Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-2 5:33:11
Autor Wiadomość
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 23 sierpnia 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Dla niekumatych :P - nie istnieją żadne łatki do m&m 8, oficjalne ani nawet półoficjalne, już przeszukałem sieć kilka razy.
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 23 sierpnia 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):
a niech was wszyscy Kreegańscy diabli....

czy ja jestem tu jedynym, który oszczędził tego biednego, niewinnego smoczka na Szmaragdowej Wyspie?
Poza tym nawet jeden artefakt na początku gry to wg mnie działanie równoznaczne z wpisywaniem kodu.
Nie wiem, jak was, ale mnie taka gra w ogóle nie bawi.


Eh, Acid, gdybyś przypadkiem nie zauważył :) , to ja uznałem dokładnie to samo i teraz oszczędzam tego smoka. I nie mów (pisz?) mi, że on niewinny. Zlekceważył święte prawa gościnności :wink: !

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 27 sierpnia 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr (cytat):
Dla niekumatych :P - nie istnieją żadne łatki do m&m 8, oficjalne ani nawet półoficjalne, już przeszukałem sieć kilka razy.


Z tego co wiem, to jedna łatka do MM8 rzeczywiście była, ALE wersja z extra klasyki już ją posiada. Szkoda, że nie ma już strony 3DO, bo tam to to można byłoby zobaczyć.

Ja też posiadam Win ME, tą samą wersję gry i naprawdę nie mam bladego pojęcia co może być nie tak.

A co do tego klucza skrzatów to otwierał on chyba jakieś drzwi w tej skrzaciej jaskini, kopcu, czy jak to się tam zwie.... w Avlee. Pod koniec jest w murze ukryta, przesuwana płytka, a za nią zamek, który można otworzyć tym kluczem. Najlepiej mieć dobrą percepcję, coby to dojrzeć.

Rabican (cytat):
Eh, Acid, gdybyś przypadkiem nie zauważył :) , to ja uznałem dokładnie to samo i teraz oszczędzam tego smoka. I nie mów (pisz?) mi, że on niewinny. Zlekceważył święte prawa gościnności :wink: !


Żartujesz chyba! Ja też bym zaatakował dziką bandę ludzi, elfów i krasnoludów, która bez pytania wtargnęłaby do mojej jaskini z toporami i mieczami w łapach. Nazywa się to prawem do obrony własnej ;)

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ronald



Dołączył: 11 lutego 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 30 sierpnia 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

W MM 7 gram ciemnością. Zdobyłem klucze do filarów na torze przeszkód dla magów, ide po zadanie na licza, wracam z kluczami, biore wszystkie 4 naczynia, ide do gościa co dawał mi zadanie, a on mi wówi że musze zdobyć naczynia. A wszystkie . Wcześniej to zadanie, zdobyłem naczynia i poszedłem odrazu po naczynie do Nighomu (dobrze napisałem???) i gość to samo i wtedy poszedłem jeszcze raz na tor po naczynia i miałem ich 8, a gość nic. W obu przypadkach nie przeszedłem strefy wylęgu. Mam wersje extra klasyki. Proszę o pomoc!!!
___________
Wszystko co ma swój początek ma też swój koniec.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 2 września 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

O ile dobrze pamiętam zleceniodawca daje DOKŁADNIEJSZE wskazówki. Nie tylko musisz posiadać te naczynia, ale także w momencie odwiedzania domu zleceniodawcy każdy z członków twojej drużyny ma mieć na wyposażeniu jedno z nich. Tak więc, jeżeli wszystkie cztery naczynia w momencie próby wypełnienia zadania były u jednej postaci, to zadanie nie mogło być zaliczone.

Wszystko jednak z pamięci piszę, więc mogę się mylić.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 18 października 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Jaka jest wg. was najlepsza druzyna? Np. ja lubię mieć rycerz, najlepiej krasnoluda lub goblina i człowieka, mnicha człowieka, maga krasnoluda lub elfa i kapłana krasnoluda. Uważam, że krasnoludy są bardzo dobre w rzucaniu czarów, bo osobowości i intelektu maja tyle co ludzien i są wytrzymalsi. (z resztą fajnie wygladają :D )
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 18 października 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Paladyn - człowiek
Złodziej - elf
Mag - elf
Kapłan - Człowiek
Zawsze tak biorę :wink:

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 20 października 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Ronald (cytat):
poszedłem jeszcze raz na tor po naczynia i miałem ich 8, a gość nic. W obu przypadkach nie przeszedłem strefy wylęgu.


Pragnę zwrócić uwagę na fakt, że naczynia leżące 'luzem' w Wall of Mist (Murach/Ścianach Mgły) to coś zupełnie innego niż naczynia 'zaskrzynkowane'.

Aby w extra klasyce awansować postaci na lisze, trzeba zdobyć naczynia z WoM przed zdobyciem naczyń zaskrzynkowanych, dać po jednym naczyniu każdej postaci i wtedy pogadać z Halfgildem Wynaciem.

Co do najlepszej drużyny, to moja ulubiona wygląda tak:
Kapłan lub ew. Paladyn - krasnolud lub ew. człowiek
Złodziej (lub Łucznik, Łowca, Ninja) - goblin
dwóch Magów-elfów

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 20 października 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Ja mm7 przeszedłem oto taką drużynką:
-Rycerz - Elf - Facet
-Łucznik - Elf - Kobieta
-Mag - Elf - Facet
-Druid - Elf - Kobieta

:D
:D
Wszystkie postacie miały 66 i 67 levele...Nawet kiedyś se wydrukowałem kartkę o zwycięstwie, było coś takiego :P

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rabican



Dołączył: 21 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: wioska Cecenowo w północnym Avlee (to prawda, że ludzie porozumiewają się tam za pomocą chrzą

Wysłany: 21 października 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Odchodząc na chwileczkę od tematu ulubionych drużyn:

Acid Dragon (cytat):
Rabican (cytat):
Eh, Acid, gdybyś przypadkiem nie zauważył :) , to ja uznałem dokładnie to samo i teraz oszczędzam tego smoka. I nie mów (pisz?) mi, że on niewinny. Zlekceważył święte prawa gościnności :wink: !


Żartujesz chyba! Ja też bym zaatakował dziką bandę ludzi, elfów i krasnoludów, która bez pytania wtargnęłaby do mojej jaskini z toporami i mieczami w łapach. Nazywa się to prawem do obrony własnej ;)


Taaak? Zaatakowałbyś czterech szczurołapów-domokrążców, którzy właśnie wykonali robotę? Aż tak jesteś skąpy, by odmówić im zapłaty? A ja wątpiłem w to, że Smoki są chciwe...

___________
Nie mam strony w necie, jednak pozwolę sobie tu (bo gdzież lepsze miejsce?) zareklamować stronę Acida, czyli Kwasową Grotę, którą znaleźć można pod adresem www.acidcave.prv.pl . Polecam ją tym, którzy uważają, że science fiction do serii MM nie pasuje.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 4 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Teraz gram:
Czarny Rycerz - goblin
Ninja - człowiek
Kapłan ciemności - człowiek
Lisz - krasnolud

Takim ustawieniem gram pierwszy raz. Dopiero co przeszedłem strefe wylęgu, mam około 40 lvl.

___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 10 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Acid ja też nie zabijam tego smoka na Szmaragdowej. Nawet nie próbuje bo za małe pole manewru.

Moja drużyna prawie zawsze wygląda tak:
Rycerz - Goblin - Men
Łucznik - Elf - Men
Kleryk - Człowiek - Men
Mag - Elf - men

I czy ktoś może dokładnie podać sposób przejścia tych chmur w Celeste ?? I jak dostać się na Evenmorn (wiem ze cos z kaplanem ale dokładnie to nie) Proszę bez żadnych zagadek :)

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 10 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Hellburn (cytat):
? I jak dostać się na Evenmorn (wiem ze cos z kaplanem ale dokładnie to nie) Proszę bez żadnych zagadek :)


Nie jestem pewny, powiem to co wiem. Na wyspy Evermorn(czy jakoś tak:P)można dostać się z Erathi ze statku, chyba tylko w niedziele :wink:

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 10 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

okej evenmorn zaliczyłem. Nie wiecie gdzie jest niejaki "Velatyr" czy jakoś podobnie ??? w grocie bandytów w erathii znalazlem list do tego gościa z bardzo złymi dla mnie wieściami :)
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 13 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że takiego typka nie ma. Musze sprawdzić.
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 13 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

A, i jeszcze jeden problem. W menu nie mam muzyki :(
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 15 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

YYY... Muszę powiedzieć, że nie znalazłęm nikogo takiego. A w grze jest normalnie? (może masz wyłączoną :D )(bez obrazy)
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 15 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

ani w grze ani w menu
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 15 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Witam.

Tak więc po kolei...

Czy masz DirectX'a 9.0 (a,b,c... nieważnie)? Jeśli tak to muzyki w grze nie uświadczysz (tak jest przynjamniej na Sound Blasterach - jak na innych, nie wiem). Radą na to jest użycie jakiegoś programu deinstalującego DirectX.

Czy kabelek audio jest podłączony do stacji Cd-rom? Jeśli nie, to podłącz go. Jeżeli nie chcesz rozkręcać komputera (gwarancja czy coś) odpal jakąś płytę audio (najlepiej taką, która działa też na innym sprzęcie :P)... jak nie pójdzie to patrz punkt drugi (jest taki? ;))

Jeśli powyższe metody nie skutkują przeinstaluj sterowniki karty dźwiękowej na nowsze...

W momencie desperacji...

Jeśli żadna z metod nie pomogła (a kabelek audio jest podłączony), odpal płytę w Media Playerze (system wykrywa pliki audio znajdujące się na niej) i rozkoszuj się muzyką. Osobiście uważam to za najlepsze rozwiązanie - daje nam ono możliwość ciągłego słuchania muzyki oraz wyboru poszczególnych kawałków (poza tym, gdy w grze kawałek się skończy, nie jest oddtwarzany ponownie - pomaga dopiero load/zmiana lokacji)...

To by było na tyle.

Pozdrawiam i życzę powodzenia...

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 15 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

ha ha ha. mam directa 9.x a might & magic 8 chodzi bezproblemowo. Podłączyłem kabelek audio i nic sterowniki do karty mam najnowsze (mint 4 kanały) a media player nic nie wykrywa :P
Mam Millenium Edition jakby co :)

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 15 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Fuuzy (cytat):
Jeśli żadna z metod nie pomogła (a kabelek audio jest podłączony), odpal płytę w Media Playerze (system wykrywa pliki audio znajdujące się na niej) i rozkoszuj się muzyką. Osobiście uważam to za najlepsze rozwiązanie - daje nam ono możliwość ciągłego słuchania muzyki oraz wyboru poszczególnych kawałków (poza tym, gdy w grze kawałek się skończy, nie jest oddtwarzany ponownie - pomaga dopiero load/zmiana

Ale uniwersalny sposób... musze przyznać :P

___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 31 sierpnia 2000
Posty: 164
Skąd: okolice Warszawy

Wysłany: 15 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Ja mam DirectX 9.0c Sound Blastera i wszystko chodzi bez problemu. Tak, że problem pewnikiem jest gdzie indziej.

A czy masz oryginalną wersję?

___________
Ludzie nie potykają się o góry, lecz o kretowiska...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 16 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Hellburn:
Windows ME powiadasz?... hmm... to może być problem... system jest badziewny, ale z drugiej strony jeśli udało mi się ustawić dzwięk pod XPekiem, to ME nie powinno być problemem.

Co do DirectX'a.
Mógłbyś napisać mi jaką wersję masz dokładnie? (a,b lub c)
Bądź co bądź to ma znaczenie (pod a i b MM8 nie chciało się nawet uruchomić :()

Co do Media Playera... eee... nie obraź się, ale... czy po wczytaniu płyty klikałeś na opcję Disc (tu litera Twego dysku): Audio CD? (opcja,powinna znajdować się w wysuwanym pasku, leżącym w prawym-górnym rogu ekranu)

Misza (cytat):
Ja mam DirectX 9.0c Sound Blastera i wszystko chodzi bez problemu. Tak, że problem pewnikiem jest gdzie indziej.


Cóż... niekoniecznie.
Jak napisałem wyżej, "testowałem" grę tylko na DirectX'ach A i B (na różnych kompach), toteż moje wyniki nie muszą się zgadzać z Twoimi.
Na starszych wersjach "dziewiątki" gra nie chodzi zbyt dobrze... najwidoczniej już poprawiono ten problem.

PS
Hellburn:
Hmm... mógłbyś mi napisać jakie opcje masz zaznaczone w ustawieniach gry (mam na myśli ekran konfiguracjyny, odpalany z poziomu Windowsa)

Pozdrawiam

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 16 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

mam directa 9.0b

Fuuzy (cytat):
Windows ME powiadasz?... hmm... to może być problem... system jest badziewny, ale z drugiej strony jeśli udało mi się ustawić dzwięk pod XPekiem, to ME nie powinno być problemem.

Muszę się z tobą niezgodzić. Uważam iż to właśnie ME jest najlepszym windowsem jaki wyszedł do tej pory. Prawie wszystkie giery mi na nim chodzą, nie zawiesza sie tak jak 98, nie lapie wirów jak xp, prawie żadnych błędów nie mam.

Ustawienia:
Pełny ekran.
Sprzętowa akceleracja 3d
sprzetowy dzwiek 3d wyłączony

W mm8 mam takie same ustawienia.

+++EDIT+++
Misza:
Mam przegranego z ekstra klasyki.

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 18 listopada 2004     Porady Odpowiedz z cytatem

Hellburn (cytat):
Muszę się z tobą niezgodzić. Uważam iż to właśnie ME jest najlepszym windowsem jaki wyszedł do tej pory. Prawie wszystkie giery mi na nim chodzą, nie zawiesza sie tak jak 98, nie lapie wirów jak xp, prawie żadnych błędów nie mam.


Ja bym strzelał raczej na ten direct X (wiem, że np w WoGu są sporawe problemy z 9.0 w niektórych wypadkach). Anyway, Również mam ME, rówież, wbrew ogromnej opinii większości uważam, że system jest bardzo dobry (a z XP mam zdecydowanie najgorsze doświadczenia) i z dźwiękiem czy muzyką nigdy problemów nie miałem, więc na pewno nie można tego na system zwalić.


Hellburn (cytat):

sprzetowy dzwiek 3d wyłączony


To go włącz :P, choć muzyka na pewno nie została wykonana z efektami 3D, to jednak nigdy nic nie wiadomo :P

Jak to nie zadziała pokombinuj z wszelkimi możliwymi kombinacjami podstawowych opcji. (co prawda rada ta jest raczej lamerska, no ale cóż ...)

Problemem może też być napęd CD-ROM (nie rozpoznający płyt o łączonych formatach albo brak lub uszkodzony kabelek audio), albo faktycznie złe przekopiowanie płytki. Płyta 2 jest 'kombinowana' - ma dwa formaty - data i audio. Jeśli płyta była kopiowana jakąś starą wersją nero albo wogle jakimś badziewnym programem to mógł się skopiowac tylko jeden format - data.

Być może właśnie dlatego media player nic ci nie wykrywa, bo części 'audio' płytki po prostu nie ma :P.

Najprościej chyba będzie jeśli sprawdzisz spód płytki 2 - jeśli jest wypalona prawie do końca, to masz zarówno formaty data, jak i audio (wtedy szukaj problemu w oprogramowaniu, napędzie CD-ROM lub kabelku audio) - jeśli jest wypalona tak do 1/3 to masz kiepski program wypalający płytki i nic się zrobić nie da.

(PS. Windows ME zawsze podaje, że płytka 2 waży jakieś 170 MB, ale to nie jest prawda - to tylko jej część w formacie 'data')

-------
A jak już udzielam beznadziejnych porad to jeszcze jedno.......

Sprawdź też, czy możesz odtwarzać jakąś dowolną płytę z muzyką NIE poprzez winamp, media player czy jakikolwiek program, ale poprzez naciśnięcie przycisku 'play' na obudowie twojego napędu CD-ROM (o ile taki przycisk posiadasz) - sprawdż to np podczas ładowania systemu :).

Jeśli nie możesz, to problem leży na pewno gdzieś w okolicach napędu (kabelek audio, albo co).

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.