Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 14:40:42
Autor Wiadomość
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 2 czerwca 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Gollum (cytat):


Zainteresowania: dziewczny (oczywiście pierwsze miejsce :P).....


A czyim nie jest :wink:( nawet to w profilu mam wpisane :D)

Gollum troche dalej (cytat):


Zainteresowania:... bicie (tzn. turnieje robimi z kolegami w szkole suuuuuuuuuper)...

Skąd ja to znam :D , a próbowaliście takiej zabawy [Uwaga podany opis możę zawierać sceny drastyczne : P] 10 osób rzuca się na jedną i próbuje ją przewalić (nie zabić, oszołomić, zranić tylko przewalić :wink: ); kiedy (ehem) ofiara zostaje powalona nastają wiwaty, agresorzy pomagają jej wstać i zaczynamy od nowa, tylko tym razem ofiarą jest jeden z agresorów. Oczywiście zostaje to ustalone według rytuału i wymówienia odpowiednich słów - "a teraz na...." :D kolejna ofiara ma 5 sekund na przygotowanie się do boju i tak do końca przerwy (albo przerwania zabawy przez nauczycieli :evil: ) Opisuję tą zabawę ponieważ jestem w niej mistrzem :twisted: z moją bardzo małą wagą (co w zabawie jest dość ważne tzn. im większa tym lepsza, a przeciwnik groźniejszy :D ) Bardzo liczy się technika a moją najważniejszą zasadą w boju jest: "najlepszą obroną jest atak" :twisted: :twisted: :twisted: i muszę stwierdzić, że sprawdza się ona w 100% :D Spróbujcie sobie wyobrazić jedną osobę dosyć, że nie poddaje się pod naporem 10 osób to jeszcze powala ich jeden po drugim :twisted: :twisted: :twisted: (o to cały ja w boju czyli szalony :D) Niestety w tym moim "berserkerze" siły na długo nie starcza, ale do wytrzymania całej przerwy (10minut) już niedaleko :D i chce jeszcze wyjaśnić, że 10 minut to strasznie dużo :evil: średnio walka trwa nie dłużej niż 3 minuty (no może 5 jak jest mało agresorów :wink: ); jak ja biorę udział to minutkę lub dwie w ofensywie też niezły jestem :D i mniej się męcze, chociaż wole się bronić (lubię wyzwania)
Z góry mówie że zabawa wbrew pozorą jest dosyć bezpieczna jak się nie rzuca kolegami :P

Ps. Post ten jest w pełni na miejscu, ponieważ opisuje w pewien sposób mnie :D
Ps2. Gollum dzięki za przypomnienie o moich walkach:D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 3 czerwca 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

jejq jej!
czyżby o gnieciucha choziło!?! :P

to były czasy... 8)
ja lubiałem przyjąć zgrają na plecy, potem zgrabnie się wyślizgnąć i wtedy z impetem szarżującego nosorożca wskoczyć na wierzch!

aż flaki tryskały z frajera, co pierszy na mie skoczył :twisted: (a teraz był na dnie! :P)

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hysterian



Dołączył: 5 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Suwałki

Wysłany: 17 czerwca 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

[deleted]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Deresiusz



Dołączył: 3 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Wałbrzych

Wysłany: 8 lipca 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Imie: Rafał
Wiek: 13
Waga:45
Wzrost: 156cm
Nicki: Deresiusz,Tiko oraz Kózka
Co lubię?
Lubię oglądać różne strony internetowe o Heroesach. Interesuję się japońską kulturą i brońmi, których używali samuraje (wiecie na przykład, że każdy samuraj miał cztery miecze: dwa na okres pokoju i dwa na okres wojny). Lubię oglądać telewizje (rzecz, bez której nie mógłbym żyć), a w telewizji lubię oglądać anime. Czytam też mangi. Kaligrafia to też dobra rzecz (chodzi o pisanie tych japońskich znaczków).
Czego nie lubię?
Nie lubie w-f, polskiego, angielskiego i nie znoszę osób, które lubią się bić i sam nie lubię się bić. Mała poprawa w sensie bijatyk. Nie lubię się bić ale tylko na serio... ale zabawy związane z tym lubię.
Z czego jestem dobry?
Dobry jestem z matematyki i kaligrafii.
Coś o sobie?
Nie lubię tak mówić o sobie, powiem tylko (bo resztę wiecie z góry) że mam ciągłe zmiany nastroju.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 8 lipca 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Wchłonięte przez mroczna czeluść.....
___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 4 sierpnia 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

-=:: O mnie ::=-

Imię i nazwisko: Mateusz Jarosz

Znany jako: Holyburn, Hellburn, Whizzy, Arclite

Data urodzenia: 01.05.1989

Zamieszkały: w Krakowie (czytaj Zachodnie piekła ;) )

Co lubię: lubię przede wszystkim muzykę, ładne dziewczyny ;) , gry (min klasyki takie jak "Stonekeep", "Anvil of Dawn"), dobrą zabawę, postować na forum :D

Czego nie lubię: narkotyków, papierosów, dwulicowych ludzi, nadmiernego używania wulgaryzmów, upierdliwych osób.

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Havier



Dołączył: 20 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 21 sierpnia 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

No ja kim jestem ?? No to proszę parę zdań o mnie !!

imię - Dawid
nazwisko - Kamasz
data urodzenia - 6 kwiecień 1989
zainteresowania - IJB, dziewczyny :wink: , piłka nożna
ulubiony kolor - błękitny
ulubione danie - danie "Twarogowe" :P
stan - wolny :wink:
kolor oczu - błękitny (jasny niebieski)

No to już chyba wszystko. Jeśli o czymś zapomniałem to proszę o powiadomienie :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Red



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Lidzbark Welski

Wysłany: 22 sierpnia 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Imie: Radek
Nazwisko: Rozwadowski
Pseudo: Red, Prosper Gnojaż, Cyborg i wiele innych, podałem najważniejsze
Urodzony: 2 kwietnia 1990 r.
Dane techniczne: 183 cm wzrostu, 65kg, chodzę na siłownię i na Tae-kwon-do; na klatę biorę 60kg... a ty Dru?
Zainteresowania: Heroes III, Matematyka
Mieszkam w Lidzbarku Welskim (8000czne miasto koło Działdowa i Brodnicy)
Cechy charakteru (psychika i właściwości mózgu): słaba pamiąć, z reguły wolny procesor, czysto matematyczne myślenie: Matma ocena na koniec roku szkolnego 6, z polaka 3 - mam dysleksję i dysgrafię.
Jestem bardzo uparty, łatwo mnie zdenerwować i tyle w tym.
Nienawidzę alkoholu i papierosów (na te drugie mam uczulenie z racji astmy).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 22 sierpnia 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Jestem tu już ponad rok.. i nic o sobie nie napisałam :D no to czas najwyższy :].


Kim jestem? Jak wyglądam?
:arrow: imię nadane mi na chrzcie to Aleksandra - Ola, Olcia - jedno i to samo.
:arrow: nazwisko można by rzec mam rodowe - ale znane tylko tym, którym ufam
:arrow: w gimnazjum przezywali mnie Twarda, w LO mówią po imieniu, w Internecie znana jako Nami
:arrow: mam 18 lat jeszcze niecałe - trochę mi brakuje (26.11.1987)
:arrow: od września uczęszczam do klasy 2b - profil: humanistyczna z poszerzonym j.polskim, j. angielskim i historią...
:arrow: mój znak zodiaku to strzelec :) dlatego jestem taka wygadana :D
:arrow: mieszkam w stolicy Dolnego Śląska - jakby ktoś nie wiedział jest to Wrocław :P
:arrow: hmm nie jestem wysoką osóbką do Eldzia mi daleko (biedny musi się ostro zginać, żeby się ze mną przywitać - ale może jeszcze urosnę troszkę )... mam coś koło 165 cm :P
:arrow: wagowo będzie gdzieś koło 62 kg.
:arrow: naturalne włosy mam brązowe.. ale to się ostatnio dość często (a może i nie:P) zmienia.. teraz mam trzy kolory...
:arrow: oczka mam zielone... ehhh a miałam niebieskie jak byłam młodsza...
:arrow: Nie piję, Nie palę, Nie biorę narkotyków...



Co lubię robić? Co jest moją pasją?
:arrow: na pewno trenować - judo stało się moją wielką pasją i nieodłącznym kawałkiem mego życia
:arrow: IJB
:arrow: kocham czytać książki (najczęściej fantasy, ale dobrą lekturą nie pogardzę)
:arrow: pisać..(opowiadania, jak również recenzje...) [chociaż po północy na konwencie miałam problem z napisaniem:P] ostatnio mi to nie idzie bo nie chce mi się.. ale zmobilizuję się w roku szkolnym i na pewno pojawią się nowe rozdziały opowiadania :P
:arrow: czytać mange i oglądać anime
:arrow: grać w RPG z kumplami z klasy
:arrow: ostatnimi czasy (jak ich poznałam :D) spotykać się z Jaskiniowcami
:arrow: oglądać filmy.. może inaczej - chodzić do kina :]
:arrow: Japonię i wszystko co z Japonią związane...


Czego nie lubię? Czego nie toleruję?
:arrow: na pewno chamstwa
:arrow: obgadywania za plecami (osobiście staram się tego nie robić)
:arrow: dwulicowości i nieszczerości
:arrow: pomidorów i cebuli :)
:arrow: jak młodszy nie odnosi się z szacunkiem do starszych
:arrow: spóźnialstwa! (pozabijam kiedyś za to swoich znajomych !!!)
:arrow: jak zajmuję się czymś ważnym a ktoś coś chce ode mnie błahego i mi ciągle truje...



Charakterek
hmm ogólnie jestem przyjaźnie nastawiona do świata, ale gorzej jak ktoś mi się napatoczy jak jestem zła i jeszcze mnie bardziej zdenerwuje - nie ręczę wtedy za bardzo za siebie (ani co powiem, ani co zrobię...).
Tolerancyjny ze mnie człowieczek, nie zależy mi na ocenie innych, sama staram się nie oceniać...Zrobiłam się ostatnio wrednym stworzeniem i co najlepsze - mówię to co myślę i nie staram się już tego ani tuszować ani ukrywać. Niektórym to przeszkadza. Niestety mają problem, ponieważ ja nie mam zamiaru się zmieniać. Odpowiada jaka jestem - fajnie, cieszę się. Jeżeli nie, to trudno - płakać nie będę. Ważne jest dla mnie to, co ktoś ma w sobie a nie jak wygląda czy ubiera się...ogólnie miłe ze mnie stworzenie, lubię się "targować" o różne rzeczy z płcią przeciwną :) (co poniektórzy panowie Jaskiniowcy się już o tym przekonali ;)) Ogólnie optymistka...



Jak mi się coś jeszcze przypomni to może dopiszę :P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thorgal



Dołączył: 26 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Śrem

Wysłany: 27 sierpnia 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

No więc tak..... Ogólnie to mam na imię Michał przez kumpli zwany "Michu".
Mój wiek to 15 lat. Chodzę do gimnazjum w małej mieścince ok. 35tys ludzi, która nosi dumną nazwę Śrem (leży niedaleko Poznania). Interesuję się komputerami, sportem, szczególnie siatkówką. Aha... Polacy górą (5 miejsce siatkarzy w Atenach). Oprócz komputera i siatkówki otaczają mnie moi kumple, i oczywiście koleżanki. Trzymać kciuki bo nasza drużyna w tym roku ma ogromne ambicje i chcemy podbić Wielkopolskę, oby lepiej nam to wyszło niż np. Renacie Mauer. :lol: . To na tyle jak na razie.

Zapomniałbym o muzyce, bez której słuchania nie mógłbym przetrwać. Ogólnie lubię słuchać wszystkiego. Od metalu (ale raczej tego lekkiego) poprzez hip-hop, techno itd. Pozdro dla wszystkich!!!

___________
Niech Odyn ma cię pod swoją opieką!!!
(Put Your Hands Up In The Air)
Hi hi hi - przeszywającym śmiechem kończy swoją wypowiedź... aż do następnego razu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Denadareth



Dołączył: 15 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Araucania obecnie Gliwice

Wysłany: 1 września 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

A więc i o mnie słów kilka.

Na imię mi Filip, czasem nazywają mnie Fifi, czasem Rudi, czasem Batman. Me rodowe nazwisko brzmi bardzo dumnie - Koza.
Wygląd mam klasycznego kujonka (co jest przydatne bo się mnie niedocenia :>), niski (165 cm) do tego okularki. Wagi nie podam bo dawno przestałem się ważyć. Za W-Fem nie przepadam tak jak za większością sportów ale z klasą w piłkę z chęcią kopię. O szkole nie lubię mówić. Mieszkam we wspaniałych Gliwicach i dobrze mnie tu. Jestem całe 6 dni starszy od Wspaniałej Nami i do tej całej pełnoletności wcale mi się nie spieszy. W przeciwieństwie do wielu osób NIE MAM POJĘCIA co będę w życiu robił i NIENAWIDZĘ gdy mnie ktoś o to pyta.

Kocham:
ludzi - bez przyjaciół, klasy, znajomych, sesjowiczów, Kręgu już dawno szlag by mnie trafił
książki (głównie fantastyka ale nie tylko)
RPG - prowadzę EarthDawna, gram AD&D. Ekipa sesyjna jest cudowna (patrz: punkt 1)
IJB - odkąd do niej należę. Najbardziej oczywiście lubię ludzi których tu poznałem (patrz: punkt 1)
Czegoś co wielu się brzydzi - intrygowania i spiskowania za plecami innych (NIGDY PRZYJACIÓŁ)

Nienawidzę:
tak wielu rzeczy że trudno wymienić...
gadania o przyszłości
papierosów (nie palę)
narkotyków (nie ćpam)
alkocholu (piję b. rzadko)
owijania w bawełnę (z wyjątkiem momentów gdy sam to stosuję)
przebywania przez dłuższy okres czasu z dala od ludzi (patrz: punkt 1 poprzedniej listy) - Jedlicze się kłania
i jeszcze paru innych

Co do charakteru to wyjątkowo ciemny typ ze mnie, trudny w pożyciu i irytujący. Zazwyczaj zachowuję się jak skończony mruk, bez poczucia humoru, łatwo wpadam w furię - Ci którzy przeżyli wiedzą, oprócz tego jestem złośliwy i obłudny. Aha i jestem nieufny aż do przesady. Mimo to mam kilku wypróbowanych przyjaciół i wielu ludzi których lubię i ufam. To pokazuje, że da się ze mną wytrzymać. Dla przyjaciół zrobię praktycznie wszystko (patrz: punkt 1).

To tyle. Aha i jeszcze jedno czego NIENAWIDZĘ - pisania (gdziekolwiek) o sobie. Jednak kilka miechów tu jestem i uznałem, że wypada cośtakiego napisać.

PS. Te teksty które sobie ustawiłem (to o zaufaniu itp.) dość dobrze mnie określają
PS2. Całkowicie zgadzam się z tekstem Umberto Eco (?) czy kogo tam któy zamieścił Faramir. Ten o melancholii.

Pozdrawiam

___________
"Jeśli komuś zaufasz to on Cię zdradzi, jeśli nikomu nie zaufasz zdradzisz się sam"- Roger Zelazny "Amber"
"Jeśli coś może pójść źle to pójdzie i to w najgorszym momencie"- Prawo Murphy'ego"
"Świat jest piękny- żartowałem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maryan



Dołączył: 24 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Żdżary/Łuków a teraz Stolyca

Wysłany: 7 września 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Skrót bo jestem w pracy.

Imię: Marcin
wiek: 27
wzrost: 187
tęgość: L
zawód: lekarz
mieszkam - Warszawa
zainteresowania: literatura fantastyczna
modelarstwo
łamigłówki
HoMM oczywiście
Alkohol - o tak
Papierosy, narkotyki - o nie

I chyba tyle, na razie przynajmniej

___________
"Piwo to moje paliwo"
"Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem"
z "Madrości Przystanku"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 8 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ktokolwiek zainteresuje się moją skromną osobą, ale napisać by wypadało.

Zacznijmy od tego, że z osobowości jestem krzyżówką Sandro, MiB'a i Denadareth'a, a na imię mam Jakub. Powinno wystarczyć :)
Co do muzyki: wszystko oprócz hip hopu, rapu, techno i tych takich :) Widać zresztą w "Co na CD"
Jeśli chodzi o alkohole, papierochy i te inne śmiecie, to jestem przeciw, a nawet bardzo :)
No i najważniejsze: Kontakt preferuję na GG (4940370 [tego numeru wcale nie ma poniżej :) ]).

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 8 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

No cóż:
Moje imie: Waldemar
Ksywy: Młody, Morganghost, Dragonthan
Lat: 19 (i wciąż rośnie :D )
Pochodzenie: Gorlice, Małopolska - Twierdza Smoków
Zainteresowania: II wojna światowa, Heroes III, Komputery
Co potrafię najlepiej: pisać strony HTML
Czego nie lubię: Chamstwa
Co preferuję: (ale głupi podpunkt) nie siedzieć przed kompem 24/h bo oczy wypadają - sam tego doświadczyłem
Jak kogoś interesuje więcej: (w co wątpie) proszę przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania lub skosultować się ze mną lub też nie

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sharra



Dołączył: 11 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z twoich najgorszych sennych koszmarów. A w dodatku nie znikam, jak się budzisz...

Wysłany: 16 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Imię: Agata
Drugie imię: Berenika /prawda, że ładne?/
trzecie imię: Adelajda
Nazwisko: Mleczak
Data urodzenia: 14 I 1981 r.
Wzrost: 1821 mm
Waga: 66,3 kg
Oczy: Zielone, świeża
wiosenna trawa
Włosy: Ciemnorude
Miejsce Urodzenia: Przemyśl
Miejsce Zamieszkania: Koszalin Centrum
Województwo: zachodniopomorskie/środkowopomorskie

Podałabym wymiary, ale niepełnoletni czytają...

Co lubię? Genialne pytanie, na które nie da się łatwo odpowiedzieć. Cóż. Lubię dobrą zabawę, lubię moich znajomych, lubię Koszalin, lubię Adelę/Neelę, bo w końcu od 17 lat jest moją siostrą. No, i oczywiście lubię osadników i imperialistów /nie wszystkich/.
Moje życie Moje życie to pasmo nieszczęść, kryzysów i porażek. Nie będę przytaczać mojej historii, bo raczej nikt nie jest aż tak wesoły, żeby chcieć zepsuć sobie nastrój. Kto ją słyszał, wie już, jaka ze mnie "szczęściara".
Moje zainteresowania Łolaboga! Ileż tego jest! Ale ogólnie interesuję się:
a) matematyką
b) historą
c) rosyjską kulturą
d) Polską

Chcielibyście wiedzieć coś więcej? Zapraszam na GG 5308501.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Siostrunia powiedziała nieco o sobie, więc czas na mnie
:arrow: Suche dane
Imię: Adelajda
Drugie imię: Adelina
Trzecie imię: Adela
Urodziny: 21 XI
Wiek: 22
Wzrost: 168 cm
Waga: 56 kg
Oczy: Niebieskie, morska głębina
Włosy: ogniście rude

:arrow: Zainteresowania
Uwielbiam takie trudne pytania. Zupełnie jak moi egzaminatorzy... A więc... Bardzo lubię matematykę i historię. Zwłaszcza średniowiecze. Interesuję się też fantastyką, ale SF odpada. Moi ulubio/eni autorzy to A. Sapkowski, J. R. R. Tolkien (ale nie władca pierścieni, bo to jest za nudne) i E. Cunningham.
:arrow: Nie lubię
Uniwersytetu Szczecińskiego! Szczecina! DruidKota! Gór! Rumunii! Języka węgierskiego!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 22 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Jush kajs pisałem ale zrobię aktualizację dla młodszych stażem, którym nie chce się czytać od począdku :)
Więc...

:arrow: Pierwsze wrażenie...

Zwą mię... Piotr Zygmunt Amadeusz Wincenciak (drugie niespecjalnie mi się podoba ale nie miałem na to wpływu).

Mierzę...178cm.

Ważę...73kg.

Ślepia...Piwne.

Powstałem...20 marca AD1988.

Włosy...Ciemny brąz.

Nałogi...Nie piję i nie palę. I nie zamierzam zaczynać :wink: .
:arrow: Po bliższym poznaniu...

Lubię...
Jak chyba każdy facet lubię dziewczyny :wink: choć własnej nie mam. Lubię dobrą literaturę ze szczególnym naciskiem na fantastykę oraz mitologię, uwielbiam czytać przy świecach (takie małe zboczenie :) ). Kocham muzykę, słucham praktycznie wszystkiego zaleznie od mojego nastroju w danym momencie. A zazwyczaj słucham lżejszego metalu albo muzy gotyckiej. Lubię ludzi ogólnie, nie dzielę ich na złych lub dobrych, na rasy czy rodzaje. Ludzie to ludzie i wszyscy są jednakowi. Ale mimo wszystko niektórzy są równiejsi od innych :) . Jestem zawsze szczery i tego samego oczekuję wobec siebie.

Nie znoszę...
Polskiego Hip-Hop'u, chamstwa, podporządkowywania się modzie, trendom i innym. Nie znoszę rasizmu i braku tolerancji. Brzydzę się zdradą.

Na co dzień...
Na co dzień jestem raczej nie wyróżniającym się z tłumu szesnastolatkiem. Chodzę własnymi drogami i nie obchodzi mnie co myśla o tym inni. Jestem człowiekiem z zasadami, którymi kieruje się w życiu codziennym, staram sie nie klnąć, nie bić i ogólnie nikomu nie wadzić. Zwykle trzymam się raczej na uboczu. Jestem rozmowny i potrafię gadać z każdym, wszędzie oraz na każdy temat nawet jeśli nie mam o nim zielonego pojęcia, całe życie się uczymy, prawda? Jadam praktycznie wszystko prócz flaków, żurku i tym podobnych specjałów. Sportowiec ze mnie żaden ale staram sie trzymać formę wszelakimi ćwiczeniami siłowymi typu pompki lub ciężarki.

I to chyba było by na tyle, znacie Loba to teraz poznajcie Amadeusza
:D

Przyjemnej lektury.

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 22 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

:arrow: Imję - Maciej (trudno się domyśleć :D )
:arrow: Xyfka - właściwie to MaFFej ale ostatnio przyjęło się także 'Wilkołak' :?
:arrow: Fjek - 18 wiosen
:arrow: Lubiem - fantastykę (literaturę : Dick, Tolkien...); muzykę rockowo\metalową (SOAD, Danzig, Nevermore, Slayer...); gry komp. (ostatnio nieco mniej ale HoM&M wraz z Fallout'em ciągle żyje w mym wnętrzu); życie; ludzie (ze wskazaniem na płeć 'pienknom')... Robić różne rzeczy pod warunkiem, że mnie nikt nie przymusza :) .
:arrow: Nienaficem - hh (zwłaszcza tego made in Poland), techno'n'pop, używek (w tym alkoholu - pifko jednak spox), agresywnych ludzi, złoślistwa, nietolerancji, chamstwa (oryginalnie co nie :?: :D )...

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 22 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

:arrow: Imię: Michał

:arrow: Nazwisko: Graczyk

:arrow: Miejsce zamieszkania: Łódź

:arrow: Data urodzenia: 26 sierpnia 1990 r.

:arrow: Wygląd i ubiór: 172 cm wzrostu; brązowe oczy; ciemne, proste i długie włosy; rozmiar buta - 44; ubiór - przede wszystkim na czarno w koszulkach wysławiających nazwy ulubionych kapel.

:arrow: Charakter: z natury romantyk, wesoły i ogólnie, jak to znajomi mówią - "chory psychicznie" tudzież podobne epitety, z czego jestem niezwykle dumny; miły; przyjacielski; zawsze chętny do rozmów o muzyce.

:arrow: Czego słucham: Miles Davis, Tool, A Perfect Circle, Opeth, Dream Theater, Children Of Bodom, Behemoth, Vader, Mayhem, Decapitated, Rammstein, In Flames, Metallica, Anathema, Dimmu Borgir, Cannibal Corpse, Trauma i wiele, wiele innych.

:arrow: Co lubię i czym się interesuję: Otóż uwielbiam płeć piękną. Poza tym: gram na gitarze; trenuję tenisa stołowego w klubie MKS Jedynka Łódź; kocham moją muzykę - metal, rock i jazz; fantastyka; film.

:arrow: Czego nie trawię: Dresów ( tj. dresów, skejtów i innych w workach ); hip-hopu i techno; pizzy i sera żółtego; Ich Troje ( a zwłaszcza Wiśniewskiego ); kłamstwa i obmawiania za plecami.

:arrow: Co chcę robić w przyszłości: grać na basie we własnej kapeli metalowej; założyć solowy projekt na gitarze basowej; grać profesjonalnie w tenisa stołowego.

:arrow: Szto tyle :twisted:

___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 23 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czego nie trawię:(...) pizzy (...)


Toż to jawna zniewaga, wystosowana w moją stronę :P.

Otóż ja uwielbiam pizzę, a ten post mi przypomniał, że w końcu trzeba dziewczyny do knajpy wydrzeć :).

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 24 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Darkena (cytat):

Toż to jawna zniewaga, wystosowana w moją stronę :P.


Nie tylko twoją, również uważam się za zwolennika tego jakże niezdrowego ale za razem wyśmienitego pokarmu :) .

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sharra



Dołączył: 11 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z twoich najgorszych sennych koszmarów. A w dodatku nie znikam, jak się budzisz...

Wysłany: 24 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Darkena (cytat):
Toż to jawna zniewaga, wystosowana w moją stronę :P.


I w moją! Uwielbiam pizzę. Na pal z nim!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 24 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Pizza ? Pizza ??? ... Mówił ktoś coś o pizzy ??? :D
___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Cyra



Dołączył: 4 maja 2001
Posty: 164
Skąd: Morąg

Wysłany: 24 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

Widzę, że przyszedł i na mnie czas, żeby napisać kilka słów o sobie:
Imię: Agata
Wiek: Dam się o wiek nie pyta... ale niech tam: 29 (25-10-1975)
Zawód: Lekarz
Miejsce zamieszkania: Dawniej Łódź (moje ukochane miasto) teraz Morąg
Zainteresowania: Generalnie fantastyka w postaci książek (o dobry film jest trudniej niż o dobrą książkę), oraz horrory w tejze samej postaci z tego samego powodu :). Poza tym lubię rysować, chociaż nie mam na to czasu i lubię spacery po lesie, gdzie jest cicho, zielono i dziko. Lubię też gotować
Co lubię w ludziach: Przede wszystkim szczerość i łagodność, bezinteresowność, mądrość i umiejętność przyjaźnienia się (co wiąże się z bezinteresownością)
Czego nie znoszę:Bezmyślnej agresji i okrucieństwa, nietolerancji, obojętności, egoizmu
Przeraża mnie:To, że w obecnych czasach ludzie nie umieją ze sobą rozmawiać, pędzą tylko za pieniędzmi i dobrami materialnymi, nie potrafią zachwycać sie prostymi rzeczami i nie potrafią bezinteresownie pomagać innym

To by było chyba na tyle... Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej - zapraszam na gg albo icq :-)

___________
Good to be back...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 27 października 2004     "... więc kimże fkońcu jesteś??..." Odpowiedz z cytatem

-No, tylko nie pal... Chcę jeszcze... A zresztą nieważne, czego chcę :P
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.