Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-2 15:46:06
Autor Wiadomość
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

No dobra gdzie too królestwo??? :D
Boh statywny podczas walki jak w H3, istnieje możliwośc walki samych bohów w wyniku wyzwania na pojedynek, ten co przegra to jego armia traci morale(wersja przed bitwą) aalbo traci ekwipunek i trafia do niewoli (w przypadku gdy boh zostanie sam na polu walki a uciec już nie może).

Pasuje?? 8)

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elessar



Dołączył: 5 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Z siedziby Gildii

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Fajnie wykombinowane, ale żeby takie pojedynki miały sens, to bohaterowie musieliby rozwijać zdolności bojowe = muszą być zdolności związane z walką, a że pojedynek to będzie raczen niezbyt często stosowana sztuczka, nie będą umiejki często wybierane, co zaowocuje tym, że poziom będzie jedyną metodą określenia potęgi wroga, a wyższy poziom = wygrana. Stąd nie jest to zbyt szczęśliwe rozwiązanie.

PS. Po nagrodę zgłośsię do Konqe, jest napisane :)

___________
Ashes to ashes, dust to dust
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 30 maja 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Widziałem te nowe screeny i widzę że klimat Heroes ( ten z Heroes 1-3 ) coraz bardziej zanika. Ten "rycerzyk" w zbroi wygląda po prostu śmiesznie, jakby ktoś tam wsadził w zbroję dzieciaka. Młyn wodny wygląda jak z polewkowej gierki wiggles. Jeżeli twórcy będą szli dalej w tym kierunku to spodziewam się kolejnej CUKIERKOWEJ gierki bez klimatu. Choć przyznaję że "Demon " podoba mi się.

Jednak przyszłość na razie jawi mi się ciemniejszych kolorach : :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aerdil



Dołączył: 3 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Sosnowiec

Wysłany: 4 czerwca 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Pare szkiców już jest, więc jeśli taka będzie grafika to bym ją ocenił na średnim poziomie, ostatecznie nie wszytko co komiksowe musi być złe. Takie rysunki nie nawet ładnie wyglądają, nie wiadomo jednak jak to będzie wyglądać w całości.
Najważniejsze, żeby była grywalność, w H3 była ona bardzo duża, w H4 o wiele mniejsza ale jeszcze troche można było pograć, ja lubie RPG więc przynajmniej ulepszanie gostków mi się podobało, jednak jeśli fabuła nie będzie cofnięta do Erathii albo jeszcze wcześniej, albo nie powstanie nic co mogłoby konkurować z godzinami gry Gelu albo Draconem. Czyli jacyś nowi ciekawi bohaterowie w równie ciekawym świecie, to ta gra straci już naprawdę dużo. Wydaje mi się,że można się spodziewać premiery podobnej do Heroes 4, porobione zamki z kartonów, w hipermarketach itp.
W tym tkwi już coraz większa komercja, pewnie niedługo WoG przejdzie jakieś wielkie przeobrażenie, i powstanie całkowicie nowa stworzona przez fanów część heoresów.
Jednak jak by nie patrzeć, ta gra jest tak wyczekiwana, że jaka by nie była to każdy fan heroesów napewno w nią zagra.

___________
nie inaczej
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 2 września 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Spodziewam się dobrej grafy. Fajnych pomysłow. Myślę, że będzie to całkowita innowacja. Inny producent wszystko będzie inne. Wątpie żeby jednostki czarowały :cry: . Za to herosi mogą walczyć :cry: . Sądze że będzie miała coś z WorCrafta III.
___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 9 września 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Czy HV będzie miała coś z Warcrafta?... hmm... z pewnością tak... Twórcy gier (ba... nie tylko gier) bardzo często sięgają po sprawdzone pomysły... a te z Warcrafta są jak najbardziej sprawdzone (jest to jedna z niewielu gier, której sprzedaż była porównywalna do sprzedaży gier wydawanych na konsole). Bądź co bądź, pozostaje nam mieć nadzieję, że tych elementów będzie jak najmniej... ale jak znam życie będzie wręcz przeciwnie... :(
___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 9 września 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Dziś daje się zauważyć jedno: z reguły robi się totalne gnioty, a kołem napędowym jest grafika jaką robi się do gry.
Zamiast tandetnego efekciarstwa wolałbym grę o nieco gorszej grafice ale za to bardzo dobrze dopracowanej.
Ostatnio zetknąłem się z grą Lord of the realms-III (strategiczna), która od częsci drugiej rózni się diametralnie (i nie dorasta do pięt poprzedniej częsci wydanej w 1996 r.). Nie dość że z turówki zrobiono RTS to na dodatke pozbawiono jej elementów ekonomicznych.

Mam podobne obawy w odniesieniu do HoMM-V i przeraża mnie to że niektórzy pragną aby HoMM miała coś z Warcrafta-III.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 28 września 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze mowiac coraz mroczniej to wszystko widze.
Przedwczoraj odpalilem gierke Ubisoftu, ktora pozyczyl mi kolega.
Gierka wabi sie wdziecznie: Ghost Recon.

i jesli TO ma byc i tak ma wygladac hitowy produkt Ubisoftu, to herosi 5 maja szanse byc gorsi od 4. Chyba ze Ubisoft zamierza tym razem nie pokpic sprawy?

no wiec krotko o bzdurach: Ghost Recon to fps.
Akcja dzieje sie w roku 2008 - sowieci chca odbudowac ZSRR(co za bzdura!) i zaczynaja anektowac postsowieckie republiki(pomijam story z dodatkow).
kieruje sie amerykanskimi(jakzeby inaczej...grrr) komandosami(zaznaczam - KOMANDOSAMI) ktorzy jako standardowe (!!!!) uzbrojenie w roku 2008 (!!!!) maja przestarzaly zlom - karabin M16(!!!!).
co za totalna bzdura - nawet nie mozna sobie bez ingerencji w pliki samemu dobrac konkretnego ekwipunku(na szczescie istnieja moderzy i mody)
wiecej, komandosi(!!!!) nie potrafia nawet podskoczyc(!) czy idac noca po ciemku spasc w przepasc (!) bo sa przyklejeni do gleby(!!!).
a juz absolutna bzdura jest system przyznawania punktow - po kazdej misji dostaje sie iles-tam punktow, ktore przyznajemy w nastepujacych kategoriach: obsluga broni (co to za komandos, co nie umie strzelac?), skradanie sie ukratkiem (bo jak wiadomo, komandosi po ciezkim szkoleniu tego nie potrafia - i nie, po wymaksowaniu komandos nie staje sie niewidzialny), Kondycja (kolejna bzdura - komandosi sa selekcjonowani pod tym wzgledem i cwiczeni...) i....Przewodzenie(???).

marna, niepotrzebna namiastka erpega w proamerykanskopropagandowej strzelaninie o marnej realnosci(przeciwnicy slysza strzaly oddane z broni z tlumikiem z ponad 50 metrow), ogolnie gierka nadajaca sie tylko do gry po sieci dla maniakow, i wylacznie po zainstalowaniu modow.


jesli podobnie zepsuja homm5, to.... to bedzie to koniec jednej z najwspanialszych gier w historii.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 września 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Evander
Cytat:
marna, niepotrzebna namiastka erpega w proamerykanskopropagandowej strzelaninie o marnej realnosci(przeciwnicy slysza strzaly oddane z broni z tlumikiem z ponad 50 metrow), ogolnie gierka nadajaca sie tylko do gry po sieci dla maniakow, i wylacznie po zainstalowaniu modow

Tu akurat się nie dziwie bo zawsze media majasłuzyc konkretnymu celowi politycznym dla danej grupy rządzącej a Gry ogólenie idealnie się do tego rodzaju propagandy i nie tylko amerykańskie . Niedawno wszedłem na strone islamska w wersjii angielskiej gierka o wdzięcznej nazwie Al-jihad ,gzie łapie się niewiernych i po negocjacji dokonuje sie egzekucji ale nie w tym rzecz gra jest oznaczona ograniczeniem After 4 years !!!!
To oczywiście offtop
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 listopada 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Oczekuję, że cena Heroes V będzie zachowa się między 30-20 zł 8)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 21 listopada 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Dla mnie 'V' powinna być 'trójką' zawierającą najlepsze pomysły z 'IV' + coś nowego lecz sensownego (w dużym uproszczeniu... :D :D :D )
___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 21 listopada 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

spodziewam się tylko jednego : h5 będzie lepszą grą od h4... dlatego że ciężko mi jest sobie wyobrazić że można coś popsuć jeszcze bardziej :)

a tak poważnie to czytając posta o tej grze "ghoust" to może jednak panowie z ubisoftu mnie niemiło zaskoczą :(

eh jak narazie staram sie byc optymistą

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 22 listopada 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Evander (cytat):
Ja szczerze mowiac coraz mroczniej to wszystko widze.
Przedwczoraj odpalilem gierke Ubisoftu, ktora pozyczyl mi kolega.
Gierka wabi sie wdziecznie: Ghost Recon.

i jesli TO ma byc i tak ma wygladac hitowy produkt Ubisoftu, to herosi 5 maja szanse byc gorsi od 4. Chyba ze Ubisoft zamierza tym razem nie pokpic sprawy?

.


Czyżbyś chciał mi wmówić, ze H5 będą tworzyć CI SAMi programiści, CI SAMI graficy, CI SAMI designerzy co Ghost Recon?

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 18 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Maffej (cytat):
Dla mnie 'V' powinna być 'trójką' zawierającą najlepsze pomysły z 'IV' + coś nowego lecz sensownego (w dużym uproszczeniu... :D :D :D )


O to to!!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 18 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Haarald [/quote]O to to!!!





To tak jak Missing Imposible :D :D Wątpliwe aby taka kompilacja CO
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 18 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

CD .............Ś wniosła . Otrzymalibysmy jakas wariację WoGa który miom zdanie coraz bardziej" zbliza sie" do czwóreczki .

Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 18 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

roobert (cytat):
To tak jak Missing Imposible ... Wątpliwe aby taka kompilacja COŚ wniosła.


Nikt tu nie mówi o perfidnym 'zrzynaniu', można jednak oprzeć się na szkielecie H3 (mniej-więcej konstrukcja\ilość miast, ulepszenia etc.) i dodać np. karawany z IV... Jest to możliwe - działo się tak przecież z poprzednimi częściami...

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 24 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Maffej (cytat):
Dla mnie 'V' powinna być 'trójką' zawierającą najlepsze pomysły z 'IV' + coś nowego lecz sensownego (w dużym uproszczeniu... :D :D :D )


no tak ale trzeba by jeszcze spytac co uwazasz za najlepsze pomysly z h4 bo tu zdania moga byc podzielone :roll:

Haar: Na to by trzeba założyć chyba jakiś osobny temat.

ale tez sie pod tym podpisuje.... tylko blagam herosi maja byc bierni jak w h3

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):
no tak ale trzeba by jeszcze spytac co uwazasz za najlepsze pomysly z h4 bo tu zdania moga byc podzielone :roll:


np. karawany, co poniektóre zaklęcia, jednostki łażące po planszy, armie bez herosów (ew. :wink: ) etc.

Val Gaav (cytat):
ale tez sie pod tym podpisuje.... tylko blagam herosi maja byc bierni jak w h3


Mi to jest akurat obojętne :| .

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Maffej (cytat):
Val Gaav (cytat):
no tak ale trzeba by jeszcze spytac co uwazasz za najlepsze pomysly z h4 bo tu zdania moga byc podzielone :roll:

np. karawany, co poniektóre zaklęcia, jednostki łażące po planszy, armie bez herosów (ew. :wink: ) etc.

nowe czary tak fajne byly :)
jabym wybral jeszcze podzielenie magii ze wreszcie nie bylo necromancera ktory puszczal prayera na swoje jednostki lub tez rycerza z animate dead :!: no i nowe specjalne zdolnosci dla zamkow jak summoning , charm, nobility itp itd.....
jednostki moga se lazic ale tak 1 i 2 poziomu jako zwiadowcy a nie jako cale armie

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Val Gaav
Cytat:
.... tylko blagam herosi maja byc bierni jak w h3

Witam w Światecznej przerwie . Jak widac temat znowu sprowadzi się do dylematu biernosci i aktywności bohatera w samej walce . Mimo iz mi akurat odpowiadała koncepcja aktywnego bohatera nawet byłbym za "biernościa " bohatera jenakze z przyczyn czysto komercyjnych nie sądze aby Ubisoft (mino pewnych zapowiedzi )przyjał ta koncepcje ...
Dlaczego ? powód jest prosty ogromna ilosc gier jest tworzona pod kątem aktywności bohatera RPG ba nawet niektóre gry strategiczne w założeniu zostały "przerobione " na potrzeby RPG lub RTS z elematami RPG .
Potrzebę wdrażania aktywnosci wykazuja kolejne wersje WoGa .
Ja osobiscie bym kciał aby pozostała funkcja aktywnego bohatera ale z ograniczeniem tylko do klasy Wojowników . Inne klasy takiej mozliwości by nie miały . Ponadto uwazam iz winny byc trzy sloty na bohaterów i osobne na armie bo cofnięcie sie do wariantu z H3.. uważam za anachronizm .
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

roobert (cytat):
Val Gaav
Cytat:
.... tylko blagam herosi maja byc bierni jak w h3

Dlaczego ? powód jest prosty ogromna ilosc gier jest tworzona pod kątem aktywności bohatera RPG ba nawet niektóre gry strategiczne w założeniu zostały "przerobione " na potrzeby RPG lub RTS z elematami RPG .
.

no tak ale moze jednak popatrzmy na to tak herosi z bohaterami z tylu byliby unikatowa gra na rynku... na tle innych ..........
a elementow Rpg zawsze bylo duzo w herosach nawet bez walczacych bohaterow...
mi tam zawsze koncepcja biernego herosa odpowiadala.. i malo tego dla mnie ten element wyroznial serie homm na tle innych (age of wonders , disciples) wiec po co Ubi ma robic gre jakich wiele?? lepiej byc orginalnym

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Val Gaav
Cytat:
wyroznial serie homm na tle innych (age of wonders , disciples) wiec po co Ubi ma robic gre jakich wiele?? lepiej byc orginalnym
Cytat:
na to tak herosi z bohaterami z tylu byliby unikatowa gra na rynku... na tle innych ..........
To co wyróżnia HoMM sprowadza się to tego iz cięzko ja zaszuflatkowac do którejkolwiek kategorii .Turówka z silnie osadzona fabułą (tu głownie H3 )elementami Rpg (H4). Oczywiscie każdy będzie się opowiadał za czynnoscia bądż biernościa bohatera w walce i pewnie każdy przedstawi trafne argumenty za dana opcją. Dlatego winnien byc pewien kompromis bo . jaki? Cięzko powiedziec . Jak juz powyzszym postcie wspomniałem powinna byc zachowana aktywniosc w walce dla bohatera ale tylko dla wybranej klasy (Wojownik), winna byc większa specjalizacja klas bohaterów , takze odrebne sloty na boh .itp
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

roobert (cytat):
Jak juz powyzszym postcie wspomniałem powinna byc zachowana aktywniosc w walce dla bohatera ale tylko dla wybranej klasy (Wojownik), winna byc większa specjalizacja klas bohaterów , takze odrebne sloty na boh .itp

jednak wolalbym jednego heroesa na armie... a to dlatego ze od poczatku serii heroes kojarzyl mi sie z dowodca ktory zarzadzal jednostkami na polu bitwy....
dla mnie to tradycja i przyzwyczajenie..
od h1 do h3 tak bylo az tu nagle bach herosi walcza,,, ehh
dlatego od h5 oczekuje powrotu do korzeni :)

taki maly cytat ze stronki poswieconej h5 w jaskini :
Cytat:

Z informacjami skąpo, coś tam jednak wiemy. Co do najważniejszego - czyli tego, czy herosi będą czy nie będą osobiście uczestniczyć w walkach - na 100% wiadomo, że UbiSoft powróci do systemu znanego nam z Heroes III, czy bohaterów biernie uczestniczących w walkach


czy ktos moze mnie uspokoic ze to jest pewne to 100% ??? 8)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego się spodziewacie po Heroes 5 ? Odpowiedz z cytatem

Val Gaav
Cytat:
jednak wolalbym jednego heroesa na armie... a to dlatego ze od poczatku serii heroes kojarzyl mi sie z dowodca ktory zarzadzal jednostkami na polu bitwy....
dla mnie to tradycja i przyzwyczajenie..
od h1 do h3 tak bylo az tu nagle bach herosi walcza

I cóz złego było w tym iz walczyli ? W istocie rzeczy nic natomiast w H4 przesadzono z koncepcja superherosa i to należaloby poprawić.
Natomiast powrót do modelu z H3 powodował dla mnie pewne uschematyzowanie gry znaczne róznice w wartosci i przydatnosci bohaterów oraz jednokierunkowy schemat rozwoju bohatera do tego przy nienajlepszym balansie pomiedzy miastami w "sile" bohaterów i jenostek umonotoniał gre .
ostatnio zrobiłem sobie małe przypomnienie trójki i jednego jestem pewien przy wielu jej zaletach traci monotonia (nawet Wog chociaz pewne rozwiazania urozmaicały grę )
troche juz tu dyskutowałem na Forum Wyroczni dla wszystkich fanatyków H3 zawsze polecam pewna mapkę "Wojna Planowana"z RoE tam mozna dostrzec mankamenty balansu pomiedzy jednostaki i bohaterami róznych miast . Dlatego takiego powrotu do korzeni bym nie kciał
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.