Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-6 6:35:23
Autor Wiadomość
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Oto kilka wyjaśnień które rozjaśnia tą zaciemnioną relacje zmroczonego piwem Melkiora.
Pub nie Fisz mac lecz Big Fisz sie nazywał.
Poczta działa dobrze i nie ma z nią problemu.
Zapomniałeś dodać o wyprawach do wygódki podczas której poznaliśmy młode dzierlatki ale to sprawa na osobny temat.

A w celu wyjaśnienia powrotu do domku mojego i Sayo. Umówieni byliśmy z mości Inghamem na głównej stacji. Jako że smokiem elektrycznym nie czesto się przemieszczam to małe kłopoty były. Primo nie wiedzieliśmy skąd rusza. Secundo szukaliśmy Ingiegio z 20 minut i dopiero po 3 stacji się spotkaliśmy.

Tak wniosek jeden się nasuwa że czasu za mało było i wiele tematów nie do końca zostało omówionych oby wkrótce nadażyła się okazja kolejna.

PS. A mi się marzy siakieś spotkanie stricte wigilijne.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 23 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Tarband (cytat):
Oto kilka wyjaśnień które rozjaśnia tą zaciemnioną relacje zmroczonego piwem Melkiora.
Pub nie Fisz mac lecz Big Fisz sie nazywał.

No fakt mogłem spojrzeć parę postów wyżej, ale nie spojrzałem - wiedziałem, że coś z rybą :wink: .
Cytat:
Zapomniałeś dodać o wyprawach do wygódki podczas której poznaliśmy młode dzierlatki ale to sprawa na osobny temat.

No właśnie nie zapomniałem bo to jest sprawa na osobny temat :)... a poza tym to akurat w tej wyprawie nie było mi dane wziąć udziału.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 23 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Tarband (cytat):

PS. A mi się marzy siakieś spotkanie stricte wigilijne.


Well, być może w okolicach świąt pojawię się w Warszawie, tak więc miło byłoby się spotkać z tak liczną grupą warszawiaków.

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Eld napisz kiedy będziesz voby można już coś ustalić. Np. datę spotkania. Święta mają tę wadę że trzeba sprzątać, gotować specjalnie szykować się do Bożego Narodzenia u mnie tak jest. I drugi kłopot a może dobra informacja że bezalkoholowe spotkanie (adwent przecież). Ja tak od 16 to prawie zawszę mogę.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 25 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Qter (cytat):
Niech no ja Cie spotkam w realu 8)


Brzmi zachęcająco :) Moge prosić o rozwinięcie? :)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 28 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

To może ja spróbuję rozwinąć...
Qter zapewne chciałby pogratulować idealnego wręcz odczytania swoistego skrótu myślowego w postaci:
Qter (cytat):
No to po spotkaniu. Było osób wiele i eeeee no hrmpfhhhh ten tego no własnie you know what i mean. Yeahhhhhh :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :D :) 8) :D 8)

a chciałby to uczynić w realu, bo na zrobienie tego tutaj brak odpowiednich słów i innych znaków :D .
Ale co ja tam wiem :wink: .

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 28 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Hrmpfffhhhhhh (znowu) :twisted: :twisted: :twisted:
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Qter czemu ty nam nic nie mówisz. Znowu po cichu. Pewnie ze strachu przede mna i Ingim cobyśmy konfiskaty nie zrobili?

Czy ktoś już wiec coś na temat spotkania wigilijnego? może by coś myśleć zacząć. Coby maile odpowiednio wcześnie poszły.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 28 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Bo to był szybki browar z qmplami niejaskiniowymi, jesli o to chodzi ;) Co do tego spotkania "wigilijnego" to jakos 14-18 grudnia by wypadało zrobić.
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponowal 18 grudnia. Termin wielce mi pasuje. Bo i dopiero początek świątecznej gorączki więc w pracy potrzebny nie będę aż tak bardzo. Sprzątanie domostw zazwyczaj u mnie dopiero w sobotę będzie. Czwartki miło się kojarza jak za króla Stasia. Godzinka do ustalenia ale wydaję mi się że wieczorkiem ok 17 bo i pracę niektórzy dopiero kończą itp. Temat do dyskusji jest propozycje zgłaszajcie może nie zostaną uwzględnione ale pomocne będa na pewno.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wonsky



Dołączył: 11 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 30 listopada 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Hmm... Dziwny pomysl z tym 18. grudnia (czwartek !!!???). Nie lepiej juz w piatek (19 grudnia). Zawsze to bedzie weekend. Co do mnie to 19. grudnia jak w kazdy piatek mam do 18. zajecia na PW, ale potem jestem wolny.
___________
Khazad ai-menu !!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 1 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Czwartek to jest bardzo dziwny dzień. A w piątek to i tak nie ma sensu się w pociąg wbijać, bo za dużo ludzi. Piątek będzie ekstra, najpierw Alhambra! a do domciu w sobotę rano.
Przynieść opłatek? 8)

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 2 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ok 19 grudnia ustawiamy spotkanie. Ja maile posyłam. Ekipę zbieram i się pojawiam. Tylko że lokal większy potrzebny. Ale ten aspekt zbada nasz expert Qter, jeśli go ładnie poprosze.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No to ja się pokręcę i poszukam. Być może będzie też inna opcja, a mianowicie babka wyjedzie z Wawy i będę miał wolne mieszkanie. Można by wtedy "nocne czuwanie" urządzić :D
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 3 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Hmmm.... 18 odpada 19 zobaczę, ale ciężko jest wogóle mi cokolwiek powiedzieć jak na razie.
___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 3 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Qter, wtedy moglibyśmy sobie naprawdę fajną wigilię urządzić!
Zrzucimy się dla twojej babci na bilet do kina, np. na Prymasa (mój kumpel tak robił, biedna kobiecina film chyba z 7 razy widziała:P)

Tse, ekstra, że napisałeś! Liczymy na Ciebie!

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 3 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Panowie jako że im szybciej się zdecydujemy tym lepiej. Oglaszam wszem i wobec że moja działalność propagandową rozpoczynam. W piątek 19 grudnia spotkanie Osadowe odbędzie się. ok zapewne godzinki 16. Miejsce spotkania Qter ustali w terminie odpowiednim.

Tse cieszę się że jest sznsa na obecność twą. może się uda.

A ja znowu będe musiał pilnować jednego pana. Chociaż po mojemu to powinno byś bardzo spokojne spotkanie. Ponieważ święta za pasem, atmosfera bez piwa powstanie tego pewien jestem. i nie chcać nikogo urazic Panie też będą albo się na Trabanda przemianuje.

To chyba tyle pozdrawiam serdecznie hej.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Waylander



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 4 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla warszawki i okolic jak ustalicie termin spotkania dajcie wiadomość to wygospodaruję trochę czasu i w końcu pojawię się na spotkaniu
Rzekłem
Howk

___________
HAURIT AQUAM CREBRO,
QUI DISCERE VULT SINE LIBRO.

Sitem czerpie wodę,
kto chce uczyć się bez książki.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Colon



Dołączył: 15 marca 2001
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

A nie mozna spotkania na pozniejsza godzine urzadzic - ja do 20 zajety bede :cry:

A moze w sobote 20.12 przed poludniem?

___________
Colon

Viajero y descubridor
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Data na 19 ustalona została. A godzinki zakończenia nikt nie podał. Ja pewnie do końca zostanę.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 5 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Aloha

A więc tak

Mimo natłoku spraw i obowiązków.........

19 wydaje się przedstawiać w coraz to lepszej perspektywie (spotkanie które miałem zaplanowane na 19 zresztą też wigilia, tyle że z pracy prawdopodobnie odbędzie się w terminie późniejszym nie na 100%) a więc szansa jest.

Zobaczymy co się da zrobić, jestem dobrej myśli :D

Pozdrowienia bzzzzzzzzzzzzz

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wonsky



Dołączył: 11 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 7 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ja ze swej strony chcialem tylko dodac, ze cieszy mnie, ze moj pomysl co do terminu (19 grudnia) ostatecznie przeszedl. Tylko tyle, ze od 16. to dla mnie ciut za wczesnie i po prostu dolacze w terminie pozniejszym, tzn. kolo 18., bo na 16. na 99% nie bede mogl sie zjawic. Szczegoly pewnie jeszcze omowie z Qterem i tak od jakiejs 18. pewnie bede. Czekam tylko jeszcze na ustalenie dokladnego miejsca spotkania (tzn. gdzie bede mogl znalezc szanownych Jaskiniowcow o godz. 18. dziewietnastego grudnia :wink: ).
___________
Khazad ai-menu !!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 7 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Co do miejsca, to napiszę cos jutro jako "expert" :D
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Louri



Dołączył: 20 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Otwock

Wysłany: 9 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No to ja rzadko bywam na forum, ale...
Po pierwsze primo - wypraszam sobie jakiekolwiek insynuacje co do moich dzialan w BigFiszu! Rezerwacja byla, ale sobie poszla :evil:
Kobialki, ktore objawily sie zasluguja jak najbardzeij na wspomnienie, nawet na osobny temat, prawde rzeklszy :D :D Tak czy inaczej, bylo ok, dopoki mi nie wysiadl licznik browu :wink:
Po drugie primo - W niniejszy piatek, tj. 12.XII oprocz cotygodniwej wizyty w BigFiszu zapowiada sie (jak na razie mi, Robinowi, moze kto eszczo) dluzszy wieczor imprezowy; z kobietami, jakby kto pytal, ale nie in flagranti, lecz GDZIES, czyli w klimatycznej imprezowni.
Tyle tytulem, ze tak powiem, ogloszenia. Niestety, jam nienetowy, totez prosze zglaszac sie np. do Qtera po jakie info (o ile on sie ze mna skontaktuje.[/list]

___________
... and You will know us by the trail of Dead
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 9 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Co do Wigilii to na razie mam 3 propozycje:

1. Oaza - sprawdzone miejsce, w miae tanio tyle że niezbyt klimatycznie.

2. Hubertus - to jest ta restauracja na Żurawiej z litrowymi qflami. Klimat jest niezły ale ceny wysokie niestety.

3. Moja kwatera - klimat możemy stworzyć sami, ceny przystępne. Ewentualnie jak ktos z daleka to mogę przekimać. Jedyny minus to to że nie wiem czy będzie wolna, tzn czy babki nie będzie :(

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.