Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-5 19:54:54
Autor Wiadomość
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 11 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Skoro nie przyjmujecie żadnej krytyki, to owszem, nie pojawi się takowa. Wiedzcie tylko, że racji nie macie nawet w połowie.

Piszę, żeby zapytać się Szanowną Kadrę Uczestników Legendy (hmm. Do skrótu brakuje jeszcze jednego L: SKULL... Kto ma pomysł? :D ) jak zamierzacie rozstrzygnąć problem wielkiej bitwy, która zbliża się do nas równie wielkimi krokami. (uważam, ze każdy chciałby sam opracować swoją walkę). Czy spotkamy się na wspólnej konferencji i ustalimy jeden wspólny post opisujący walkę, czy może będzie składała się ona z wielu małych postów (w co wątpię), albo też napisze go jedna osoba (Dzień Dobry, Destero :) ), korzystając z uwag i propozycji reszty uczestników bitwy? A może Destero przedstawi nam PMem ogólny zarys bitwy i każdy mu wyśle w odpowiedzi opis swojej walki? Może macie jakieś inne propozycje? A może zostawić to wszytsko losowi? :)

___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sulia



Dołączył: 26 października 2002
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 11 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się ustosunkować do słów Mr. Rabbita.

Po pierwsze Legenda Ervandoru nie jest The RPG Story - w Oberży ten topic istnieje, wystarczy spojrzeć na listę topiców, i skierować wzrok troszkę niżej. Założeniem tego drugiego jest rzeczywiście, tak jak wspomniałeś, każdy może pisać i nie ma tam prowadzących. Zawsze znajdzie się tam miejsce dla każdego kto chce brać udział w przygodzie.

Legenda Ervandoru powstała na prośbę Destero. I od początku założeniem było że będzie to topic dość silnie moderowany. Destero otrzymał władzę ode mnie gdyż przedstawił mi swoją wizję dość wyraźnie. Osobiście uwazam że dzięki rządom "silnej ręki" Legenda stoi na bardzo wysokim poziomie. Nikt nie zmusza nikogo do wzięcie udziału w tej przygodzie. Po przeczytaniu regulaminu (bo ów istnieje i naparwdę nie budzi wątpliwości co do charakteru Legendy) Jaskiniowiec sam decyduje czy chce zaistnieć w Legendzie czy spokojnie popisać sobie w innych topicach Oberży.

Nie rozumiem też o jakiej rywalizacji mówisz. Czyżby między forami i topicami istniała jakakolwiek rywalizacja? Nic a nic o niej nie wiem. Nikt zażaleń nie wnosił.

Co do sprzeczki między Desterem i Ghostem. Myślę że panowie ją na privie rozwiązują bo sama prosiłam by nie kontynuować tego tutaj. Posta Ghosta nie usuwam gdyż uważam że ma prawo publicznie ustosunkować się do zgryźliwych słów Destera - nawet jeśli czyni to w typowy Ghostowy, równie zgryźliwy, sposób :wink:

To tyle. Koniec na ten temat. Wszelkie inne wątpliowści wyjaśniam na PW.

___________
Zasady Zakątkowe:
1. Proszę o nieużywanie emotów
2. Przepuszczajcie tekst przez Worda:)
3. Nowi goście przynoszą drobny upominek!
4. Żadnych bójek i pijaństwa:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 11 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Hmmm... w takim razie ja trochę przekręciłem. Myślałem, że ostatni post Destero dotyczy Thr RPG Story 2. Ten temat na to wskazywał. Jednak twe słowa wyprowadziły mnie z tego błędu. W związku z tym za większość mojej wypowiedzi przepraszam szanownego Destero i proszę o wybaczenie :).

Co do sprzeczki Destero vs Ghost, dało się ją zauważyć choćby poprzez wyrzucenie wzajemne ze swoich podwórek. Nie wiem kto zaczął i jak się to toczyło, skoro były rozmowy na priv. Zawsze jednak jeżeli mam coś do powiedzenia, to nie boję się tego powiedzieć. A zawsze mówię, gdyż tylko tak mogę, tylko na podstawie tego co widzę i co wiem.

W tej sytuacji z Destero wiedziałem za mało, choć informacje były ogólnie dostępne (wszystko pewnie jest na Forum); w związku z czym przyznaje się do błędu.

Pozdrowienia dla obu Panów i Ciebie Sulio :)
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 11 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Bubeusz (cytat):
(...)jak zamierzacie rozstrzygnąć problem wielkiej bitwy, która zbliża się do nas równie wielkimi krokami. (uważam, ze każdy chciałby sam opracować swoją walkę). Czy spotkamy się na wspólnej konferencji i ustalimy jeden wspólny post opisujący walkę, czy może będzie składała się ona z wielu małych postów (w co wątpię), albo też napisze go jedna osoba (Dzień Dobry, Destero :) ), korzystając z uwag i propozycji reszty uczestników bitwy? A może Destero przedstawi nam PMem ogólny zarys bitwy i każdy mu wyśle w odpowiedzi opis swojej walki? Może macie jakieś inne propozycje? A może zostawić to wszytsko losowi? :)

skoro Destero "zaklepał" sobie Tancerza Cieni to ja nie chcę brać większego udziału w bitwie z Golemem - powód? - brak kości (czaszki) - brak trofeum dla mojej postaci. Pokonanie tegoż Boss'a zostawiam Fristonowi i Bubeuszowi (co nie znaczy że ja też z nim walczyć nie będę)

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 11 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbicie: Legenda Ervandoru w pewnym sensie jest The RPG Story II, lecz od strony technicznej pozostał tu nie zmieniony tylko jej drugi tytuł (RPG Story II właśnie). Wszystko inne uległo diametralnym zmianom, bez których The RPG Story II najprawdopodobniej poszłoby w rozsypkę tak jak jej poprzedniczka.

Co do mojej rywalizacji z mości Ghostem mam nadzieję, że istnieje ona tylko w teorii, a jeśli ma ona miejsce w rzeczywistości to żywię, głęboką nadzieję, że szybko się zakończy wynikiem remisowym :wink:. Przepraszać, Mr. Rabbicie, nie musisz bo i nie ma za co :smile:

Dlaczego usunąłem charakterystykę Ghosta z przewodnika już napisałem i zaklinam się, że nie kierowały mną przy tym żadne powody natury prywatnej. A co do fRPG, choć krew co prawda lekko mi się wzburzyła (ale to u mnie na porządku dziennym :wink: ) to wszystko co napisałem, w moim poście tam zamieszczonym, było (a nawet w dalszym ciągu jest :wink: ) szczerą prawdą.

A co do regulaminu, o którym wspomniała Sulia to zapraszam tutaj: http://imperium.heroes.net.pl/viewtopic.php?t=2268

Bubeuszu i Hellburnie Kiedy napisaliście o wielkiej bitwie, myślałem, że chodzi wam o przedstawienie obrazu wojny, która toczy się na wschodzie Ervandoru, ale skoro mowa o "tej bitwie" (spojlerom mówimy nie :smile: ) to radzę omówić to na forum prywatnym (tak jak nie omieszkałem napomknąć kilka postów temu), gdzie wszelkie sprawy drużynowe powinny być omawiane. Nie chcemy przecież psuć niespodzianki :twisted:. Na siebie opisania tej walki nie wezmę na pewno bo i tak uważam, że mój udział w opracowaniu tej grupy jest za duży, a nie chcę by zarzucono mi manipulację Legendą i prowadzenie jej na moją własną modłę. Najwyższa pora abyście to wy się wykazali swoimi umiejętnościami bitewnymi i pisarskimi :wink:. A skoro Hellburn ma się nudzić, to postaram się znaleźć ci jakieś "zajęcie" jak tylko zainstaluję tlena i w końcu pogadamy bez potrzeby używania PW.

Sulio
Powiem krótko i treściwie. Dziękuję ci za wyjaśnienie w ładny i przejrzysty sposób całej sprawy :smile:.

PS: A na przyszłość proszę o kierowanie wszelkich wątpliwości, dotyczących "porządków" w Przewodniku, do mojej osoby, lub innego prowadzącego, drogą przekazu prywatną, tak jak zrobili to Ymir i Dragonis, za co również nie omieszkam im podziękować. Dzięki chłopaki :smile:.

Rzekłem

Destero "Silnoręki" :wink:

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 14 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

No dobra ludzie, potrzebuje kogoś do mojej drużyny. Den i Isli są narazie zamrożeni, a nawet najstarsi górale nie wiedzą kiedy się znów pojawią. Jest tam ktoś na zbyciu??
___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 14 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Proponuję pogadać z Klaangiem. On się wybiera na południe z tego co wiem... a i kto wie co kombinuje Thurvandel. Wspominał o Klaang'u w swoim ostatnim poście, więc kto wie... może się z nim zabierze.

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 14 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Ja mogę dołączyć, jeśli dostanę jakiś przewodnik, bo nie mam pojęcia co i jak - na razie. Pewnie to z mojego lenistwa, nie chce mi się przeglądać pozostałych postów. Po prostu, nigdy nie kontrolowałem tego topica.
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 14 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Może tu? ;)
___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 15 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Jeśli zaś o fabułę chodzi to sugeruję albo, mimo wszystko, przeczytać całą legendę, albo poprosić kogoś, kto regularnie czyta wszystkie posty o streszczenie najważniejszych wydarzeń. Jednym słowem skontaktuj się ze mną lub z Bubeuszem, albo Klaangiem. W Przewodniku przyklejonym w "górnej części" oberży masz zbiór ogólnych zasad, mówiących o tym co i jak.

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 16 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Czuję, że powinienem zwrócić uwagę co poniektórych na pewien mały problem, zanim ktoś powieli błąd Fristrona. Mosty, o których mowa w moim ostatnim poście, to naturalne skalne formacje a nie zbudowane przez pół-mózgich orków pomosty. Można było oczywiście trochę, źle zrozumieć to co napisałem, ale nie widziałem wielu kamiennych mostów podtrzymywanych przez liny, i to na dodatek zawieszonych nad rzeką lawy. Tak więc z żalem stwierdzam, że niemalże cały twój post, Fristronie, jest do poprawy.

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 16 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

yyyyyyyyy.... nie za szybko się z nim uporaliście ? :?
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 16 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

3 posty i szybko? :?
A że to był jeden dzień - cóż, wenę mieliśmy :]

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Bubeusz mnie kiedyś zbeszcześcił, że połączyłem dwie drużyny w jedną, twierdząc przy tym, że za dużo akcji sie robi, a tymczasem sami werbują do swojej drużyny nową osobę, nie kontaktując się z innymi, w celu omówienia sprawy, a tak się składało, że moi dwaj towarzsze Den i Isli wyraźnie zrezygnowali z pisania około 2 miesiące temu. Widać nikt mnie tu nie lubi :cry: , dlatego sam nie będę pisał, więc wycofuję się stąd.
___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

No to pięknie :/ juz chyba dwa wątki mamy z głowy :/
Legenda sie sypie...

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

A Coyote? Powiedział, że chce dołączyć...
___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Drag: Twój wybór. Twoja charakterystyka zostanie usunięta, ale jeśli w przyszłości zmienisz zdanie co do pisania w Legendzie to nie powinno brakować tu dla Ciebie miejsca. Wkrótce zostanie napisany post zamykający twój wątek. No chyba, że pojawi się ktoś, kto zdecyduje się go kontynuować. Jeśli Den i Islington również zrezygnowali, a nie odpowiadają na moje pytania z tym związne, to ich charakterystyki również zostaną usunięte. Co do przyłączenia się do naszej grupy Aryene, to nie mam (ani nikt inny) prawa wpływać na jej wybór w żadnym stopniu. Sama wybrała wątek, który jej odpowiadał i nikt nie miał obowiązku omawiania tego z innymi osobami. Nie była to również sytuacja, podobna do tej którą wspominasz. Tam połączone zostały dwie drużyny o zupełnie odmiennych celach i planach, a tutaj przyłączenie się Aryene w żadnym stopniu nie wpłynęło na rozwój fabularny innych wątków.

Hellburn: Zapraszam na priv :twisted:.

Co do Coyote to ów pan pracuje właśnie nad napisaniem testowej historyjki i mam nadzieję, że już wkrótce dołączy do naszego grona.

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Destero (cytat):
[...] No chyba, że pojawi się ktoś, kto zdecyduje się go kontynuować.[...]


Ja :). Jeno muszę jeszcze skończyć pracę kwalifikacyjną ;).

Pozdro,

Coyote

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Proponuję oficjalnie zakończyć nabór do naszej drużyny. 6 osób w zupełności wystarcza (myślę że aż zadość).
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

I tu się chyba zgodzę Hellburnie. Sześcioosobowa drużyna to absolutne maksimum, a już teraz ciężko czasem ująć w poście wszystkie postacie. Biorąc pod uwagę wydarzenia, które mają wkrótce nastąpić (spojlerom mówimy nie :smile: ) nabór dodatkowych osób spowodowałby zbytni chaos w wątkach dotyczących poszczególnych postaci.

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Destero, nie wykręcaj się. Pytałem się Aryene jak to wyglądało, więc nie tuszuj.
___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Mam opisać tu, na forum, jak to wyglądało? Bo nie widzę problemu, o którym mowa....
___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Dragonthan (cytat):
Destero, nie wykręcaj się. Pytałem się Aryene jak to wyglądało, więc nie tuszuj.


Jak to wyglądało?
Uno: Aryene pod lekką :) presją i moimi pytankami W OGÓLE wzięła udział w Legendzie (proszę się tu nie oburzać, że zmuszałem Ary do przeczytania, bo zrobiła to dobrowolnie...).
Secundo: To była jej WŁASNA decyzja :!: Ary - jak to panie - wojnami się nie pasjonuje...

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Uprzejmie informuję, że nie wykręcam się przed niczym. Sumienie mam czyste, a to, że ktoś przedstawiał Aryene swój wątek w niczym nie przeszkadza. Ostatecznie też mogłeś to zrobić. Ona sama przeczytała całą Legendę i miała wolny wybór, jeśli chodzi o drużynę, z którą ma zamiar przebywać. Nic nie tuszuję, a to, że Aryene rozmawiała z pewnymi osobami o wątku, który ją zainteresował jest wyłącznie jej prywatną sprawą, a także sprawą tych osób, więc nie zarzucaj mi proszę wykręcania się i tuszowania czegokolwiek, bo wybór tak czy siak należał do niej a w Legendzie każdy ma prawo do wybrania wątku, który mu odpowiada, bez potrzeby konsultowania się z nikim. Każdy może również bez żadnych wyrzutów sumienia zasięgnąć języka u innych uczestników Legendy i porozmawiać o niej. A to, że uczestnik Legendy zachęca osobę "niezrzeszoną" do wzięcia udziału w opowieści jest rzeczą godną pochwały a nie potępienia.

edit: Ehh... ubiegłeś mnie Frisby :wink:.

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 17 czerwca 2005     THE RPG Story I i II - dodatek Odpowiedz z cytatem

Destero (cytat):
[...]każdy ma prawo do wybrania wątku, który mu odpowiada, bez potrzeby konsultowania się z nikim[...]

Teraz już nie.

OGŁASZAM!
Nabór do "Drużyny Kręgów" zostaje ZAKOŃCZONY.

Dziękuję za uwagę.
Hellburn

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.