Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-2 17:07:31
Autor Wiadomość
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 12 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Rabican (cytat):
I ciekawe, kto zgadnie, jak mam na imię...

hmmm... Arek, Artek ??

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 13 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Chiba ktoś już zgadł jego imię...ale ja tak offtopicując. Chodzi mi o twojego Avatara Rabican. Nie wiem na ile znasz się na MtG, (nie pamiętam nazwy tej karty), ale ta karta robi, że jak masz kolejno 2 ustawione te karty na cmentarzu to gdy zginie 3 ten stworek to ma automatyczną regeneracje czy coś takiego. Dokladnie nie pamiętam, ale jakbym się mylił mogę sprawdzić w jakiś archivach o staryych kartach :P
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 13 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Heh, kontynuując offtopicowanie: nie pamiętam dokładnie, co robi ta karta (oczywiście: pozdrowienia dla Avatara! :) ), jednak jest to jakiś 'ghul'. Karta czarna, chyba zachowuje się podobnie do Sengir Vampira, sprawdzę, gdy będę w domu i wkrótce napiszę.

Kończąc offtopicowanie: na razie nic nie wyszło z Waszych prób odgadnięcia mojego imienia. Podpowiedź: imię moje jest w Polsce dość mało popularne (wzięło się od imienia przyjaciela rodziców). Nosi je bohater Might and Magic 6, jeden z lordów. Dalszych podpowiedzi na razie nie umieszczam, może zgadniecie z tym :D . A teraz piszcie o sobie, ludzie, dość o skromnym niżej (raczej z lewej :) ) podpisanym Liszu!

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 13 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Rabican: Lord Ajronfist :D
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Havier



Dołączył: 20 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick się wziął, po długim przemyśleniu, po tym jak dowiedziałem się, że nie przejdzie "Twaróg Wielki" - nick, z którym wiązałem wielkie plany nawiązania znajomości z większością mieszkańców. Tak więc miałem i mam nadal taki cel w Imperium. Twaróg Wielki łatwo zapamiętać, ale Havier też może być i się nawet przyzwyczaiłem. Szkoda że "Twaróg Wielki" nie przeszedł, ale się cieszę że jestem tu z Wami i mam ten niebieski kolorek :P Pozdro "Red" !!!

c.d.

Mój nick ?? Co oznacza ?? Sam w sumie nie wiem Musiałem szybko myśleć po tym jak dowiedziałem sie że moje podanie jest rozpatrzane, a nawet rozpatrzone. Myślałem jakieś 20 min no i wymyślałem "Tyrael" ale niestety podobno jest już zajęty no to wpadło mi do głowy "Havier" no i tak już zostało. Nawet łatwe do zapamiętania no i spodobał mi sie. Ale wolałbym troche bardziej "Twaróg Wielki" łatwo wchodzi w pamięć
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Havier (cytat):
Szkoda że "Twaróg Wielki" nie przeszedł

może byłeś za mało przekonujący?

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Havier



Dołączył: 20 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

No niestety, ale zawsze jest dobrze i wiem przynajmniej, że udzielające się osoby w Jaskini zostają wynagrodzone :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 22 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick of kors jest prosto z Japonii :P a dokładniej z anime(jest również manga :P) "One Piece" a, że wtedy potrzebowałam nicka do Imperium... a w tym momencie miałam w łapkach "Kawaii" i spodobało mi się to no to mam :D zresztą "Nami" znaczy coś jeszcze po japońsku ale co nie powiem...
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 22 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Tu był post przez przypadek usunięty: :P Brzmiał mniej więcej tak:

Havier: A co oznacza Twój nick? :D


Jak jesteś ciekawy to poszukaj w słowniku japońskim :P Ja nie widzę problemu. Nie wstydzę się tego... ale wykaż się trochę inicjatywą - w życiu nie ma nic za darmo...

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 23 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Nami: A skąd Ci ktoś wytrzaśnie słownik japoński? :? Ale i tak Twój nick brzmi całkiem interesująco. :)

Co do mojego imienia, to pochodzi ono z MM6. Jak ktoś nie grał, to się raczej nie domyśli :D . Podpowiem, że to nie żaden mięśniak Osric lub fanatyk Anthony, lecz władca magów. Do tego sklerotyk :) . Z jego polecenia drużyna między innymi pozbawia życia lorda Corlagona.

Gollum: TO NIE JEST OFFTOPIC! Sam proponuję, aby oprócz wyjaśnienia, czemu akurat ten nick, podawać wyjaśnienie, czemu akurat ten avatar (pozdrowienia dla Avatara! :) ). Ja dla przykładu jestem liszem (lub liczem, jak kto woli), oczywiście nie w realu :wink: . A że lubię MtG, więc wybrałem sobie Khabal Ghoula, który liszem nie jest, ale i tak całkiem jest do niego podobny.

Sul: to już jest offtopic. O Avatarach proszę pisać tutaj.

Ilness: O tym co jest, a co nie jest off'em, pozwolimy sobie decydować z Sulią sami. A tak się składa, że moja partnerka ma rację.

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vitus



Dołączył: 2 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: z krainy mlekiem i miodem plynącej...

Wysłany: 24 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick pochodzi z książki Jacka Piekary pt. Sługa Boży - właśnie w tej książce po raz pierwszy i ostatni usłyszałem to imię w pełnej wersji. Brzmiało Vitus Mayo, lecz ja skróciłem do samego Vitus :)
___________
Jak burzowe fale potrafia żaćmić blask słońca, tak ja potrafie zabijac nie winne istoty i korumpować ludzkie dusze... Powiadam wam, ze rzeki krwi zostaną rozlane na ziemi a historia mojej przyszłości będzie od tąd pisana ręką przegranych...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maryan



Dołączył: 24 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Żdżary/Łuków a teraz Stolyca

Wysłany: 27 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Kiedyś ktoś się pomylił w moim realowym imieniu i tak do mnie przylgnął Marian. A "y" bo przy rejestracjach na różnych forach było za dużo "zwykłych" Marianów, więc stąd taka pisownia.
___________
"Piwo to moje paliwo"
"Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem"
z "Madrości Przystanku"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thorgal



Dołączył: 26 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Śrem

Wysłany: 27 sierpnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick powstał w przypływie chwilowego natchnienia. Kiedyś moim nickiem był Black (po długotrwałych kosmetycznych zmianach). Ale pomysł o zmianie nicku narodził sie po zakończeniu Baldurs Gate. Stąd też mój e-mail...
___________
Niech Odyn ma cię pod swoją opieką!!!
(Put Your Hands Up In The Air)
Hi hi hi - przeszywającym śmiechem kończy swoją wypowiedź... aż do następnego razu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 8 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sul: to już jest offtopic. O Avatarach proszę pisać tutaj.

:oops: Ehem, tak to już jest, jak się rzadko i/lub krótko bywa w sieci. Jednak widzę, że nikt nie może wpaść na moje imię, więc umieszczę inną podpowiedź. Otóż w 'Seksmisji' tak miał na imię jeden z naukowców, który zdaniem kobiet był płci pięknej. Może to nie ma nic związanego z serią MM/HoMM, ale ten temat też ma z tym mało wspólnego. Życzę owocnego zgadywania.

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 8 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

O ile co pamiętam z seksmisji to był Albert lub przez "d" :P no, więc zgadłem?:D

Pozdrawiam

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 8 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick się wziął z kreskówki :) .
Był to mój pierwszy nick i się do niego po prostu przywiązałem :D .

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 12 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Gollum (cytat):
O ile co pamiętam z seksmisji to był Albert lub przez "d" :P no, więc zgadłem?:D


Nareszcie! Już myślałem, że to nigdy się nie skończy! Gwoli uściślenia: moje imię pisze się przez "t" (Albert), w "Seksmisji" miałem na myśli Alberta Einsteina, który został w jednej scenie nazwany kobietą (razem z Kopernikiem i Curie-Skłodowską), ale jeden z głównych bohaterów ("skromny biolog") też tak miał na imię (nazwiska nie pamiętam), a lord z MM6 nazywał się Albert Newton, władał Mist, a był najbardziej sklerotycznym czarodziejem na kontynencie :wink: .

Odchodząc jednak od tematu mojego imienia, a wracając do tytułowych nicków: w moim opowiadaniu potrzebuję dla siebie jeszcze 6 nicków (po jednym na każdy podstawowy typ charakteru), które na szczęście zdążyłem już sobie wymyślić. Wątpię, abym kiedykolwiek użył któregoś z nich, ale jak mus, to mus. Podam je tutaj, bez opisywania, kim to oni są: Xan, Kurufin, Fhjull, Azure D. (heh, zabawna historia: to mój niedoszły 'hirołsowy' nick, ale stwierdziłem, że jest zbyt prostacki, a Smoków tu dość :wink: . Czemu D., a nie Dragon? Bo jedna z kart MtG nazywa się 'Azure Drake'), Falk, Tichondrius. Podaję je tu tylko po to, aby ktoś mi ich nie zajął (mam tak mało czasu, że nie mogę nawet zajrzeć do listy Mieszkańców Jaskini). Jednak jeśli ktoś już któryś z tych posiada, proszę o kontakt (niech nikt nie liczy, że w opowiadaniu zmienię imię, ale chcoiaż będę o tym wiedział). Dobrze, dość o mnie, dam innym dojść do głosu :) .

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Daron Snyderthdend



Dołączył: 17 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: z Fearunu, północnych ziem Czempionów Torma...

Wysłany: 12 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Thorgal (cytat):
Mój nick powstał w przypływie chwilowego natchnienia. Kiedyś moim nickiem był Black (po długotrwałych kosmetycznych zmianach). Ale pomysł o zmianie nicku narodził sie po zakończeniu Baldurs Gate. Stąd też mój e-mail...

Toś sie stary namyślał nad tym nickiem nieziemsko, biorąc pod uwage że taki tytuł ma jeden z najsławniejszych komiksów... :?

___________
Imię: Daron
Nazwisko: Snyderthdend
Rasa: Człowiek
Wyznanie: Wszystkie dobre Bóstwa Fearunu, ale przede wszystkim w Torma
Klasa:20lvl Paladyn, 15lvl Czempion Torma, 5lvl Zwiadowca Harfiarzy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 12 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Rabican (cytat):


Nareszcie! Już myślałem, że to nigdy się nie skończy! Gwoli uściślenia: moje imię pisze się przez "t" (Albert), w "Seksmisji" miałem na myśli Alberta Einsteina, który został w jednej scenie nazwany kobietą (razem z Kopernikiem i Curie-Skłodowską


Lol, a myślałem, że chozi o głównego bohatera, ale i tak to samo imię. A co do tej ortografii "d" i "t" to poprostu nie byłem pewny, bo znam słowa które mają literę d a czyta się je jak t :P Ale niech i zostanie Ci na imie Albert :P

Rabican (cytat):

Azure D. (heh, zabawna historia: to mój niedoszły 'hirołsowy' nick, ale stwierdziłem, że jest zbyt prostacki, a Smoków tu dość :wink: . Czemu D., a nie Dragon? Bo jedna z kart MtG nazywa się 'Azure Drake')


Tak kompletnie odchodząc od tematu to wspomniałeś o pierwszej mojej karcie jakieś tam edycji :P (nie pamiętam jak się edycja nazywała gdzie wystepowal azure drake, to byla wlasnie ta pierwsza karta :) ). Chyba blue karta 3/3 za 3 many :) Oi, stare czasy :)
A co do opowiadania, to chyba takiego nicka nie ma, jestem na 90% pewny
:wink:

Pozdrawiam

Odchodzić od tematu kompletnie nie polecam - Sul

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Pravader



Dołączył: 7 października 2004
Posty: 164
Skąd: Zgierz

Wysłany: 15 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój powstał w oparciu o niezawodny gatunek serii Gwiezdnych Wojen ;]
___________
Niech Mocu bedziet z wami tawarishe ;]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 15 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

offtop
Bardzo mnie ciekawi skąd ten akcent ruskiego u Ciebie :). Podoba mi się :). Naprawdę mi się podoba, "to naprawdę łądny głaz".

Witam w J@skini.

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 20 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Odchodzić od tematu kompletnie nie polecam - Sul


Sul, jakie odchodzenie od tematu? Przecież my gadamy o nickach! Azure D. to jeden z moich nicków, chyba mam prawo wyjaśnić jego pochodzenie, a Gollum ma prawo to skomentować. A to, że zarówno ten nick, jak i mój avatar pochodzą przynajmniej częściowo z MtG, to już zbieg okoliczności. Po prostu moja postać (Rabican) nosi się w kolorach... nie. To już jest offtopic :wink: . Ale o Azure Drake'u możemy gadać do woli. Do dyskusji o avatarach wkrótce dołączę.

Gollum (cytat):


Tak kompletnie odchodząc od tematu to wspomniałeś o pierwszej mojej karcie jakieś tam edycji :P (nie pamiętam jak się edycja nazywała gdzie wystepowal azure drake, to byla wlasnie ta pierwsza karta :) ). Chyba blue karta 3/3 za 3 many :) Oi, stare czasy :)
A co do opowiadania, to chyba takiego nicka nie ma, jestem na 90% pewny
:wink:

Pozdrawiam


Ano, muszę sprawdzić. Najprościej mi się sprawdza w komputerowej wersji MtG - łatwiej znaleźć określoną kartę, niż w zbiorach znajomych (dla uściślenia - moja talia jest BARDZO skromnych rozmiarów, co jest spowodowane ograniczonymi zasobami pieniężnymi). Gdy sprawdzę - napiszę.

Ilness: Hmm, otóż temat schodzi na karty, a nie o to tu chodzi. Ja rozumiem, że stamtąd pochodzą nicki, ale nie trzeba od razu wymieniać która karta ile ma many czy innych pochodnych... A posty odchodzę będą mocno edytowane/okrajane lub usuwane.

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 25 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ilness: Hmm, otóż temat schodzi na karty, a nie o to tu chodzi. Ja rozumiem, że stamtąd pochodzą nicki, ale nie trzeba od razu wymieniać która karta ile ma many czy innych pochodnych... A posty odchodzę będą mocno edytowane/okrajane lub usuwane.


Dobrze, już nie będę tu pisał o kartach, chociaż uważam, że odsyłanie zainteresowanych pochodzeniem nicka do innego działu jest trochę... dziwne. Tak czy inaczej: ogłaszam Azure D. moim oficjalnym nickiem w karciankach wszelakich. To chyba nie jest offtopic :wink: ?

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 25 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Sulia Mnie zabije... Ilness tym bardziej :P

W życiu. Diabła co po polach biegał, butelki z wodą nosił i pokój sprzątał? - Sul
PS. Post uznany :)


[offtopic]
Rabican - wiesz, jak Ja miałbym rezerwować wszystkie imiona, pod krótymi grałem w jakikolwiek RPG, a do tego mieliby się moi znajomi dołożyć, to musiałbyś szukać imienia wśród mitów ludów afryki środkowej :P

Ten topic owszem, mówi o nickach, ale jak to zostało napisane:

marred na początku tego topiq (cytat):

Skad sie wziely wasze osadowe imiona?


Twój osadowy nick to Rabican i na tym powinna się zakończyć Twoja wypowiedź tutaj (ew. na komentowaniu postów innych) - reszta postów IMO powinna odejść do krainy wiecznych łowów.

A co do krat i tej gry, której nazwy rozszyfrować nie umie -> TU JEST MIEJSCE NA DYSPUTE O NIEJ
[/offtopic]

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 27 października 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nic nie rezerwuję, jeno podaję, pod jakimi imionami można mnie spotkać gdziekolwiek. Zdaję sobie sprawę, że ludzi o takim nicku jak ja może być mnóstwo, jednak lubię być rozpoznawany (każdy w końcu może wysłać do mnie mail i spytać, czy to ja). A Azure D. był jeszcze niezajęty, więc...

A teraz ZAMYKAM TEN OFFTOPIC. Jeśli nawet ktoś coś do mnie (tutaj) napisze, to NIE ODPOWIEM. Jeśli ktoś chce się mnie spytać o Magic: the Gathering, to proszę mnie szukać w odpowiednim temacie lub wysyłać maila...

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.