Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-6 7:07:39
Autor Wiadomość
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 6 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Trzeba olinie dbać ... :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 6 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Krucabomba szkoda że nie mogłem wpasć :(
Obiecuję poprawę i więcej się nie będę wymigiwał ;)

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 31 sierpnia 2000
Posty: 164
Skąd: okolice Warszawy

Wysłany: 7 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ty żałujesz, że nie byłeś? A co ja mam powiedzieć, skoro dopiero w ostatniej chwili dowiedziałem się, że nie dam rady przyjechać :(
Chyba nie będzie zbytnia przesadą gdy dodam, że to z mojej inicjatywy rozpoczeła się dyskusja co do kolejnego spotkanka...

___________
Ludzie nie potykają się o góry, lecz o kretowiska...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Arvilla



Dołączył: 26 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 7 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Oj Tar jak to dobrze że dbasz o moją kondycje, szkoda tylko że dowiedziałam się o tym z Twojego posta :D

I jeszcze obiecuję że następnym razem będę w trampkach i nie będę marudzić :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 7 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Arvilla (cytat):

I jeszcze obiecuję że następnym razem będę w trampkach i nie będę marudzić :)


Ja jestem zaskoczony w ogóle postawą pań. Dzielnie zniosły białogłowy ten szalony marsz - jestem pod dużym wrażeniem (nawet ja przy takim tempie wysiadałem :wink:

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Jenova



Dołączył: 16 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 8 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Eldacar (cytat):
Ja jestem zaskoczony w ogóle postawą pań. Dzielnie zniosły białogłowy ten szalony marsz - jestem pod dużym wrażeniem (nawet ja przy takim tempie wysiadałem :wink:


Mój bohater! :D *Jen rzuca sie na szyję Eldacara* Reszta panów powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu!

___________
"Nie kieruje mną nienawiść,
nie kieruje mną strach,
nie kieruje mną pożądanie,
obowiazek ani żadne racje."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 8 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No jako żem krasnolud to z chęcią często gęsto przebywam w podziemiach :p. Szczególnie ostatnio - ciągle w Kopalni :D . I bynajmniej nie ze wstydu! A na nieprzewidywalny przebieg spotkań Jaskiniowych można się przygotować. Teraz to będzie przestroga na przyszłość - nie ma tego złego...
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Arvilla



Dołączył: 26 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 8 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Eldacar (cytat):

Ja jestem zaskoczony w ogóle postawą pań. Dzielnie zniosły białogłowy ten szalony marsz - jestem pod dużym wrażeniem (nawet ja przy takim tempie wysiadałem :wink:


Nie przesadzaj Tobie też bardzo dobrze szło znoszenie wycieczki zafundowanej nam przez chłopców i nie tylko :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Jenova



Dołączył: 16 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No to kiedy znów bedzie okazja aby się spotkać? Wydaje mi się, że 28 kwietnia rozpoczyna się Szczyt Unijny a razem z nim długi (bo aż sześciodniowy!) weekend. Może wtedy nadarzy się okazja gdyż sporo wolnego czasu jest?

No i muszę wypróbować nowe trampki... :roll: :D

___________
"Nie kieruje mną nienawiść,
nie kieruje mną strach,
nie kieruje mną pożądanie,
obowiazek ani żadne racje."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Arvilla



Dołączył: 26 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Jen Twoja propozycja jest normalnie czadowa, ale obawiam się że w czasie Szczytu Unijnego centrum naszego miasta jest od świata odcięte więc chyba po szczycie można się dopiero umówić. :(

No chybaże ewentualnie zainstalujemy się gdzieś w plenerze na całe sześć dni?? :) Właściwie wszyscy mają wtedy wolne to czemu nie??

Tak czy tak propozycja jest kusząca i ja jestem za. :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Jenova



Dołączył: 16 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Arvilla (cytat):
Jen Twoja propozycja jest normalnie czadowa, ale obawiam się że w czasie Szczytu Unijnego centrum naszego miasta jest od świata odcięte więc chyba po szczycie można się dopiero umówić. :(


No nie mówię, że koniecznie w Szczyt Unijny, ale na przykład od 1 do 3 maja kiedy będzie już po całym zamieszaniu. Zresztą sama nie wiem czy chcę się gdzieś zapuszczać poza dom gdyż słyszałam, że antyglobalisci zamierzają "zamieszkać" na lotnisku na Bemowie...a gdziekolwiek bym się nie ruszyła i tak bedę zmuszona tamtędy przejechać więc...tylko pod silną eskortą :D

Mi też bardzo odpowiada konwent gdzieś w plenerze, tylko nie wiem czy uda nam się tak szybko coś zorganizować. A co na to pozostali?

___________
"Nie kieruje mną nienawiść,
nie kieruje mną strach,
nie kieruje mną pożądanie,
obowiazek ani żadne racje."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Chybaście pogłupielei... nie macie co lepsze do roboty, tylko w majówkę w Warszawie siedzieć?
Jak nie dlaszy wyjazd, to chociażby na rowerze do jakiego Powsina!
Ja w majówkę na mazurach jestem, a w szczycie na pewno wyjadę z wawy, soby nie oberać, bo mój blok będzie z dwóch stron przez pochód antyglobalistów, a z jednej strefą pierwszą otoczony :/
Kiedy indziej, przynajmniej ja.

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Jenova



Dołączył: 16 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ingham (cytat):
Chybaście pogłupielei... nie macie co lepsze do roboty, tylko w majówkę w Warszawie siedzieć?


Eee...nie? :roll:

Rozmawiałam z moją "siłą wyższą" na temat wychodzenia z domu w Szczyt Unijny...i zdecydowanie to odpada, ale cały czas jestem za spotkaniem w dniach 1-3 maj...

___________
"Nie kieruje mną nienawiść,
nie kieruje mną strach,
nie kieruje mną pożądanie,
obowiazek ani żadne racje."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Arvilla



Dołączył: 26 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie mam nic przeciwko czy to Szczty Unijny czy Majowka cały czas w domu siedze więc nie wiedze problemu.
Rodzina raczej mnie oposzcza w te wolne dni :D i sama w domku bede wiec mozemy się do mnie na jakis czas udać, ale jeszcze to obgadamy.

Tak czy owak ja jestem jak najbardziej na TAk

Ps. Ingham jestem bardzo rozczarowana ze Cie nie bedzie tak chciałam trampki przetestować, ale coż moze innym razem :(

Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 21 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ech Wy Tam w Warszawie to macie rozrywki... Jak nie pochód antyglobalistów to jakieś strefy ochrony :) Żyć nie umierać - taka Polska w pigułce ;)

Ingi - na Mazury pod żagiel? Hmm jako Bosman mogę udzielić Tobie paru wskazówek :)

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 22 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Eldacar (cytat):
Ingi - na Mazury pod żagiel?

A może zahaczysz i o Warmię ? - zapraszam :) .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 22 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Wielki, przedkońwentowy zlot Warszawski

Organizacyjny – pod taką 'przykrywką' przynajmniej..chehie..

Cele:

1. Omówienie twarzą w twarz kwestii organizacyjnych konwentu.. W większym gronie, ponadto..
2. Zapoznanie się wstępne (w końcu, aby na Konwencie nie być przestraszonym/zagubionym/zdezorientowanym..).
3. Miłe spędzenie czasu..cheh..hie!

Miejsce:

Do omówienia (..wstawię później..po omówieniu..chehie..).
Aczkolwiek wielko-pojemne - nawet na 30-40 osób..
Pomysły, pomysły..!

Czas: Sobota - 10 lipca

Lista obecnych:
..powoli jest Nas coraz więcej..chehie..
:arrow: @lan
:arrow: Arvilla
:arrow: Eon
:arrow: Idril
:arrow: Ingham
:arrow: Gollum
:arrow: Grenadier
:arrow: Guinea
:?: Hexe
:arrow: Hubertus
:?: Mirabell
:?: Misza
:arrow: Melkior
:arrow: Mr. Rabbit
:arrow: Sulia
:?: Siny
:arrow: Tarband
:?: tse tse
:arrow: Qter
..lecz gdzie reszta Warszawiaków..?!
Będzie aktualizowana w tym poście.. Mogę się tym zająć..
(zgłoszenia - pojedynczy, krótki post, który zostanie usunięty..
uwagi - w temacie zaznaczyć.. lub w treści..!)


Zapraszam do dyskusji..!!!

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 23 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

A może by tak zrobić zlocik dłuższy w okolicach wawy - np pod namioty gdzieś w lesie (dzionek albo dzień i nocka albo jeszcze inaczej)? {Ja to generalnie mogę jechać nawet w góry:)}. Papu można wziąć ze sobą i koszty będą minimalne. Kto by chciał i ewentualnie może miał propozycję umiejscowienia? Ja właśnie sprawdzam możliwość zrobienia tego w moim miasteczku - dojazd zwykłym pociągiem z wawy - ok 5 zł w jedną stronę. Co oferujemy (to wszystko muszę sprawdzić): piękne okoliczności przyrody niepowtarzalnej, las, miejsce na ognisko, miejsce na namioty. Jakieś propozycje/pytania/sugestie/kto by mógł???
Jest minus w postaci pogody - ma się ochłodzić więc nie wiadomo jeszcze na pewno co z tego wyjdzie.
I jest drugi minus - nie mam pojęcia jak rozwiązać kwestję wucetu:((( oj myśl Melkior myśl to nie boli...

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 23 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No i sam na swojego posta odpowiem :p ...
A tak naprawde to liczę, że tym razem powiadomienie o nowych postach zadziała. W każdym razie właśnie się dowiedziałem..., że w piątek za tydzień (30.V) muszę w godzinach 16:00-20:30 być na zajęciach w (zgadnijcie gdzie?) ... właśnie tak - w Warszawie. Widać nie wszyscy mają wolne:(. A jeśli chodzi o las to zapytałem kogo trzeba i pozwolenie na rozbicie się by było.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 24 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Myślałem raczej o mieście, nie o polach i lasach..chehie..(coby łatwiej trafić..)
___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hubertus



Dołączył: 21 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 30 kwietnia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Jestem oczywiście za pomysłem Eona by zorganizowac zlot w Warszawie...

Należy jednak zaplanowac jakies konkrety....no i wiecej warszawiaków niech się zgłosi.... ja niestety nie znam za wiele knajp jedynie mogę oprowadzić gosci po starówce i Muzeum Narodowym....a także po Łazienkach :D

___________
"Czy to jest wina ogrodnika, że tulipany schną w wazonie?"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No to co znowu na moją makówkę wszystko spadnie?

Mi tam jest obojętne kiedy, gdzie i kto ważne żeby się spotkać w jak najliczniejszym gronie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Idril



Dołączył: 17 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawka

Wysłany: 12 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

[Ha, ja też jestem Warszawskie dziecko..i tak sobie myśle, że siedzenie w lesie będzie bardziej klimatyczne..ewentualnie..jeśli jednak ktos zakrzyknie..że ma w głębokim poważaniu klimaty, to można się ustawić z jakaś szkołą na weekned, powiedzmy..mamy trochę doświadczeń w tej dziedzince- tj..załatwiania szkół..tyle, że było by to pod Warszawa, niedaleko..ale nie w Centrum..hmm? prosze pozwolcie i mi się właczyć doi tej inicjatywy, już ja się postaram byście nie żałowali!! Hmm? Co, Eonie..Hubertus...? Ja wiem, że może na taka nie wyglądam, ale mam trochę więcej między uszkami niż przeciągi i mam pierwsza ewentualną miejscówę..tylko, że ktos mogłby ewentualnie zarządac jakiejs symbolicznej opłaty za to... poza tym, trzeba by było posprzątac po sobie..tak by nie było śladu po "Zlocie" ale to chyba nie ejst duzo, prawda? Czekam, na odpowiedzi... :mrgreen:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 12 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Brzmi fajnie :) Byle w II poł. czerwca było ;)
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 13 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No proszę pierwszy post i od razu na forum o spotkaniach :) - witamy Idril :D .
A co do terminów to radzę brać pod uwagę zbliżająca się sesję :( - ja np 6.VI mam ostatni zjazd i przez 2 kolejne tygodnie zapewne nie będę mógł przyjechać:( (oby nie dłużej). (Nie żebym chciał abyście ze względu na mnie odwoływali wszystko ;) ale inni mogą mieć podobnie) stąd moja propozycja, żeby każdy wpisał jak to tam u niego wygląda (np Qter zdaje się może...). A jeśli chodzi o miejsce to możemy się spotkać wszędzie - czy to w bloku czy na okręcie :p .

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.