Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 2:52:46
Autor Wiadomość
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Wlasnie obejrzalem trailer i..
Filmik fajny, tylko ten demon jakis nie za bardzo, moze to przez te rogi???

Rownież odnioslem wrażenie, że jest to częsć odrzuconego intra, po oryginalnym oczekuje czegos więcej. 8)

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emeszar



Dołączył: 15 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Mitrandir (cytat):
Trailer super. Tylko ta walka za matrixowa...


Co do tego matrixa to wydaje mi się, że był to celowy wybieg aby podkreślić możliwość teleportacji demona.

___________
Ukochani przez Bogów umierają młodo!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vaillur



Dołączył: 19 kwietnia 2005
Posty: 164
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

bardzo dobre tylko warcraftowe dosyc bylo czuc klimaty gorzej jak zrobia z tego jakies syfiaste arcade w 3d narzie sie boje bo porazki ala IV nie zniose

pozdro

___________
...::: Dance with Devil :::...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Gdzies na forum CH czytałem,że jednym z wątków w fabule ma być sojusz ludzi z nieumarłymi.
Patrząc po trailerze to by sie akurat zgadzało :)

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emeszar



Dołączył: 15 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ja wiem tyle, że na stronie http://e3.ubisoft.com znajduje się :

broszura (należy kliknąc "press" a potem na "Ubisoft E3 Brochure") w której V jest zapowiedziana

plik w formacie word ( też kliknąc na "press" a potem "Press kit") z opisem V

(...)"In the renowned Might & Magic universe, demon swarms spread chaos over the land in a relentless assault. The fate of the world is at stake and heroes from a variety of legendary factions must stand up and defend their causes. Live their fate, lead their forces to victory and unveil the secret goal of the demon lords." (...)

Jest tam też napisane, że w grze będzie:

- ponad 40 różnych czarów i jednostek
- 6 kampani (co równa się 6 najcom)
- ponad 30 misji
- nowy dynamiczny sytem bitew. ( cokolwiek to znaczy)


Są to informacje z 19 maja więc najnowsze

___________
Ukochani przez Bogów umierają młodo!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rytu Mullich



Dołączył: 17 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z nikąd(to taka kraina)

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem z trailera wynika to czego się obawiałem.Ta gra to nie będzie już HEROES 5 tylko Etherlords zmieszany z Disciples.Zamiast armi będziemy posiadać bohatera który ją nam wyczaruje i tyle.I to w tym momencie przekreśa dla mnie HEROSA 5.Ale i to tak nic nie zmienia ponieważ w dalszym ciągu będę grał w HEROSA3.
___________
Wałbrzych wita(Piaskowa Góra zaprasza).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

A co do matrixa, to jest u mnie przez cały trailer :P. Więc, poprostu aż miło oglądać, eh...
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Emeszar (cytat):

Jest tam też napisane, że w grze będzie:

- nowy dynamiczny sytem bitew. ( cokolwiek to znaczy)


Patrzac na screeny na WP to ten system bitew wydaje sie zypelnie trojwymiarowy,moze nawet cos w stylu Worms 3D ! System bitew - FPP , juz sie boje , obym sie mylil...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Nie można się zbytnio sugerować tym trailerem, nie pokazuję przecież fragmentów gry... Prędzej można dopatrywać się tu połączeń z fabułą. Poczekajmy na coś co pokaże konkretniej grę od wewnątrz, wtedy będziemy się martwić...
___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ludzie, wy ciagle o tym samym...
Powiedziane bylo wczesniej, ze ludzie, nie radzac sobie z demonami, wezwa na pomoc nieumarlych. Historia ta przedstawiona jest w skrocie w trailerze.
Niektorzy z Was chyba za bardzo zapedzaja sie w domyslach po obejzeniu filmiku...
Mnie martwi to "ponad 40 jednostek". Nawet gdyby ich bylo 50.. przeciez to malutko :\\
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

A mnie tam 40 typów jednostek nie matwi. Bo wiadomo ze chodzi o jednostki wraz z ulepszeniami.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Czy komuś udało się obejrzeć te 3 minutowe filmiki na Gamespocie?
Serwer tak zapchany że nic nie można obejrzeć.
Jak ktoś widział to może cosik napisze...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie miecz który miał ten hero to może był "Anilski sojusz"? No a ten drakolicz
wyszedl wlasnie z tego miecza
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kumbat



Dołączył: 11 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Knurów

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ten filmik obrócił cały baśniowy klimat trójki w jakieś mroczne nadejście końca świata.
Ogólnie filmik mi się nie podobał, ale widać że w kampaniach H5 będzie świetna fabułą...

___________
Grajcie w RPG papierowe...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Trailer rzeczywiście jest do kitu, tak jakby z innej gry, ale za to wejdźcie na stronę gamespota http://www.gamespot.com/pc/strategy/heroesofmightandmagicv/media.html (trzeba się zarejestrować) mają tam 3 filmiki z gry nakręcone przez ich ludzi na pokazie na E3. Jeden niestety nie działa na razie, ale pozostałe robią wrażenie!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Witam !!!!

na tej stronce

http://www.gamespot.com/pc/strategy/heroesofmightandmagicv/media.html

znajdują sie filmiki... które mozna sćiągnąc poprzez zarejestrowanie sie lub obejrzec bez ....
lepiej sie zarejstrowac niby nic nie kosztuje ale zostawiamy swoje dane..... sa dostepne 4 filmy trailer , walka , oraz to jak sie bedziemy poruszac na mapie oraz poruszanie sie wewnatrz miasta... jakby ktos je sciagnał na dysk to prosiłbym aby jakos to zamiescic w Jaskini.....z góry dziekuje i pozdrawiam

Rycerz Mike
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Witam !!!!!
Ponownie ja :twisted: Udało mi sie ( w zasadzie przy pomocy qmpla) sciagnac dwa z wyzej wymienionych filmów ... Nie wiem jak je moge wam udostępnic ale mysle ze wart rozwiewaja duzo watpliwosci .... Sciagnałem Film odnosnie poruszania sie na mapie oraz poruszaia sie w miescie ... Jezeli ktos wie jak mozna je upublicznic to bardzo prosze o porady techniczne .... Ewntualnie moge wysłac komus na e-maila te filmiki ale sa one dosyc duze bo powyzej 10 Mb kazdy .... filmy sa bez dziwekow no ale cos za cos :twisted: Rozwiajane zostaj watpliwosci do poruszania sie na mapie dostepne sa zoomy i to bardzo miłe... zastanawia mnie jaki komp to udzwignie

Pozdrawiam
Rycerz Mike
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Nie moge sciągnac 3 filmiku :( Ogółem filmiki są bardzo ciekawe w szczególnosci ten pokazujący mapę główną i Herosa, który zdobywa poziom :) Przynajmniej wiemy że magia bedzie raczej tak jak w heroes IV nie w III<Heroes ma w zdolnosciach basic summmoning magic>
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Tristan (cytat):
Nie moge sciągnac 3 filmiku :(


Ja też nie mogę :(

.....

Co do mojej oceny to ... Hmmm menu trochę na mapie przygody zostało poważnie ograniczone .... Nie zauważyłem paska z zamkami czy też bohaterami .... Martwi mnie też niby mała rzecz : Heros zajmuje alchemist lab , ale nie ma tam tego wesołego podskakującego konika (kursor który był w każdej innej części herosów) . Ale będę wyrozumiały to mała rzecz :)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ciekaw jestem, jaki komp to udzwignie...

Czy ten zamek nie jest aby nieproporcjpnalnie wielki w stosunku do reszty? Mapa przygody wydaje sie byc malo czytelna, jak to zreszta w srodowisku 3D zazwyczaj jest..

Nie ma nigdzie paskow z iloscia jednostek!!! !!! !!! I jeszcze raz !!! Czy mam sie przygotowac na najgorsze?

Niekotre jednostki (aniol) wygladaja maksymalnie kiczowato...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

To wszystko zupelnie nie czytelne, zreszta tak to bywa w 3d.Ciekaw jestem gdzie w tym zamku bedzie mozna kupowac jednostki.Brak paska z zamkami i jednostkami naprawde moze niepokoic.Zoomy sa dla mnie kompletnie nie do zaakceptowania.Ciekaw jestem jak mozna najdalej oddalc zooma.Zeby poznac co jaki bydynek oznacza i co sie w nim kryje zajmie strasznie duzo czasu.Ta cala trojwymiarowosc do mnie zupelnie nie przemiawia,V bedzie gorsza od IV.Gdzie sa te zapowiadane powroty to Heroesa III ?.Nrazie ich zupelnie nie widac.Strach sie bac.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ludzie wy chyba nie wiecie czego chcecie~!!!!! przecież to dosłownie jest Heroes3 przeniesiony w 3D:
- upgrade'y
- system magii bedzie taki sam jak w Heroesie 3
- UI które wyskakuje pod koniec filmiku, które pokazuje SKILLS i portret heroesa jest nawet podobne do HOMM2
- a poza tym tak na marginesie INTERFACE jest jeszcze nie zrobioby wieć nie gadajcie głupot!

Dlaczego mówicie ze to nie heroes?!! przecież::
- zdobywa sie skarby na pieniadze, doswiadczenie
- walczy sie normalnie
- sa normalne zamki
- główne zasady sie nie zmieniły!!! wszystko zostaje tak samo! , a ze jednostki sa troche inne to nie problem.... nudno by było gdyby ciągle były podobne!

Ja uwazam ze gra sie zapowiada świetnie! nie moge sie juz doczekac!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 21 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

filmy sa ok, widac, ze nie odeszli od starych schamatow. To bardzo mnie cieszy. Kamerka tez jest ok, co juz ostatecznie poprawilo mi humor po tej pierwszej garstce screenow..
Boje sie tylko liczebnosci jednostek... No i szkoda ze nie dziala filmik z walka ;\
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 22 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Anthon (cytat):
No i szkoda ze nie dziala filmik z walka ;\

Już działa
http://forums.ubi.com/eve/ubb.x/a/tpc/f/1851065692/m/5521069223/p/4

W pierwszym poście na stronie 4 jest link do 4 filmu . Umieścił go jeden z fanów na swoim koncie .... Więc uznaję , że będę bardziej fair podając linka do tematu niż do forum

.... link zamieścił niejaki "Mike447" ....

Dobra a co tam :) Oto link bezpośredni :

http://membres.lycos.fr/mike447a/homm5_gp_pc3_052005.mpg

Pamiętajcie jednak chwała za to Mike'owi :D


>>> Moje wrażenia .... Walka jest widowiskowa to napewno :) . Są też liczebności wojsk ,ale wyglądają inaczej niż dotychczas wyglądały. Suche cyferki bez tabliczek jakoś tak trochę zmuszają do przyzwyczajenia ... Poza tym są czasem jakby trochę niewidoczne . I tylko do tego mogę się przyczepić . Walka wygląda tak jak w h3 tylko przeniesiona w 3d ... Bohaterowie są bierni ale rzucają całkiem widowiskowe zaklęcia :) Bohater Inferno jest bez konia tak jak niektórzy (w tym również ja :) ) przypuszczali . Teraz jest już to pewne na 100 %

PS ... Jak anioł puszcza ressurecta jest na co popatrzeć . Podobnie teleportacja Arcydiabła jest poprostu świetnie zrobiona : diabeł znika pod ziemię po czym wychodzi w innym miejscu z "rozstępu w ziemi" . Jak dla mnie "miodzio" :twisted:

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 22 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Drugi mirror do walki: http://a1926.g.akamai.net/f/1926/14311/2h/downloadstor.download.akamai.com/10768/gamespot/strategy/heroesofmightandmagicv/homm5_gp_pc3_052005_wm.zip


[EDIT]

JEST! JEST! JEST! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JEST INFORMACJA O ILOŚCI JEDNOSTEK!!!!!!!!!!!!!!!!


W sumie te filmiki rozwiały wszystkie me wątpliwości, prócz tej, jakie toto będzie mieć wymagania :P

BTW: Widzicie co robi ten Gryf po wskrzeszeniu?
Odlatuje na 2 tury i atakuje z powietrza demona - ciekawe...
[ Aniołki mogą wskrzeszać :D ]

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.