Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 17:48:26
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 9 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ej no, tradycja Heroes ma być utrzymana (hehe), wiec nie mogą zrobić tego z armiami co w Disciples. Chyba że UBI chce się całkowicie pogrążyć.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 9 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

A czy nie pomyśleliście, że interfejs gry może być jeszcze nie opracowany i te screeny są tylko zrobione jako prezentacja grafiki?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 10 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

pomyslelismy.

co nie zmienia faktu ze taki rozmiar jednostek w stosunku do wielkosci ekranu jest wrecz wstrzasajacy.

nie sadze zeby to sie zmienilo, wystarczy spojrzec na obciazajace sprzet detale - nie poto robi sie cos szczegolowo, zeby zrobic zoom coby tych detali nie bylo widac.

zastanawia mnie, jakie bedzie pole bitwy przy takiej skali jednostek?
chyba przewijane (zart)

nie bardzo tez widze mozliwosc observovania mapy przygody przy takiej szczegolowosci grafiki, ani jakiejs sensownej gry przy takich dziwnych rzutach kamery.

to co mnie zastanawia, jak przegladam te screeny raz jeszcze, to fakt, iz one wlasciwie wygladaja identycznie - chodzi mi, wygladaja jak z mapy przygody, a nie jak ze scenerii bitewnej - lub na odwrot.
czyzby w 5 czesci polaczono to w jedno - bitwy beda toczone na mapie przygody?
to ma byc ten nowatorski system? :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ASX76



Dołączył: 27 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 10 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Evander (cytat):
najlepsze rece jakie moga byc dla HommV to lewa i prawa reka JWC oraz inne rece reszty zespolu ktory zrodzil cud wszechswiata znany jako Homm3 oraz M&M VI, VII.

*ewentualnie* z dodatkiem kilku pomocnych dloni z Nivala.


Właśnie dlatego użyłem słów - "spośród ISTNIEJĄCYCH twórców gier". Skoro NWC nie ma , a JvC nie chce brać udziału w produkcji "HoM&M 5" to oczywiste jest , że osoby z tej ekipy nie mogły być brane pod uwagę. Niestety.
Nival to najlepsza firma z REALNIE istniejących.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 10 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Chciałbym powrócić do krytyki 3D jako takiej.

Ten typ grafiki jeszcze długi czas będzie w moim odczuciu niedoskonały. Wystarczy spojrzeć na opcje przybliżania i oddalania przecież postacie, obiekty i inne elementy będą nienaturanie nieproporcjonalne co wyraźnie widać na tych screenach. Wystarczy spojrzeć na tego demona z ogniskiem na plecach, który w tym ujęciu jest nieproporcjonalny do bohatera na koniu czy rusałki.

Swego czasu grałem w Codename panzers, gdzie animacje pojazdów również miały niedoskonałości. Wystarczyło spojrzeć na ich przemieszczanie... one poprostu były giętkie jakby z galarety i kształtem wtapiały się w nierówności terenu.

3D na obecne czasy to zbyt daleki krok jeśli chodzi o HoMM. W przyszłości, kiedy będziemy dysponowac lepszym sprzętem, a sama grafika osiągnie znacznie wyższy poziom to czemu nie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Haarald (cytat):
...3D na obecne czasy to zbyt daleki krok jeśli chodzi o HoMM. W przyszłości, kiedy będziemy dysponowac lepszym sprzętem, a sama grafika osiągnie znacznie wyższy poziom to czemu nie...

Haarald czy widziałeś albo miałeś okazje pograć w Warhammer.Dawn of War? Może coś w tym stylu byłby satysfkcjonujące. Przy zbliżeniach czy oddaleniach widoku, nie ma się wrażenia nieproporcjonalności. Gdyby grafika w przyszłych Heroes'ach przypominała tą z DoW, a nawet była lepsza (gra ma już rok), to będzie to coś co napewno nas mile zaskoczy.
No i ośmielę się zauważyć, że Heroes to nie tylko grafika :wink: .
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Douger



Dołączył: 13 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Łuków

Wysłany: 10 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nie mozna powiedziec , ze grafika 3D jest niedoskonala w stosunku do grafiki 2D. Tak samo nie mozna powiedziec ,ze silnik benzynowy jest doskonalszy od wysokopreznego. Wszystko zalezy od tego jakie cechy sa nam przydatne ,a jakie nie. Ja np. nie wyobrazam sobie gry w Half-Life'a w grafice dwuwymiarowej. Ale jezeli uprzec sie przy porwonywaniu, to moim skromnym zdaniem wlasnie grafika 3D jest lepsza od (nie oszukujmy sie)archaicznego 2D , ktore ma bardzo , ale to bardzo ograniczone mozliwosci.
I nie chodzi tu o to , ze jestesmy przyzwyczajeni do HoMM w 2D , bo przyzwyczaic sie mozna do wszystkiego (np. kto o zdrowych zmyslach umiescil by harpie w Dungeonie? , Ktore sa stworzeniami zwiazanymi stricte z morzem-jesli czerpac oczywiscie z mitologii). A teraz pytanie: kto z was wyobraza sobie harpie w jakims innym zamku w HoMM3?
Wracajac do tematu. Wymyslanie niedoskonalosci tego , czy innego typu grafiki mija sie z jakimkolwiek celem. Lepiej spojrzcie na to jakie mozliwosci daje 3D w Heroesach.
Mozna wymienic wiele gier z pokracznym 3D , ale po co?? Wina nie lezy po stronie samej idei ,ale w ograniczeniach silnika czy "zdolnosci' tworcow. Mozna wymienic gry ,w ktorych grafika 3D spisuje sie doskonale.
Co to tego screena Aniol vs. Costam. Nie wiem czemu , ale wydaje mi sie , ze to nie jest screen z pola walki. To chyba dwie jednostki postawione na mapie przygody i zzoomowane. To by raczej wyjasnilo brak cyferek przy nich.
To narazie tyle i przepraszam za brak polskich znakow.

PS. Jesli chodzi o grafike 3D to mozna w niej rowniez oddalac widok z kamery. W Warcrafcie III w wygladzie jednostek tez zostalo zawarte wiele szczegolow, a prosze mi pokazac jednego gracza , ktory gra na maksymalnym zblizeniu.

___________
Guns N' Roses 4ever!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Grafika 3D czy 2D, ale to nie o to chodzi!! Ważne, żeby utrzymać klimat z poprzednich części, żeby gra zmierzała do strategii, a nie do RPG, żeby można było się cieszyć tak jak z HoM&M3.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 10 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Wielu z Was czepia sie tego, ze screeny sa "malo mroczne".
Warto jednak zwrocic uwage, ze zaprezentowany jest teren "trawiasty" - co Wy chcecie trupy widziec w lesie? Krew na scianach domow? ;] Mozliwe, ze mroczniej bedzie na terenach zwiazanych z Necropolis lub Inferno.
Co do 6 zamku - jakie cos nowego??!! :| 6 zamkow to zdecydowanie za malo! Dlaczego?
1. Castle (bo musi byc ;])
2. Inferno (screenym tradycja)
3. Necropolis (prawdopodobnie bedzie, bo kto by sie zdecydowal na usuniecie?)
4. Elfy (jaka kolwiek gra w tyvh klimatach bez elfow to pomylka ;) )
5. Barbazyncy/Zielonoskorzy (zawsze bylo, wiec pewnie bedzie)
6. Dungeon (swiat fantazy bez dziwnych, charakterystycznych dla tego gatunku potworow typu hydry, czy tez smoki? Nie wyobrazam sobie tego :/)

Juz brakuje miejsca a nie dodalem nawet krasnoludow, magow.

Gdzie tu miejsce na cos nowego? :| Jaki zamek z wymienionych wywalilibyscie dla innych? [chyba jedynie utraty barbarzyncow ludzie nie zalowali by latami;p] Z kazdym dniem bardziej sie boje o H5 :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 10 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Jeden z zamków ma być całkowicie nowy, ja obstawiam cos w stylu Forge :twisted:
Na bank bedą Castle i Inferno, a także Rampart<artwork>.

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co do 6 zamku - jakie cos nowego??!! :| 6 zamkow to zdecydowanie za malo! Dlaczego?
1. Castle (bo musi byc ;])
2. Inferno (screenym tradycja)
3. Necropolis (prawdopodobnie bedzie, bo kto by sie zdecydowal na usuniecie?)
4. Elfy (jaka kolwiek gra w tyvh klimatach bez elfow to pomylka ;) )
5. Barbazyncy/Zielonoskorzy (zawsze bylo, wiec pewnie bedzie)
6. Dungeon (swiat fantazy bez dziwnych, charakterystycznych dla tego gatunku potworow typu hydry, czy tez smoki? Nie wyobrazam sobie tego :/)

Juz brakuje miejsca a nie dodalem nawet krasnoludow, magow.

Gdzie tu miejsce na cos nowego? :| Jaki zamek z wymienionych wywalilibyscie dla innych? [chyba jedynie utraty barbarzyncow ludzie nie zalowali by latami;p] Z kazdym dniem bardziej sie boje o H5 :(
Co do zamków to ja sie nie pogodziłem z tym, że w H4 nie było Cytadeli (BeastMastera!). Dlaczego chcą ograniczyć ilość miast?? Czy to nie będzie już Heroes, tylko ulepszona wersja Disciplesa?? Co za problem zrobić 8 miast??!! A może już $$ uderza do głowy, że za przeproszeniem się tak wyrażę??
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):

Co do zamków to ja sie nie pogodziłem z tym, że w H4 nie było Cytadeli (BeastMastera!). Dlaczego chcą ograniczyć ilość miast?? Czy to nie będzie już Heroes, tylko ulepszona wersja Disciplesa??

Z odejściem cytadeli musimy się już pogodzić jako taka wystąpiła tylko i wyłącznie w trzeciej części i wątpliwe jest by powróciła w części piątej. Możliwe też jest, że zostanie kontrowersyjna wersja zamku nieumarli-inferno z H IV. I mimo to musimy odrzucić jakiś zamek z poprzednich części. Według mnie nie będzie wspomnianej wcześniej cytadeli i lochów. A na miejsce zamku podziemi wstawiłbym zamek krasnoludów.


Cytat:
Co za problem zrobić 8 miast??!! A może już $$ uderza do głowy, że za przeproszeniem się tak wyrażę??


No to chyba jest pytanie retoryczne… . Zbierz kilku amatorów i zrób byle, jaki byle by był zamek chociażby do HoMM III WoG wtedy pogadamy czy 8 to dużo czy mało. A w dzisiejszym świecie każdy patrzy żeby zarobić, więc nie trudno się im dziwić.

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ja bym się tak nie przejmował liczbą 6 zamków. Myślę ze dodatki wniosą kolejne miasta, co byłoby rozsądnym krokiem producenta - zostawiając coś do nowości jakie mogłyby się pojawić.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Na CH pojawił sie wywiad z MuadDibem, mozna go zobaczyc na http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=396
Bardzo ciekawie przedstawia sie w nim wzmianka o liczbie jednostek. MuadDib stwierdził że w Herosach III było około 130 jednostek. Stwierdził też mianowicie że z łatwoscia pobiją to liczbe......hmmmm mamy 6 zamków, powiedzmy że w każdym po 6 poziomów jednostek, to wychodzi conajmniej 4 jednostki na jeden poziom w zamku........wiec czyżby było możliwe różne upgready jednostek??różne ich warianty?? Mnie sie zaczyna podobać :D

Pozatym betatesty w wakacje :D

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

A może spora ich część znajdzie się poza miastami.... przynajmniej w grze głównej. Tak samo było z żywiołakami z Conflux w HoMM-III.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Pozatym warty odnotowania jest fakt iż na CH pojawiły sie wieksze wersje screenów. A co za tym idzie wieksze to lepsze i bardziej szczegółowe. Zachęcam do ich obejrzenia http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Category:Screenshots
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nie Haarald zauważ że w Herosach III miałes 9 zamków, tu zaledwie 6. MuadDib powiedział wyraźnie iż pokonają Heroes III pod względem jednostek z łatwoscią :!: :!: :!:
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem



Wnikliwa analiza pierwszego screena :)

1 Zapewne jakas jednsotka, mnie sie wydaje że chłop albo hobbit, widać iż jest to odwrócona wersja <zza pleców> tej samej jednostki w punkcie 4.
2 Płotek z kołem, taki sam tylko z innej strony jest w punkcie 3
3 Płotek z kołem, taki sam tylko z innej strony jest w punkcie 2
4 Ten sam ludek co w punkcie 1 tylko z innej widoczny z inneju strony, w rękach chyba trzyma widły....
5 Czyżby surowiec?? Taki sam widać w punkcie 6
6 Czyżby surowiec?? Taki sam widać w punkcie 5
7 Skrzynia skarbów??Bardzo podobna do tej z Woga :idea:
8 Jakas jednostka <w złotej zbroi :?: > z mieczem i tarczą.
9 Czyżby kolejny bohater??
0 Czy mi sie wydaje czy widze jednostke z inferno?? :shock: Albo mam już przewidzenia :)

Warto równiez dodać iż na naramienniku bohatera widać napis "DIE" :D

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 11 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

powiem wam, choc byc moze to dlatego ze nie spalem cala noc,
iz zaczynam miec pozytywne odczucia.

chociaz rzecz jasna 6 zamkow to nadal beznadzieja (a dlatego ze nie lubie z niczego rezygnowac. owszem, krzaty i elfiki w jednym zamku to bylo niefajne, ale zamek elfii z entami i jednorozcami powinien zostac)

mimo wszystko mocno licze na dodatki(sotd jak wiemy zmienilo oblicze calej gry) w ktorych tak po dwa nowe zamki na dodatek? ;-)

uwazam osobiscie ze tlumaczenie coby mogli "zrobic 20 zamkow ale wez to zbalansuj" jest troche infantylne - mogl sie przyznac ze kazdy zamek to ogrom pracy nad grafika dzwiekiem itd.... wiec zostawia to wlasnie do dodatkow.


no zobaczymy - teraz tak naprawde pozostaje nam tylko i wylacznie czekac ;-)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morrandir



Dołączył: 12 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Stolyca

Wysłany: 12 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Z tego co można zobaczyć na screenie pokazanym przez Tristan to jeszcze w prawym dolnym rogu można zauważyć takie "muchomory" z jakąś jakby nimfą, to samo przedstawia inny screen (z bohaterem i płonącym zwierzem), czyżby rzeczywiście pole walki i mapa przygody miałyby być połączone.

I jeszcze jedno, nie widać na tym screenie mgły wojny. Ciekaw jestem jak to będzie rozwiązane, może wogóle mgły nie będzie.

___________
Ja nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko ale...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 12 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

co do mgly wojny, to byc moze wlasnie przez to ze jej nie widac to ja widac :)

popatrz uwaznie na gory i las w oddali.
co widzisz za nimi?

no wlasnie - nic

wiec albo to jest skraj mapy, albo po prostu mgla wojny wykorzystuje drawing distance i rzeczy niewidocznych... nie widac ;-)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragohunter



Dołączył: 6 kwietnia 2005
Posty: 164
Skąd: z Erathii

Wysłany: 12 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Screeny z "Heroes 5" ,są po prostu świetne.
Nowy wymiar heroesa 3D będzie czymś wyjątkowym, w co warto zagrać.
Oczywiście wszystko okaże się w grze.
Już się nie mogę doczekać !!! :D

Najlepiej są dopracowane szczegóły uzbrojenia rycerza.
Anioł też jest niczego sobie, ale zasmuciły mnie potwory
ciemności (te akurat są porażką UbiSoftu) :!:

___________
Dragohunter
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Tristan (cytat):
Warto równiez dodać iż na naramienniku bohatera widać napis "DIE" :D

Cóż, dopiero teraz uświadamiam sobie, że ten najlepszy wg. mnie screen zaczyna wyglądać jak fotomontaż, albo jakiś kawał. "DIE" na bohaterze i sztandar Erathii w jego ręce - maskarada. Wydaje mi się, że to nie jest do końca prawdziwy screen z gry.
A ta wypowiedź mi się bardzo podoba, a raczej pomysł na mgłę wojny w niej zawarty:
Evander (cytat):
popatrz uwaznie na gory i las w oddali.
co widzisz za nimi?

no wlasnie - nic

wiec albo to jest skraj mapy, albo po prostu mgla wojny wykorzystuje drawing distance i rzeczy niewidocznych... nie widac
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 12 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Zaraz fotomontaz.. Tworcy nie wprowadzali by nas chyba w taki blad.. gracze by ich zjedli :> ;]

Bardzo ciekawa analiza, Tristanie!
Heh czekam na nowe screeny. Dochodze do wniosku ze tworcy gier to fachowcy, wiec moze nie bedzie tak zle.. :P
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 12 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Na forum CH Fabrice (cytat):
I need to adress a point where I havent been clear. I compared to H3's number of creatures, including upgrades and addons, and that meant also H5's number of creatures - including upgrades and addons too.

That means a few things : no we wont top 130 only in the main game, but we wont be far from H3's base. Yes we are planning an addon :)



Co oznacza, że najprawdopodobniej zdradził się z dwiema rzeczami:
1. po pierwsze, wyjdzie przynajmniej jeden dodatek zawierający na pewno nowe jednostki
2. po drugie, jednostki będzie można ulepszać

Po raz pierwszy od wielu miesięcy coś w H5 osobiście mi się spodobało.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.