Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-2 18:42:40
Autor Wiadomość
marred



Dołączył: 27 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: z pokoju ;)

Wysłany: 23 maja 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Heh, a ktos kiedys mowil do mnie married (z ang. ożenić się/wyjść za mąż), ale nie w Osadzie.

A co do innych nickow, to Galador zawsze mi pasowalo jako gala+dor, czyli gala jako jakis bal i dor, jako z angielskiego drzwi :).

A Gwinea, to jest takie panstwo w Afryce (po ang. Guinea). Nawet jest kilka Gwinei, jest rownikowa i jeszcze jakies...

___________
Jedz szpinak, będziesz silny!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 24 maja 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Gwinea Bissau i Papua Nowa Gwinea :lol:
___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Saruman



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Pewna miejscowość pod górami BIAłyMI

Wysłany: 4 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

No ja chyba wiele o sobie nie powiem.

Ale jakby przeczytać od tyłu :

Saruman - Na muras :DDD

Od początku czytania WP spodobał mi się Saruman.Tak właśnie nie Słynny wielki Gandalf ale Saruman.Powiedzcie mi czemu???? :)))

___________
"The road goes ever on..."
"Droga biegnie ciągle wprzód..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 5 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Saruman (cytat):
(...)
Od początku czytania WP spodobał mi się Saruman.Tak właśnie nie Słynny wielki Gandalf ale Saruman.Powiedzcie mi czemu???? :)))


Hmm... wypaczenie psychiki? :PPP

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 5 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Farmerem (farmerem, FARMEREM, farmerr'em) zowią mnie już ludziska 7 latek. Wzięła się owa xywka od mego nazwiska, lekko przekręconego, a ponieważ lepiej żeby mnie wołali tak (polubiłem to) niż po imieniu (które nie brzmi tak dumnie - a i Łukaszów miałem w klasie 4-ech) to juz tak zostało.

Niestety kiedy zakłądałem pierwszego mail'a, okazało się ze farmer juz był, wtedy powstał Farmeriusz (w real farmer pozostał farmerem - wciąz tak mnie wołają, mimo zmainy szkoły na uczelnię :-) ).

Jakiś czas później grałem se w cooltową (jak dla mnie) gierkę zwącą się Baldurs Gate, i trza mi było wybrać imię dla swej postaci. Ponieważ Farmeriusz mi nie pasował do klimatu fantasy (pasował za to do realiów rzymskich, które kiedyś mocno zaprzątały mi głowę) zmieniłem na Farmerusa.

I w taki sposób ma netowa xywka dotrwała do Osady.
Może nie jest wspaniała, nie jest "wielka" i dumnie brzmiąca, ale jest...
...moja :-).

Pozdrawiam

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 5 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ano rzeczywiście Farm:)

Może nie jest wspaniała (sam to powiedziałeś) ale na pewno wypracowała i sprawiła, że widząc ją wiemy czego należy się spodziewać. Długich postów mianowicie:).

A tak może i opowiem swą historię...

Swego czasu, a działo się to w okolichach stycznia/lutego 2002, dowiedziałem się, że mam otrzymać modem (!) czyli połączenie do "wielkiego świata", do tej pory styczności z netem nie miałem, więc nie wyobrażałem sobie nawet sprawy z jego ogromu.
Takowo więc zacząłem myśleć nad tym jaką by tu sobie ksywkę mieć. A jako że już wtedy byłem wielkim fanem Władcy Pierścieni, to poszukiwałem głównie tam, przerobiłem wszystkich Aragornów, Boromirów, Denethorów, Eomerów Frodów, Gandalfów, Gollumów, Legolasów, Gimliów, Arwenów ;)) ale wciąż dochodziłem do wniosku, że raczej takie ksywki mogą już być zajęte. Tak więc myślałem dalej.
Aż tu nagle w moje rączki wpadła książka pt. "Ostatni Władca Pierścieni" Yeskova. Zachwyciłem się tam postacią Faramira i... zacząłem studiować dokładniej jego losy w WP. Okazało się, iż niezwykle i tutaj przypadł mi do gustu Far, połęączenie siły z mądrością. Gdyż nikt chyba by nie powiedział, że Faramir złym wojownikiem był? A jednocześnie cechowała go roztropność i chęć zdobywania wiedzy. Uwielbiam czytać, jego decyzje były zawsze przemyślane. Coś dla mnie po prostu! A do tego oparł się mocy Pierścienia! Po prostu żyć nie umierać! Cudownie!

A przecież jest to jeszcze postać, raczej mniej znana, myślałem, pewnie będę pierwszym, który wpadnie na to, by ją wykorzystać. Ehhh... ale byłem naiwny, kiedy wstukiwałem login "Faramir" na onecie od razu wyskoczyło mi, że już zajęty. Ale nie chciałem zrezygnować z Fara, z którym się już dość "zżyłem" i popróbowałem różne cyferki dodawać. A że miałem wtedy akurat 13 lat, więć maila mam faramir_13@poczta.onet.pl , jednak na różnych stronach podpisywałem się Faramir.

I tak to wyszło, można powiedzieć, że dzieki "Ostatniemu Władcy Pierścieni"... ;) I na pewno nie żałuję!
Faramir wspaniałą dla mnie postacią był, jest, i będzie!

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 10 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ilness - tak się składa, że kładąc się kiedyś do łóżka zmusilem się do wymyślenie sobie jakiejś unikalnej ksywy. No tak, miała być UNIKALNA. A teraz dobrze wiem, że nie jest - niedawno sobie przypomniałem co znaczy, hihihih.....
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 11 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Właściwie to mój nick powstał spontanicznie. Poprostu wymyśliłam go szybko na poczekaniu i spodobał mi się. Dopiero niedawno znajomy zwrócił mi uwagę, że "Mirabell" może być połączeniem łacińskiego "mira"- dziwna, niezwykła i francuskiego "belle", czyli piękna. Tak więc nick powstał szybko, a jego znaczenie dużo później.
___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 11 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

.: Dane Osobowe :.
Xywka- MiB
Zawód- nie, nie Facet w Czerni :wink: , tylko uczeń :twisted:

.: Archeologia :.
A skąd się to wzięło?? Nie, żeby było śmiesznie, to nie w 100% z filmu. "Facetów w Czerni", to oglądałem część 2, a xywa ma 3 lata. Kiedyś qmple wyciągnęli Mnie do kafejki. Zapuścili Unreal Tournament (uwielbiam tą grę) i trza było xywkę wpisać. W domq używałem poprostu Michal, ale to nie brzmiało zbyt ciekawie :wink: . Pogłówkowałem troszq i wymyśliłem MB- moje inicjały :twisted: - jednak nadal coś nie pasowało, wszat trudno wymówić szybko "MB" i trza było to czymś "zmiękczyć". Z racji braku Calgonu w podliżu musiała wystarczyć literka "i"- to było właśnie nawiązanie do filmu. Xywa ewoluowała i czasem można mnie spotkać MiB, a czasem (bo MiB może być zajęte- mój e-mail ma numer 16 :wink: ) M!B lub Bakuś (to ostatni jest młode i wymyśliła je koleżanka, bo ponoć przypominam jej psa, z popularnego serka :twisted: ).

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 16 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

A mój pochodzi od pewnej muchy.

Zresztą nicków mam tyle co jerzyk szalików

No patrzcie człowiek nie czuje a mu się rymuje :)

Matko czasami gadam jak Mickiewicz Adam. :D

Inne nicki: Długi, Król, Demon, Demograf, Żółw, Spider, i polskie Pająk

A tse tse bo tak znany byłem na Kurniku i w całym necie :-)

Różne odmiany :-) tse-tse, tse tse, tse.tse, tse, a ostatnio nawet tsex2

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
wersalus



Dołączył: 2 marca 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

moj nick pochodzi od gry przygodowej wersal, a ze pudelko stalo w polu widzenia i czesto na nie patrzylem to tak zostalo, tylko pudelko gdzies zniklo
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ion



Dołączył: 15 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Czyżowice

Wysłany: 27 czerwca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick wział się z znienawidzonej przemnie lekcji chemii:)
A było to tak:
Pewnego razu jak zwykle na lekcji nuda, wiec od niechcenia zacząłem przeglądać podręcznik. Tam w ramce pt. "Czy wiesz że" było coś takiego:
Słowo Jon pochodzi z greckiego słowa "ion" co oznacza wędrowiec.
Jako że spodobało mi się, a fantasy pochłoneło mnie na dobre, przywdziałem takie, a nie inne miano. W fantastyce wszelakiej jest pełno wędrwców, a ja zostałem jednym z nich.

Do Tarbanda: czy przypadkiem nie tak naz. sie jedna miejscowość w Eriadorze w Śródziemiu?

___________
„Im więcej się uczymy, tym bardziej uszkadzamy nasze zmysły. Zbliż się za bardzo, a oszalejesz. Wiedza nie daje mocy. Wiedza daje zniszczenie” – cytat z systemu RPG „Call of Cthulhu
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Valturman



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Z dalekiego Cienia

Wysłany: 7 lipca 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Val-Tur-Man - Włądający światłem, Pan Światła lub ten który włada światłem.
Imię to powstało jakieś, (karamba, ale stary jestem) 17 lat temu.
Postać Valturmana powstała w czasie czytania Silimaryliów. Tolkien chyba na każdym z nas zostawił swe piętno. Nie chciałem utożsamiać się z żadną z postaci, więc powołałem do życia włąsną, wykorzystującą gadzey z innych dziedzin SF .A dlaczego światłem? Bo moją ulubioną bronią jest miecz świetlny (z innej bajki:-).

___________
Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzia obrócę oko swej jaźni na jego drogę. którędy przeszedł strach nie ma nic jestem tylko JA.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 sierpnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ja się prawie wszędzie podpisuję jako "my_nick" :) - wymyśliłem to jakieś 4 lata temu, jak musiałem wejści na pewnego czata, żeby z kimś pogadać... Podstawowym warunkiem wejścia było wpisanie czegoś w polu "Your nick" ale nie chciało mi się zbytnio kombinować, więc wpisałem rzecz najbardziej oczywistą i właściwą :) - "my_nick". Ta kreska po środku jest dla tego, że mało gdzie można wpsywać spacje przy logowaniu, poza tym to tworzy pojedyńczy wyraz, który traci znaczenie swoich dwóch części (większość ludzi, którzy znają mnie jako my_nick'a od dłuższego czasu, w ogóle już nie zauważa tego znaczenia - i taka sytuacja mi odpowiada). Jeśli chodzi i ksywkę, której używam tu - wymyśliłem ją dopiero dwa miesiące temu, podczas tworzenia postaci w jakimś MUDzie (w którego i tak nie gram), żeby jej imię pasowało do realiów fantasy. A teraz przydało mi się to w Imperium, - przynajmniej nie będę później się denerwować, że na początku wpisałem jakieś głupoty, z którymi teraz muszę żyć :)......
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
alienn



Dołączył: 20 maja 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 sierpnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

mój nick znalazł mnie sam, jakoś tak się przypętał i nie miałam serca go wykopać. z czasem wyrosła mu zamiast ogonka jedna literka na końcu, co zresztą go niespecjalnie zmartwiło. i pomyśleć, że jest już ze mną tyle lat... jedyny problem polega na tym, że jest to nick straszliwie pospolity i różne indywidua o tym samym imieniu snują się po sieci, przez co na przykład nie mam tlenowego konta . na szczęście moi znajomi znają tylko jedną alienn. i to by było na tyle oficjalnych wyjaśnień, bo wystarczająco dociekliwi mogą zauważyć, że między wierszami czai się niezwykle mroczna historia... :twisted:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
TomaszTEO



Dołączył: 6 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: Rybnik

Wysłany: 4 września 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Widząc tłumy prawiące o swych nickach postanowiłem się przyłączyć.
Gdy byłem mały bardzo lubiałem, wręcz kcchałem Camelot.
Taką też miałem xywkę przez wiele lat. NIestety z czasem uświadamiałem sobie, że któż zwie się "miastem".
Myśli nie dały mi spokoju i pewnego słonecznego poranka
pochwyciłem słownik wyrazów obcych i bliskoznacznych
i zacząłem szukać....zaczynając od "A". Jednak po godzinie szukania
zrezygnowałem z takiego podejścia. Podobało mi się me imię w wersji angielskiej, lecz takich ludzi w necie było niczym szerszeni w gnieździe.
Takteż me poszukiwania w słowniku ograniczły się do "T".
Wypisałem wszystkie ciekawe słowa wraz z ich znaczeniem.
Ostatecznie po długich przemyśleniach wybrałem TEO (w Grecji - Zeus, w Rzymie - Pluton, a w łac. Deus). Nick kontrowersyjny, bo na granicy wiary. Z czasem w sieci pojawiły się "czubki" co moją xywkę zaczeli używać :( takteż powstał jeden z często używanych ThomasTEO.
Proste i logiczne. W imperium nadal mogę bytować, jako TEO, wiedząc że nikt nie wystąpi z podobnym :)
ps. wcale nie czuję się jak bóg, choć.... :P

___________
"A wielkie trąby zagrzmią wśród dusz ludzkich gdy król nadejdzie"

"Ten który walczy z potworami winien uważać się by samemu nie stać jednym z nich.
Gdy spoglądasz w otchłań ona również patrzy w ciebie..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 11 września 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Historia mojego nicka niczym się nie będzie wyróżniała...ale to mi tam;p
Kiedyś dawno temu było Msw - wzięło się to jeszcze z commodore64 - w grach wpisywało się tam często tylko 3 znaki, no to wpisywałem M(ichal)SW(iatly), bo polskich też nie było. Jakiś czas poźniej przeczytało mi się Władcę a potem Silmarilliona. Książki były (i są) super stąd pewnego dnia podczas gry w Warcrafta 2 w pracowni komputerowej wpisałem się jako Melkor. Jakiś czas nick był w tej postaci (z braku lepszego). Jednak jak łatwo się domyslić Melkorów w sieci było całe mnóstwo, więc zapisałem nicka zgodnie z wymową i tak już pozostał.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 14 września 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

A mój nick wymyśliłem kedyś grając w WFRP. I tyle, ale ostatnio lubię jeśc Morvchevki:)
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 14 września 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Melkior, a czy Ty czasem nie jesteś podwójnie na Forum zarejestrowany? Bo w liście użytkowników jest i Melkior i Melkor. Czy Wy to nie Ty, a dwóch różnych Wy :D?
___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 15 września 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że nie!!
Cóż za podejrzenie :shock:
Jak można nie znać pisowni swojego nicka?
A jeszcze żeby się podwójnie rejestrować, bo się zapomniało, jak się pisze swojego nicka to już mocna przesada :evil:
To by było zachowanie niegodne prawdziwego Jaskiniowca...
A swoją drogą to gratulacje za przejrzenie całej listy zarejestrowanych, niezły wyczyn :wink:

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Infero



Dołączył: 5 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: bywam tu i ówdzie ale częściej ówdzie

Wysłany: 10 grudnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Infero, Inferno a wszystko przez to ze kiedys ktos powiedzial ze mam "piekielny charakter" 8) :twisted: Lubie diably , demony i ich siedlisko :wink:
A poza tym jestem eve - moja pierwsza i najstarsza ksywka (jakies 8 lat juz). Wymyslil ja moj kolega (tak naprawde mam na imie Ewa)

___________
"Przylądek się nagle w morzu zbudził
I spojrzało zza wzgórz słońca oko-
A stamtąd pobiegł złoty ślad tak wysoko
Jak moja droga do świata ludzi"
R. Browning
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 10 grudnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Gdy byłam mała, z powodu niemalże całkowicie czarnych włosów nazywano mnie Czarną, Czarnulką, Czernicą ( a co niektórzy złośliwi poprostu Ciemnotą :D ). Tak mijały lata, a niektórzy członkowie mojej rodziny nadal mówili na mnie Czarnulka.Tak się jakoś przyjęło. No, a że podobała mi się czerń i ciemność chciałam mieć nicka powiązanego z nimi ( i przy okazji z pierwszą literą mojego imienia, gdyż bardzo się już przyzwyczaiłam do D na początku :D ). Przy okazji miałam też niezłego fioła na punkcie aniołów, i tak też powstała moja pierwsza xywka : Dark Angel.

Podpisywałam się tak długo, dopóki nie trafiłam do Osady. Z przykrością stwierdziłam, że ktoś już ma "mojego" nicka, a że z ciemnością i aniołami rozstawać się nie chciałam, postanowilam go przerobić.

I tak ( po długim procesie myślenia :D ) powstała Darkena ( pierwszy człon Dark - ciemność, i pierwsze dwie litery słowa Angel , tyle, że w polskiej wymowie, no i "a" na końcu, by podkreślić płeć ). I tak już zostało...

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 11 grudnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Już pisałem z kąd ale troche to rozwinę:

Kiedyś byłem na wczasach(to było chyba z 5 lat temu), władowałem sie do kafejki(neta w chacie jeszcze nie miałem) i wlazłem na siakiś czat.Jako xyfke wpisałem właśnie Lobo...że co? nie pisałem czemu? Ooo to już piszę, sorki :)

Lawirowałem po mieście a że tam wiele do roboty nie było to postanowiłem kupić sobie jakąś fajną książkę tudziesz komix a że książek tam prawie nigdzie nie było a komixy wszędzie zdecydowałem sie na komixa.Prawie zadnych nie znałem więc sięgnąłem po najgrubszy...zwał się Lobo Vs The Mask :)

Od razu spodobała mi sie postać niemal niezniszczalnego łowcy głów więc zacząłem wpisywać Lobo jako xyfkę wszędzie gdzie sie pojawiłem.Na czatach, grając w Quake oraz oczywiscie w osadzie.

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 11 grudnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick powstał troche dawno, jeszcze w podstawówce. Bawiliśmy sie kumplami w odwracanie imion i tak do siebie mówilismy :D . Zabawa trwała wprawdzie tylko rok, ale ja zapamietałem swoje nowe "imie" i gdy trza było gdzieś podać nick to wpisywałem KERTOIP. :D
___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voythieus



Dołączył: 8 grudnia 2003
Posty: 164
Skąd: Nowa Dęba

Wysłany: 11 grudnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Pseudonim, którego obecnie używam, był jednocześnie pierwszym jaki wymyśliłem. Było to w roku 2000, gdy spodobała mi się gra Faraon. Należało tam podać imię gracza - chciałem jakoś je "zegipcjanizować" i wyszło mi coś takiego: Wojciech -> Voycieh -> Voythieh -> Voythieus. Co ciekawe jest to wyraz jak najbardziej unikalny - wpiszcie go do dowolnej wyszukiwarki, a zapewniam, że wszystkie strony, które się pojawią, będą związane ze mną (są to np. fora, na których coś napisałem lub wciąż piszę).

Szkoda, że "Voythieus" nie ma jakiejś bardziej oryginalnej historii... ;)

___________
http://www.BG.z.pl - premiera 1 stycznia 2004 roku.
"Za pokonanego można się uznać dopiero wtedy, gdy się poniosło klęskę" - Jack London (1876 - 1916).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.