Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 12:56:53
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 stycznia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Tarmpam param... Zdecydowne i glosne ZA! Wyglad zamku nieco można by faktycznie przerobic w klimacik protosowski , a nie terranski (bo tak poki co to wyglada)...ale nawet jak nic nie zmienia to i tak będę hepi pączek w maśle ;]
PS. Cos się często odwolywano do starcrafta – a miałem w sumie swego czasu wizje , by walnac dodateczek taki niewielki :P jak trzy dodatkowe zamki z jednostakami rodem ze starcrafta ... wiem , wiem , ze bredze teraz gupoty , bo jak tu wyjasnic sprawe magi itp.rzeczy , ale tak mnei cos wlasnie naszlo...hyhy
Pozdro dla wszystkich , którzy wiernie napieraja w HoMM 2 & 3 – czworczyna była dnem totalnym..
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 15 stycznia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Oglądałem orginalną okładkę do HOMM-III Armageddons Blade i zauważyłem ciekawą rzecz:
Za bohaterami w tle, w lewym górnym rogu ujrzałem dziwne dymy unoszące się z trzech kominów: TO BYŁA KUŹNIA z FORGE.

Z tego prawdopodobnie wynika, że bardzo poważnie myśleli o Forge w H3. Ciekawi mnie jedno: Czemu pomimo pojawienia się Confluxu i wycofania się z projektu Forge obiekt znalazł się na okładce? Czyżby prace nad Forge były aż tak zaawansowane? Skoro z Forge się wycofali to dlaczego został na okładce? Czyżby zwyczajnie zapomnieli?

Haarald
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 15 stycznia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Tak, wiadomo o tym od jakiegoś czasu.

To po prostu jakiś bug, który przeoczono (nie wykluczam, że może umyślnie 'niezauważono :P) przy usuwaniu Forge. Wiesz np, że miasto Conflux w systemie gry widnieje dalej jako 'Forge' ?.

Prace były nie tylko zaawansowane, ale praktycznie - skończone.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Simba



Dołączył: 19 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Lwia skała

Wysłany: 19 stycznia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Ja zagłosowałem na to pod tak śnię po nocach o forge ...
Bo chciał bym aby wyszło forge a zmieniło by to troche rozgrywkę bo gracz chyba wybiera jak chcę zwyciężyć i to by połączyło fabułę heroes i might&magic

___________
Nie płaci się za zamiary, lecz za pracę, którą wykonano.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Magik



Dołączył: 18 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z Cio Cio Bongo na końcu Moża Płytkiego

Wysłany: 24 marca 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Głosowałem na tę pierwszą odpowiedź ponieważ wiem jak bardzo potrzebne są nowe zamki. To jest najciekawsza rzecz w Heroes. ZAMKI RULEZZ. :D
___________
Shadow is not the only thing that spy you, I`m behind you, your dearest Boss®.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 marca 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Fajnie by było zobaczyć ten zamek i Dreaghnauty. Dziwię się, że fani nie chcieli tego zamku, oraz że według producenta 5% sprzeciwień to za dużo!

Pozdrawia was Hobbitek
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 27 marca 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Błagam - niech ktoś zrobi tego Forga..........
A tak powiażnie to ja jestem za. Nie moge po nocach spać :D .
Jeżeli ktoś kiedyś zachaczył o historię i o Might and Magic to futurystyczność jednak zawsze gdzieś tam była, tylko, że w Heroesach w mniejszej ilości.

Jeszcze raz powiem - jestem za i niech ktoś coś powie czy są jakieś plany na dodanie zamku czy nie ?

___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gogdulf



Dołączył: 11 marca 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Jestem zdecydowanie za zrobieniem miasta forge. Ci co uważają, że będzie psuł fabułę mylą się. Gracze mmVII wiedzą, że idąc stroną zła doprowadza się do zbudowania niebiańskiej kuźni a tym samym miasta forge. Jednak potencjał potworów z Herosów musiałby wzrosnąć aby dorównywały tym z miasta forge, poniewaz strasznie łatwo było wygrać grając potworami z forge. Mam nadieje, że patch będzie chodził z dodatkami w tym także z WOG. Jednak mimo tych wątpliwości jestem zdecydownie za tak :!: :!: :!: :!:
___________
Heros CCOOOOLL
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Erdamon



Dołączył: 22 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Wyżyna Bracada

Wysłany: 3 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Acid wiem że jesteś chyba największym z wolennikiem wprowadzenia Forge w całej jaskini I mam do ciebie pytanie:

Załurzmy że wyszedłby patch udostępniający The Forge w wraz z kampaniami do niego którą wersje wydarzeń na Antagarichu uznałbyś wtedy za prawdziwą tą z AB z Forge cz tą z AB bez Forge :twisted:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 3 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Fuuzy (cytat):
Tak... Forge jest właśnie tym co mi się śni po nocach. Ostateczne połączenie. No i ten ukochany przeze mnie klimat. MIodzio.
Nie rozumiem zupełnie jak osoby, które w MM nawet nie zagrały ani razu, mogą decydować co ma klimat HoMM a co nie? Toż to bzdura.
No ale co do Forge... ile ja bym dał by pojawiło się to w Wogu 3,58.
Sam screen z Forge... podobnie jak u Acida... długo gościł jako tapeta na moim komputerze, dodająca mi jednocześnie natchnienia (co prawda teraz Forge już nie trzymam... bo natchnienie biorę patrząc na tapetę z Yuną z FFX ;)..

Nie jestem przeciwnikienm Forge, tylko klimatu który reprezentuje, mnie irytują wszelkie mutacje i tego typu stwory jakie 3DO planowało. Wolałbym ujrzeć zamek albo całkiem techniczny, albo zamek tylko "żywych" stworzeń, czyli nowych ras(kosmicznych). A najlepiej gdyby pojawiły się dwa zamki jeden dobry drugi zły. Co do twojej wypowiedzi to:
grałem w M&M7,8 i bardzo dawno temu w M&M4, ale ogólnie w HoMM jestem przeciwy takiemu rozwiązaniu, bo nigdy w Herosach sf nie było, a w M&M bodajże od początku taki element występował.
Co do wyglądu miasta Forge, to mam ciekawostkę :D Jeden z budynków z tego miasta był niemal identyczny z wyglądem Kościołu na moim osiedlu. Dobre :wink: (taki budynek z niebieskimi światłami w oknach, o schodowo-piramidowej konstrukcji, to chyba miał być Kapitol)

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 3 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Erdamon (cytat):
Acid wiem że jesteś chyba największym z wolennikiem wprowadzenia Forge w całej jaskini I mam do ciebie pytanie:

Załurzmy że wyszedłby patch udostępniający The Forge w wraz z kampaniami do niego którą wersje wydarzeń na Antagarichu uznałbyś wtedy za prawdziwą tą z AB z Forge cz tą z AB bez Forge :twisted:


Niestety to jest spory problem, gdyż co prawda wydarzenia w MM7 są ściśle związane z powstaniem Forge (czyli to jednak te wydarzenia były prawdziwe), to jednak czy nam się to podoba, czy nie historia 'zmodyfikowanego' AB była dalej kontynuowana w sposób bardziej lub mniej bezpośredni w MM8, HC i H4.

Osobiście chcę po prostu wiedzieć jak MIAŁA wyglądać prawdziwa historia świata HoMM, ale oficjalnie muszę, jak wszyscy, uznać, że ściema z historią ze znanego nam AB jest prawdziwa.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 4 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Ja tez bym chciał żeby pojawiło się Forge ale nie do tego stopnia ze będę śnił o nim każdej nocy. Wybrałem opcje trzecią od góry bo nie wiem czy spodobałby mi się, jeśli nie to z pewnością bym go usuną.
___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 9 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Wiecie co? Tu się dzieje takie gadu-gadu a tak naprawdę to trzeba już działać :evil: .
___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 9 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz jakiś pomysł, to słucham.

Mail do Ubisoftu wysłany i ciągle bez odpowiedzi, a jakbyś Muadiba chciał szukać, to jakoś nikt go ostatnio nie widział...

Jeśli po raz kolejny ktoś powie, że trzeba napisać petycję, to niech ten ktoś napisze elektroniczny KOD takiej petycji, albo poda inne rozwiązanie, jak można w wiarygodny sposób zapisywać imiona i dane ludzi, którzy by się pod nią podpisali.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 9 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

To może palnąć tu jakąś liste to byśmy się wpisali..............?
A propos mail'a to trzeba wysyłać do skutku. Najlepiej bezpośrednio do tego Fabrycego (czy jakoś tak), w końcu on coś o tym pierwszy pisał i jest fanem więc nie widzę przeszkód.

___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 15 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Liberum veto! Nie, nie i jeszcze raz kur... cze nie! Jestem gotów zrobić wszystko, by tak tandetna opcja jak zamek The Forge nie pojawiła się w Heroesie V! Łącznie z pisaniem zażaleń do Ubi Softu, he, he... Po długich konsultacjach z mym serdecznym przjacielem którego z litości nie wymienię z imienia doszliśmy do wniosku, iż taka opcja przyniosłaby więcej szkód, niż pożytku! Przecież przychodząc do ekskluzywnej restauracji nie chcemy by nam podano hot dog'a i frytki. Do stu diabłów, ja lubię te frytki, ale w tym konkretnym przypadku liczę na coś wykwintniejszego!
___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 16 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Damiaen (cytat):
Liberum veto! Nie, nie i jeszcze raz kur... cze nie! Jestem gotów zrobić wszystko, by tak tandetna opcja jak zamek The Forge nie pojawiła się w Heroesie V! Łącznie z pisaniem zażaleń do Ubi Softu, he, he... Po długich konsultacjach z mym serdecznym przjacielem którego z litości nie wymienię z imienia doszliśmy do wniosku, iż taka opcja przyniosłaby więcej szkód, niż pożytku! Przecież przychodząc do ekskluzywnej restauracji nie chcemy by nam podano hot dog'a i frytki. Do stu diabłów, ja lubię te frytki, ale w tym konkretnym przypadku liczę na coś wykwintniejszego!


O zgrozo... :evil: ...! Przecież my chcemy The Forge do Heroes III !!!!! :evil: !!!!!

___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 17 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Damiaenie: przynajmniej mam dowód na to, że jesteśmy dwoma różnymi osobami :D . Przyznam, że byłem stanowczo przeciwny (a co dopiero mój brat - szczeże powiedziawszy to nie zmienił swoich przekonań co do Forge po dziś dzień), ale po przeczytanui tego i pewnych dodatkowych wyjaśnieniach Acid Dragona, o nierozerwalności s-f z fantasty w świecie M&M przesałem mieć wątpliwości.

Z otwartymi ramionami przywitałbym the Forge u progu mojego HDD. Teraz zmieniłem swoje zdanie o 180 stopni i bardzo chciałbym pojawienia się the Forge. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to będę mógł wkleić na forum kawałem emaila z tymi "wyjaśnieniami". To powinno nawrócić wielu.

Dlaczego chciałbym Forge:

:arrow: przynajmniej 20 nowych bohaterów
:arrow: 14 nowych jednostek
:arrow: nowa machina wojenna
:arrow: nowe Sanktuarium Gralla
:arrow: nowa muzyka
:arrow: nowa historia
:arrow: coś silniejszego niż Archanioł i to do zakupu w mieście :D

Teraz marzę o the Forge............

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 17 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Mi tam te teorie o istnieniu starożytnych nie były na rękę i szczerze mówiąc to po przeczytaniu tej historii kilka dni nie wiedziałem co o tym myśleć... Ale jednak stawiam na to aby The Forge pojawił się w jakimś patchu do Heroes III. W końcu do starego świata można dodawać jakieś "eksperymenty". Wiadomo jest iż tamten świat uległ zagładzie, więc nawet jeśli istniały jakieś Niebiańskie Kuźnie Starożytnych to jeż przestały istnieć bo wątpię czy przedostały się przez portale do tego samego świata co reszta uciekinierów... Tak na prawdę to chodzi mi o to, aby The Forge nigdy się nie pojawiło w przyszłości, a przynajmnie jeszcze nie teraz. Wiadomo jest, że kiedyś się pojawią. Trzeba wziąć pod uwagę tu postęp technologiczny i to iż konstruktorzy, wynalazcy i alchemicy wynajdą kiedyś jakieś nowe rzeczy. W końcu trochę "maszynerii" było już w III i IV części (w III w Tower po zdobyciu Graala pojawiał się sterowiec, a w IV mogliśmy walczyć przy użyciu Smoczych Golemów, które w rzeczywistości były wielkimi machinami wojennymi).

Podsmowywując - liczę, żę The Forge zjawi się kiedyś i najjlepiej w postaci patcha do Heroes III. Tylko róbmy coś, bo czas pędzi nieubłagalnie...

___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 17 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Damiaenie: przynajmniej mam dowód na to, że jesteśmy dwoma różnymi osobami :D .

Mam się z tego cieszyć, li raczej rozpaczać?

Dlaczego NIE chciałbym Forge:

:arrow: przynajmniej 20 nowych bohaterów (proponuje dwie klasy na wzór heroesa - inżynier miast maga i generał jako dzielny wojak)
:arrow: 14 nowych, nie lepszych jednostek
:arrow: nowa machina wojenna (prawdopodobnie jakaś wyrzutnia rakiet, albo działo plazmowe :P )
:arrow: nowe Sanktuarium Gralla (o jego wyglądzie lepiej nie myśleć, weżcie to sobie do serca...)
:arrow: nowa muzyka (z pogranicza techno i disco polo)
:arrow: nowa historia (jak to podczas wielkiej bitwy pomiędzy siłami Zła i Dobra wylądował wieeeeelki kosmiczny statek i wszystkich wystrzelał...
:arrow: coś silniejszego niż Archanioł i to do zakupu w mieście :D (Jakiś Mech? Hmmm, ja dziękuję !)
:arrow: a jak wyglądała by Gildia Magów w tym zamku?

PS. Mogę złagodzić stanowisko i zgodzić się łaskawie (he, he...) na utworzenie dwóch wersji startowych H5 - jedna z The Forge, druga bez... W najgorszym wypadku automatycznie będę wybierał zamki graczom komputerowym, aby zminimalizować szansę pojawienia się tego "zamku"...

Teraz marzę o (tym aby nie było) the Forge- parafrazując słowa pewnego Jaskiniowca...

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 17 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Ty mnie słuchaj - The Forge ma być w Heroes III a nie Heroes V. To jest podstawowa różnica. A co do twoich zarzutów na elementy tego futurystycznego zamku to:
- bohaterami mieli być: Technik (Magia) i Cyborg (Moc)
- muzyka znając 3DO (które wtedy tworzyło Heroesów) to kawał dobrej roboty
- najlepsza jednostka - Jaggernout (czy jakoś tak) miał być jednostką latającą, całkowicie mechaniczną i lepszą od Archaniołów
- jednostki miały być wcale nie nowe, ale udoskonalonymi starymi np. Zombie z piłami mechanicznymi lub Gobliny z pistoletami laserowymi
- a wygląd Gildii Magów z Forge był pokazany w internecie, screen zamku można łatwo znaleźć w internecie a ja poza tym wszelkie materiały o Forge gromadze na kompie

___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 17 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Damiaenie: to, co napisałeś jest po prostu żenujące. Nie należy wypowiadaźć się w tematach, o których nie ma się pojęcia. Jak możesz pisać o techno + disco polo, skoro do zwykłego Hesoes ]I[ muza jest tak cudowna, że wprawia mnie w coś w rodzaju psychicznej ekstazy. Jak więc do the Forge może być badziewna muzyka, skoro, jak to napisał Thompson, wcześniej była wspaniał (boska :!: :!: :!: )?

Reszta wypowiedzi o tych wszystkich "badziewiach" to po prostu idiotyzm. Proszę o KONKRETY. Widać, że nie masz pojęcia o tym mieście. Najpierw zajżyj tutaj, a później pisz teki bzdury.

Pozdrawiam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 17 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Damiaenie: to, co napisałeś jest po prostu żenujące.


A, dziękuje! I vice versa...

Cytat:
Nie należy wypowiadaźć się w tematach, o których nie ma się pojęcia.


Początkowo była tu zabawna i jakże trafna riposta, jednakże nie chciałem wprowadzać imć pana Konque w stan zawstydzenia...

I jeszcze jedno, mam nadzieję, iż zrozumiesz (młody jeszcze jesteś, wiele rzeczy wydaje Ci się być nieistotnymi, choć w rzeczywistości tak nie jest - na ten przykład kultura) ... Aby Ci to ułatwić posłużę się przykładem; wyobraź sobie, iż pewnego dnia dowiadujesz się, że ktoś z bliskich Ci osób chce zostać (tfu!) satanistą. Jak zareagujesz? Zakładam, zapewne zgodnie z właściwym stanem rzeczy, że nie będziesz tym zachwycony i postarasz się ów osobę od tego zamiaru odwieść. Ale zastanów się, co tak naprawdę o tym sataniźmie wiesz? Jeno to, iż czczą szatana i odprawiają czarne msze... Czy nie zauważasz pewnej alegorii?

Cytat:
Jak możesz pisać o techno + disco polo, skoro do zwykłego Hesoes ]I[ muza jest tak cudowna, że wprawia mnie w coś w rodzaju psychicznej ekstazy. Jak więc do the Forge może być badziewna muzyka, skoro, jak to napisał Thompson, wcześniej była wspaniał (boska :!: :!: :!: )?


Ja nie napisałem, iż będzie badziewna, jeno utrzymana w konwencji disco/techno, bo taka najbardziej tu mym zdaniem pasuję (to jest do klimatu fantasy). W żadnym wypadku nie ta z menu głównego WoG'a :P ....

Ustalmy wspólną wersję; boskie techno, he, he...

Cytat:
Widać, że nie masz pojęcia o tym mieście. Najpierw zajżyj tutaj, a później pisz teki bzdury.


Tak, mój mistrzu, postaram Ci się kiedyś w tym dorównać, ale musisz wiedzieć, iż ów zadanie będzie bardzo trudne, bo drzemie w tobie niesamowity potencjał...

Damiaen (cytat):
Konque (cytat):
Damiaenie: przynajmniej mam dowód na to, że jesteśmy dwoma różnymi osobami :).

Mam się z tego cieszyć, li raczej rozpaczać?


Już znam odpowiedź na to pytanie... I powiem Ci jeno, iż nie rozpaczam.

DLA PORÓWNANIA:

Thompson (cytat):
(...) The Forge ma być w Heroes III a nie Heroes V. (...)


Dziękuję za tą informację. Przyznam, iż trochę mnie uspokoiłeś - odwiedzając Obsydianową Wyrocznię miałem pewność, iż rozmowa toczy się wokół części piątej. Moje przerażenie wynikało z tego, iż kiedyś, gdy jeszcze bardzo aktywnie przeszukiwałem sieć w poszukiwaniu nowych informacji o HoMM, natknąłem się na pewną dość obszernie traktującą o zamku The Forge. Teraz zaś byłem pewnien, iż programiści pragną to rozwiązanie (z pewnymi zmianami rzecz jasna) reaktywować w HoMM V z czym się nie zgadzam...
Jeśli zaś rozmowa tyczy się części trzeciej (co oznaczałoby, iż tylko osoby chętne będą miały z tym tworem do czynienia) to przepraszam najserdeczniej, iż zawracam Ci drogi Thompsonie głowę tłumaczeniem mi, gdzie palnąłem głupstwo...
Miłego grania życzę!

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 18 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Przejdę od razu do rzeczy:

Damiaen (cytat):
Początkowo była tu zabawna i jakże trafna riposta, jednakże nie chciałem wprowadzać imć pana Konque w stan zawstydzenia...


Wcale sie nie zawstydziłem. A tak zupełnie na marginesie, nie nazywam się Konque :D

Damiaen (cytat):
młody jeszcze jesteś, wiele rzeczy wydaje Ci się być nieistotnymi, choć w rzeczywistości tak nie jest - na ten przykład kultura


Słuchaj no: nie życzę sobie, żeby ktokolwiek czepiał się mojemgo wieku. Forum, jak i cała Jaskinia nie są odpowiednimi miejscami do pouczania młodszych. To, że mam mniej wiosen na karku niż Ty, o niczym nie świadczy.

Damiaen (cytat):
Aby Ci to ułatwić posłużę się przykładem; wyobraź sobie, iż pewnego dnia dowiadujesz się, że ktoś z bliskich Ci osób chce zostać (tfu!) satanistą


Jest to raczej kiepska alegoria do the Forge. Ja niezależnie od wszystkiego wiem, że satanizm jest ZŁY (oczywiście nie wszystkie sekty są totalnie zdegenerowane, ale sataniści nie mają nic na swoją obronę) i będę tego mojego rzekomego członka rodziny odwodził od tego durnego pomysłu. Bo z góry wiem, że satanizm jest ZŁY. Ty natomiast pisałeś o bohaterah pokroju Inżyniera i Generała, o "nie lepszych jednostkach", o nie wiadomo jakim wyglądzie Sanktuarium Graala, nie dowiedziawszy się NIC o Forge. Nie wiesz, czy to miasto naprawdę ma być takie do ****. Nie wiesz jakie tam mają być jednostki, nie wiesz jakie tam ma być Sanktuarium Graala, mimo że to wszystko jest podane choćby w dziale Heroes ]I
Damiaen (cytat):
a stronie Acid Dragona (tam znacznie obszerniej). Kiedy przeczytałem o tym "mechu" to mnie krew zalała......

[quote="Damiaen"]Ustalmy wspólną wersję; boskie techno, he, he...


Hnmm... może byc ciekawie.... :D .

Damiaen (cytat):
Tak, mój mistrzu, postaram Ci się kiedyś w tym dorównać, ale musisz wiedzieć, iż ów zadanie będzie bardzo trudne, bo drzemie w tobie niesamowity potencjał...


GRRRRRR..... nie nazywaj mnie swoim mistrzem! I nie pisz takich głupot. Ja przed krytyką Twojego posta wiedziałem wszystko o the Forge, a zbulwersowało mnie to, że napisałeś coś skrajnie sprzecznego z prawdą. I tylko podałem Ci adres strony gdzie możesz uzupełnić swoją wiedzę. Czy to jest powód do kpin?

Damiaen (cytat):
Już znam odpowiedź na to pytanie... I powiem Ci jeno, iż nie rozpaczam.


Tylko bez takich! To już zaczyna oscylkować w rejon wyzwisk, a tego chyba obaj nie chcemy. W tym miejscu nieco przesadziłeś.

Damiaen (cytat):
Przyznam, iż trochę mnie uspokoiłeś - odwiedzając Obsydianową Wyrocznię miałem pewność, iż rozmowa toczy się wokół części piątej.


Dobrze, pomine juz wszystko, ale tu pisze "The Forge 10 miastem w Heroes III ?". Forge nie ma żadnych szans na pojawienie sie w części piątej.

Damiaen (cytat):
gdy jeszcze bardzo aktywnie przeszukiwałem sieć w poszukiwaniu nowych informacji o HoMM, natknąłem się na pewną dość obszernie traktującą o zamku The Forge


Więc dlaczego pisałeś o mechu, jako jednostce 7 - go poziomu?

Damiaen (cytat):
Teraz zaś byłem pewnien, iż programiści pragną to rozwiązanie (z pewnymi zmianami rzecz jasna) reaktywować w HoMM V z czym się nie zgadzam...


Ja też się z tym nie zgadzam. Ale nie pojawi się w Heroes V. Jeśli the Forge ma kiedykolwiek pojawic się w grze, to wyłącznie w części trzeciej.

Dobra, nie kłóćmy z powodu takiej błachostki.

Pozdrawiam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elessar



Dołączył: 5 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Z siedziby Gildii

Wysłany: 18 kwietnia 2004     The Forge 10 miastem w Heroes III ? Odpowiedz z cytatem

Cóż Konqe... Mam na ten temat zgoła inne zdanie od ciebie. Nie chcę The Forge w HoMM III, wyłącznie z dwóch powodów:

Primo: klimat taki, jak dla mnie, mało związany z fantasy, a jak widzę maga przy inżynierze to mi się niedobrze robi :(

Secundo: Zastanówcie się: goblin z pistoletem: jeśli ma być wyważony do Heroesów, to ten pistolet chyba jest na kuli, a jeśli ma mieć sensowny, 'pistoletowy' damage, to będzie za silny. Dla mnie po prostu miecz i technologia pasują do siebie jak pięść do nosa.

Tym nie mniej, jeśli Forge się pojawi, to patch zainstaluję, choćby po to, że zawsze to coś nowego. Ale nie jest to dla mnie motyw na miasto.

___________
Ashes to ashes, dust to dust
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.