Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 12:20:54
Autor Wiadomość
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 23 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):
jOjO (cytat):
nie mam pojęcia, czy ftoś z NWC jest zaangażowany w nowy projekt


A ja mam - z tego co wiem, na razie - NIKT.

jOjO (cytat):
nie mam pojęcia, czy ftoś ma wizję kontynuacji!
nie mam pojęcia, jakie są plany UbiSoftu

ale przekonuje mię postawa MuadDiba, który pyta!
sonduje,
bada opinie
nas! fanów

(pamiętasz Acidzie naszą emocjonującą dysputę o tworzeniu gier? :P)


Pamiętam dobrze i pamiętam też co mówiłem - to TWÓRCY mają tworzyć grę, nie FANI. fani mogą conajwyżej sugerować, poprawiać, proponować, ale główny koncept powinien należeć do twórców. Sytuacja jest teraz taka, że dawnych twórców nie ma, a nowi nie mają zielonego pojęcia jak się za to zabrać (nawet jeszcze żadnego oficjalnego projektu nie złożono). Dla mnie ta sytuacja wygląda gorzej niż armageddon.


siakieś nieporozumienie tu czuję...

nie sugerowałem żebyśmy (cokolwiek to znaczy :P) zrobili H5
jeno właśnie, by takimi tekstami jak Twoje z Groty, dać znać - być może nieświadomym tego TWÓRCOM z UbiSoftu - że to MA znaczenie dla siakiejś grupy fanów

a jeśli dzięki takiemu Twojemu pismu, UbiSoft zwróci się o współpracę do Twojego bożka - JVC???
nie warto by było?

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 24 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, ale jest tu pewna subtelna różnica - uważam, że takie podstawowe sprawy jak fabuła, możliwość upgradu/wyboru czy rodzaj silnika graficznego stanowią właśnie główny koncept, którego twórcy nie mają, a powinni mieć. Dlatego tak mi nie odpowiada ta sytuacja. Fanów można się wypytać gdzie fabuła powinna mieć miejsce, kto jako główny bohater powinien wystąpić, ale NIE jaka ona ma być - podobnie czy rzut izomeryczny, czy z profilu/z góry OK - ale czy 2D, czy 3D ??? - to jeśli obecni tworcy dopiero na opinię fanów czekają co do głównego konceptu to nie wiem, czy wogóle wiedzą czy to ma być RTS czy RPG...

Ale w jednym mnie przekonałeś - co prawda moją wypowiedź odnośnie nowych twórców i ich znajomości serii MM-HoMM sprowadziłeś tylko do fabuły (a chodziło mi o wszelkie podobieństwa i cechy wspólne całej serii jak np. pewne rodzaje jednostek, które w grach są od zawsze, czy rodzaje postaci, budynków albo 'preferencji' i charakterów różnych stworów), ale faktycznie dobrze by było przypomnieć lub wręcz powiadomić nowych władców, jakie są podstawy tych gier.... choć nadal twierdzę, że ludzie zdecydowani na ich tworzenie powinni takie rzeczy wiedzieć i znać w stopniu co najmniej bardzo dobrym (stąd moja spora niechęć, że wręcz wcześniejsza sprawa na Wokandzie w stos. do tych ludzi). Jendak... gdyby tak JVC....

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 24 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):

[...] takie podstawowe sprawy jak fabuła, możliwość upgradu/wyboru czy rodzaj silnika graficznego stanowią właśnie główny koncept, którego twórcy nie mają, a powinni mieć. [...] jeśli obecni tworcy dopiero na opinię fanów czekają co do głównego konceptu to nie wiem, czy wogóle wiedzą czy to ma być RTS czy RPG


No, oni nie urodzili się z konceptem, co to ma być!

Pierwsza faza tworzenia oprogramowania to zawsze tak zwany envisioning czyli tworzenie konceptu. W to wchodzi, jaki ma być engine graficzny, jaki ma być podkład fabularny... A także i to, czy (i w jakiej ilości!) mają się tam znaleźć elementy RTS i RPG. Ja mam nadzieję, że oni jeszcze tego nie wiedzą! Zawszeć lepiej, jak ma się do czynienia z ludźmi o otwartych umysłach, a nie z doktrynerami. To wszystko w tej pierwszej fazie musi sie dotrzeć, by było optymalne.

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 24 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Być może... ale osobiście śmiem twierdzić, że to twórcy powinni mieć główny koncept, żeby fani mieli się do czego odnieść, poprawiać, sugerować... a teraz jest chyba sytuacja odwrotna :P. Lepiej, żeby mieli zły koncept, ale JAKIŚ - przemyślany, który przynajmniej komuś się podoba. I dopiero tu wtrącić kwestie 'otwartości umysłu'. Nadal uważam, że to najpierw TWÓRCY powinni powiedzieć: H5 chcemy robić na pełnym 3D, z upgrade'ami jednostek i walczącymi bohaterami. - TO by znaczyło, że wogóle jakieś pojęcie o swej przyszłej pracy mają. Natomiast pytanie się o wszystko fanów od samego początku jest według mnie wysoce źle świadczące o ich przyszłej pracy.
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej zastanawia koncept fabularny ponieważ według mnie jest to wyjście do bardziej konkretnych zagadnień takich jak zamki. Z zamkami wiąże się sporo istotnych spraw (mniej lub bardziej szczegółowych). Fabuła jest nie tylko punktem wyjścia do określenia liczby zamków ale przede wszystkim określenia ich specyfiki, rodzaju.

Co do grafiki to się nie obawiam, bardziej martwi mnie fabuła. Ważne by była ściśle powiązana z serią, bedąc jej kontunuacją lub dopowiedzeniem (jeżeli cofniemy się do wydarzeń sprzed kataklizmu). Zastanawia mnie czy fani będą mieli jakiś wpływ na kształt fabuły, jestem pewien ze znaleźliby się ludzie doskonale znający historię wydarzeń jakie się dotychczas rozegrały.

Co do elementów RTS i/vs. RPG również się zgodzę ze to kwestia wyjściowa do dalszych zagadnień. Dopatruję się tu przede wszystkim umiejętności i trybu walki, moze to także mieć wpływ na kształt artefaktów.

Zasada od ogółu do szczegółu jest najlepszym rozwiązaniem.

Acid! Trochę więcej optymizmu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 25 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

A, jeśli o ogólny końcept chodzi to zgoda, jakąś-tam wizję mieć powinni.
I myslę, że ją mają. A pytają o rzeczy takie, jak pytają, że by sprawdzić, czy zgadza się z oczekiwaniami graczy i zmienić go w razie czego...

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 25 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Mnie najbardziej zastanawia koncept fabularny ponieważ według mnie jest to wyjście do bardziej konkretnych zagadnień takich jak zamki. Z zamkami wiąże się sporo istotnych spraw (mniej lub bardziej szczegółowych). Fabuła jest nie tylko punktem wyjścia do określenia liczby zamków ale przede wszystkim określenia ich specyfiki, rodzaju. (...)

Acid! Trochę więcej optymizmu.


Czyżby jedyna bratnia dusza? Kimże jesteś? Oczywiście, że bez dobrej fabuły to i zamki i jednostki i ugrupowania dobry-zły-neutralny i wiele innych rzeczy po prostu traci sens! Niestety ze starą fabułą z poprzednich części pożegnano się już kompletnie w GS i WoW (wcześniej był tylko mały przerywnik w PoL(H2))... a fabuła ta toczyła się od ponad 20 części!... Ten Twój post mnie "natchnął"... dobrze, gdy tylko znajdę czas napiszę długi, wielostronicowy mail do Ubi opisujący fabułę, która jest jedną z głównych podstaw wszystkich gier z tej serii...

A brak optymizmu u mnie wynika z doświadczeń z H4. Po prostu nie wiem, czy ktokolwiek inny niż JvC mógłby napisać dobrą fabułę i podjąć właściwe decyzje co do H5.... Jak dotąd takiej osoby nie było (nawet David Mullich nieco skopał sprawę w H4), a pan Fabrice jak dotąd pokazał tylko, że chce znać opinie fanów. Natomiast nie mam żadnych podstaw, by przypuszczać, że wie, jak się za grę zabrać. Że nie wie - mam, bo powiedział, ze zna zaledwie dwie z serii HoMM-MM.

Ale może faktycznie przestanę, bo niedługo powtarzać się zacznę. Na razie, niech jakaś informacja nowa od Ubi wyjdzie. Sceptyczny jestem nadal, ale bardziej już nie będę.

PS. maila wyślij, skontaktuj się jakoś, to może wspólnie oczekiwania co do fabuły spiszemy.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Acid ja też chciałbym zobaczyć 10 zamek w hirosach.....the forge jest dobrym rozwiązaniem...czytałem jego historie m.in na Twojej stronie i sądze ze pasowałby do klimatu heroes 3

-=-=-Wycięte by Faramir na życzenie Acid Dragona-=-=-
:!: Tristan :!:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 29 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Jasne, że fabuła by pasowała :twisted: .......zamek w zasadzie też :twisted: .
Kiedyś z kolegą zastanawialiśmy się jaki zamek mógłby się pojawić.
Jego pomysł koncentrował się na jakimś morsko - oceanicznym zamku, jednak to, że żywioły wody i lodu były już w Conflux ostudził jego zapał. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o Forge myślałem, że to zły pomysł :evil: .
Dopiero z czasem dowiadując się strzępków fabuły Might and Magic uznałem, że ten zamek jest tym czego brakuje i tym co by bardziej zbliżyło do siebie Heroesów i MM... Szkoda więc, że się nie pojawił :evil: ... Może się jeszcze pojawi... Powinien... :twisted:

___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 29 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciwnego zdania. Zdaje sobie sprawę z historii ale jakoś mi się nie widzi. Po co mieszać klimaty. Nie spodobał mi się ten zamek zwłaszcza po tym co zobaczyłem: lasery, mutanty i inne badziewia, ze już o samym wyglądzie nie wspomnę. Brak pomysłów na w miarę rozsądne jednostki to podstawowa wada tego zamku, a nawet pomimo to jakoś nie widzę dla niego miejsca.

Nie mówię że nie może być... owszem może ale pod kilkoma warunkami:
1. Nie bedzie go w głównej grze, a jedynie w jednym z kolejnych dodatków. I to by w zasadzie załatwiało sprawę ponieważ dodatek kupili (mam nadzieje ze legalnie) i zainstalowaliby jedynie ci, którzy tego sobie życzą.
2. Jeżeli jednak ów dodatek wnosiłby więcej niż tylko zamek Forge to pojawiłaby się jedna zasadnicza kwestia - sprawa pojawiających się co miesiąc stworzeń i być może zaklęć oraz artefaktów i umiejętności zwiazanych z Forge. W tym przypadku powinna istnieć specjalna opcja automatycznie wyłączajaca dostępność elementów futurystycznych.

Wszyscy byliby zadowoleni.
No i wytrącę ewentualne argumenty zwolennikom Forge: Otóż HOMM to nie tylko fabuła, choć jest ona bardzo ważna. Jednak grę możemy tworzyć sami konstruując własne scenariusze i kampanie, które z fabułą HOMM nie mają często nic wspólnego. Istnienie pomieszanych elementów fatasy i S-F, rodzi konieczność ich oddzielnego współistnienia.

Acid Dragon:
Co do fabuły to myslę ze najpierw należałoby rozpocząć dyskusję, w której udział wzięłoby większe gremium. Osobiście jestem za "ożywieniem" co poniektórych postaci. Słyszałem np. że Gelu miał jakoby przeżyć i przejść na stronę zła. Co z Tatalią, Mutare no i oczywiscie Katarzyna?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 29 listopada 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

{bez fabuły}
Ja z kolei uważam, że kolejna rzecz (gra, książka, film...), w której znowu, na okrągło pojawiałoby się to samo, nieco już nudne oblicze fantasy raczej nie odniesie sukcesu. Mi się już nieco przejadły ciągle te same elfy, orki i gobliny. Chciałbym wreszcie coś nowego! I wtedy zobaczyłem MM7... To było piękne - jednoczesne połączenie tego co najlepsze z fantasy i sci-fic wymieszane w absolutnie fantastycznej, że wręcz czasem nierealistycznej grze. Jednoczesne spotkanie historii i fantastyki, przeszłości i przyszłości! Dokładnie coś takiego widziałbym najchętniej.

{fabuła H3-Forge}
Tu chyba nie ma wątpliwości - kontynuowanie głównej, podstawowej historii z pierwszcyh gier MM i HoMM tworzy piękną sagę, która miała mieć swoją kuliminację właśnie w Forge.

{fabuła Forge H5}
cóż - albo kontynuujemy to co było zaczęte w AB, albo zupełnie coś nowego. Tu trzeba głębiej pomyśleć.
Co do wymienionych postaci to tak - Gelu i Kilgor niestety w stu procentach nie żyją, chyba że ktoś wymyśli jakąś przerwę czasową między zetknięciem mieczy i wybuchem... hmmm chyba, że może Starożytni użyli swej technologii i zdołali kogoś przenieść w czasie i przestrzeni :twisted: .
Mutare została zabita jeszcze przed AB - przez Tarnuma w HC3.
Katarzyna - była podczas wybuchu w Enroth - bardzo możliwe, że zdołała przeżyć wraz z Rolandem.
Tatalia - brak jakichkolwiek danych....

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to jest w MM, ze udalo im sie pomieszac fastastyke i sf, ale jak dla mnie HOMM z zamkiem Forge to juz nie HOMM. To tak jakbym na sile chcial wiecej jednostek i mi zabraklo pomyslow. Przeciez ludek z karabinem zawsze rozwalalby takiego samego z mieczem czy czymkolwiek innym. A zamiast atakowac na miasto mecha-smok zrzucalby bombe... jakos tego nie widze. GLOS LUDU MOWI NIE :P
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 8 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Ekhm... lud slucha Ich Troje, oraz pasjonuje się Harrym Potterem (oj oberwie mi się :)), więc nie przejmuję się zbytnio jego zdaniem...


Acid Dragon (który chwilowo nie może osobiście w Jaskini się stawić) mówi: "No rzeczywiście: właśnie widać, jak głos ludu 'NIE' mówi - wyniki ankiety są oczywiste. Poza tym, NWC przewidywało, że tylko 5% fanów będzie przeciwnych Forge. Uważali jednak, że 5% to za dużo. Jeśli nie wiesz, co sci-fic robi w HoMM, to wejdź do mnie - www.acidcave.prv.pl, a dowiesz się, że świat androidów i Starożytnych technologii jest wręcz PODSTAWĄ świata, w którym dzieje się akcja zarówno MM, jak i HoMM - bez tego sci-fic prawdopodobnie nie powstałoby nigdy MM, a co za tym idzie - HoMM również... tylko potem jacyś kretyni postawili grę na wybitne fantasy."

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 8 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Co do tego Forge'a to będzie niedługo osobna ankieta, ponieważ ta własciwie zadawała nieco inne pytanie. W końcu chodziło o nowy zamek a nie o konkretny zamek (Forge). Gdyby pytnie brzmiało: Majac do wyboru Forge lub jakiś inny zamek fantasy co byś wybrał? - to zapewne zwycięzyłaby opcje fantasy.... zresztą wyników przyszłej ankiety nie mozemy być na razie pewni.

Forge to najbardziej drażliwa strefa Herosów, należy jednak liczyć się z potrzebami innych (zwolenników i przeciwników).... choć to UbiSoft w zasadzie zdecyduje o tym czy ów zamek zobacymy czy też nie. Wszystko zależy od potrzeb komercji, bo w końcu produkt musi trafić do maksymalnej liczby klientów, a nie spełniać oczekiwania małych grup zatwardziałych zwolenników Forge czy jego zatwardziałych przeciwników.

Forge może na pewno wywołać kontrowersje i sprzeciwy, co bedzie rodziło moze nawet i nieprzyjemne sytuacje :( Dlatego należy już teraz szukać kompromisowych rozwiązań (choć to śmiesznie brzmi, ponieważ chodzi o sprawę nietypową - kształt gry) i wypracować wspólne stanowisko choć to moze być trudne. Generalnie widzę dwa rozwiązania:
- umieszczenie Forge'a w ostatnim dodatku HOMM-V, w końcu ci co go nie chcą i tak go nie kupią
- wprowadzenie opcji wyłączającej wszystkie elementy związane z Forge (to powinno się odbywać już przy tworzeniu mapy oraz w opcjach startowych gry, np: zastąpienie Forge innym losowym zamkiem...etc)

Konieczność oddzielenia Forge od Fantastyki wynika jeszcze z innego ważnego powodu: Nie samą fabułą HOMM człowiek żyje, a przecież należy pomyśleć jeszcze o twórcach map, którzy zapewne zapragną tworzyć czyste fantasy bez żadnych elementów futurystycznych.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 9 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Twórcy map mogą tworzyć klasyczne (dla mnie nudne) mapy obojętnie czy jakaś opcja z fantastyką czy jej wyłączenia będzie czy nie. Nie widzę powodów dla jej wprowadzania. Być może powinno być tylko jakieś zaznaczenie, że dana mapa wykorzystuje jednostki z któregoś dodatku (bo co do tego, że Forge powinno być w dodatku chyba się zgadzam, choć osobiście chciałbym je zobaczyć w grze głównej) - wtedy kto chce - ten gra w daną mapę czy kampanię, kto nie - to nie.

Co do tego idiotycznego pytania o Forge lub inny zamek, to być może masz rację - w obliczu WYBORU większość graczy, którzy nie znają historii Forge i koncepcji takiego pomysłu wybrałoby pewnie to miasto fantasy.... Jednak stawianie takiego pytanie jest nielogiczne, nierealne i niepotrzebne - przy Conflux także nie było żadnego wyboru - Conflux miał być w HoMM tak czy inaczej - ale dopiero później.

Pytanie powinno brzmieć czy wogóle CHCESZ Forge w jakiejś formie, a wtedy jestem prawie przekonany, że większość fanów jednak by chciała.

Co do tej części o komercji to się wogóle nie wypowiem :P. Przypomnę tylko że to właśnie KOMERCJA pod wszelkimi postaciami była przyczyną klęski H4 :). H3 natomiast były robione przez twórców dla graczy, a nie przez firmę dla rynku (może milczeniem pomińmy HC).

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ran



Dołączył: 9 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Welnin

Wysłany: 28 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

ludzie! o czym my tu wogole mowimy. Homm to gra fantasy, a nie sf. To nie jest jakas przygodowka typu Blair Witch. To HOMM jedyne w swoim rodzaju i nie ma w nim miejsca na takie coś! Powariowaliscie? Forge zniczyloby ta gre! Bardzo sie ciesze, ze wyszlo Conflux, a nie jakies badziewie elektorniczne. Trzeba sie trzymać tego, a nie skakać.
___________
Welnin, nigdy Was nie zapomnę...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mat Pierwszy



Dołączył: 12 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Jarosław

Wysłany: 28 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ludzie! o czym my tu wogole mowimy. Homm to gra fantasy, a nie sf. To nie jest jakas przygodowka typu Blair Witch. To HOMM jedyne w swoim rodzaju i nie ma w nim miejsca na takie coś! Powariowaliscie? Forge zniczyloby ta gre! Bardzo sie ciesze, ze wyszlo Conflux, a nie jakies badziewie elektorniczne. Trzeba sie trzymać tego, a nie skakać.

Przeczytaj posty Acida (na forum i stoliku) na temat fabuły i napisz to jeszcze raz. Twoje argumenty nie wprowadzają raczej niczego nowego. Ja jestem zdecydowanie za wprowadzeniem Forge i gdyby patch się ukazał napewno zagrałbym Forge. Choćby dal urozmaicenia zamków z H3.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ran



Dołączył: 9 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Welnin

Wysłany: 28 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

czytalem, czytałem. Moim zdaniem argumenty Acida (bez obrazxy) sa bezpodsawne. Przejzyjcie na oczy! Po co mieszac z HoMM? Zreszta to i tak nie moja sprawa. Bede mial problemy jak to sie pojawi i tyle.
___________
Welnin, nigdy Was nie zapomnę...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mat Pierwszy



Dołączył: 12 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Jarosław

Wysłany: 28 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Pamiętajmy, że (z tego co pamiętam) projekty podane do publicznej nie były jeszcze ostateczne. Zresztą gdyby Forge wyszedł w patchu nie wszyscy musieliby go instalować, więc jestem za. Bo np. taki Ran nie zainstalowałby go, natomiast ja bym go zainstalował i tyle :). Ale to chyba niestety marzenia :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ran



Dołączył: 9 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Welnin

Wysłany: 28 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Mat Pierwszy (cytat):
Pamiętajmy, że (z tego co pamiętam) projekty podane do publicznej nie były jeszcze ostateczne. Zresztą gdyby Forge wyszedł w patchu nie wszyscy musieliby go instalować, więc jestem za. Bo np. taki Ran nie zainstalowałby go, natomiast ja bym go zainstalował i tyle :). Ale to chyba niestety marzenia :(



Uwierz mi, gdyby wyszedl ten path mialbym problemy, ale nie wazne.

Tak czy siak uwazam, ze glupotą byloby wyprowadzenie tego badziewia. Mieli racje ludzie, ktorzy zasypywali 3DO mailami. Zreszta i tak to nie dojdzie do skuitku, moze w Wogu, a wog to i tak wielkie urozmaicenie...

___________
Welnin, nigdy Was nie zapomnę...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 29 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Ran (cytat):


Uwierz mi, gdyby wyszedl ten path mialbym problemy, ale nie wazne.



A jakie znowu problemy? Ktoś by go oskarżył, że sam się ściaga i instaluje?

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 29 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Tak poza tym...... 'bezpodstawne', 'przejrzyjcie na oczy'. Ran jesteś sam ślepy jak kret, jeśli nie chcesz uwierzyć, że twórcy dawno już wyszli poza klasyczne, nudne fantasy!

Poza tym - sprawa Forge znów stanęła w miejscu - podziękujcie Ubisoftowi - od prawie miesiąca nie odpowiedzieli na ani jeden nasz (tzn - WoG Teamu) mail. Może gdy wreszcie wyjaśni się sprawa kodu źródłowego....

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ran



Dołączył: 9 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Welnin

Wysłany: 31 grudnia 2003     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):
Tak poza tym...... 'bezpodstawne', 'przejrzyjcie na oczy'. Ran jesteś sam ślepy jak kret, jeśli nie chcesz uwierzyć, że twórcy dawno już wyszli poza klasyczne, nudne fantasy!

Poza tym - sprawa Forge znów stanęła w miejscu - podziękujcie Ubisoftowi - od prawie miesiąca nie odpowiedzieli na ani jeden nasz (tzn - WoG Teamu) mail. Może gdy wreszcie wyjaśni się sprawa kodu źródłowego....



fantasy nigdy nie bylo nudne i nie jest i nie bedzie. Dlaczego tak bardzo ci zalezy na tym badziewnym miescie?

PS: Jedyne co moge tolerowac to to wasze cale Forge w Wogu. TYLE!

___________
Welnin, nigdy Was nie zapomnę...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 10 stycznia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Co w WoG było Forge :shock: ???
___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 10 stycznia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

No co ty :)....... jakby było, to bym od razu o tym mówił :).....

może jeszcze będzie. Chyba Ubisoftowi będzie się trzeba przypomnieć.. może zwyczajnie zapomnieli o odpowiedzi?

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.