Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 13:52:49
Autor Wiadomość
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 23 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):

[...]
to ja prosze, żeby zbyt szybko nie uaktualniać bazy. Chciałabym najpierw do Osady klucze dostać, co by mnie też uaktualnienie objęło:D
[...]


Moim zdaniem, jesteś na dobrej drodze, by do Osady klucze dostać... Jakbyś jeszcze się trochę na Ognisku poudzielała... Może Hetman lub ktoś inny Cię zauważy. A wtedy... :)

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 23 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam,

DruidKot (cytat):
Moim zdaniem, jesteś na dobrej drodze, by do Osady klucze dostać... Jakbyś jeszcze się trochę na Ognisku poudzielała... Może Hetman lub ktoś inny Cię zauważy. A wtedy... :)


Na ognisku trudno mi trafić na większą ilość osób, a do spotkania kameralnego wolę się nie wtrącać. Poza tym jestem troszku czasem ograniczona czasowo. Ale ile mogę, tyle jestem.
I dziękuję za słowa wsparcia i otuchy:D Heh... coraz więcej osób mi tak mówi:) Dzięki.

Pozdrawiam
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 23 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Wcale nie tak ciężko o większą ilość osób.... A spotkania kameralne to żadkość ;)
___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 23 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam,

DruidKot (cytat):
Wcale nie tak ciężko o większą ilość osób.... A spotkania kameralne to żadkość ;)


Jakiś czas temu zaglądałam. Były trzy osoby:D

Pozdrawiam,
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 23 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Trzy osoby to nie tak mało... Jak jest więcej, to robi się zament i Ognicho się wiesza...


Ale starczy, bo zaraz z tematu zejdziemy ;)


PS. Przepraszam. To już się nie powtórzy... *skrucha* [Zmieniłbym te posty w całość, ale nie mogę skasować poprzednich... :(]

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 23 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

DruidKot (cytat):
PS. Przepraszam za nieco krótkie posty [te kilka do góry o Ognisku] proponuje połączyć je w jeden... ale mi się nie chce...


[... autocenzura!]

rzadko co mie tak wpienia jak takie texty
którymi autor przkazuje miej wiecej taką treść:

"pisze gupoty, świadomie! ot, taki mam humor
mogłbym z tych ledwo-co-postow zrobic cos sensownego
(bo wiem, ze mało kto lubi takie rzeczy czytać, zwykle wkurzając sie na autora, że czas stracił na otwieranie takiego miałkiego tematu)
ale nie chce mi sie
ani dla potencjalnych czytelników - a kimże oni dla mnie są, żebym okazał im co nieco szacunku, nie narażał na trwonienie czasu na takie pierdoły
ani dla moderatorów i administratorów tego forum - przecież to ich zas..ny obowiązek takie posty łączyć w sensowne całości

ja sobie lepiej znów gdzieś popisze jakies pierdołki, i zajrze tu jak bedzie mozna poczytać kilka głosów tych co sie wqrzyli

no a moze ktos, kto ma za duzo czasu naprawdę zrobi za mnie, super-wielkiego-leniwca-zajetego-od-rana-do-nocy, porządek w tych postach?"


świadomie przerysowuję
ale tylko z tego rodzaju postawą kojarzy mi się to zachowanie

komletny brak szacunku dla innych mieszkańców Imperium...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 24 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

U lala to sie Hetman zezlil :evil:

P.S.
Wykasuje ten post w poniedzialek

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Deemon



Dołączył: 25 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Sosnowiec

Wysłany: 25 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Jestem nowy właściwie to nie wiem jak się tutaj poruszać może ktoś mi objaśni jak to wszystko działa(jak się zalogować w osadzie itp.) :D
___________
podpis usunięty administracyjnie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 25 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Żeby się zalogować w Osadzie, trzeba mieć kluczyk :) Kluczyki przyznaje Grododzierżca - Guinea, zwany Ogrodnikiem [Grobożercą, Grabkodzierżcą itp.]

Jak czegoś jeszcze nie wiesz - pytaj :)

PS. A czy Twój avatar nie jest zajęty? :roll: Może się mylę, ale... :roll:

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 25 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Guinea zwany też jest Grabarzem ale na twoim miejscu nie zwracałbym sie tak do niego :D

Spodkania kameralne to nie tyle żadkość co zjawisko nieistniejące.
Przynajmniej mi jescze się nie zdarzyło abym przeszkodził w czymś ważnym trwającym przy ognisku.Właź śmiało i nie lękaj się, nikt tam nie gryzie(no prawie :D ).

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Deemon



Dołączył: 25 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Sosnowiec

Wysłany: 26 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

A co trzeba zrobić aby takowyż kluczyk otrzymać ??
Acha jeszcze jedno, jeżeli nie mam klucza to czy mogę wysłać sava do
areny ??

___________
podpis usunięty administracyjnie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 26 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Deemon (cytat):

Acha jeszcze jedno, jeżeli nie mam klucza to czy mogę wysłać sava do
areny ??


Jasne, mozesz slac sejwy we wszystkich turniejach. Co wiecej, jak juz zostaniesz przyjety do AKADEMII WOJENNEJ (czy zlozyles juz stosowne podanie? :D )to Twoje wszystkie osiagniecia zostana Ci zaliczone.

P.S.
Twoja facjate chyba juz widzialem.

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Deemon



Dołączył: 25 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Sosnowiec

Wysłany: 26 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Już druga osoba wspomina o moim avatarze ja go wybierałem z 6
miesięcy temu jak wysyłałem zgłoszenie (jeżeli już go ktoś ma to muszę zmienić ? ), gdzie się kłada podanie o przyjęcie do akademii ?

___________
podpis usunięty administracyjnie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 26 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Deemon (cytat):
gdzie się kłada podanie o przyjęcie do akademii ?

Podanie tutaj, a regulamin (statut) znajdziesz tutaj.

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 26 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam :!:

Nie da sie ukryc że ja tez jestem tu nowy :wink:
W zwiazku z tym mam pytanie :wink:

Czy jest może jakies forum w Jaskini o tematyce czysto humorytycznej??
jeżeli nie to według mnie by sie przydało czasami miło posmiac sie z jakis żartów czy ciekawych stron z filmikami.

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grothard



Dołączył: 16 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: z osady

Wysłany: 26 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

w karczmie jast temat "humor osadowy" czy jakos tak
___________
The man with nothing to lose.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 26 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

A dokładnie to tutaj http://heroes.net.pl/forum/viewtopic.php?t=43 :)
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bury



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Brzozów

Wysłany: 27 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Na Stoliku Akademi Wojennej jak chce wejsc np Puchar Areny Heroes III widnieje taki napis "Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum "
Czy ktoś wie co trzeba zrobić aby takie uprawnienia dostać??

___________
......dziwny jest ten świat
http://www.gladiatorzyaren.webd.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 29 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Zalecam kontakt z którymś z Komendantów Akademi. Tylko osoby które należą do Akademi maja dostęp do tego forum.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 24 marca 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Tak więc ja mam DWA pytania:

1. Zauważyłem, że nie można tworzyć nowych tematów na forum WoG - a. Ja mam taki jeden temat - bardzo dobry. Jak więc sprawić, żeby był w "Snach Bogów".

2. Jak zostać moderatorem? I na czym to polega, tzn. czy wtedy dany członek otrzymuje dostęp do htmla (php), kodu źródłowego, czy po prostu ma jakieś specjalne przywileje będąc na forum?

Na razie tyle.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 24 marca 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
1. Zauważyłem, że nie można tworzyć nowych tematów na forum WoG - a. Ja mam taki jeden temat - bardzo dobry. Jak więc sprawić, żeby był w "Snach Bogów".

kontakt z załogą serwisu WoG / moderatorami Snów to jedyna możliwość

Konqe (cytat):
2. Jak zostać moderatorem? I na czym to polega, tzn. czy wtedy dany członek otrzymuje dostęp do htmla (php), kodu źródłowego, czy po prostu ma jakieś specjalne przywileje będąc na forum?

kontakt ze mną
żaden kod ;)
uprawnienia do edycji cudzych postów, czasem na niektórych forach więcej...
właściwie, to czebało poczytać FAQ
a zwłaszcza o moderatorach

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 25 marca 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Wielkie, wielkie dzięki jOjO.

Moje pytanie dot. moderowania wynikało z tego, że miło by było wpłynąć choćby w 0,00001% na Jaskinię i Forum. Mówiąc krótko: chciałbym zrobić coś pożytecznego (i dostać jakiś tytuł nad avatarem :mrgreen: ). Obawiam się jednak, że moderowanie nie jest przesadnie pasjonującym zajęciem :D Ale w końcu ktoś musi utrzymywac tutaj wzorowy porządek, jaki notabene panuje na Forum (z pewnymi - zamierzonymi - wyjątkami).

Tylko nie wiem co miałbym do moderowania.........

PS. Kto to jest Grododzierżca? Nie chodzi mi o to, żebyś napisał "Mamy jednego grododzierżcę. Nazywa się Guinea", tylko wyjaśnił skąd wziął się ten, hmmmm....., niezwykły tytuł i jakie są funkcje Grododzierżcy.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 25 marca 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam,

Konqe (cytat):
Mówiąc krótko: chciałbym zrobić coś pożytecznego (i dostać jakiś tytuł nad avatarem :mrgreen: ).


Idea chwalebna. Ale moderatorzy żadnego tytułu nie mają nad avami :P.

Konqe (cytat):
Obawiam się jednak, że moderowanie nie jest przesadnie pasjonującym zajęciem


Zalezy, gdzie modujesz. I kto się wypowiada. Ale tu nie chodzi i to, żeby robić coś, co tylko zabawę daje. Ale to sam zapewne wiesz.

Konwe (cytat):
Kto to jest Grododzierżca?

Polecałabym zapytanie się o to samego Guiego... Najrzetelniejsze źródło informacji:P.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 26 marca 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Mówiąc krótko: chciałbym zrobić coś pożytecznego (i dostać jakiś tytuł nad avatarem :mrgreen: ).


ekhm...
dżyczliwą radę Ci dam
Ty sqp się na tym pożytecznym...
Ty zapomnij o tytułach!

paru tu juz takich było tytułomaniakow (i paru sie moze by jesio znalazło!) ale marny ich los...

dżyczliwie Ci radzę...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 26 marca 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

jOjO (cytat):
dżyczliwie Ci radzę...


Thanx Hetmanie.

Tak więc o czym to ja miałem? A tak....

Chciałbym się dowiedziec co nieco o charakterystyczym zjeździe mieszkańców Jaskini, Konwentem potocznie zwanym (a może nie potocznie....).

Zależy mi na odpowiedzi na cztery pytanka:

:arrow: Gdzie i jak często rzecz się dzieje?
:arrow: Co na takim zjeździe robicie (śpiewacie kolędy, śmiejecie sie z polityków [ku mej zgrozie], obmyślacie apokaliptyczne plany jakiejś masowej zagłaty?)?
:arrow: Gdzie i kiedy odbędzie się najbliższy konwent (prosze o podanie województwa, jakby to była jakaś mieścina, której nie widać na mapie)?
:arrow: Kto dba o organizację, ochronę, mleko i ciasteczka?

I to tyle. Na razie nie mam więcej pytań.

Farm: Wybacz, że usunąłem Twój dopisek. Po prostu wstyd mi za to, co tutaj napisałem. Nie chcę, żeby więcej ludzi widziało, jak się tutaj zbłaznowałem :D . Dzienx za upomnienie :oops: .

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.