Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 3:59:39
Autor Wiadomość
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 28 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Z każdym kolejnym screenem utwierdzam sie w przekonaniu że ta gra będzie niesamowita :) byle była niesamowita dla fanów Homm a nie tylko dla dzieciaków którym podobają sie kolorowe stworki biegające po ekranie monitora :(
___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 28 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

W linku Goscia sa szczegolnie interesujace 2 screeny - 1 z inferno, widac typowy dla homm pasek na jednostki, oraz drugi, rowniez z inferno, ze schematem rozwoju miasta. (Chyba miasta, bo malo widac..)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

btw. ja w filmikach widze ze bohaterowie atakuja jednostki (jedna jednostke) a wy ??
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 29 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Z tego co mnie sie wydaje bohaterowie beda posiadac specjalne umiejetnosci pozwalajace im brac udział w walce, masz racje na filmikach juz dwukrotneiw idzialem jak bohater wlaczy<jeden z inferno drugi z haven>
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rytu Mullich



Dołączył: 17 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z nikąd(to taka kraina)

Wysłany: 29 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi na jakim filmiku widać walczących bohaterów.Z tego co oglądałem i słyszałem to bohaterowie nie będą uczestniczyć w bitwach.I całe szczęście :D
___________
Wałbrzych wita(Piaskowa Góra zaprasza).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 29 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z tego co mnie sie wydaje bohaterowie beda posiadac specjalne umiejetnosci pozwalajace im brac udział w walce


Też to słyszałem i to by bylo najlepsze rozwiązanie zważywszy że wiele jest głosów za tym by jednak walczył jak i za tym by stał w miejscu i rzucał tylko czary... Ja osobiście jestem za tym by walczył...

Interesujący może być natomiast taki pomysł by w opcjach była możliwość wyboru - Bohater walczy na polu bitwy lub nie :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 29 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

imo - dziwne przeczucia ze bohater bedzie mogl zaatakowac raz w ciagu walki (np. na otwarcie), bo jak widze to bohater przebiega/przejezdza przez pole bitwy, uderza i wraca na swoje miejsce (startuje z jednego konca pola walki, uderza, znika na drugim koncu i pojawia sie na pozycji wyjsciowej)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Caldrin



Dołączył: 27 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

http://www.drachenwald.net/heroes5/files/herosV-fight_NEW.mpg

http://justgamers.de/?page=files&file_id=28543#nothing

a te filmiki widzieliście :?:

___________
Heroes rules:)
stronę www narazie mi z niewiadomych powodów zlikwidowali:(
ale niedługo będe miał nową:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 2 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

ŚWIETNE! to będzie gra roku!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 2 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Caldrin (cytat):
a te filmiki widzieliście :?:


Widzieliśmy.


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 7 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Nie chce nikogo oskarżać, ale jeżeli ktoś mi tego nie wyjaśni to Ubisoft stracił dzisiaj u mnie w oczach resztkę godności. Obejrzałem dopiero teraz filmik:

herosV-fight_NEW.mpg

I obejrzałem go 5 razy, żeby się upewnić, a potem przejżałem wszystkie filmiki jakie posiadam z World of Warcraft. I co się okazuje. Mamy ten sam podkład muzyczny. W WoW w co drugim, filmiku jaki mam to słyszę, dlatego od razu skojarzyłem. w heroes wchodzi to w momencie jak zaczyna się pokazywanie bitew.

Czy ktoś jest wstanie mi to wyjaśnić? Czy ktoś inny też to zauważył, a raczej usłyszał?

edit:
Żeby nie być gołosłownym plik, w którym jest poraz pierwszy muzyczka w WoW:
Wow_Gameplay_E3_2003_PC.avi

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morrandir



Dołączył: 12 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Stolyca

Wysłany: 7 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbit napisał:

Cytat:
obejrzałem go 5 razy, żeby się upewnić, a potem przejżałem wszystkie filmiki jakie posiadam z World of Warcraft. I co się okazuje. Mamy ten sam podkład muzyczny. W WoW w co drugim, filmiku jaki mam to słyszę, dlatego od razu skojarzyłem. w heroes wchodzi to w momencie jak zaczyna się pokazywanie bitew.


Z tego co mi wiadomo to muzykę do Heroesów V robi Rob King który tworzył muzę do wszystkich części Heroesów. Oznaczałoby to że King brał udział także przy tworzeniu muzyki do WoW. Właściwie z tego jestem najbardziej zadowolony, przynajmnie podkład muzyczny w H5 będzie fajny, napewno będzie to miało duży wpływ na zachowanie niepowtarzalnego klimatu Heroesów.

___________
Ja nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko ale...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 7 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

[OT]

@Morrandir: jak cytujesz czyjąś wypowiedź, to gdy zrobisz to tak:

[ quote = "xxx"] [ /quote ] <- bez spacji i koniecznie w cudzysłowie ujęte.

to system sam wstawi to jako "XXX napisał".

[EOT]


A co do muzyki - ja tam na to nie zwracam uwagi ;)



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 11 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbit (cytat):
Nie chce nikogo oskarżać, ale jeżeli ktoś mi tego nie wyjaśni to Ubisoft stracił dzisiaj u mnie w oczach resztkę godności.

Well ....
O ile się nie mylę to :
Rzeczywiście jest to muzyka z WoWa , ale autorem filmiku nie jest ubisoft ... Sam filmik jest stworzony na podobieństwo trailera i zostało to zrobione przez kogoś innego niż Ubi .

Zresztą jedyny oficjalny trailer to ten z tą komputerową animacją i wstawką z matrixa . (Tam gdzie diabeł zabija anioła i gdzie heros wbijając miecz w ziemię przywołuje smoka cienia ) . Na potwierdzenie wystarczy zaznaczyć , że tylko ten filmik jest do pobrania z ftp ubisoftu .

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 11 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Czyli Ubisoft musiał udostępnić komuś przynajmniej demo gry, żeby zrobić takie trailery... Zgadza się?
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 11 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

No nie wiem ... Prawdę mówiąc jest to możliwe ...

Chociaż być może jest to dobrze zedytowane nagranie z jakiejś kamerki cyfrowej ... którą ktoś zabrał na E3 ...

Mnie też bardzo ciekawi ten filmik zrobiony na kształt trailera (heroesV_fight_new.avi) bo pokazuje bardzo dużo .

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 11 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to zwykły fanowski filmik nagrany przy jakieś jednorazowej okazji.
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 11 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Dla mnie filmik nie pokazuje praktycznie nic, jest strasznie słabej jakości. A po tym co widać już wiem, że Heros 5 będzie hybrydą - Etherlords2/Warcraft3/Disciples2. Co do samej walki to jest nico chaotycznie pokazana, może to sugerować że twórcy skupili się na efeknowności scen, a nie na samej strategii walki. Wszystko dzieje się tak szybko, że odnosi się wrażenie, jakby to był jakiś RTS.
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 11 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr (cytat):
Dla mnie filmik nie pokazuje praktycznie nic,

Nic ???
Jak dla mnie bardzo dużo :!:


Proszę np . nową jednostkę :P
W trakcie filmiku dało się też zaobserwować rally flag , redwood observatory ,

Widać też jak heros inferno przesuwając się po mapie przygody na trawie pozostawia za sobą (spaloną ) wulkaniczną ziemię ...

Widzimy też czempiona walczącego z czempionem i to że różnią się między sobą kolorem i wzorem herbu na tej płachcie narzuconej na konia .

Jak dla mnie to nie jest mało ... :)


Cytat:

Wszystko dzieje się tak szybko, że odnosi się wrażenie, jakby to był jakiś RTS.

Autorzy filmiku chcieli zmieścić jak najwięcej w krótkim czasie i małej pojemności MB i dlatego wszystko dzieje się tak szybko ...

Ja ogladałem ten filmik w spowolnionym trybie :wink:


{EDIT}
Proponuje też ściągnąć ten filmik z tego adresu
Ten jest lepszej jakości i nie ma tego napisu "unregistered version" ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 13 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):

Jak dla mnie bardzo dużo :!:
Proszę np . nową jednostkę :P
W trakcie filmiku dało się też zaobserwować rally flag , redwood observatory ,

Nowa?? To przecież jest mnich i nieulepszony cerber(który wygląda teraz okropnie :? jakby był bez skóry, w dodatku przypomina bardziej jakiegoś dinozaura, a nie psa)

Cytat:
Widać też jak heros inferno przesuwając się po mapie przygody na trawie pozostawia za sobą (spaloną ) wulkaniczną ziemię ...

Takie możliwości dawał już WoG i skrypty.

Cytat:
Widzimy też czempiona walczącego z czempionem i to że różnią się między sobą kolorem i wzorem herbu na tej płachcie narzuconej na konia .

Owszem, ale powiedz, czy ten cerber też będzie w innym kolorze??


Cytat:

{EDIT}
Proponuje też ściągnąć ten filmik z tego adresu
Ten jest lepszej jakości i nie ma tego napisu "unregistered version" ...

Być może, ale nie dane mi jest to zobaczyć, ponieważ nie ma obrazu :P

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 13 czerwca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Na filmie widać ulepszoną wersję mnicha i IMO wygląda ona dość ciekawie i inaczej od nieulepszonej . Poza tym ulepszenie to jednak jest odrębna jednostka w grze ...

Haav Gyr (cytat):

Takie możliwości dawał już WoG i skrypty.

Well .... ale o tym , że będzie coś takiego w h5 to przed filmikiem nikt nie wiedział :)....
Poza tym w WoGu skryptami mozna zrobić prawie wszystko, ale to już offtopic i nie rozwijajmy na ten temat dyskusji :wink: ...

Haav Gyr (cytat):

Owszem, ale powiedz, czy ten cerber też będzie w innym kolorze??

To jest bardzo dobre pytanie :!: Na które odpowiedzi nie znam :P
Ale chętnie się dowiem.
Cytat:

Być może, ale nie dane mi jest to zobaczyć, ponieważ nie ma obrazu :P

Hmmm ... Pewnie wina kodeków ... Najlepiej zaciągnij jakieś nowsze . Ja mam k-lite mega codeck pack 1.27 i mi wszystko działa .
....................................................................................
Dodam też , że na filmiku widzimy, że Sukkub i Balor są jednostkami rzucającymi czary :)
(Tzn ja osobiscie obstawiam, że sukkub w ten sposób strzela a nie czaruje )
W każdym razie tego też nie wiedzieliśmy wcześniej :)

[EDIT]

http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/

Jest oficjalny filmik z E3 od ubisoftu ..... niestety nic nowego nie pokazuje ... proponuje 2 mb wersje ściągać ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 1 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

STRONA UBISOFT

Jest nowy 2 oficjalny filmik z targów e3 ....

(Nowy post specjalnie wstawiam bo jak robiłem edit to temat spadł i ludzie o nowych filmikach zaczeli w innych tematach pisać ...)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 1 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):

Jest nowy 2 oficjalny filmik z targów e3 ....


Świetny film, dużo pozytywizmu widzę :). Przypomina mi nieco te starsze części, pewien klimat podobny jest :).

ps. Ahh, ja jestem jak najbardziej za, by Val Gaav miał dostęp do pisania newsów na Stronie Głównej ;).

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 1 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Co do nowego klipu to jego jakośc jest raczej niezbyt zachęcająca do komentarzy ale coś napisze :)

Nie wiem na co zwróciliscie uwagę ale ja na bardzo ważny szczegół mianowicie na ilośc pkt ruchu bohatera :? stwierdzam że jest ich sporo by nie powiedzieć że ogromnie duzo a nawet że ruch bohatera nie ograniczają pkt ruchu ale raczej czas :? hmn... nie wiem ale wydaje mi sie że ten bohater chodzący po mapie wykonał prawie 3 krotna ilośc dostępnych zazwyczaj (czyt. w poprzednich częściach homm) pkt ruchu??

Nastepna sprawa... teraz widze ze dziwacznie wg mnie (moja subiektywana opini) wyglada lawa tj teren lawy (lub piekła jak kto woli) :? to takie małe spostrzeżenie :)

nie za wiele widac na takim kiepskiej jakości filmie a do tego bez głosu ale to raczej przez mój komp nie wiem czy u was słychac cokolwiek ?? u mnie jest idelna cisza :P

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 1 lipca 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Szon (cytat):
(...)
Nie wiem na co zwróciliscie uwagę ale ja na bardzo ważny szczegół mianowicie na ilośc pkt ruchu bohatera :? stwierdzam że jest ich sporo by nie powiedzieć że ogromnie duzo a nawet że ruch bohatera nie ograniczają pkt ruchu ale raczej czas :?(...)


A może poprostu grają na kodach :wink: ? Chcieli pokazać kilka obiektów naraz a nie będą przecież oddawać tur na trailerze. To samo można było by mówić o mapie przecież cała była odsłonięta, to nie znaczy że nie będzie mgły wojny tylko że twórcy chcieli nam pokazać kilka elementów na mapie bez jej odkrywania.

Zwróciłem uwagę na umiejętności jakimi może zostać obdarzony bohater. Jedną z nich była chyba magia przyzywania :roll: ?

Szon (cytat):
(...)nie za wiele widac na takim kiepskiej jakości filmie a do tego bez głosu ale to raczej przez mój komp nie wiem czy u was słychac cokolwiek ?? u mnie jest idelna cisza :P


Ja tam i dobrze widze i dobrze słysze. Może ściągnij filmik o lepszej jakości.

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.