Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 12:16:52
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anthon (cytat):
Zaraz fotomontaz.. Tworcy nie wprowadzali by nas chyba w taki blad.. gracze by ich zjedli :> ;]
Dobrze jak wytłumaczysz przypadek z tym "DIE" na bohaterze?? Bo chyba w grze nie będzie możliwości robienia napisów na zbrojach?? Zresztą nie wiadomo.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

No, ale co z tego, że ma napis "DIE" na ramieniu? Nie wiem oco wam chodzi :?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o jedną sprzeczoność. Każdy wie co oznacza "DIE", a tu znajduje się na bohaterze, który trzyma sztandar Erathii. No chyba we właściwej grze czegoś takiego nie będzie, może to żart ze strony twórców, może coś innego. Narazie screenami się aż tak nie sugeruje. Bardziej cieszą mnie wiadomości o ogromnej liczbie jednostek i dużych możliwościach rozbudowy zamków.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Jedną z rzeczy, która mnie do tej pory zastanawia i nie daje spokoju: http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/ jakieś 2 cm nad literą "O" w napisie "Heroes..." znajduje się - no właśnie na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że to jakaś zjawa, teraz już nie wiem co myśleć. Jak macie odpowiedź to bardzo proszę.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Jedną z rzeczy, która mnie do tej pory zastanawia i nie daje spokoju: http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/ jakieś 2 cm nad literą "O" w napisie "Heroes..." znajduje się - no właśnie na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że to jakaś zjawa, teraz już nie wiem co myśleć. Jak macie odpowiedź to bardzo proszę.

Gratuluję spostrzgawczości :D :idea:
Przy okazji tłem litery H jest chyba jakaś unosząca się struktura, przytwierdzone łańcuchami do ziemii. Czyżby miasto, powiedzmy aviaków, miało być tym nowym?!
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

W tym wywiadzie
http://www.cgonline.com/content/view/740/2/
pisze, że gracze określą HoM&M V jako najlepszą grę z serii HoM&M. Niech się spełnią te słowa... (ja im wierzę) :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Chodzi mi o jedną sprzeczoność. Każdy wie co oznacza "DIE", a tu znajduje się na bohaterze, który trzyma sztandar Erathii. No chyba we właściwej grze czegoś takiego nie będzie, może to żart ze strony twórców, może coś innego. Narazie screenami się aż tak nie sugeruje. Bardziej cieszą mnie wiadomości o ogromnej liczbie jednostek i dużych możliwościach rozbudowy zamków.


dlaczego bohater Erathii nie moze miec "DIE" na naramienniku?
przeciez erathia to nie jest cukierkowe krolestwo - oczekujesz bohatera z napisem "LOVE" na tarczy czy co?

w MM7 za kradziez planow fortu krolowa Kasia scinala glowe bez wahania.
sama Erathia to kraina niczym Enroth prowadzaca ciagle wojny z sasiadami o kazdy skrawek ziemii.


skad wiesz, czy ten bohater nie jest zadeklarowanym lowca biesow, postrachem stworow z inferno i tak dalej........

;-)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Evander (cytat):
...dlaczego bohater Erathii nie moze miec "DIE" na naramienniku?
skad wiesz, czy ten bohater nie jest zadeklarowanym lowca biesow, postrachem stworow z inferno i tak dalej........
;-)

Dokładnie, na czwartym screenie, można dostrzec, że jest tam jakaś dalsza część napisu może np: Hell, lub coś w tym stylu.

A co do tego nowego miasta (pseudo aviaków), to chyba sie trochę pośpieszyłem. Równie dobrze te unoszące się struktury to mogą być generatory aniołków (koncepcja jak w czwórce).
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

darsz (cytat):
A co do tego nowego miasta (pseudo aviaków), to chyba sie trochę pośpieszyłem. Równie dobrze te unoszące się struktury to mogą być generatory aniołków (koncepcja jak w czwórce).
Pozdrawiam

A ja myślę że to jakiś budynek z nekropoli ... Te łańcuchy i taki troche mroczny się wydaje (no może jeszcze z inferno może być ale jak dla mnie to nekropolia :evil: ) ... Zjawa ... cóż więc będzie nekropolia w h5 ... :) :) :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
darsz (cytat):
A co do tego nowego miasta (pseudo aviaków), to chyba sie trochę pośpieszyłem. Równie dobrze te unoszące się struktury to mogą być generatory aniołków (koncepcja jak w czwórce).
Pozdrawiam

A ja myślę że to jakiś budynek z nekropoli ... Te łańcuchy i taki troche mroczny się wydaje (no może jeszcze z inferno może być ale jak dla mnie to nekropolia :: ) ... Zjawa ... cóż więc będzie nekropolia w h5 ... :) :) :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 13 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za te 2 posty :oops: wylogowało mnie :( ....
___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 14 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

mnie najbardziej cieszy w tych screenach wlasnie sztandar erathii.
fajnie znowu bedzie zobaczyc dynastie Ironfist, magow z Bracady, no i najwazniejsze - Nekromantow z Deja.

tak swoja droga, nie sadzicie ze kataklizm jaki wydarzyl sie w H4 byl dziwny pod jednym wzgledem: gdzie sie podzial Archibald Ironfist? :D

ktos ma jakies blizsze info w sprawie zaginionego?



zobaczymy, kto wie - moze i bedzie to najlepsza czesc serii (chociaz watpie czy tak sie stanie... Sotd rulez i tyle)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 14 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):
... Zjawa ... cóż więc będzie nekropolia w h5 ... :) :) :)

To coś nad "o" to napewno nie jest zjawa (proponuje powiększyć nieco tło), to wygląda jak jakieś unoszące się miasto lub przynajmniej pojedyńcza struktura. Kojarzy mi sie to z generatorem aniołów z H4, ale może to nowe miasto.
Trzeba czekać na więcej screenów :roll:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 14 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

darsz (cytat):
Val Gaav (cytat):
... Zjawa ... cóż więc będzie nekropolia w h5 ... :) :) :)

To coś nad "o" to napewno nie jest zjawa (proponuje powiększyć nieco tło),

nie jest to wcale takie pewne .... To czemu ma postrzępione skrawki materiału u dołu...

Fakt faktem nie jest pewne że to jest zjawa .... ale .... może nią być ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 14 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Val naprawdę to nie jest zjawa, to tło jest umieszczone jako wtyczka, to się da powiększyć. Widać wtedy jakieś kolumny, czy też fragmenty muru. To postrzępione cos u doły to raczej skały. To taka lewitująca wyspa z z jakąś budowlą :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 14 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ehhhh .... obrazek nie jest aż tak szczegółowy by dojrzeć kolumny (dobra widać coś ale to mogą być ręce zjawy :) )... i być pewnym , że to jest budynek czy miasto ... Jest mało szczegółów więc może to i byc zjawa ...
A powiększać też powiekszałem ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 14 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Teraz mi to coś przypomina jakąś wieżę wbudowaną w góry. Świątynia Valhalla w Twierdzy jest podobna do tej (to tylko przypuszczenia).
Przy logowaniu na www.mightandmagicgame.com w tle po lewej jest ładny budyneczek, obstawiam, że elficki.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 14 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że żaden z tych screenów nie jest z pola bitwy. Pierwszy to oczywiste, że nie, drugi to siły inferno ustawione na mapie pod własnym zamkiem (ach jak mi się to małe, czerwone nie podoba to...), trzeci z aniołem i demonem to to samo, ustawione 2 jednostki, robiące wrażenie, że walczą. Na ostatnim screenie, wyraźnie widać grzybki z "wróżką??", ten sam obiekt jest na 1 screenie. Moje przypuszczenia potwierdzam faktem o braku cyfr pod jedostkami. Mogę się mylić i nie bądźcie na mnie źli za ten post, ale narazie takie jest moje zdanie. Pozdro wszystkim!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 15 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

cd. Kiedy jest to E3??
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 15 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam dokładnie ale chyba w połowie maja :)
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 15 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Cóż, dopiero teraz uświadamiam sobie, że ten najlepszy wg. mnie screen zaczyna wyglądać jak fotomontaż, albo jakiś kawał. "DIE" na bohaterze i sztandar Erathii w jego ręce - maskarada. Wydaje mi się, że to nie jest do końca prawdziwy screen z gry.


A guano. Erathia to miejsce jak każde inne - nie jest w żadnym stopniu święta. Myślisz, że Katarzyna ma jakieś skrupuły gdy chodzi o bezpieczeństwo kraju? Erathia nie była i nie jest miejscem, gdzie żołnierze biegają w hawajkach i kryczą "Make peace, not war!". Enroth i Erathia dążą po trupach do utrzymania porządku. I tyle.
Co do umieszczania insygni na jednostkach... W sumie, to ciekawe rozwiązanie! Zwłaszcza w multiplayerze, gdzie jednostki określonego gracza będzie się dało poznać nie po fladze prowadzonej rasy, a rysunkach na zbrojach.

A co do H5... To muszę przyznać, że do jednostek przestałem mieć problemy (nie licząc aniołka). Gorzej z krajobrazami, zbyt cukierkowate... Ale postać bohatera mi się BARDZO spodobała.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ech. Musimy się pogodzić z tym, że każde nowe gry będą robione w 3D - nawet strategie. Większości ludzi to pasuje - mają super sprzęt i uważają, że gra w której "nie mogą obracać kamery w dowolny sposób" to kicz. Jak patrzę teraz na legendy - Total Annihilation, StarCraft, HoM&M3 to łezka się w oku kręci. Wtedy twórcy pragneli wydać produkt, który zostanie zapisany na wieki w pamięci graczy. Teraz chcą zrobić grę, która będzie miała najlepszą grafikę ze wszystkich, sprzeda się w milionach egzemplarzy na samym początku, i ich nie obchodzi to, że za 2 lata nikt w nią nie będzie grał. Pomijają przy tym dopracowanie grywalności , AI, i wiele innych aspektów. Owszem, raz na długi czas wychodzi dobra gra, ale za rzadko. Właśnie mam tą obawę o HV - będzie 3D - nie będzie takiej frajdy z gry, jak w H3. Trzeba mieć nadzieję. (Niech ktoś napisze: "Nadzieja matką głupich" a zabije :D )
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 16 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

co do "die" - nie znamy pelnego napisu za zbroji :)
a ten objekt nad "o" to poprostu drugi budynek tego typu, co ten nad H.
Moga to byc jakies budynki, takie, jakie odwiedzac bedziemy w czasie podrozy, ale moze tez to byc jakas wskazowka dotyczaca nowej rasy.
Chociaz moim zdaniem, bardzo proadopodobne jest, ze rasa ta bedzie rasa morska..

Heh przypominaja mi sie czasy, kiedy to skrupulatnie zapisywalem na dysk wszelakie screeny z H4... Szykuje sie znowu cos podobnego ;]
Troche zal, ze tworcy tak bardzo poskapili w te screeny :[ chce wiecej!

edit2: nie wiem, czy juz gdzies o tym pisalem, ale pamietajmy, ze 1 screen moze byc tylko fragmentem intra/innej wstawki animowanej! Wyglada typowo dla wlasnie takich urozmaicen ;]
Screen 2 moze pelnic podobna funkcje. Wnetrze miasta to raczej nie jest, bo nie widac budynkow. Zostaja wiec 2 mozliwosci
a) pole walki [przemawia za tym szyk bojowy i takie typowe dla pol bitw w Heroes tlo]
b) animacja [np jednostki inferno zblizaja sie do najezdzcy :) ]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nierozumiem, dlaczego wszyscy są tak cięci na Blizzarda. Przecież to oni wydali genialne gry, cały czas je ulepszają poprzez nowe patche, dają wsparcie techniczne, a kasa, którą zarabiają idzie w dużej mierze na opłaty za urzymanie takiego Battlenetu i serwerów WoW`a. Jeżeli tak nie jest, to dlaczego ich produkty są jednymi z najbardziej wyczekiwanych przez graczy, dlaczego tytuly jak StarCraft, Diablo są na ustach wszystkich i wszystkim znane?? Może z grafą w War3 troche im nie poszło w tym 3D, no ale to była jedna z pierwszych strategii tego wymiaru. Zato WoW jest już genialny. Co ma wreszcie HV do WarCrafta?? Nic nie ma i nie będzie miał. Możemy czekać z utęsknieniem na kolejne informacje o tej grze. Napewno będzie ona jedną z najlepszych, ponieważ NIVAL nie popełni błędów, jakie popełnili programiści przy tworzeniu H4. Zdravim!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 16 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

re up:

nie wiem w ktorym miejscu ktos psioczy na Blizzarda.

to najlepsza firma na rynku i jeszcze dlugo taka pozostanie....

chyba wiekszosc chcialaby zeby HV robil wlasnie blizzard.. no ale coz.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.