Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 4:20:45
Autor Wiadomość
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 12 grudnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Lobo o Lobo :) (cytat):
(...)spodobała mi sie postać niemal niezniszczalnego łowcy głów


Błeeehhh... ja bym kogoś takiego nie potrafił polubić, ot po prostu nie uwierzyłbym nigdy w taką postać.

Kertoip (cytat):
KERTOIP


Piotrek, hahahah! Dobiero teraz się skapnąłem! Przedtem zachodziłem na głowę co może znaczyć Twój nick, a myśli me wciąż oscylowały gdzieś w okolicy ketchupu:).

Voythieus (cytat):

Szkoda, że "Voythieus" nie ma jakiejś bardziej oryginalnej historii... ;)


Eeee... gadasz, waść, nicki w większości wypadków wcale nie mają żadnych oryginalnych historii. Więcej optymizmu, powiedział melancholik:).

BTW: Miło mi powitać na Forum.

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 12 grudnia 2003     Nicki Odpowiedz z cytatem

Może dlatego że lubisz ketchup :P ?? Mój nick jest daleki od tego produktu spożywczego :P , a jakbys odwiedzał czasami ognisko to juz dawno byś o tym wiedział :twisted:
___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 18 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ja miałem z nickiem tak, że paru kolegów zawsze nazywało mnie Tomson. Później w Gimnazjum jeden kolega stwierdził, że mam francuzki akcent więc troche go upgreatowałem na Thomsona, by po kilku dniach został już na stałe Thompson (tak jak ten karabin) :twisted: ...........

A tam w sprawie nojego zarysu postaci w profilu - po prostu kocham magię powietrza. :twisted:

___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 19 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój pseudonim powstał po przemyśleniu wielu faktów...:
1. Dla mnie pseudo musi być krótkie, acz treściwe...
2. Podoba mi się "E" jako pierwsza litera...
3. Eon to dł. okres czasu, niemalże wieczność...
3 i 1/2. Eon to oznaczenie pewnych rakiet (zawsze interesował mnie temat uzbrojenia..)...
4. Lepiej jak nie tworzy zamkniętej historii (z jakiejś książki itp.)...
5. ...taką historię (nicka) wolę tworzyć sam...
6. Eon->Neo->Noe...

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Simba



Dołączył: 19 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Lwia skała

Wysłany: 19 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mój nick się wzią z tąd że lubię króla lwa i chciałem być tak nazywany
___________
Nie płaci się za zamiary, lecz za pracę, którą wykonano.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 20 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Witam,

nicków mam, szczerze mówiąc, całkiem dużo. Ten, którego aktualnie używam, nie jest jakoś specjalnie oryginalny, ale pospolitość też ma wszak swój urok...
Wzięlo się to od łacińskiego słowa "wiedźma", a przeczytałam o tym kiedyś w jakiejś gazecie. Akurat wtedy miałam przejściowy okres zainteresowania podobną tematyką.
W Internecie dużo można spotkać moich imienniczek, ale ja na to spoób znalazłam. Wstawiłam kropkę pomiędzy pierwszą a drugą literę i wyszedł całkiem zgrabny program komputerowy:)

Pozdrawiam,
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ja tutaj tylko mały komentarz wtrącę - mi nick "Hexe" w pierwszym momencie przywiódł na myśl heksadecymalny (szesnastkowy - jak zwał, tak zwał) system liczbowy. Ale to pewnie kwestia zboczenia zawodowego charakterystycznego dla tych świrów zwanych informatykami :D
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 20 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Witam,

Enleth (cytat):
Ale to pewnie kwestia zboczenia zawodowego charakterystycznego dla tych świrów zwanych informatykami :D

Przyznam, że jest to pasujące wytłumaczenie. Już nie pamiętam, ale może podświadomie właśnie dlatego wybrałam sobie taki pseudonim?
Hm... w każdym bądź razie nie uważam, żebym była świrem:) U mnie to nie jest (jeszcze) tak daleko posunięte...

Pozdrawiam,
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Simba



Dołączył: 19 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Lwia skała

Wysłany: 21 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

A mi się Hexe kojaży z Heretykiem
___________
Nie płaci się za zamiary, lecz za pracę, którą wykonano.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 21 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Swego czasu wymyślałam sobie różne rasy i narodowości. Jednej z nich dałam nazwę Heksowie, a ponieważ to jedna z moich ulubionych, wymyślonych ras...tym bardziej twój nick jest mi bliski Hexe ;).
___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Infero



Dołączył: 5 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: bywam tu i ówdzie ale częściej ówdzie

Wysłany: 26 stycznia 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Enleth mi nick "hexe" skojarzył sie z tym samym - to już choroba zawodowa a nie zboczenie :oops: :lol:
___________
"Przylądek się nagle w morzu zbudził
I spojrzało zza wzgórz słońca oko-
A stamtąd pobiegł złoty ślad tak wysoko
Jak moja droga do świata ludzi"
R. Browning
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WorldDragon



Dołączył: 10 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: eeee tam, nieważne =]

Wysłany: 12 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Długa troche historia z moim nickiem.Było to ja wiem pare lat temu.Chciałem wejść na czata na onecie no i nie miałem co wpisać normalnego wszystkie moje tamte xywy były juz zajęte (wtedy sobie jescze stałego nicka nie robiłem).SB widząc że sie zastanawiam domagał sie PC(byłem wtedy u niego).Więc dałem mu myszke i położyłem sie na łożku żeby wymiślic coś sensownego.No i tak szukałem w angielskim ze słowem Dragon czyli smok(jakby ktoś nie wiedział)tak sobie łączyłem różne wyrazy zmieniałem ten no i jakoś tak sie trafiło światowy, świat-world.Tak sobie złączyłem no i spodobało sie SB i mi worlddragon!!Smutno później było bo użyłem xywy tylko raz wtedy na czacie, czekał później worlddragon aż pół roku na używanie go przeze mnie no i sie doczekał (zapomniałem już po czym powrócił do mnie).
_____________________________________________________________
worlddragon moja xywa
już nigdy sie ode mnie nie wyrywa

___________
</post>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 12 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

że też esbecja nadal się ludzi czepia...
___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kriso



Dołączył: 8 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Skąd wziąłem nicka? A jak myślicie jak mam na imię? :D Zmieniłem je tylko na bardziej pasujące do rycerza.
___________
PRO AETERNA REI MEMORIA - QU WIECZNEJ RZECZY PAMIĘCI
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 13 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Enleth (cytat):
Ja tutaj tylko mały komentarz wtrącę - mi nick "Hexe" w pierwszym momencie przywiódł na myśl heksadecymalny (szesnastkowy - jak zwał, tak zwał) system liczbowy. Ale to pewnie kwestia zboczenia zawodowego charakterystycznego dla tych świrów zwanych informatykami :D

To samo sobie pomyślałem;-))Jeszcze pomyślałem o heksagonalnym rozłożeniu komórek w plastrze miodu, heksenie(taki organiczny związek chemiczny, to moje zboczenie zawodowe;-))) oraz chyba najbliższe prawdy o takiej gierce Hexen, nietypowa strzelanka fantasy;-).
A Haav Gyr jak już wyjaśniałem to znaczy czarny kaptur;-), Ale możecie mówić też do mnie Kallen.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 14 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ja mialem klopoty z nickiem bo jak mi napisal jOjO black dragon jest malo orginalny i byl juz taki. Gdy skladalem nowe podanie brakowalo mi nicka wtedy przypomnialo mi sie ze robie kampanie a jej glowny bohater to Hardack. I tak zostalo.
___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sayo



Dołączył: 12 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: Wioska Olimpijska

Wysłany: 14 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Zakładając konto w osadzie bardzo chciałem mieć nicka z pogranicza tematu I siedząc z tarbem nad moim kontem nazwaliśmy mnie Darvin ale wnerwiłem sie bo Darv nie pasuje do mnie więc postanowiłem zmienić Nicka Ale udało sie to tylko na forum niestety
Więc na Osadzie mam Darvin a na Forum mam Sayo bo nie wiem do kogo uderzać
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 14 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Sayo/Darvin (cytat):
Więc na Osadzie mam Darvin a na Forum mam Sayo bo nie wiem do kogo uderzać


Z tego co wiem, by zmienić nick należy poprosić WWalkera lub Grododzierżcę... W ten sposób Zolwik [obecnie Daron (Kopiuj Wklej) Snydercośtam] zmienił swój nick :)

Kriso (cytat):
Skąd wziąłem nicka? A jak myślicie jak mam na imię? :D Zmieniłem je tylko na bardziej pasujące do rycerza.


Eee... No nie wiem... :? Więc jak masz na imię? :?

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 15 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ech, no przeca to chyba oczywiste...

Krzysztof !!!

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 15 lutego 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Ech... Dzięki Far, żeś mnie oświecił. Z nic bym się nie połapał... :)
___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 9 marca 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Jak już pisałem przy kolorach, gdzieś.... kiedyś..... już to pisałem ;) (prawda @lan?)

Mr_Rabbit: tłumaczyć dużo nie trzeba. MOje nazwisko to Król. Król-ik. Ale to nie wszystko. W pierwszej klasie SP wypadły mi mleczaki, dwie górne dwójki. I tak jakoś się potoczyło, że zostało mi Królik. A, że Królików jest mnóstwo i nadal się mnożą aby podbić ten ziemski padół (hahaha:D) trzeba było swego czasu to zmienić. Tworzenie nick'u Królik nr.XXX mnie nie bawi, więc powstał pierwszy (chyba, a przynajmniej nie spotkałem nigdzie innego niż ja) Mr_Rabbit, czyli Pan Królik. (Jako władca tych królików co podbiją świat, ;) hahahaha....)

Kosnik King: King znowu od nazwiska a pochodzenie wyrazu kosnik jest dzisiaj śmieszne, ale Wam opowiem...., Wystarczyło połączyć dwa szpanerskie kiedyś wyrazy ;) Kosa + Nike = Kosnik, hahaha... pomyśleć, że to jest prawdziwe pochodzenie tego nicku.

Do tego jeszcze parę moich ksywek: Cobalt, Kondor, Bubel, B, Mundumunga (świetna książka ;) dla wtajemniczonych)

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 9 marca 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mr_Rabbit - tłumaczyłeś, tłumaczyłeś na TS. A co do "Pana Królików", to słyszałem o Armii Miniaturowych Kosmicznych Chomików, ale o armii królików? :lol:

Ghost - "Ghost" oznacza po angielsku "Duch", a pseudonim ten jest klimatyczny zarówno w świecie fantasy jak i teraźniejszości i sience-fiction. Więc rozumiecie moją decyzję?

Grumbellgast - ten pseudonim wziąłem z kreskówki "Szalony Jack Pirat" - miasteczko w którym działą się całą akcja nazywało się Grumbellgast. Zaś "Grumming" oznacza z tego co wiem burczeć, grzmić, zaś "Gast" to mał, chuderlawy duszek. Więc: Grzmiący Duszek :lol:

Cothon - imię mojego Kensai w BG2. Nazwa wzięła się od słówka "Cotton", oznaczającego po angielsku "Wełna". Więc wystarczyło zamienić jedną literkę i mamy całkiem niezł pseudonim :)

Elwin Mastorb - często używane, przez przyjaciół jestem tak zazwyczaj wołany. Nawet nauczycielom zdarza się tak do mnie zwracać ("Elwin - do tablicy!"). Imię te wybrałem dla mojego Czarownika, a tego pseudonimu używam chyba najrzadziej, żeby się nie rozpowszechniło. Ksywka wzięła się zaś od Edwina, mistrza przywołań z BG2 - uznałem, że Edwin to niezłe imię, ale żeby nie plagiatować szukałem innej nazwy. Więc przypomniałem sobie bohatera kampani z H4, Elwina. Zaś Mastorb narodził się od słówka "Masturbencja". Ostrzegam jednak, że nie jest to odzwierciedlenie moich zachowań, po prostu skrót nieźle brzmi :)

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 9 marca 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Mr_Rabbit (cytat):
Kosnik King: King znowu od nazwiska a pochodzenie wyrazu kosnik jest dzisiaj śmieszne, ale Wam opowiem....

A skąd się wziął 19 Skryba ;) ? Bo tego wczesniej nie było, a ciekawie brzmi.

Myślę, że powstanie mojego "nicka" jest oczywiste. Pasuje o tyle, że @ (at) to moje inicjały.

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 9 marca 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

@lan (cytat):
Mr_Rabbit (cytat):
Kosnik King: King znowu od nazwiska a pochodzenie wyrazu kosnik jest dzisiaj śmieszne, ale Wam opowiem....

A skąd się wziął 19 Skryba ;) ? Bo tego wczesniej nie było, a ciekawie brzmi.


Początkowo było: Kosnik King 19
19-tego się urodziłem i uznaje ją jako moją ulubioną liczbę.
Skryba - od pisania, swego czasu pisałem różniaste opowiadania, nawet "powieści" zacząłem, ale no cóż. Tak to bywa, że nie wyszło, choć może jeszcze do tego wróce.
Imperium Kinugów - swego czasu dużo osób o to pytało. Podobnie jak Sapkowski i Tolkien stworzyli swoje światy, ja w swoich opowiadaniach i "nieskończonych powieściach" tworzyłem i nadal mam zamiar tworzyć mój świat. Na razie tym światem jest Imperium Kinugów.
Kinugowie - inaczej starożytni. Założyciele świata ;), nie chce się na razie rozpisywać :)
a więc powstał na dzień dzisiejszy: Kosnik King, dziewiętnasty (z kolei) Skryba Imperium Kinugów.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DevilOkO



Dołączył: 22 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Tarnów

Wysłany: 12 marca 2004     Nicki Odpowiedz z cytatem

Moim prawdziwą ksywą jest OkO.Powstała ona bardzo dawno temu, bo w pierwszej klasie podstawówki.Ale dlaczego się przyjęło to nie wiem.Moje tłumaczenie jest proste i może prawdziwe.Przepis na mojego nicka :wink:
:arrow: usuwamy ostanią literę nazwiska
:arrow: zamieniamy przedostatnią na o
i powstaje oko :D

Kolejne pytanie skąd się Devil przed okiem? Napewno DevilOkO bardziej pasuje do świata fantasy niż samo OkO, a w homm jest evil eye.Właśnie ta jednostka podsunęła mi pomysł na tego nicka :twisted:

___________
Nic nie jest ważne.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.