Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-1 15:05:28
Autor Wiadomość
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 21 lipca 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

A może zaraz po nich...

http://www1.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,1578675.html

Jest ktoś z okolic Częstochowy?

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 21 lipca 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Zaraz po nich - najn - dwa grzyby w barszczu - żaden sponsor na to nie pójdzie. Ale zawsze warto podglądac jak to robią inni. Może by się kto wybrał z misją na jakieś podobne imprezy?
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 28 lipca 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Vitajcie, mam taką propozycje...
Pasiłby wam konwent w szczyrku? Moja ciotka ma kontakty z szefem osrodka Włókniarz(http://www.wlokniarz.com.pl/) i może, powtażam MOŻE dało by sie cus skombinować.Są pokoje czteroosobowe z łazienką(WC, prysznic)i telewizorkiem.Miejsc jest duzo ale potrzebna mi by też była liczba osób jaka tam bedzie.

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 31 lipca 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Ilość osób często uzależniona jest od ceny...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 24 sierpnia 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Ja się wybieram na Krakon, w przyszłym roku. Coś podpatrze.
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 24 sierpnia 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Morvin (cytat):
Ja się wybieram na Krakon, w przyszłym roku. Coś podpatrze.


w przyszłym roku, to chyba będzie troszko za późno... ;/

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 25 sierpnia 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Ale krakon jest w styczniu, a nasz konwent o ile się orientuje w lecie
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 25 sierpnia 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Morvin (cytat):
Ale krakon jest w styczniu, a nasz konwent o ile się orientuje w lecie


a to przepraszam, jam myślał o lecie:P. Znaczy sie przepraszam za własną niewiedzę!

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 25 sierpnia 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Faramir (cytat):
Morvin (cytat):
Ale krakon jest w styczniu, a nasz konwent o ile się orientuje w lecie


a to przepraszam, jam myślał o lecie:P. Znaczy sie przepraszam za własną niewiedzę!


Nie przepraszaj, bo masz absolutną rację. Do zimy już wszystko powinno byc dograne żeby każdy mógłsobie termin zarezerwować. A jeśli wiosna nas zastanie bez planu, to pewnie znowu nic nie wyjdzie :P.

___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crazy



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Nargothrond

Wysłany: 25 sierpnia 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Ja jestem spod czwy!!!
___________
Nie bierz życia na serio.... i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 29 sierpnia 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Guinea (cytat):
Nie przepraszaj, bo masz absolutną rację. Do zimy już wszystko powinno byc dograne żeby każdy mógłsobie termin zarezerwować. A jeśli wiosna nas zastanie bez planu, to pewnie znowu nic nie wyjdzie :P.


Ano wlasnie... takze uwazam, ze nalezaloby sie jak najbardziej spieszyc. przynajmniej z data i miejscem, jako iz powszechnie wiadomo, ze wakacje zaczyna planowac sie raczej dosc wczesnie. Ale chyba jam juz o tym kiedys wspominalem ;).

no i czemu tak przicichBo przy tym topicu?

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 3 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Czytam i mi się śmiać chcę. (Z nas:P ) Tyle debatujemy, a tutaj nie ma żadnych concretów.
1- sze pytanie: gdzie?
2- gie pytanie: kiedy?
3- cie pytanie(a): co, kto, jak?
Słaowo Konwent ma różne znaczenia, wiemy że to będzie spotkanie, ale trzeba wymyślić jakiś program tego spotkania. Dużo czytałem o konwentach i pewny jestem że muszą obowiązywać identyfikatory. (Tym ja się mogę chętnie zająć). Czy uda nam się w to miejsce ściągnąć kompy??? Jeśli tak to mały turniej H3? Może H4? Zgadzam się żeby to jak najszybciej dograć. Wszystkim PRAWDZIWYM osadnikom zależy na tym spotkaniu. Narazie nie mam czasu, ale jak trochę się odrobie to postaram się dowiedzieć ILE by kosztowało wynajęcie zamku suskiego na 3 dni (może mniej, lub więcej). I jeszcze jedna sprawa, trzeba jak najszybciej sporządzić pseudo kosztorys, bo wiadomo, gdy będziemy znać koszty, to chętni będą mogli się deklarować czy przybędą. To tyle. A tak na peesie, to zapraszam na Krakon:) jak się ktoś wybiera, to niech da znać.

___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 3 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

sprawę Konwentu z przyczyn ważnych hamowałem
moja culpa

mimo, iż przyczyny nie ustały :(
czas najwyższy!
i obiecuję, w niedalekiej przyszłości podjąć aktywne i intensywne działania

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 10 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Są jacyś Jaskiniowcy z Kazimierza Dolnego lub okolic. Słyszałem że to bardzo przyjazne miejsce dla różnych "nietypowych" ludzi więc może tam nasz konwent?? Mają też chyba jakiś zamek ;)
Postaram się poszukać w necie czegoś więcej i napiszę jak coś znajdę.

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 31 sierpnia 2000
Posty: 164
Skąd: okolice Warszawy

Wysłany: 11 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Czersk – ok. 20 km na południe od Warszawy. Ładny zamek, 3/4 murów i 3 wieże zachowane. Możliwość wejścia na dwie. W jednej z nich są dwa poziomy (podłoga drewniana, dobrze utrzymana można położyć materace i się przekimać, ale pomieszczenia nie są zbyt duże) i prąd (prawdopodobnie można podłączyć kompy). Na dziedzińcu można rozbić namioty i rozpalić ognicho. Jest możliwość wynajmu: 15 zł od łba. Nic nie wiem o ewentualnych zniżkach. O więcej szczegółów trza się pytać dyrektora.
Prośba do Inghama: w Ciechanowie jest dość sympatyczne zamczysko, oblookał byś szczegóły :)
I jeszcze jedno miejsce. Drzewica, pod Opocznem, ok. 60 km na wschód od Piotrkowa trybunalskiego. Na zdjęciach wygląda wporządku, może ktoś ma jakieś dane, albo może się tam pofatygować.

___________
Ludzie nie potykają się o góry, lecz o kretowiska...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sewrey



Dołączył: 11 lutego 2001
Posty: 164
Skąd: Lublin

Wysłany: 11 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Qter (cytat):
Są jacyś Jaskiniowcy z Kazimierza Dolnego lub okolic. Słyszałem że to bardzo przyjazne miejsce dla różnych "nietypowych" ludzi więc może tam nasz konwent?? Mają też chyba jakiś zamek ;)
Postaram się poszukać w necie czegoś więcej i napiszę jak coś znajdę.



Kazimierz Dolny nad Wisłą
Bardzo malownicze miasteczko - jedno z najładniejszych w województwie lubelskim. Od lat jest to ulubione miejsce przeróżnych artystów. Głównie ze względu na bardzo ciekawe położenie i piękne widoki...

Miasteczko jest nastawione na turystykę - z tego utrzymuje się większość mieszkańców. Odbywają się tam cykliczne imprezy kulturalne jak np. "Lato filmowe"... Dzięki temu istnieje bardzo dużo hoteli, pensjonatów, prywatnych kwater do wynajęcia, itd. rozpiętość cenowa jest spora zależy głównie od standardu :)

W Kazimierzu jest też sporo zabytków godnych zwiedzenia - wymienię tylko kilka:
ruiny zamku wybudowanego przez Kazimierza Wielkiego (niestety raczej nie ma możliwości nocowania w środku)
baszta
fara
liczne kamienice
bardzo ładny ryneczek

Miasteczko ma bardzo fajny klimat - zawsze można tam spotkać wielu "odpoczywających" studentów z Lublina...
Trzeba uważnie wybierać termin przyjazdu - żeby np. nie zdublować się z jakąś dużą imprezą, wtedy wzrastają ceny i robi się dosyć tłoczno...

To tyle informacji ode mnie
dla bardziej zainteresowanych polecam http://www.kazimierz-dolny.pl/index.shtml
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 11 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Zaraz po powstaniu tego tematu Guinea przysłał mi propozycję zrobienia tego w kopalni soli w Bochni (http://www.kopalnia.hosting.pl). Nie wiem czy tu też to napisał. Tak więc miejsc kilka jest teraz trza by coś wybrać.

Ja optuję za Kazimierzem lub Czerskiem.

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 16 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Co tak wszyscy ucichli nagle :) Czas nagli więc wrzucam swoją propozycję.

Miejsce: Kazimierz Dolny bo: mają tam zamek, leży w miarę w centrum Polski :), dobry dojazd, przyjazna atmosfera (tak słyszałem od qmpla który był tam na festiwalu filmowym).

Czas: 1-3 maja 2004
bo: ceny mogą być niższe, w wakacje część studentów ma praktyki, tudzież pracuje albo uczy się do poprawek, w majowy weekend wszyscy z reguły nic nie robią, majowy weekend ma 3 dni a wszsytkie inne tylko 2 :D


Dobrze byłoby zacząć myśleć trochę bardziej na poważnie, bo późno się robi powoli.

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 16 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

1-3 maj, hm...

Część studentów bedzie się gorączkowo zabierać do pisania magisterki na czerwcową obronę:)

Poza tym wakacje mają jednak więcej zalet - młodsi jaskiniowcy predzej przekonają rodziców na ten wyjazd jako część wakacji, starsi Jaskiniowcy łatwiej załatwia jakiś mieszek dukatów wynajmując się do jakiejś czarnej roboty wakacyjnej, no i wakacje są długie - raczej się uda wybrać jakiś dobry termin.

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Colon



Dołączył: 15 marca 2001
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 17 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

1-3 maja ma jedna wielka wade - do wszelkich miejsc typu Kazimierz wala dzikie tlumy. W Kazimierzu nie bylem od ladnych paru lat, ale doskonale pamietam jeden z takich wolnych dni - korek i zaparkowane samochody zaczynaly sie 6 km przed miasteczkiem, a na rynku byl taki tlum, ze 20 minut zajmowalo przejscie z jednego konca na drugi...
___________
Colon

Viajero y descubridor
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voldo



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Ruda Śląska (koło Katowic)

Wysłany: 17 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Ja głosuję za Bochnią. Co do czasu to najlepszy byłby ostatni tydzień wakacji. Wszyscy już powinni być w domach (a przynajmniej uczniowie GIM i LO) i czekać z niecierpliwością na początek roku szkolnego.
___________
"Cum tacent, clamant" - Milczenie jest wymowniejsze od słów
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 17 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Czyich, których wakacji, bo nie wszyscy mają tak samo :lol:

Kazimierz jest spoko byłem z 20 razy i zawsze było fajnie, ale inne miejsca też są niezłe ja się podporząduję :roll:

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 17 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Mi też pasuje praktycznie wszstko, ja się podporządkuje. Odpadają oczywiście wyjazdy za granicę ew. poza nasz układ słoneczny. Ale chyba lepszy klimat ma zameczek w KD :)
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 31 sierpnia 2000
Posty: 164
Skąd: okolice Warszawy

Wysłany: 18 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Colon ma rację.
Ostatnio Kazimierz zrobił się bardzo modnym miejscem i w takie dni może tam być tłoczno - w wakcje z reszta też.
Zamek w Kazimierzu jest fajowy, ale z tego co pamiętam nie ma tam elektryczności, ani zamkniętego pomieszczenia. Nie wiem na ile realne jest branie kompów na Konwent i "pokazywanie walk", ale jeżeli taka opcja jest brana pod uwagę to o prąd trza się zatroszczyć.

Tych co maja wolne (i mają blisko :))w niedzielę 21.09 zapraszam do Czerska. Bedzie tam jakiś mały jarmark ze zlotem braci rycerskich połączony.

___________
Ludzie nie potykają się o góry, lecz o kretowiska...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Daron Snyderthdend



Dołączył: 17 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: z Fearunu, północnych ziem Czempionów Torma...

Wysłany: 27 września 2003     Konwent Odpowiedz z cytatem

HMmm....mi w sumie jest jedno gdzie bedzie konwent ;). Jedynie czego by,m chciał to żeby to było w wakacje!! :(. Bo w inne dni jak już ktoś wspomniał to rodzice mnie nie puszczą chodźbym miał się powiesić.
___________
Imię: Daron
Nazwisko: Snyderthdend
Rasa: Człowiek
Wyznanie: Wszystkie dobre Bóstwa Fearunu, ale przede wszystkim w Torma
Klasa:20lvl Paladyn, 15lvl Czempion Torma, 5lvl Zwiadowca Harfiarzy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.