Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 6:19:06
Autor Wiadomość
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 4 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Stary 10% z moich jednostek to jest NIC. Bo ja ich posiadam mnóstwo. I to że strace jedynie 10% dla mnie nic nie znaczy bo mam jeszcze 90%. A poza tym wielki mag rzuci sobie czar ofensywny co mi zabierze 10% raz na ture a ja ze swoimi jednostami dalej bede silny. A jak rozpaczasz (tak z tego wynika) na stracie 10% swoich jednostek to tylko ci pogratulować współczucia.
No ma mądrość na poziomie experta i ma czar Town Portal no i co?? Gupio ci??
No Haav Gyr puść sobie hipnoze na 500 Leśnych elfów. Powodzenia.

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 4 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

:lol: Ale mi głupio, że aż szok........
Walka według ciebie to tym masz ogromne wojsko a mag nie, ma tylko czary??? Czy tak?? Według ciebie mag oprócz rzucania zaklęć nic nie robi i czaka aż wojownik będzie mu wybijał armię, czy tak??????
Hmm... ciekawy wojownik, co musi mieć mądrość, inteligencję, magię ziemi i magię powietrza :lol: Przecież to prawie mag.
A tak poza tym to mag pewnie nie ma Town Portal??

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 4 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

No co do hipnozy to kiepska rzeczywiście bo działa raczej na słabsze jednostki ale beserker to już jest coś no i taki woj sam siebie wytłucze ze swoimi super statystykami ataku i obrony na expert magia ognia beserker obejmie 4 oddziały.

Pozatym armagedon dużo lepszy od implozji i jak go wykorzystać to już tu się rozpisywał nie będę.

Co do logistyki najłatwiej nauczyć się jej jest w kolejności
1)Demon
2)B. Mage
3)Overlord, Beast, Planes.
4)Barbarian
5)Alchem.

a najtrudniej

1)Warlock, Wizard, Elemental.
2)Witch, Heretic


Pozatym najlepsza jest mieszanka taki B.Mage tak jak wcześniej pisałem z kompem raczej mag z człowiekiem raczej woj :D

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 4 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

JAK USUNĄĆ POST?? BO SIE ICH SKLONOWAŁO TROCHE ZA DUŻO
POMÓŻCIE
Do Haav Gyr:
Stray wojownik ze spacjalizacją skuteczność ataku - jego jednostki mają więszką siłę ataku. Więc statystycznie jest silniejszy od maga. Mag ma town portal, ale wojownik powiedzmy też ma i co?? i sie wyrównuje.

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 4 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

No i właśnie mag po to ma implozje, armageddony, pioruny i inne bajery by zniwelować skutecznie przewagę ataku i obrony wojownika, niszczą bezpośrednio część twojej armii, by mimo przewagi ataku i obrony mieć przewagę liczebną.

Posty usuną moderatorzy.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 4 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Tylko że czar se puści raz na ture aby sobie pomóc a to mu nie pomoże, bo u wojownika dziala wszystko na kazdy ruch jednostki. Pomoc raz na ture niewiele mu da.
No raczej armageddonu nie puści bo i siebie zabije hehe :D

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 4 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Dragonthan - no wiesz, ekhm... nie powiedziałbym że u maga wszystko jest "jednorazowe" a u wojownika nie bo mag potrafi swoimi czarami na czas bitwy osiągnąc zdolności na jekie wojownik traci sloty przykłady:

Skuteczność ataku - Blooddust, Frenzy, Bless. (na potwory 7lvl - Slayer)
Archery (Łucznictwo) - Precision
Armorer (Płatnerz) - Shield, (Airshield - przeciw atakom na dystans)
Resistance - Anti Magic oraz wszystkie Portection od żywiołów

Tak więc w cztery tury nadrobię długie zbieranie experience przez wojownika.

No ale muszę przyznać że te czary to dodadzą okolo 60% tego co może dodać skill wojownika.

Ale magia w przeciwnieństwie do skilli dla wojownika jest ELASTYCZNA...
czyli mając ogromny zbiór czarów możemy w zależności od rodzaju jednostek naszych i przeciwnika dopasować strategię podczas bitwy i te 60% skuteczności możemy zamienić na 160%. Może dlatego Siny woli wojownika bo nie jest dobry w skomplikowanych typach strategii??

A co najważniejsze... gdy walczymy z magiem to nigdy nie wiemy jakim czarem nas zaskoczy, a u wojownika to mamy jednostki których liczebność zawsze znamy, nie znamy coprawda jego umiejętności drugorzędnych, ale u maga przeciwnika tez nie znamy (pomijam tu opcję grania multiplayer - gorące pośladki)

:D

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 4 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Dragonthan (cytat):
Tylko że czar se puści raz na ture aby sobie pomóc a to mu nie pomoże, bo u wojownika dziala wszystko na kazdy ruch jednostki. Pomoc raz na ture niewiele mu da.
No raczej armageddonu nie puści bo i siebie zabije hehe :D

Hehe... tylko jak już wspominałem częśc czarów działa przez całą walkę, obrażenia zadawane implozją(Przeważnie) są znacznie wyższe, niż przez jednostki, Poza tym kolejny raz zwracam ci uwagę, że to dodatkowy atak, na który wojownika nie stać, poza tym ani wojsko maga ani wojownika nie jest w stanie zaatakować pierwsze w jednej turze, zawsze znajdzie się ktoś szybszy u przeciwnika, lub też nadziejesz się na kontratak.
Zresztą kumulownie się ataku i obrony wojownika nawet jak przewyższa obrażenia implozji czy innego czaru, to i tak z biegiem czasu to zostanie zniwelowane, ponieważ obie armie tracą na ilośći jednostek, więc atuomatycznie obrażenia zadawane spadają, a obrażenie zadawane magią wciąż są takie same jak na początku walki, co więcej jak już też wspominałem atak/obrona woja jest przyrównywana do ataku/obrony więc i tak nie zadasz max obrażeń bo każda jednostka maga musiałby mieć minimalną obronę, a tak nie jest. A przed magią nie masz obrony, która zmniejszałaby obrażenia.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 5 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Do Haav Gyr i Duch:
I znou piszecie że wojownika nie stać no odpowiedzenie czarem ofensywnym, a ropaczcie przypadek:
Mag rusza pierwszy i rzuca np. implozje, a wojownik rzuca wtedy masowy czar spowolnienia . Mag jest jedną ture w plecy. Wiem powiesz że to tylko jeden z przypadków, ale wiedz że każdy wojownik może władać i mieczem i magią(mniej magią ale może), a każdy mag władać i magią i mieczem(mniej mieczem ale może). Tylko że:
Jeśli wojownik ma atak 30 obrona 30 i specjalność skuteczność ataku i ma poziom np. 20 to wiedz że mag chodźby miał atak 20 obrona 20 moc 100 wiedzy 100 i poziom np. 50 to i tak jego czar bless zwiększy mu jednynie atak jaki może zrobić jednostka która ma atak 20, a jednostka wojownika ma atak własny + 30 + 20 razy poziom razy skuteczność ataku I niemożliwe jest żeby przez cały czas jego jednostki miały atak na minimum, a jeśli mag rzuci czar osłabienie to i tak atak jednostek wojownika jest większy od jednostek maga. Chodźby mag miał specjalność talent magiczny to i tak czar bless zdziała tylko tyle i może dla danej jednostki a nie ile może przy danej mocy.

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 5 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

No więc znowu, to kto się rusza pierwszy oraz to kto pierszy rzuci czar to żadna zasada, i żaden argument w którą kolwiek stronę. Poza tym mag ma tą przewagę że ma większą ilość zaklęć, więc i kombinacji taktyki walki, jest więc też przygotowny na każdy atak magiczny przeciwnika.

Wiedz że przy wiedzy 100 i mocy 100 żaden, wojownik nie ma szans, przy podobnych ilościach jednostek. Bo tylko sama implozja przy mocy ok20 daje damage w wysokości ponad 1800pkt, więc przy 100 mocy implozja zada 7800pkt obrażeń, a tego nie nadrobisz o 50% większymi obrażeniami ze Skuteczności ataku. Przeprowadziłem właśnie symulacje taką, wystarczyło mieć klątwę, plus 2 implozje by wojownik przegrał mając expert: Płatnerz, S.Ataku, Przywództwo plus szczęście mag miał magię ziemi, ognia, mądrość i Talent magiczny w dodatku mag nie miał mocy 100 jaką napisaleś tylko 30 jak atak wojownika.
--------
Talent magiczny nie wpłynie na Bless, ponieważ bless działa inaczej, daje max obrażeń niezależnie od mocy czarów, moc zadziała tylko na czas działania czaru, w tym wypadku.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 5 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Jak wojownik ruszy pierwszy i rzuci czar ofensywny powodujący coś u maga, to mag musi sobie te czary zniwelować. Jak je nie zniweluje to przewage ma wojownik, bo na nikogo wtedy nie działają czary. Więc to kto zaczyna ma wielki wpływ na przebieg bitwy, a decyduje o tym najszybsza jednostka. Ośmielam sie twiedzić, że mnóstwo rzeczy decyduje kto wygra ten pojedynek. I nie ma czegoś takiego że nie ma szans. Szansa jest zawsze, wszystko może sie zdarzyć, nawet czar może nie zadziałać bo jednostka będzie chroniona przez odporoność na magie, lub odbije zaklęcie.
___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 5 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak wojownik ruszy pierwszy i rzuci czar ofensywny powodujący coś u maga, to mag musi sobie te czary zniwelować.

Ale nie możesz zakładać że to wojownik będzie.
Przypuśćmy teraz że to mag jest pierwszy i rzuca masowe spowolnienie wtedy to wojownik będzie w beznadziejnej sytuacji bo jeżeli nie ma magii powietrza ani wody to ledwo co się będzie ruszał i zanim dojdzie to mag go wykończy czarami.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 5 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

niezla kila i fajowe symulacje a ja mowie tak jak mag rzuci jakikolwiek czar jako pierwszy i nie jest to exp bersek to poplynal, a jak zacznie od implozji to nawet nie pierdnie w nastepnej turze bo go juz nie bedzie, co do argumentu z mass slow na dziendobry to tak jakbys odrazu wyszedl z gry i poddal, lol. zdazaly sie nawet takie bitwy gdzie po kilku bersekach wojownik wygrywal bo mag nie byl w stanie zabic mu tej jedenj najsilniejszej jednostki (bronionej antymagia). a co do fly, dd to powiem tylko ze sa zabronione na wiekszosci map, bo jak jeden z graczy go zdobedzie to gra sie wtedy nigdy nie skonczy albo skonczy tylko i wylacznie zwyciestwem gracza posiadajacego ten czar, bo inaczej bedzie tylko zabawa bez konca w kotka i myszke nikt nie bedzie w stanie odbic glownych zamkow. przy wojskach z 3 miesiaca implozja robi dokladnie tyle samo obrazen co jedna figurka wojownika, wiec chyba nie musze tlumaczyc jak to wplynie na wynik walki. zreszta po co tu sie produkowac czy ktorys z was kiedykolwiek gral jakas konkretna gre z zywym-myslacym przeciwnikiem zeby pisac takie herezje? domniemam ze nie a jesli chodzi o walke z kompem to popieram magiem gra sie znacznie przyjemniej
___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 5 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Jasne tylko ty grałeś z żywym przeciwnikiem, nikt inny.
Wiedz że ja wygrałem właśnie magiem i przy nierónych armiach(znaczenie osłabiony) Ponieważ mój kuzyn grając nekropolis, mając lepsze ustawianie na mapie oraz wyższy poziom przegrał decydyjącą walkę tylko dlatego, że nie korzystał z magii. Ale dla takiego mistrza, to pewnie nie argument.
Widać, że nie znasz najprostrzych taktyk maga bo mówisz o implozji na początku, żaden myślący gracz tak nie zrobi jak ma iinne czary, implozje wykorzystuje się później.
Poza tym nie dziwie się że wygrywasz na swoich arenach, skory byle rzeczy jest zabronione to nic dziwnego że każdy gra wojownikem, skoro mag ma same ograniczenia.
Cytat:
przy wojskach z 3 miesiaca implozja robi dokladnie tyle samo obrazen co jedna figurka wojownika, wiec chyba nie musze tlumaczyc jak to wplynie na wynik walki

A tym zdaniem kompletnie mnie załamałeś, myślalem że choć czytasz opisy czarów, ale nie po co.........
Wiesz co jednak pozostanę heretykiem :lol:

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 8 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Drupi:
Cytat:
Ale nie możesz zakładać że to wojownik będzie.

No wiesz, ja rozpartruje że wojownik ruszy pierwszy. Inne opcje zostawiam wam do rozpatrzenia.
Haav Gyr:
Cytat:
Wiedz że ja wygrałem właśnie magiem i przy nierónych armiach(znaczenie osłabiony) Ponieważ mój kuzyn grając nekropolis, mając lepsze ustawianie na mapie oraz wyższy poziom przegrał decydyjącą walkę tylko dlatego, że nie korzystał z magii. Ale dla takiego mistrza, to pewnie nie argument.

A powiedz mi na jaki poziom oceniasz intelekt swojego kuzyna jeśli chodzi o gre HommIII. Ile lat w nią gra? Ile map przeszedł? Czy jest tak doświadczony aby mógł być najlepszym i najgodniejszym przeciwnikiem. Wiesz ja też moge powiedzieć że grałem z kumplem i byłem wojownikiem a on magiem i ja wygrałem, ALE tylko teraz pytanie jaki poziom reprezentował ten kumpel??
W mojej wypowiedzi nie mam na myśli obraze ciebie czy też twojego kuzyna, ale nastepnym razem powiesz przynajmiej czy to był doświadczony gracz?

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Dragonthan (cytat):
Drupi:
Cytat:
Ale nie możesz zakładać że to wojownik będzie.

No wiesz, ja rozpartruje że wojownik ruszy pierwszy. Inne opcje zostawiam wam do rozpatrzenia.


Nie, no teraz to znowu jak co poniektózy zakładasz jakieś sztuczne warunki, żeby udowodnić swoje zdanie. Wojownik ruszy pierwszy, kiedy jego najszybsza jednostka jest szybsza od najszybszej jednostki maga albo przy rownych szybkosciach najszybszych gdy to on atakuje. Mag ruszy pierwszy, kiedy jego najszybsza jednostka jest szybsza od najszybszej jednostki wojownika albo przy rownych szybkosciach najszybszych gdy to on atakuje. I bycie magiem lub wojownikiem nie ma tu nic do rzeczy, wiec zakladanie ze jesli w polowie przypadkow to wojownik zaczyna jako pierwszy, to z definicji wojownik rusza pierwszy jest naginaniem rzeczywistosci (gry) do wlasnych zachcianek.

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 8 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Ja czasem grywam z bratem i muszę przyznać że jest dobry w te klocki ale z pewnością w życiu nie wygrałby bez czarów.
Do Siny:
Nie ma sensu patrzenie na zasady obowiązujące na mistrzostwach czy gdzie ty tam grasz jak przecież jak się ogranicza prawo do czarowania magowi to wiadomo że dużo łatwiej z nim wygrać.
Zagraj se z kimś bez ograniczeń to zobaczysz że jest inaczej.
A poza tym nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy to że bohater jest magiem to nie oznacza że ma po 200 mocy i wiedzy a ataku i obrony po 1
przeciż wiadomo że mag może mieć mniej więcej równe współczynniki to samo u woja :wink:.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 8 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Do Ellias:
Nic tu nie zakładam, tylko rozpatruje przypadek gdy wojownik ma szybszą jednostke i pisze co sie mniej więcej bedzie dziać na polu walki wtedy. Nic więcej. Nie wprowadzam tu własnych zachcianek.
Do Drupi:
Fakt jest faktem, wojownik uczy sie więcej ataku i obrony, a mag więcej mocy i wiedzy. Faktem jest też to że mag może mieć tyle samo ataku i obrony co wojownik i odwrotnie, wojownik może mieć tyle samo mocy i wiedzy co mag ponieważ obydwaj mogą sobie te współczynniki podnieść odwiedzając różne obiekty na mapie. Więc tutaj decyduje również mapa.

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sharra



Dołączył: 11 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z twoich najgorszych sennych koszmarów. A w dodatku nie znikam, jak się budzisz...

Wysłany: 10 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwie ulubione bohaterki
a) Adelaide, Kleryk z zamku, zarówno w h3 jak i 4
b) Neela, Alchemik z Wież
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 11 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Droga Sharwyn. Tematem tego tematu jest ocena kto jest lepszy: mag czy wojownik, a nie pisanie który bohater mie sie podoba :wink:
___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 11 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Dragonthan (cytat):
Do Ellias:
Fakt jest faktem, wojownik uczy sie więcej ataku i obrony, a mag więcej mocy i wiedzy.


Tylko do 9 poziomu potem równomiernie - no mniejwięcej,

trzy możliwości od 10 poziomu procentowo na atak, obronę, wiedzę i moc

25,25,25,25
20,20,30,30
30,30,20,20

to tyle więc po dziewiątym poziomie równoważy się mag i wojownik :lol:

Dragonthan nie pouczaj bo wymieniając wiadomo kto bardziej kogo lubi maga czy wojownika ja przynajmniej problemów z tym nie miałem :lol:

A do Sinego jak mag nie może używać lotu i wrót to wojownik nie może używać logistyki i magii wogóle (tak zresztą powinno być :wink: ) wtedy byłby to wojownik a nie jakaś kombinacja.

Wojownik:
ARCHERY - ŁUCZNICTWO
ARMORER - PŁATNERZ
ARTILLERY - ARTYLERIA
BALLISTICS - BALISTYKA
LEADERSHIP - DOWODZENIE
LUCK - SZCZĘŚCIE
OFFENSE - SKUTECZNOŚĆ ATAKU
TACTICS - TAKTYKA

Mag:
WISDOM - MĄDROŚĆ
WATER MAGIC - MAGIA WODY
FIRE MAGIC - MAGIA OGNIA
EARTH MAGIC - MAGIA ZIEMI
AIR MAGIC - MAGIA POWIETRZA
INTELLIGENCE - INTELIGENCJA
SORCERY - TALENT MAGICZNY
MYSTICISM - MISTYCYZM

I takiego wojownika i maga porównajmy :lol:

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 11 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dragonthan nie pouczaj

Kogo niby mam nie pouczać?
Ja tu tylko stwierdzam fakty.

Przemilczę

Ten twój napisany profil wojownika wcale taki nie jest. Nieodzownym elementem wojownika może być też logistyka, znajdowanie drogi - tutaj sie wybiera co kto chce. Nie narzucaj więc jakiego wojownika mamy oceniać. Takiego który ma takie umiejętności jakie ty napisałeś czy inne.

Ehhh wiem przecież, że w grze trafia się różnie, tak tylko podałem po co ten :lol: na końcu był - wszystko tak poważnie - trochę luzu

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 11 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

tse tse (cytat):

Wojownik:
ARCHERY - ŁUCZNICTWO
ARMORER - PŁATNERZ
ARTILLERY - ARTYLERIA
BALLISTICS - BALISTYKA
LEADERSHIP - DOWODZENIE
LUCK - SZCZĘŚCIE
OFFENSE - SKUTECZNOŚĆ ATAKU
TACTICS - TAKTYKA

Mag:
WISDOM - MĄDROŚĆ
WATER MAGIC - MAGIA WODY
FIRE MAGIC - MAGIA OGNIA
EARTH MAGIC - MAGIA ZIEMI
AIR MAGIC - MAGIA POWIETRZA
INTELLIGENCE - INTELIGENCJA
SORCERY - TALENT MAGICZNY
MYSTICISM - MISTYCYZM

Prawie, prawie :wink: tylko w grze nie ma szans, by mieć takie zdolności zawsze 2/3 umiejętności są z klasy przeciwnej.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 11 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

ta moja liga z ograniczeniami to 6 lat dzialalnosci i pewnie miliony gier bo kazdego sezonu gra kilkadziesiat tysiecy graczy, ciekawe kto jest takim ukladnie madzejszy czy takie doswiadczenie jest dziwne w poruwnaniu do 3 (graczy) co graja z kompem i stryjkami i uwazaja ze wprowadzanie barier to herezje, to ciekawe jakie macie podejscie do panstwa ktore to co miesiac sciaga z nas characz zwany podatkami i wymyslaja takie cos co sie nazywa prawo i taka bzdura jaka jest kodex karny itd. te wszystkie ograniczenia maja poprawic balans rozgrywki a nie wskazywac faworyta w grze, niestety gra jest tak zrobiona ze bardziej wazna jest sila niz magia a bariery sa niezbedne chocby po to zeby nie powstawaly takie gnioty jak H4, mam nadzieje ze h5 pozostanie w scislym kontakcie z opiniami graczy (profesjonalnych a nie weekendowych-singlowcow)

Ciekawe czemu ty całkowicie ignorujesz ortografię i poprawą pisownię?? Wiedz, że większość z nas zna i szanuje wszelkie prawa jak i wolę autorów gry, by gra była zabawą, przygodą a nie tylko pojedynkiem. - H.G.

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 11 października 2004     Mag czy Wojownik Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
ta moja liga z ograniczeniami to 6 lat dzialalnosci i pewnie miliony gier bo kazdego sezonu gra kilkadziesiat tysiecy graczy, ciekawe kto jest takim ukladnie madzejszy czy takie doswiadczenie jest dziwne w poruwnaniu do 3 (graczy)

Myślisz że jak bierzesz udział w jakiejś lidze to jesteś lepszy :x ? Mi się wydaje że niekoniecznie bo po prostu nikt nie może być we wszystkim najlepszy.
Ty chyba nie masz pojęcia o normalnej grze bo jak chcesz grać uczciwie to nie powinieneś wprowadzać ograniczeń, które sprawiają że walka staje się nie równa.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.