaszcza ostatnio zdarza mi się wygrywać melodie rodem ze średniowiecza. Co do tego drugiego - bardzo często przeglądam strony o fantastyce, ale i tak najczęściej wybieraną jest Jaskinia.
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Cyra



Dołączył: 4 maja 2001
Posty: 164
Skąd: Morąg

Wysłany: 24 października 2004     Malutkie zboczenia... Odpowiedz z cytatem

Moje malutkie zboczenie? Picie hektolitrów rozpuszczalnej kawy z mlekiem, internet - Jaskinia i Scrabble oraz wszelkiego rodzaju wróżby, horoskopy, przepowiednie....
___________
Good to be back...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.