Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-6 1:34:50
Autor Wiadomość
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 13 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No i coś się rozkręca..! Dobrze..
Jednorożek (cytat):
(...)i mam pierwsza ewentualną miejscówę..tylko, że ktos mogłby ewentualnie zarządac jakiejs symbolicznej opłaty za to... poza tym, trzeba by było posprzątac po sobie..tak by nie było śladu po "Zlocie" ale to chyba nie ejst duzo, prawda? Czekam, na odpowiedzi...
Miejsce(!) - na takie propozycje czekamy..! Sprzątanie - nie problem (..myślę..), opłata (..symboliczna..?..chehie..- jeszcze mniejszy..
Powiedz więcej..!
Qter (cytat):
Brzmi fajnie :) Byle w II poł. czerwca było ;)
Z terminem to jest tak: Do omówienia jeszcze..!
Jeżeli chodzi o mnie, każdy weekend odpowiada..
A więc kiedy..? 26-27 Czerwca..?
Czekam na odpowiedzi...

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Idril



Dołączył: 17 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawka

Wysłany: 15 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

oczywiście, to była jeno hmmmm taka sobie propozycja..chce cos zrobic dobrego więc się oferuję z moja pomocą...dziwne, że ja zazwyczaj przechodze od szczegółu do ogółu... ale tak też mysle, że dobry będzie termin po pierwszej połowie, czerwca.... bo i ludzie młodsi, tez mają do konczenai swoje sorbony, ci pośredni swoje egzaminy i tym podobne szczegóły.. w każdym razie, ja się oferuję, ze swoim lokum! Jeśli kogoś to interesuje..może powinnam iść do kogos konkretnego? Jest jakies szefostwo tego Zlotu, Spotkania? A gdzie moge znaleśc info na temat samego Konwentu? Gdzie lubu kogo? z góry dzięki, i za przyjęcie także... :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 15 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Co do szefostwa to z tego co wiem żadnego oficjalnego nie ma - generalna zasada jest taka, że spotykamy sie wg. zasady NOS (Nieregularne Osadników Spotkania ;) ). Po prostu jak ktoś chce się spotkać w wawie to pisze konkretny termin i o ile odzew będzie odpowiednio duży i uda się ustalić termin to spotkanie się odbywa (co wcale nie szkodzi zrobić mniejszego zebrania nawet jak odzew nikły). A jak już trzeba szukać na siłę "bosów" to wystarczy przejrzeć archiwalne posty w tym temacie i wyciągnać wnioski.
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 16 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Wybrałbym się w końcu na zlot do stolicy :). Moje sugestie na zlot przed konwentem to jakotako:

- końcówka Czerwca ;)
- potrzebny nocleg :(, bez noclegu ani rusz... do W-wy mam dwa autobusy przyjechałbym tym o 5:00 ileś tam - w W-wie o 11:00 ileś tam bym był... jedyny PKS powrotny jedzie z W-wy o 12:40 z tego co pamiętam...

Czekam na dalsze info w tym temacie ;).

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Idril



Dołączył: 17 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawka

Wysłany: 16 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Hmmm, Mr. Rabbit... cóż..ja się deklarowałam że jakoby znajdę ta miejscówę na Zlot; planuje budynek szkoły. Faktycznie coraz bardziej i mnie zaczyna odpowiadac pomysł, by była to końcówka czerwca, chocby z tej prostej przyczyny, że jest to szkoła podstawowa, a ci którzy są tematem zaintersowani wiedzą, że szkoły podstawowe, średnie i inne gimnazja kończa wyjątkowo późno w tym roku bo dopiero 25 czerwca, tak więc pewnie najwcześniej po 25 można by rozmawiać. Po za tym..jeżeli już problem lokum jao tako jest rozwiązany, tzn.mamy chyba conajmniej jedną propozycję taki szczegół...jak długo miało by to trwać? To pewnie szczegół do omówienia i jeszcze jedno..są ludzie którzy mają zamiar przyjechać z poza Warszawy, jak Mr... i chciałam wiedziec jak załatwić sprawę spotkania się zgrupowania i przeniesienia do lokum..a potem dalszego ciągu tego zlotu..bo jak mi logika i zdrowy rozsądek podpowiadają nie wszyscy znają Warszawę.. przyznam się, że i ja nie jestem jakims orłem jeśli o to idzie, ale robie postepy..chociaż może z drugiej strony to było głupie pytanie? Mniejsza z tym. Mhy..i jeszcze zapytanie, czy tylko ja się deklaruję z ta miejscówą? Tzn..lepiej by było przygoptowac coś w ramach, "na wszelki wypadek", bo niektórzy dyrektorzy moga być nieprzewidywalni..może lepiej wziąć namioty..? Las też mogę wykombinować, w końcu to Mazowsze! :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 16 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

hihihi :twisted:

Jam jest skrytobójca ;)

Podajecie miejsca a ja się zjawiam ;)

A tak wogóle... to ten... Date spotkania muszę znać co najmeniej na dwa tygodnie wcześniej, żeby w pracy załatwić na ów dwa dni wolne. Wtedy przyjeżdżam do W-wy...powiedzmy, że jestem o 12 na Dworcu Zachodnim. Pod Pałac Kultury dotarcie zajęłoby mi pewnie do 20 minut... Jeżeli miałbym się stawić w jakimś innym miejscu to póki jestem w Tychach mogę sobie sprawdzić jak w dane miejsce się pojawić... Nie chce przecieniać moich możliwości, ale ktoś mi poda miejsce zmieszkania, a bez większych problemów się tam stawie... Co potrzebuje to ulica :P... byle nie jakieś nazwy knajp czy inne nazwy własne, bo połowy z nich nawet Warszawiacy nie znają :(... i wtedy pojawia się problem na stawienie się w wyznaczonym miejscu... Dużo mi się podróżuje, więc na pewno będzie OK ;)... Co do szczegółów to musicie Wy W-wiacy ustalić wszystko...

Co do noclegu to, najlepiej żeby było to w odległości do godziny od Dworca Zachodniego, bo z tamtąd również będę wracał na Katowice, a następnie na Tychy... No, ale jak się nie da to trudno... spakuje manatki ciut wcześniej :P. Autobus powrotny z Zachodniego mam o 12:40, o ile nic się nie zmieniło. Prosiłbym o wzięcie tego pod uwagę :P.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Idril



Dołączył: 17 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawka

Wysłany: 16 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ha, hahahahahahahahahaha..ja jestem tylko jednorożcem- może powinnam mówić jednoroginią? Mmniejsza, gatunkowo jestem jednorożcem i jestem z tego niezwykle dumna. Tak..Masz rację, Rabbit'cie..trzeba bedzie to z jakims wyprzedzeniem organiozować tylko..tylko..hmmm powiedzmy tak, ja jestem jeno małym trybikiem i nie chcę brać WSZYSTKIEGO na siebie, ja daję szkołe, powiedzmy i resztę oddję w ręcę pomysłodawców, np Eona..i niech On/i się o resztę martwią. Bo to Ty Eon rzuciłeś pomysłem Zlotu, czy nie TY? Hmm problem na resztę dnia będę miała... Ps. Ha, wreszcie mam twarz, mało końską..ale..hmmm Ty Melkior też zbyt krasnoludzko nie wyglądasz, wiesz? Więc się nie czepiajcie takich szczegółów :P Pozdrawiam wszystkich zebranych, zaintersowanych ETC.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 16 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę to sugeruje żeby W-wiacy się ze sobą nawzajem pokontaktowali... Myślę, że Tarband będzie miał też coś do powiedzenia w sprawie zlotu ;).

Chyba nie pozwolicie Jaskiniowcy, żeby nowa osóbka Wam zlot organizowała :twisted: (nie tam żebym podpuszczał ;))

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ja tylko maile wsyłam z informacjami kiedy gdzie się spotkanie odbywa. Nie przeceniajcie mojej roli.

Co do spotkania.

Primo potrzebne są konkrety. Bo gadanie to mało daje.

Trzeba podać Termin - 26 lub 27 czerwca

Miejsce - jakie proopzycje masz Idril?

Osoby - kto chce i może się pojawić w danym miejscu w danym czasie
Powiadomienim to pewnie ja się zajmę.

Temat - Konwent spotkanie robocze, może już będziemy mieli więcej wieści od Grenadiera.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Idril



Dołączył: 17 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawka

Wysłany: 17 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Naprawdę? Naprawdę możesz mi skombnować awatarka z jednorożcem, takim prawdziwym? łooooo i jeszcze sama mogę sobie wybrać? :shock: Ależ wrażeń i emocji na jeden dzień.... :P Ale mniejsza z tym..ja ja nie poczuwam się zaraz do tego by odwalić wszystko, za resztę braci Warszawiaków- może sa jakieś siostry, nic mi nie wiadomo, bo tylko trzy albo cztery osoby się tu bawią w tym poscie. Przepraszam, zaraz przejdę do spraw ważniejszych..ale Ty Rabbit może rysujesz? Tzn..czy to są Twoje prywatne, wąłsnoręczne rysunki? Łaaaałll, jeśli tak..mniejsza z tym z resztą, To było tak jeśli kogos obchodzi..ja poprostu mam szaleńcza potrzebe bycia przydatną..i tak mi do główeczki przyszło, że może przydam się przy Zlocie...ale to taki szczegół, bo nie mam zamiaru nikomu wchodzić w dziedzinę czy gestię...co to to nie!
--------dopisane-------- (scalenie by Eon..)
Rarrrghhh! Zamiast..mniejsza wysłałam, i w końcu nie odpisałam do Ciebie..Trban..a więc co ja mam mam ewentualności dwie: mam dużo lasu niedaleko od drogi..prowadzącej do Centrum Warszawy mam też budynek podstawówki też niedaleko cywilizacji i owego lasu- choć może ktoś powie, że to pojęcie względne...mam tez rzeke z lasem- klimat i te sprawy...ja tez bym chciała wiedzieć kiedy to miało by się odbywac, bo musze wcześniej jeszcze zagadać z dyrektojrami tejże budowli, prawda? Ale, że nie ejstem tu sama, to musze chyba z Wami, zaintersowanymi to skonsultować..tzn..tak..jak robimy..robimy głosowanie..czyli poodajemy ludziom kiilka terminów kiedy by się to miało odbyć, a oni niech sami zadecydują, który jest najlepszy(ten na który będzie najwięcej głosów bierzemy..reszta musi się z tym pogodzić)..czy w tym tutaj gronie sami coś wymyślimy i im narzucimy? To jest tylko propozycja co panowie sądzicie? Czekając na odpowiedź pójdę ogladać wspominane awatary.. PA!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 17 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ty Eon rzuciłeś pomysłem Zlotu, czy nie TY?
Którz inny..? Przecie ja..! Lecz to mało ważne.. ..fto..
Ważne są te kwestie:
- miejsce - Idril: coś masz na myśli - powiedz to składniej.. Jakiś las, rzeka.. niedaleko centrum - to jest świetna propozycja..! Rozwiń..
- czas - wstępnie zatwierdzony 26-27 (do wyboru.. do ustalenia - jak...).
- teraz najważniejsze..! 10 zakładka tego tematu to 'całokształt' - tam zaglądajcie..!

Nieofftopujcie o av'ach, krasnoludach Melkiorach i innych..chehie.. Hetmanowi krew się zagotuje..cheh..
Niech żyje porządek.. - ..chehie.. - pozdrawiam Was wszystkich..

P.S. Tarband - tak..! Chodzi o scalenie tego zlotu z ideą spotkania przedkońwentowego..! Trza cuś z tym zrobić, ruszyć..! Jak coś -> gg..
P.S.2. Dzie Warszawiacy..?! Odezwijcie się..

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 17 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Las, rzeka niedaleko centrum... to tylko Łazienki wchodzą w grę :P ale tam pewno nas nie przenocują ;)

Idril - bardzo się cieszymy, że weszłać tu jak burza! Powiedz nam konkretniej, jaką szkołe masz na myśli.
Tarband - Ty już w tym wyćwiczony jesteś - ładuj dawkę mailową czasami, coby ludzie nie pozapominali, bo wszyscy wiemy, jak mało karne jest warszawskie towarzystwo.
Eon - nie narzucaj tak reklamy na każdym możliwym forum. Kto będzie chciał to przyjedzie.
Melkior - poblokuj kotna tym, co nie odpisują w temacie ;)
Rabbit - Ty się nie martw o trafienie, my już się Tobą zaopiekujemy :> (moja baza lokalowa to pokój 3 X 2 na stancji - ledw sam się mieszczę :/)

Nie napiszę czy będe się mógł zjawić pod koniec czerwca, bo nie wiem.

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 31 sierpnia 2000
Posty: 164
Skąd: okolice Warszawy

Wysłany: 19 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Moment, moment z tym blokowaniem kont. W końcu niektórzy na razie się przysłuchują i czekają na rozwój wypadków :)
___________
Ludzie nie potykają się o góry, lecz o kretowiska...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 19 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

To mi też proszę nie blokować możliwości :lol:
Oprócz Łazienek to jeszcze Pola Mokotowskie :D
Ja pewnie będę się mógł zjawić chyba że jakiś kataklizm.
A pozatym to się też przysłuchuję narazie i odzywam się dlatego by mi konta nie zablokowano :wink: .

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 19 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

j.w. ;)
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Idril



Dołączył: 17 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawka

Wysłany: 22 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ufffff, już jestem! A więc to wyglada tak..ja nim coś załatwię MUSZĘ mieć konkretny termin z tą szkoła....bo inaczej to mnie wyśmieją w szkole. Tak więc panowie do dzieła zdecydujcie sie na jakis konkretny termin..a wtedy ciotka Idril zdrze kiece i poleci przekonywac dyrekcje, z emały zlot maniaków gry komputerowej to jest to o cvzym oni marza, świetna reklama i takie tam... :D Pozdrawiam wszystkich, Idril!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hubertus



Dołączył: 21 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 22 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Mi pasuje zarówno 26 jak i 27 czerwca, ale myślę że lepiej się na sobote umówić, bo ci którzy przyjeżdzają spoza Warszawy będą mieli lepszy dojazd. Czyli jestem za 26 czerwca.
___________
"Czy to jest wina ogrodnika, że tulipany schną w wazonie?"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 22 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Pewno jak 'zwykle' - sobota..czyli 26 czerwca.. - ok..?
Jednorożek (cytat):
(...)..a wtedy ciotka Idril zdrze kiece i poleci przekonywac dyrekcje, z emały zlot maniaków gry komputerowej to jest to o cvzym oni marza, świetna reklama i takie tam... :D
Ciekawe.. lecz nie lepiej by w jakimś 'wolnym' lokalu..? na świeżym powietrzu..? Zamiast uzależniać się od kiejś dyrekcji.. (poza tym, godzina zalończenia..a z tym w takich miejcach nie tęgo..).
Jestem za jakimś miejscem 'wolnym'.. (od różnego typu zależności..).. 'Stara, warszawska gwardia' - doradźcie coś..!

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 23 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Mi 26 też odpowiada.

A z tą szkoła to tak:
- gdzie ona jest (jak jest we wczesniejszym poście to przepraszam ale nie mam czasu wertować jeszce raz wszystkich postów ;) )
- jak z tą godziną zakończenia właśnie, czy da się ewentualnie śpiworek i pod ścianą do rana :) czy trzeba się zmyć o "normalnej" godzinie.

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 24 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

A więc:

Dzisiaj podam kierownikowi moje propozycje dni wolnych na Czerwiec. Podam mu 26,27 Czerwca i w tych dniach (jeżeli mi nic ze szkoły nie wypadnie, choć w to wątpię akurat) pojawię się w Warszawie. Reszta zależy od Was moi drodzy, więc do dzieła :D:D.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 24 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Czy koniec czerwca to na pewno dobra data? Przeciez to są egzaminy na studia! Sporo osób odpada. Nie lepiej okolice 10 lipca, czy jak tam weekend wypada?
___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 24 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Świetnie, żeś się odezwał Ingham'ie..!
Jeżeli to 'ciężki' okres dla studentów, przesuńmy..
No to co..? 10 lipca (dzięki Hub..) (sobota..) - ..?

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 24 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

.. ja może i bym się pojawiła, ale nie będę wiedziała wczesniej niż jakiś tydzień wcześniej, czy mogę...

26 czerwca..? Egzamin z matmy na AGH...

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hubertus



Dołączył: 21 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 24 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

10 lipca moze być, mi pasuje :)

teraz jeszcze miejsce spotkania i ewentualną trasę wycieczki musimy ustalić :)

___________
"Czy to jest wina ogrodnika, że tulipany schną w wazonie?"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 24 maja 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

10 lipca to może i ja bym się pojawił... Ale to zależy, czy gdzieś się dostanę do tego czasu.
___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.