Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-2 22:05:33
Autor Wiadomość
Islington



Dołączył: 7 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Z otchłani półmroku (teraz masz się zacząć bać)!Spooky!

Wysłany: 2 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick wziął się z tego, żę kiedyś grałem taką postacią w RPGa, a nazwę Islington gdzieś już wcześniej słyszałem, jednak nie umiem sobie przypomnieć gdzie? Wybranie takiego nicka to podróż sentymentalna do czasów, kiedy grałem mistrzem zauroczeń w ad&d.
___________
"Ironia losu bywa czasem ironiczna"
"Ty wiesz swoje, ja znam prawdę"
"Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Denadareth



Dołączył: 15 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Araucania obecnie Gliwice

Wysłany: 2 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Miszczu... Islington to przecież ten anioł z "Nigdziebądzia" pana Gaimana... czy ja Ci własne imię przypominać muszę :P

Pozdrawiam
Denadareth

___________
"Jeśli komuś zaufasz to on Cię zdradzi, jeśli nikomu nie zaufasz zdradzisz się sam"- Roger Zelazny "Amber"
"Jeśli coś może pójść źle to pójdzie i to w najgorszym momencie"- Prawo Murphy'ego"
"Świat jest piękny- żartowałem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Islington



Dołączył: 7 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Z otchłani półmroku (teraz masz się zacząć bać)!Spooky!

Wysłany: 2 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ha! wiedziałem, żę skądś to znam! Dzięki ;-)
___________
"Ironia losu bywa czasem ironiczna"
"Ty wiesz swoje, ja znam prawdę"
"Kto jest bez winy, niechaj pierwszy rzuci kamień"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gil



Dołączył: 22 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: ElDorado

Wysłany: 4 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Chadzacie czasem po czatach? Mi na jednym właśnie ten nick wpadł do glowy :D
___________
efutebeoel - bez reszty oddany!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lory



Dołączył: 26 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 5 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Widzę, że większość ma nicki nieprzypadkowe, hi niestety ja nie miałam takiego wyboru. Pewnego pięknego dnia założyłam sobie konto na pewnym portalu, uradowana grałam z ludźmi w 1000 8) , na drugi jednakże dzień ..... :evil: ooo a gdzie mój nick się wybrał, co się stało ech i tak przez długi czas klnąc nad klawiaturą wpisywałam próbując zalogować się na swoje konto i nic ...w nerwach wpisałam byle co i tak już zostało - Lory :D
___________
"Krew, krew, krew
Wrogów wsiąka w ziemię.. "
'Siewca wiatru'
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 5 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mi jakoś tak podczas rejestracji wszedł do głowy Fristron, bo normalnie w necie mam inną, niezbyt pasującą do klimatu xywe :wink:
___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 8 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick wbrew pozorom nie ma nic związanego ze świętością! Gdziekolwiek nie wejdę tylko hej Święty! Moglibyście przestać! :x
___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 8 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ależ w Imperium nikt na Ciebie Święty nie powiedział :wink: Sprawdziłem :)
___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 17 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Fristron z Avlee (cytat):
Ależ w Imperium nikt na Ciebie Święty nie powiedział :wink: Sprawdziłem :)

Przepraszam ale chodzi przede wszystkim o ognisko :o

połączone

Przepraszam jeszcze na chwilkę ale czy sprawdzałeś takie jakieś przeróbki słowa Święty?

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mahabeo



Dołączył: 30 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mons Cervinus

Wysłany: 17 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Sanctum (cytat):

Mój nick wbrew pozorom nie ma nic związanego ze świętością!


To chyba oczywista sprawa - końcówka "um" jest przecież końcówką rodzaju nijakiego. Żeby mówić na Ciebie Święty musiałoby być "sanctus". Jeżeli już to jesteś "Święte"... :lol:

___________
Jakże pięknie płynie krew po zielonej murawie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 17 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To chyba oczywista sprawa - końcówka "um" jest przecież końcówką rodzaju nijakiego. Żeby mówić na Ciebie Święty musiałoby być "sanctus". Jeżeli już to jesteś "Święte"... :lol:


Czepiasz się szczegółów a nie sądzę aby wiele osób na portalu znało łacinę. Wiem oczywiście że aby tak na mnie mówiono powinienem się nazywać Sanctus ale Sanctum brzmi ładniej. Nie sądzisz?! :roll:

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 17 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Sanctum (cytat):
Sanctus ale Sanctum brzmi ładniej. Nie sądzisz?!



Ja tam sądze, że Sanctus ładniej :P


A co do tej łaciny to nie wątp bo możesz się na tym jeszcze poślizgnąć ;) Jaskinia jest nieobliczalna - może inaczej - ludzie, którzy w niej są :)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sanctum



Dołączył: 25 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Heroes Tower

Wysłany: 17 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):
Sanctum (cytat):
Sanctus ale Sanctum brzmi ładniej. Nie sądzisz?!



Ja tam sądze, że Sanctus ładniej :P


A co do tej łaciny to nie wątp bo możesz się na tym jeszcze poślizgnąć ;) Jaskinia jest nieobliczalna - może inaczej - ludzie, którzy w niej są :)


A ja powiem tak mieszkańcy są może nieobliczalni ale Sanctum mi się bardziej podoba :evil:

___________
"Najpierw zrobimy, a potem sprawdzimy jak wyszło"
Napoleon
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mahabeo



Dołączył: 30 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mons Cervinus

Wysłany: 17 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Czepiasz się szczegółów a nie sądzę aby wiele osób na portalu znało łacinę. Wiem oczywiście że aby tak na mnie mówiono powinienem się nazywać Sanctus ale Sanctum brzmi ładniej. Nie sądzisz?!


Nie nazywałbym tego aż takim szczegółem... :wink: I wcale się nie czepiam, tylko po prostu stwierdziłem, że dziwne jest to, że wszyscy, jak sam napisałeś, zwracają się do Ciebie "Święty". A to, że twój nick (nawet mimo tego, iz zaklinasz, że nic nie ma wspólnego ze świetością) brzmi jakoś tak ...bezosobowo :wink: to już inna rzecz :)

___________
Jakże pięknie płynie krew po zielonej murawie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 17 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Sanctum (cytat):
Czepiasz się szczegółów a nie sądzę aby wiele osób na portalu znało łacinę.


Ja łaciny nie znam, ale znam fajny sajt, może tysh słyszałeś?? Adres to http://www.google.pl

A tak pozatym, to ws3maj swe nerwy na wodzy - może Ty tego nie dostrzegłeś, ale w kilq Twoich wypowiedziach można dostrzec złość (tak, używania emotikon również trzeba się naumieć i nie jest to taka łatwa sztuka - fkońcu to "emotikonki", czyli emotki emocji, a co za tym idzie wyrażają emocje, chyba wiesz do czego zmierzam ;) )

Zdravim

MiB

Nie ropoczynać kłótni o "świętość" nicka bo posty będą znikały - Sul
PS. To tylko tak profilaktycznie w Twym poście, MiB :)


o Mahadevo broń! Ja tu do niczyjego niq nic nie mam (rozpartując to zdanie w kontekście logiki matematycznej, to chyba mam, ale... ;) ). Ja tu kcem tylko greenhornowi uwagę zwrócić na to co pisze :) - MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Smith



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Wygiełdów

Wysłany: 17 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick ma cztery lata (jak ten czas leci :) ) a powstał z mojego szkolnego nicka Kowal.

[ciekawostka] Mam jeszcze jeden szkolny nick nadany mi z powodu mojej choroby lokomocyjnej (zgadnijcie jaki :D )

___________
Doświadczenie to coś co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Davoth



Dołączył: 3 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Rediunad - bliżej znane jako Jasło

Wysłany: 21 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Smith (cytat):
Mój nick ma cztery lata (jak ten czas leci :) ) a powstał z mojego szkolnego nicka Kowal.

[ciekawostka] Mam jeszcze jeden szkolny nick nadany mi z powodu mojej choroby lokomocyjnej (zgadnijcie jaki :D )


Czyżby chodziło ci o Aviomarin :D . A co do nicku to jakoś nie widzę związku Kowala ze Smithem :?: To była jakaś gra skojarzeń ... no wiesz wychodzisz od babuni a kończysz na bombie atomowe :D

___________
"Jeżeli potrafisz zachować spokój wtedy gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 22 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Devoth - nie odrobiłeś pracy domowej - Smith to z angielskiego Kowal ;)

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Smith



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Wygiełdów

Wysłany: 22 listopada 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Davoth, chodzi raczej o to co się może zdarzyć podczas wycieczki takim jak ja :lol:
___________
Doświadczenie to coś co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Davoth



Dołączył: 3 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Rediunad - bliżej znane jako Jasło

Wysłany: 18 grudnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

A no fakt. Nie odrobiłem. A poza tym zapodziała mi się gdzieś magiczna księga tłumaczeń i dlatego nie spostrzegłem w pierwszej chwili tej gry słów ze wspólnej mowy na mowę wyspiarzy.
___________
"Jeżeli potrafisz zachować spokój wtedy gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 18 grudnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ciekawostka:

Z moim nickiem i Jaskinią Behemota, a pewną grupą muzyczną i jej liderem istnieje powiązanie.

Jest ono takie:

Jaskinia:
Jaskinia Behemota, mieszkaniec - Darkena

Muzyka:
Grupa muzyczna - Behemoth, lider zespołu - Darken

Powiązanie jest iście przypadkowe, sama dowiedziałam się o nim w sposób niezwykły. Otóż jakiś czas temu odezwał się do mnie pewien koleś. Wydawał się dziwny, mówił tajemniczo i z mrożącymi krew w żyłach docinkami. Jednak postanowiłam zignorować ten dziwny styl, sądząc, że to jakiś nowy mieszkaniec Jaskinii, przecież pełno oszołomów się tu szlaja :D. Wdałam się z nim w luźną rozmowę, z której wynikło, że popełniłam jednak błąd, gość, gdy dowiedział się, że chodzi mi o tego hirołkowego behemota, rzucił tylko na pożegnanie nazwę zespołu i znikł bez śladu (zresztą nawet go później nie szukałam :P). Po pewnym czasie zachęcona ciekawością zaczęłam poszukiwać informacji o zespole "Behemoth". Byłam niesamowicie zdziwiona, widząc ksywkę lidera grupy, a jeszcze bardziej zszokował mnie fakt, że tej muzy słuchają.....gulp.....sataniści :D.

W ten dzień sprawdziłam swoje informacje w profilu gg. Napisałam tam pseudonim - Darkena i miejscowość - Imperium Behemota (pamiętam, jak Ingi czepiał się, że to niepoprawne, powinno być Imperium Jaskinii Behemota), więc teraz już wiedziałam, jak ten gość mnie znalazł :). Tego dnia na wszystkich forach, w których uczestniczyłam i w profilu gg zmieniłam nazwę miejscowości z Imperium Behemota na IJB :).

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 18 grudnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Co do mojego nicka to długa i skomplikowana historia, więc w punktach:
1. W podstawówce miałem ksywkę "nieuchwytny" - zawsze nawet podczas rozmowy z kimś (przy chwili nieuwagi, np. gdy ta osoba gdzieś indziej na chwilę popatrzyła) nagle "znikałem" zeby załatwić ważniejsze sprawy. Gdy bawiliśmy sie w chowanego (ej to była podstawówka, więc się nie śmiać) to zawsze na końcu mnie znajdowano.
2. Więc mówiono na mnie albo "nieuchwytny" albo "niewidzialny"
3. Niewidzalny w IJB byłoby zbyt długim (chociaż...) albo zbyt lamerskim pseudonimem więc wybrałem Duch.
4. Poza tym lubię gdy ktoś mówi do mnie duszek :D

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Davoth



Dołączył: 3 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Rediunad - bliżej znane jako Jasło

Wysłany: 19 grudnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Historia mojego nicku nie jest zbyt długa lecz burzliwa. Zaczęło się w podstawówce. Kumple wymyślili mi ksywkę Dancio :roll: Ksywka jak ksywka, mnie się nawet podobała. W Liceum Dancio przeewoluował w Davo. I tak było aż do czasu mojego pojawienia się w IJB. Ten nick okazał się "zarezerwowany" czy coś w tym stylu i naprędce musiałem wymyślić coś nowego ale nie do końca. Wybór padł na Davoth.... I tak oto rozpoczęła się moja przygoda z imperium.
___________
"Jeżeli potrafisz zachować spokój wtedy gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 24 grudnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, dlaczego Sulia ucina wszystkie próby dyskusji. Niedługo dojdzie do tego, że każdy będzie mógł się wypowiedzieć w tym temacie tylko jeden raz. Ludzie (?), to temat o nickach, więc gadanie o nich nie jest offtopiciem!

A przy okazji: Xan jest moim nickiem od mang i anime (tia, a myślałem, że do moich zainteresowań nic więcej nie dołączy), Yoel to literatura, Kurufin - jedna zaraza wie, Fhjull - bitewniaki, Ribald - RPG, Azure D. - karcianki, Rabican - gry komputerowe (to chyba widać :wink: ), Falk - religia (kłamałem, jednak jestem fanatykiem, ale nie będę tu o tym mówić/pisać), Tichondrius (nick wymyśliłem przez przypadek, nie sugerując się Warcraftem, po prostu 'gdzieś już to imię słyszałem'. A postać ta wcale nie przypomina demona z WC3 (super skrót :wink: ) - jest wyjątkowo złośliwym... inkubem :wink: ) - nawet zaraza nie wie.

I niech nikt mi nie mówi/pisze, że to offtopic.

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 24 grudnia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Rabican (cytat):
Zastanawiam się, dlaczego Sulia ucina wszystkie próby dyskusji. Niedługo dojdzie do tego, że każdy będzie mógł się wypowiedzieć w tym temacie tylko jeden raz. Ludzie (?), to temat o nickach, więc gadanie o nich nie jest offtopiciem!


Może dlatego:

marred, w pierwszym poscie tego tematu (cytat):

Kiedys byl tu taki temat. Jednak Forum sie popsulo i razem z kilkoma innymi tenze temat zostal usuniety :(.

Dlatego w imieniu Fuuzy'ego ponawiam rozmowe na temat:

Skad sie wziely wasze osadowe imiona?


czyli jasno widać, że leitmotivem tego tematu jest objaśnienie pochodzenia swojego nick współ-jaskiniowcom, a nie polemiki na temat danego niq.
Wynika z tego również, że ani Twój poprzedni (bo to, że masz taki, a nie inny pseudonim artystyczny interesuje Nas jak zeszłoroczny śnieg), ani tymbardziej mój post nie pasują tutaj - dlatego właśnie Sulia ucina takie bezsensowne i do niczego nie prowadzące offtopy.

Zdravim

MiB

Dzięki MiB :) - Sul

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.