Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 0:53:40
Autor Wiadomość
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 23 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Użyj internet explorera Douger ... Miałem tak samo gdy próbowałem to otworzyć w operce ... Inna możliwość to że nie masz javy .

http://membres.lycos.fr/michel447a/homm5_gp_pc1_052005.mpg

http://membres.lycos.fr/michel447a/homm5_gp_pc2_052005.mpg

To są linki .... Ale niestety chyba już się na nich limit transferu przekroczył :(


I jeszcze tu


Gameplay 1:
http://l1.yousendit.com/d.php?id=U4MDU1SR35CO297D61T304ROG

Gameplay 2:
http://rapidshare.de/files/1922805/homm5_gp_pc2_052005_qt.mov.html

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Douger



Dołączył: 13 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Łuków

Wysłany: 23 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Dzięki MiB , ale za kogo mnie uważasz myśląc ,że się nie zalogowałem :) To prawdopodobnie wina javy.
Dzięki Val Gaav.Działa tylko link z rapid share'a.
Odkryłem przed chwilką jedną rzecz. Gdy w linku,
http://a1926.g.akamai.net/f/1926/14311/2h/downloadstor.download.akamai.com/10768/gamespot/strategy/heroesofmightandmagicv/homm5_gp_pc3_052005_wm.zip,
zmienimy pc3 na pc1 sciąga nam się pierwszy filmik. Gdy zmienimy na pc2 to mamy drugi filmik :)
Po obejrzeniu wpadłem w zachwyt:)
Martwi mnie tylko kursor . Drobny szczegół ,ale konik byłby lepszy. Myśle ,że to zostanie zmnienione.
Co do wymagań nie można się wypowiedzieć. Wiele zależy od optymalizacjii kodu. Jedno jest pewne-na P300MHz sobie nikt nie pogra.
Pozdrawiam

___________
Guns N' Roses 4ever!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może podać linki do filmików 2,3?????????????????????????






Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllpppppppppppppppppppp :roll: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Douger



Dołączył: 13 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Łuków

Wysłany: 23 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Umiesz trochę czytać czy nie??
Drugi filmik:
http://a1926.g.akamai.net/f/1926/14311/2h/downloadstor.download.akamai.com/10768/gamespot/strategy/heroesofmightandmagicv/homm5_gp_pc2_052005_wm.zip
Pierwszy filmik:
http://a1926.g.akamai.net/f/1926/14311/2h/downloadstor.download.akamai.com/10768/gamespot/strategy/heroesofmightandmagicv/homm5_gp_pc1_052005_wm.zip

___________
Guns N' Roses 4ever!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

http://forum.vbios.com/gallery/showgallery.php?cat=all&stype=1&si=5#
Na stronie są screeny "niby" z Heroes V. Ostatnio głośno się o nich zrobiło. Ponoć Nival potwierdził, że są to screeny z piątki ale po pierwsze są wykradzione, po drugie są stare (sprzed roku). Można zobaczyć z ciekawości...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

po tych screenach mozna jednoznacznie stwierdzic,ze pole walki jest katastrofalnie male !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emeszar



Dołączył: 15 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 23 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

dragonn (cytat):
... po drugie są stare (sprzed roku). Można zobaczyć z ciekawości...


Może i tak byc. Wystarczy porównac okno awansu bohatera na kolejny poziom ( ze screenu i z filmiku) aby zobaczyc że znacząco się różnią

___________
Ukochani przez Bogów umierają młodo!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 24 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

@dragonn i Gość [ ten zaraz po dragonn ]:


U MIECIE CZYTAĆ?!

Jak byk pisze: Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot - to 3mać mi się wątku!

Jest taki fajny temat - też na tym stoliku: Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!!
Zapraszam doń serdecznie, szczegółnie na 13 stronę!

Są tam te, a także inne screeny oraz cała na ten temat dysputa.


@Aergoth: Tobie także przydałyby się lekcje z czytania ze zrozumieniem -
od dobrych 3 stron o niczym innym się tu nie rozprawia, jak tylko o mirrorach do plików!


@Douger: nie chciałem urazić, poprostu wydawało mi się to jedyną możliwością ;)



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 24 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu chyba chce Diabelskiej Kosy Sprężynowej pokosztować :twisted:
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 24 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Hmmm... jakiś moderator please :evil:


Dwa poprzednie posty gościa zostały skasowane , może i późno ale dopiero od dziś jestem moderatorem - ValGaav

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Douger



Dołączył: 13 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Łuków

Wysłany: 24 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

MiB napisał:
Cytat:
Douger: nie chciałem urazić, poprostu wydawało mi się to jedyną możliwością

Nie ma sprawy :)Tylko żartowałem
Gość napisał:
Cytat:
PS:Bądż mniej hamski i zrozum mnie.

czy hamski się nie pisze przypadkiem przez "ch"??

--------Scalenie ---- ValGaav
Jedno pytanie mnie teraz nurtuje. Mianowicie :gdzie podziały się te oburzone głosy głośno protestujące pzreciwko 3D (wiecie, np3D jest kanciaste, brzydkie itd.) Czyżby po obejrzeniu filmików najedli się wstydu??

___________
Guns N' Roses 4ever!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ja dochodze do wniosku że jednak Smok został przywołany przez niego
w ostatecznosci. Myślę że chciał ratować swoje miasto przed zagładą. A po drugie diabły nigdy nie były leprze niż anioły cos sie wydaży ale nie zapominajmu o innych jednostach takich jak Czarne smoki, i moje kochene z Herosa III behemoty :) :) Zresztą poczekajmy niedlugo wszystko sie wyjasni
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 25 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

@Gość [ ten powyżej ] - zacznij używać słownika/worda/Google, albo przestań pisać na tym forum.


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 25 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Douger (cytat):
To wyżej to ja...
Jedno pytanie mnie teraz nurtuje. Mianowicie :gdzie podziały się te oburzone głosy głośno protestujące pzreciwko 3D (wiecie, np3D jest kanciaste, brzydkie itd.) Czyżby po obejrzeniu filmików najedli się wstydu??

Wszystko zostalo juz powiedziane.
Filmiki wcale nie udowodnily, ze grafika bedzie swietna.
Ja bym wolal ladne 2d, ale niech bedzie i tak. Najwazniejsze, zeby gralo sie przyjemnie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 26 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

A ja sie tez wypowiem bo od czego jest to forum :)

Moje uwagi co do trailera...
- Podoba mi sie muzyka!!
- Podoba mi sie anioł i rycerz... demon - odpada!!
- Nie mam zastrzeżen do smoka chociaż mam nadzieje ze bedzie silniejszy niż III

- Nie doszukiwałbym sie powiązań trailera z samą grą... być może faktycznie jednostki będą bardziej mroczne ale co do pomysłu... złe anioły... albo bardziej złe niż w III czy IV to jednak nie zgadzam sie... aniołki są dobre i będą dobre... inaczej wszystkie jednostki były by złe - bezsensu.

- Bohater nie mam zastrzeżen... ale faktycznie "mieczyk" jhest lekką przesadą!!
- Zwycięstwo demona - raczej nie powiedziałbym że demon zwyciężył a aniołki mają być teraz słabsze... raczej demony silniejsze nie znaczy ze dla Aniołów nie do pokonania

- Kościany smok - mam nadzieje że będzie większy wybór niż przywołanie nieumatłych do walki z demonami... jak ponoc wiadomo... ma powstać kolejna - całkiem nowa rasa... być może ze stanie po stronie rycerza :) zobaczymy :)

Trailer sie milo ogląda chociaż jest zbyt mroczny :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Przed E3 kiedy to jeszcze nie było trailera i nie było filmików z gry wszyscy narzeklali na to, że sceeny są zbyt cukierkowate, a teraz, że za bardzo mrocze. Czego wy w ogóle chcecie? Naprawde niektórzy z was są naprawde wybredni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 26 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Eee... że co proszę? Mroczne... błagam... nie rozśmieszajcie mnie... ja tam mroku żadnego nie widzę, jedynie masę kiczu i ciemnych barw...

Ja swego zdania tak łatwo nie zmienię... a kolejne trailery, screenshoty i informację tylko mnie w swojej opinii utwierdzają - H5 będzie tandetną grą toczącą się w świecie Heroic Fantasy... tyle w tej kwestii.

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Chyba są jakieś nowe filmiki :

http://www.drachenwald.net/heroes5/stuff.php


Podaje link ... sciągajcie filmik 4 i 5 :)


<Dopisane>

Świetne filmiki ... Ucieszy pewnie niektórych że widzimy tu bohatera biorącego udział w walce .

Sukub najwyraźniej czaruje ... A no i widać tego nowego bone dragona (raczej smoka cienia ):wink:

Inferno wygląda świetnie , ale bardzo przypomina mi Mordor z Władcy Pierścieni . Na szczęście mi takie podobieństwo nie przeszkadza .

Poza tym w tle słychać (pewnie samego Fabrice'a) który coś tam po angielsku gada na temat gry ... Postaram się w to wsłuchać później .

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Wlasnie obejrzalam dwa filmiki. No, na pewno HoMM V nie bedzie taki jak poprzednie czesci - dla porzadku mowie, ze Czworka też mi się bardzo podobała, pomysł z walczącym bohaterem uważam za genialny, pole walki rewelacyjne- ale to nie znaczy, ze musimy od razu wyrzucac pomysl do kosza. Wyglada to wszystko obiecujaco - zwlaszcza dla posiadaczy silnych kompów, niestety. Reszta moze marudzić, fakt.
:cry:

Wiem, że większość luda rwie włosy z głowy. Ale tak było i przy Czwórce, która w porównaniu z Piątką niewiele różniła się od świętej Trójki. Najwyraźniej - co dziwne - fani HoMM są tradycjonalistami. Jak już im się coś spodoba, to chcą, by już nigdy się nie zmieniało. Gdyby jednak tak było, nadal gralibyśmy w space invaders. :(

Być może okaże się, że V będzie niegrywalna. Przyznam się, że gdy zaczęłam grać w MMIX miałam wiele dobrej woli - uwielbiałam poprzednie trzy części - w MMVI też grałam - ale niestety, idąc do przodu, twórcy gry zlikwidowali to, co uwielbiałam w tej grze chyba najbardziej - inventory i piękne przedmioty, ubrania, broń... (cała baba, powiecie - fakt, i jestem z tego dumna) . Więc, co będzie, jesli HoMM V będzie niegrywalna? Przykro. Ale z drugiej strony, przyjrzyjmy się tym filmikom. Zła jakość trailerów jedynie pokazuje cień, czym może być ta gra. Rewelacyjne efekty specjalne, przepiękne, niemal realistyczne budowle i przedmioty... można się poczuć niemal jak w prawdziwym świecie. Prawdę mówiąc, nie ogę się jej doczekać, a tymczasem zaczynam polepszać sprzęt
Ja podejdę do tej gry z ciekawością, jak do zupełnie nowej. Zobaczę, czy pochłonie mnie, czy mi się spodoba. I nawet jeśLi nie będzie miała atmosfery poprzednich - to oby miała swoją własną. Może okaże się czym rewelacyjnym. Dajmy jej szansę. :twisted:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Allora (cytat):
Wyglada to wszystko obiecujaco - zwlaszcza dla posiadaczy silnych kompów, niestety. Reszta moze marudzić, fakt.


To prawda ale nie powinno być aż tak źle ... Chociaż bez dobrej karty graficznej się nie obejdzie ...


Allora (cytat):
Ale tak było i przy Czwórce, która w porównaniu z Piątką niewiele różniła się od świętej Trójki.

Ale chyba tylko graficznie podobne bo 3 i 4 były w 2d ??? ... Jeśli spojrzeć na rozwiązanie zwiazane z walką to jak narazie h5 jest bardziej do h3 podobna (np brak jednoczesnego ataku jednostek , "heros stojący z tyłu"). Osobiście mam właśnie taką nadzieję, że h5 będzie bardziej podobne do h3 niż do h4 ... I nie chodzi tu o grafikę :wink:

I jeszcze mam pytanie czy podobało ci się pole walki z heroes IV ? Tak zrozumiałem z wypowiedzi a przecież było ono tragiczne uniemożliwiało jakiekolwiek strategiczne ustawienie jednostek :(


http://218.30.66.53/movie040220/herosV-fight.wmv

Pod tym linkiem jest jeden z tych filmików w znacznie lepszej jakości ... Niestety mi idzie tylko 1kb/s :(

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 26 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Filmik z bitwa widze po raz pierwszy i muszęprzyznać że jest na co popatrzeć... trochę to wszystko ażza jaskrawe ale idzie się przyzwyczaić :) jak widać na filmiku nr 5 jest sporo więcej zrobione niż to pokazano na wcześniejszych filmach :) wiadomo juz jaki będzie teren :) lawa i trawa conajmniej... i teraz tak sobie myśle :) jak bedzie musiała wyglądać wyprawa po wodzie statkiem :P nie moge sie doczekać by to zobaczyć :P a narazie pozostaje mi nauczyć sie grać w gry 3D bo kompletnie mi to nie wychodzi :P
___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 27 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Nu, obejrzałam 3 filmiki i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Grafika zapewne będzie nieco lepsza niż widać na tych urywkach (są nieco rozmazane). Niestety nawet kursor zmienili z konika, jedynego w swoim rodzaju... Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Patrząc na ekran awansowania postaci wygląda to ciekawie. Zamek - to chyba najlepsze wrażenie. Niezwykle dopracowany w szczegółach, zobaczymy jak bedzie to wyglądało w grze. Mapa przgody również ciekawe się zapowiada, wszystko jest zdecydowanie mniej kanciaste niż myślałam, niesamowite jest zwłaszcza niebo. Mam nadzieję, że na polu walki cyferki przy oddziałach będą znacznie wyraźniejsze :)

Hmm... Może to i dziwne, ale te filmiki strasznie przypominają mi grę Black & White. Zarówno ta 'rączka' na mapie przygody i sposób reakcji obiektów, jak i samo pole walki. Sterowanie kamery... to się jeszcze zobaczy, ale zapowiada się podobnie :)

Ogólne wrażenie pozytywne, zapowiada się całkiem dobra gra, oparta o serię HoMM... bo czy można ją nazwać Heroes V, to nie jestem przekonana...

___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 27 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Wierze że jednak to będą Heroesy V ale... powiedzmy tak!!

Starzy gracze będą się ciężko do nowego enginu przyzwyczajać... natomiast nowi gracze... będą się śmiali z tego co było w poprzednich częściach... tak więc tak czy inaczej ta gra znajdzie zwolenników :) M.in. mnie bo ja uwielbiam każdą częć niezależnie jaki by to nie był niewypał :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 27 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

@Aryenko - jak to będzie takie jak B&W, to super, bo B&W, to mi chodziło na 300MHz + 64 RAMu + Riva TNT 2 :D

Co do filmików - nu poprostu super :) Aha - posłuchajcie tego, co mówi sie w tle
[ na filmiku, który kończy się walką, którą już wcześniej widzieliśmy ;) ]

Jak będzie wersja na Linuxa, to śiupej :D


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

http://home.houston.rr.com/thepliskepages/heroes5.htm#concept%20art - chyba wszystkie screenshoty i conceprty jakie wyszły w sieci :twisted:

http://www.drachenwald.net/heroes5/stuff.php - tutaj macie filmiki do pobrania z gamespoota

a moje wrażenia :!:

MAX! znowu rok z życia tylko dla heroesa
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.