Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 11:40:45
Autor Wiadomość
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 3 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Na Celiestal Heaven pojawiła sie ciekawa informacja, mianowicie w nadchodzących targach E3 ma być wywiad z twórcami Heroes V, ma zostać im zadane 12 pytań. Te 12 pytań zostanie wybranych wsród najciekawszych napisanych na forum Celietsla Heaven http://www.forumplanet.com/StrategyPlanet/homm/topic.asp?fid=5292&tid=1648232
Zachęcam do wpisywania pytań w tym wątku,nic nie wiadomo może wybiorą Twoje pytanie, dzięki czemu pojawisz sie w creditsach wywiadu :) Pamietajcie jednak iż przysługuje tylko jedno pytanie na osobe oraz iż pytania nie mogą sie powtarzać, konkurs trwa do 10 maja :!:

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 15 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Witam chciałem wam dać pare ekhem nowosci :) Poniżej macie linki do artworków do Heroes Online:
http://www.torredemarfil.org/imagen.php?imagen=h_online/efrit_sultan.jpg
http://www.torredemarfil.org/imagen.php?imagen=h_online/efrit.jpg
http://www.torredemarfil.org/imagen.php?imagen=h_online/zombi.jpg
http://www.torredemarfil.org/imagen.php?imagen=h_online/muerto_viviente.jpg
http://www.torredemarfil.org/imagen.php?imagen=h_online/elemental_de_magma.jpg
http://www.torredemarfil.org/imagen.php?imagen=h_online/elemental_de_tierra.jpg


Oraz moje osobiste pewne porównanie :



Zobaczcie na obie flagi, ich kształt jest identyczny, na 1 fladze wiadomo że chodzi o Necropolis, czyżby wieć ta druga flaga pod wyrazem forum to też miała być jakas grywalna nacja w Herosach??
:idea: Ta flaga jaką może symbolizować nacje??

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 15 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Tristan (cytat):

Oraz moje osobiste pewne porównanie :

[grafika]

Zobaczcie na obie flagi, ich kształt jest identyczny, na 1 fladze wiadomo że chodzi o Necropolis, czyżby wieć ta druga flaga pod wyrazem forum to też miała być jakas grywalna nacja w Herosach??
:idea: Ta flaga jaką może symbolizować nacje??


IMO to są te same flagi...


BTW: dziękuje za grafiki - jak znajde chwilke wrzuce do HoMMOL...


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 16 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nowe screeny z Heroes V :!: :!: :!:
Tutaj macie linki:
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_011.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_012.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_013.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_014.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_015.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_016.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_017.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_018.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_019.jpg

Co o nich sądzicie??
Jak wam sie podoba wygląd miasta??

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emanet



Dołączył: 7 września 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Czyżby znowu niekontrolowany wyciek?

Miasto jest co najmniej dziwne. Zupełnie w innym stylu niż reszta screenów.
W armii "ludzkiej" zwróciłem uwagę na dwie rzeczy:

- ten ptak to chyba ulepszony gryf
- jest tam postać, która trzyma chyba kuszę

___________
Dziś jest czas ...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 16 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Masz racje Emanet, można zauważyć na tych screenach ulepszonego gryfa, ulepszonego łucznika<trzyma teraz kusze wiec jest to teraz kusznik :) >, oraz kapłana, który IMHO wygląda super :!: Jeżeli chodzi o widok miasta to jakies dziwne....za dużo tych domków nawstawiali....
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 16 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ehhhh...

Co oni zrobili z Gryfem ???????????????????????

:( :( :(

Ten zamek wogóle mi tu nie pasuje ... może to i jest wnętrze może nie ale nie pasuje do HoMM !!!!

Teraz to jakieś Age of empires się z tej gry robi (przez ten zamek)...

Ogólnie pomysł z takim zamkiem i z tymi domkami może i dobry , może i realistyczny , może nowy i świeży , ale gdzie tu są dwellings ? Gdzie marketplace ? Gdzie jakieś inne klimatyczne budynki .... :(

Pit lord z wcześniejszych screenów to napewno nie jest pit lord tylko Heroes zamku inferno ... i najwyraźniej porusza się zawsze bez konia ...

Podsumowując : Znów mam wątpliwości czy saga herosów nie zakończy się dla mnie na części 3 ... :( ... Ale całość HoMM5 ocenię dopiero po wyjściu HoMM 5


PS ... A może te dwa screeny z zamkiem to jakaś pomyłka ? Niezbyt pasują do całej reszty jak to już ktoś zauważył .

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Hmmm to co widze normlanie mnie ekhem..... przeraza.... w szczególności ten mały wypolerowany czołg :twisted: dla mnie jestto niezly shit.... Ciekawe czy on cokolwiek widzi w tym hełmie, o ile tak mozna to nazwac.... Cała ta jego zbroja kłóci mi sie z moim wyobrazeniem o gryfach..... takie przepakowanie i wciskanie p.łytówki wszedzie gdzie sie da na serio powoduje ze nasz gryf stał sie po prostu brzydki bardziej nawet niz nie powiem co ....

No a teraz co do poszczególnych screenów:
1) Taki rzut mi dalej nie odpowiada ... dalej mało widac i szczerze mowiac mam watpliwosci czy pojawi nam sie stary system kierowania... mówie tutaj o dotychczasowym "spłoszonym koniu" który pokazywał sie jezeli mozna było cos "zebrać" lub zająć kopalnie.Screen ten wzbudza we mnie inne obawy... Czy nie bedziemy musieli przypadkiem latac po całej mapie drzewko za drzewkiem zeby zobaczyc czy czegos za nim nie zostawilismy....

2) Screen 2 w zasadzie wzbudza takie same watpliwosci jak 1... Jest tylko jedna roznica .... Jak ja byłbym chłopem i miał swoja role nie pozwoliłbym, aby na niej panoszyli sie jacys poszukiwacze przygod lub tez potwory :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

3) Screen 3 i 4 No taaaak tutaj oprócz ukochanego gryfa jest jeszcze kilka rzeczy do zarzucenia aczkolwiek i pochwalenia (chodiz mi tutaj o tego brodatego pana w kapturze, który prawdopodobnie bedzie kapłanem :D jest bardzo ładnie zrobiony i naraze ze wszystkich jednostek to on mi najbardziej odpowiada). Co do zarzutów.... Spojrzcie na naszego Hera... jego wyciagniety miecz az sie prosi zeby był uzyty w walce :twisted: no i jak jestesmy juz przy mieczach to drazni mnie wielkosc miecza naszego swordsmana i anielicy (nie moge przebolec ze archanioł wyglada jak kobieta :shock: ) czyzby w nivalu panował komplex ...ekhem mało mietka :D

4) Screeny 5 i 6 dotyczące zamków.. Hmmm wydaje mi sie jakby były z innej bajki lub cut scenki z kampanii ew intra poczatkowego innego wytlumaczenia nie widze ...no chyba poza tym ze Nival nastawił sie juz w 100% ze H5 beda klonem Warcrafta i postanowili oszczedzic na grafie w miastach... Pozatym chciałbym sie zapytac kogos jak tu mam rekrutowac jednostki ???? (oczywiscie zakładajac ze to screen przedstawiajacy miasto od srodka) ....Jezeli z kolei miasto bedzie takie duze na mapie przygod to cała strategie pal licho bo to miasto widac z odległosci 1200 KM :twisted: :twisted: :twisted:

5) Screeny 7 i 8 co do nich sadze ze przedstawiaja jednostke poruszajaca sie bez bohatera... dla mnie dziwne byłoby zeby dowodca nie siedział na jakims stworzeniu w czasie dowodzenia bitwy. Umieszczaja mnie one w przekonaniu ze bedzie mozliwa podroz samotnych jednostek.

6) Screen 9 Hmmm nasz Balrog dopiero teraz pokazał co potrafi :D Kamon bejbe lajt maj fajer :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Poza gryfem i Anielica wszystko jest spox ... bardzo podoba mi sie szczegolnie wykonczenie pola walki te skały nadaja zabojczy klimat.

Reasumując.... po nowej porcji screenow niewiele sie u mnie zmieniło....Wrecz przeciwnie moja ocena troche nawet spadła po widoku małego czołgisty, którym jest nasz kochany gryf :D Swoja droga co sadzicie o zpowiedzi na temat H5 w najnowszym CDA ??? ( nie wiem czy moge podać nazwe ale jakby co to sie wytnie :twisted: )

Pozdrawiam i co złego to nie ja :D
Rycerz Mike
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Rycerz Mike (cytat):
Swoja droga co sadzicie o zpowiedzi na temat H5 w najnowszym CDA ??? ( nie wiem czy moge podać nazwe ale jakby co to sie wytnie :twisted: )


Ehhhh ... już kiedyś była tam zapowiedź i to raczej spaprana .... Może teraz dali lepszą ???
Ale ale . Mógłbyś przejść do tematu " informacje o homm 5 " i tam coś napisać więcej o tej recenzji ??? np chociaż jakieś fragmenty ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 16 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, ciekawe. Aczkolwiek nie ma się co sugerować screenami, gdyż jestem pewny, że i tak gra nadrobi ogromną grywalnością. Cóż można rzec? Ano, powodzenia dla ich teamu ;).
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 16 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

hmm 3 rzeczy rzucaja mi sie w oczy
1. samodzielnie poruszajace sie jednostki (pierwszy raz jakis konkret!)
2. zamek w 3d z ruchoma kamera? to dziwne - bedziemy szukac kazdego budynku krecac sie do okola? :\
3. Haha, teraz wiemy, ze te "latajace" budynki to nie tylko ozdoba z oficjalnej strony ;]. Ciekawe, czy fabula to jakos wyjasni?

musze przyznac, ze te screeny troche mnie uspokoily. moze jednak nie bedzie tak zle ;p

EDIT: nie sadze by screen z miastem byl pomylka. Porownajcie sobie artworki z tym screenem. Jest spore podobienstwo :).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Witam!

Screeny dostępne są już [ dopiero :( ] w Imperialnej Galerii H5.

Mi się w moje piekielne oczka rzuciły takie elementy:
- ULEPSZONE jednostki! Mahadevo dzięki Ci!
- nieco tandetny zamek, choć zobaczymy jak będzie wyglądać jego rozbudowa
[ oby nie tak jak w Disciples w zamku Imperium ]
- Może toto piekielne to NIE jednostka, ale Heros?!
- Świecące w ciemności elementy świata ;)
[ screeny z mapki przygody ]
- dość kontrowersyjny wygląd ulepszonego Gryfa
[ choć darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, więc dobrze, że ulepszenia są :) ]
i tego pseudo-minotaura
[ ale o gustach się nie dyskutuje ;) ]


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

a jak sie podoba cerber na tym skrinie (wyraźnie pominięty przez wszystkich) ??
http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Image:H5screen_017.jpg

a skoro ktoś coś mówił o E3 to proszę bardzo:
http://ct.com.com/click?q=b7-FO1PQ8JoOO9H2IJBcx2KpXG0WHZB

zastanawia mnie jedno...
na jednym z pierwszych skrinów ów "heros kreegan" atakuje anioła... ale skoro bohaterownie nie mogą brać udziału w walce to jak to możliwe...?

hmmm myślę że ten skrin to mapa przygód.

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

@Hellburn: w Galerii w opisie tego skrina zaznaczyłem toto :P

A te potwory walczące, to był anioł [ jednostka ] vs diabeł - [ jednotka ].
To co wędruje na tym skrinie to heros, ew. samotna jednostka krocząca ;)


Zdravim

MiB

BTW: tak, wiem, że padła galeria H5... i nie tylko, ale wolicie nie wiedzieć co jesio ;)

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Hellburn (cytat):
zastanawia mnie jedno...
na jednym z pierwszych skrinów ów "heros kreegan" atakuje anioła... ale skoro bohaterownie nie mogą brać udziału w walce to jak to możliwe...?


Więc :
ValGaav w innym temacie (cytat):

7. Herosi jak zwykle bedą zatrudniani w tawernach .. Będą mogli być wyszkoleni w rzucaniu zaklęć lub w walce ... Niektóre z tych specjalności z grupy walki będą umożliwiały
udział herosa w walce osobiście ....

To wiadomości z rosyjskiego czasopisma o grach ... Więc herosi będą bierni ale ze specjalną zdolnością będą mogli walczyć ...

Po więcej informacji zobacz topic :
http://imperium.heroes.net.pl/viewtopic.php?t=2667

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Hellburn (cytat):
a jak sie podoba cerber na tym skrinie (wyraźnie pominięty przez wszystkich) ??


Słaby. A nawet bardzo słaby. Głowy bardzo niewyraźne, ogon jest jakby nijaki, poprostu zwykłe nic. Ratuje tą grafikę jedynie nawet ciekawie wykonane ciało i łapy :).
Ocena: 2/6

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

on mi taką gliste przypomina :/ nie za bardzo :/
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Mi do głowy nie przyszło, że to jest cerber... i mam nadzieje ze sie mylicie wszyscy i ze to jest po prostu trojgłowa jednostka :twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam Rycerz Mike

PS. Tristan postaram sie zrobić tego scana ale nic nie obiecuje ...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to grafa 3D w takim wydaniu nie odpowiada mi... Za dużo kolorow, będzie jeszcze gorzej niż w czwórce. Czuję że HoMM-V będzie tylko rozrywką na krótką chwilę.

A teraz to co było na screenach:

Postacie tak jak dalej zbyt "kanciaste" to już nie jest stare HoMM. Nawet w czwórce stworki wyglądały znacznie lepiej.

Gryf rzeczywiście wygląda jak jakiś opancerzone monstrum o kwadratowej głowie

Cerber kolejna sknocona jednostka. W pierwszej chwili myślałem że to hydra.

Zamek wygląda ciekawie ale perspektywa obracaniem miasta będzie utrudniała rozgrywkę.

Samo miasto (zapewne następca Castle/Haven) zbyt daleko odeszło od swego pierwowzoru. Strzeliste wieże bardziej nawiązują do dawnego tower i tylko dzięki budynkom otaczającym zamek można rozpoznać typ miasta.

Patrząc z perspektywy mapy przygody to wiadać na nich zbyt dużo jaskrawej poświaty. Takie gry kolorów strasznie męczą oczy. Jednym słowem przegięcie.

Patrząc na dotychczasowe screeny od strony graficznej zachodzi obawa że wiele elementów związanych z wielkością i tworzeniem map zostanie w znacznym stopniu okrojona.

Wreszcie... martwią mnie te zapowiedzi związane z "efektami specjalnymi" w czasie bitwy... wydłuzanie bitwy przez takie gadżety jest nie na miejscu.

Patrząc na jednostki (w zasadzie to tylko z dwóch miast) to o wiele lepiej prezentują się te z "Castle". Nawet anioł w porównaniu z kreegans wypada nie najgorzej (trochę ten kolorek go podratował :wink: , choć nie tylko)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

To ejst cerber? No chyba sobie jaja z czlowia robicie. Przeciez to jest jakies nieokreslone cos, nieprzypominajace niczego normalnego. NAwet na cos z krainy fantasy to nie wyglada.

I gdzie sa do ciezkiej cholery ilosci jednostek?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Haarald (cytat):
Jak dla mnie to grafa 3D w takim wydaniu nie odpowiada mi... Za dużo kolorow, będzie jeszcze gorzej niż w czwórce. Czuję że HoMM-V będzie tylko rozrywką na krótką chwilę.

Tu na całej lini popieram. Zapowiadali świetne efekty w 3D, a to wcale tak miodnie nie wychodzi, wręcz przeciwnie - o wiele lepiej by zrobili, jak by było normalnie w 2D, no ale coż...projektu się podjęli i raczej wycofać, sie nie wycofają.
Przedobrzyli, chcieli dobrze, a wyszło na odwrót...

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 17 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anioł wygląda jak papierowy latawiec z neonem trzymany na sznurku przez kapłana,
a opancerzony gryf niczym najnowszy model glebogryzarki pomieszanej z pługiem!!!

jednostki so far wychodzą róznie, strasznie nierówno i nawydziwiane.

Zamek jest śliczny, ale o co chodzi z tym obracaniem kamery??


natomiast ostatni ze screenów... heh... POWSTAŃ LORDZIE VADER!!!!!!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 18 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
...o wiele lepiej by zrobili, jak by było normalnie w 2D, no ale coż...projektu się podjęli i raczej wycofać, sie nie wycofają...
Nie, teraz już nikt nie zrobi strategii w 2D. Heroesa robią raczej dla kasy, niż dla uznania przez fanatyków. Pewnie wiele ludzi kupi tą grę, bo grafika 3D i full servis. A normalni ludzie nadal pozostaną przy Heroes 3.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ymir



Dołączył: 31 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 18 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

No no no
nawet ładne są te szkice od Tristan'a ale te na stronie numer 1 na Boga co to gra od lat trzech??
Zombie faktycznie pożądnie wygląda bo:

:arrow: po jego ranach od razu widać,że to zombie
:arrow: odpowiednia waga jak na zombie

Żywiołaki ładne,zamek coś dużo tych budynków ale..krajobraz ładny :)
tylko ten sułtan jakoś taki nie najlepszy jakiś japoński :?

___________
"It's not a dream Ymir is real"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 18 maja 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

@Ymir - naucz sie czytać :P
Tristan (cytat):
Poniżej macie linki do artworków do Heroes Online:



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.