Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-6 10:23:54
Autor Wiadomość
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 12 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Hmm... może ja wyraże wolę, jak podejrzewam większości. To brzydko się tak wpraszać, ale jest to najtańsze rozwiązanie (nawet, jak Twojej Babci zafundujemy bilet na maraton filmowy!), a i ja mam małą beczułkę najlepszego piwa, jakie do tej pory piłem przywiezioną z Niemiec. W lokalu tego nie rozleję, a w domciu bardzo prosię.
___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Powoli zbliża się ten czas w którym decyzje o miejscu spotkania trzeba podejmować. Ja bym chciał do środy rano najpóżniej wiedzieć gdzie spotkanie jest. Coby jeszcze propagandę uskuteczniać.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 15 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Opcja kwatery na 95% odpada z przyczyn niezależnych ode mnie.
Nie wiem gdzie można by się spotkać bo niewiadomo ile osób będzie. Proponowałbym Alhambrę ale tam jest mało miejsca i jak przyjdzie z 10 osób to będzie ciężko.

Poza tym jestem chory trochę i nie wiem czy mi to przejdzie do piątku czy wręcz przeciwnie :(

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 15 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

To nie pij piwa! (albo lepiej pij, tylko grzane 8) ). No szkoda... beczka będzie stała...
___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 15 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Panowie potrzebna jest duża knajpa. coby dla nikogo miejsca nie zabrakło. Oaza albo Ellio to są odpowiednie miejscóki duże i w miare blisko siebie. Kto może sprawdzić czy da się rezerwację zrobić. Do środy trzeba wiedzieć dokładnie gdzie. Panowie trzeba działać szybko.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wonsky



Dołączył: 11 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 17 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Czy ktos juz dziala cos w sprawie tego miejsca? Plan z kwatera jak czytam, to co Qter napisal, najwyrazniej odpadl. Proponuje zeby wszyscy chetni do tegoz spotkania zaznaczyli powiedzmy do jutra tu na forum swoja obecnosc (w miare mozliwosci), tak aby wiadomo bylo ile osob bedzie. Wtedy mozna sie zastanowic nad odpowiednia knajpka. Ja niestety do samego piatku mam niezly natlok roznych spraw i nie bardzo mam kiedy zajac sie ewentualna organizacja spotkania, a i w piatek dopiero od ok. 18. bede wolny. :(

Do Qtera: Wracaj ty szybko do pelni sil, bo jak to tak chorowac na Swieta. :)

___________
Khazad ai-menu !!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Louri



Dołączył: 20 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Otwock

Wysłany: 17 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Coby dać odzew, to - jak najbardziej piszę się ja, chociaż tylko do 18.30-19, bo nie będzie to jedyne spotkanie "wigilijne" tego dnia dla mnie. Z kolei będę "na stanowisku" ew. spotkania już nawet przed 14. Istotne jest tylko, gdzie? Toteż czekam na propo w sprawie msca! Bylem nie dowiedział się w piątek :D
___________
... and You will know us by the trail of Dead
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 17 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ok trzeba podjąć męską decyzję. Knajpa Elio to ten lokal niedaleko Oazy. O którym dziwne słuchy krążą. Ja będę z dość liczną ekipa od godziny 16 więc gorąco zapraszam.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 17 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

A dokladnie to gdzie to Elio, i ile tam trunki stoją??
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 18 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Elio = Hubertus
Ja nie wiem, skąd Wy tą dziwna nazwę H. wzięliście

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 19 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Jest problem natury logistycznej :(
Otóż w Elio nie mają już miejsca do zarezerwowania. Wobec tegho zdecydowaliśmy, że bedziemy uderzali w Oazę (róg Kruczej i Żurawiej, niedaleko Smyka), a może do tego Elio bez rezerwacji (50 metrów dalej po Żurawiej). Ewentualnie legendarna Alhambra - aleje jerozoloimskie niedaleko empiku (ciężko zauważyć, wisi tylko mała tablioczka Alhambra, ale w środku jest czerwono i karteczka, że Żywiec po 5 zeta).

Podaję swoją komóreczke, jakby się ktoś zgubił (Melf :P):
600-703-457

I spotkajmy się w duuuuużym gronie!

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Spotkanie odbyło się. Osadnicy w licznym gronie zebrali się w znanej Karczmie o wdziecznej nazwie Oaza.
Nie obyło się bez małej wpadki organizacyjnej ( odpowiedzialność całą biorę na siebie). Ale wszystko skończyło się dobrze. Wielce udane spotkanie. Niestey niktóre osoby nie mogły dotrzeć.
Mam nadzieję że wszyscy na następne spotkanie się pojawią, Oby tak było.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 30 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

A może byśmy się tak bandą na Powrót Króla wybrali?
Co roku mam problem z kim mam iść, bo niewiele osób się do tego nadaje, a samemu to jakoś tak nie bardzo, bo film długi a na siusiu w przerwie wyjść trzeba :D

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 30 grudnia 2003     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Pomysł niezgorszy, tylko w moim wypadku odpada weekend z 4 na 5 stycznia ( uczelnia:( )... No i powstaje pytanie gdzie?
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 5 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Co jest wszyscy już byli czy jak?
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ja byłem dlatego się nie odzywam. Hi hi fajnie było sylwester w kinie. I te niespodziewane spotkanie z Jenova. Jakoś mnie męczy ten brak udokumentowania naszych spotkań trzeba coś z tym zrobić. Co wy na to?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 5 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Pewno, a co do ostatniego spotkania to przydała by się jaka relacja. Jako, że miało ono charakter nieco hm.. dwoisty ja go nie dam rady opisać. Z resztą po krytyce mojego ostatniego opisu to już wolę żeby ktoś inny pisał (będzie na niego ;) ). A i udokumentować pamiątkowe papirusy by się zdało...
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Melkiorze że o papirusach wspomniałeś. Już myślałem że mój trud w zapomnienie poszedł. A relacje zrobiłeś pierwszorzędną. I o kolejną pokusić się możesz co najwyżej kilka szczegółów mogę uzupełnić. Udokumentowanie by się przydało tylko znaczną liczbę Osadników trzeba zgromadzić.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 6 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

No ja tez juz bylem, ale jakby co to moge jeszcze raz skoczyc :)
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 7 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Ech, chłopaki, chłopaki... ja cały czas jeszcze jestem przed :lol:

Tylko, że mi się trochę grafik już zapycha :( Teraz najbliższy termin wypada gdzieś za najwczesniej 3 tygodnie.

w zeszłym roku to w ogóle byłem chyba w końcu marca, kiedy grali jeszcze tylko w jednym kinie w wawie ;)

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Heh data 13 lutego piątek była by chyba odpowiednia na spotkanie. Sesje raczej ku końcowi się mają. Innych zajęć nie ma. Czy informację o ewentualnym spotkaniu mam słać?
Gdybym wiedział wcześniej toby się rezerwację w Elio zrobiło i nie było by kłopotów z Organizacją tak jak ostatnim razem.

Prosze o głosy Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 20 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Mi odpowiada w 100% :D
___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 21 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Przyszłość to tak odległa, że wydaje sie być odpowiednia, lecz któż wie, jakie niespodzianki skrywać może przed nami mgła naszej niewiedzy... :roll:
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 21 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Buahahaha, toć to ferie są! Mam nadzieję, że będą to ferie, a nie przedłużenie sesji :/

I to chyba piątek, nie wiem, nie mam kalendarza. Siedzę w domu, a nie w tym obrzydliwym mieście

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 21 stycznia 2004     Warszawka (i okolice) spotkania Odpowiedz z cytatem

Tarband (cytat):
Heh data 13 lutego piątek


No piątek jak by nie patrzeć ;)

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.