Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 11:10:22
Autor Wiadomość
Morrandir



Dołączył: 12 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Stolyca

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ja się pytam CO TO WOGÓLE DO JASNEJ CHOLERY JEST!!!!!! (przepraszam za wyrażenie ale nie mogłem inaczej).

TO MA BYĆ HEROES V???!!!

Może jeszcze za wcześnie żeby oceniać ale mi to bardziej wygląda na jakiegoś tandetnego RPGa zrobionego przez ludzi z dalekiego wschodu, a jeśli już strategię to coś jak powiększony Warcraft III.

Obawiam się że spełniły się najgorsze przewidywania, to będzie jakaś gra na bazie Heroesów ale z prawdziwymi Heroesami i ich fantastycznym klimatem to mało będzie miała wspólnego. Wiedziałem że to 3D nie wyjdzie Heroesom na dobre (ja osobiście nie znoszę tego typu grafiki, być może dlatego że jestem starym graczem i zaczynałem swoją przygodę z Heroesami od pierwszej części) o mangowości już nie wspominam, a te teksty twórców gry że "mają wiele super świetnych rozwiązań" były faktycznie złowieszcze. Żal bierze jak przyponę sobie dwa arty do Heroes V zaprezentowane jeszcze przez NewWorldComputing (Nekropolis i Feniks), szkoda że to nie poszło w tym kierunku (JWC gdzie jesteś!!!!!)

Oczywiście to moja subiektywna ocena ale jak dla mnie to może być już tylko gorzej, na szczęście pozostają jeszcze stare częsci gry (ale marna to pociecha ).

___________
Ja nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko ale...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Własnie Muaddib napisał na forum Heroes V,że bedzie 6 zamków, z czego jeden całkowicie nowy w swiecie heroes............aaaaaaaaa :!: tylko 6 zamków??w takim razie jakie sie tam znajdą, skoro wiadomo że bedzie na bank Inferno i Castle........jakie obstawiacie??
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Z pewnością coś a'la bastion, nie może zabraknąć nekropolii (prawda? :shock: ), niestety raczej nie unikniemy barbarzyńców (nie lubię ich, ale to tylko moja opinia ;) ). No i ta nowość jakaś, nie wiem, może rzeczywiście cuś morskiego?
___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Bedzie Castle, Inferno, "to nowe miasto", wiec pozostały trzy miejsca. Ja bym obstawiał Rampart<Bastion, Preserve kiedys o ile sie nie myle był artwork miasta bazowanego własnie na naturze>, Necropolis i.......chyba barbarzynców........ciekawe czy mam racje. A jeżeli chodzi o to nowe miasto to może..........Forge?? :D
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Dal całkowicie zdesperowanych, aby was pocieszyć tu możecie zobaczyć artwork Diabła :)
http://www.forumplanet.com/strategyplanet/homm/topic.asp?fid=5292&tid=1629400
Prawda że fajna?? :lol: [/img]

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Sześć zamków? Ale to wcale nie musi oznaczać że tyle będzie.

Podejrzewam że 6 miast zobaczymy w grze podstawowej a kolejne w dodatkach (jeśli nie stworzą zależności w stylu gwaizdy magii zamykających liczbę miast).

Należy sobie zadać pytanie czy z tak koszmarną grafiką (nie cierpię kanciastego 3D) gra przebije poprzednie części. Obawiam się że szybko z niej zrezygnuję... chyba że rozwiązania i cały system zrekompensuje niesmak wizualny.

Patrząc na screeny można powiedzieć że gra będzie mroczniejsza od pozostałych części... bo jak się na to patrzy to normalnie koszmar jakiś.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

6 zamków

oczywiste to odpowiedniki (1) Castle (no może ewentulanie w połączeniu z Tower, choć wątpię) i (2) Inferno. Na jednym ze szkiców jest miasto elfów - odpowiednik (3) Bastionu. Do tego wg mnie już tradycyjnie muszą dojść nieumarli z (4) Necropolis, jako, że nie widać po nich śladu w Inferno, łącznie z samą nazwą. Za (5) miasto obierzmy tą 'nowość'.

Zostaje szóste, a na to miejsce mamy potencjalnie trzech kandydatów - barbarzyńców, czarodziei i czarnoskiężników.
Nie wyobrażam sobie HoMM ani bez czarnych smoków, ani bez tytanów, ani bez zielonoskórej kompanii od barbarzyńców, zwłaszcza, że czarnoksiężnicy i barbarzyńcy byli w serii od HoMM1, a magowie od HoMM2.

Ciekawe jak zamierzają to rozwiązać....

PS. a co do tego "diabła" to w tym miejscu należałoby wstawić kolejną serię niecenzuralnych słów opisujących tych idiotów....

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morrandir



Dołączył: 12 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Stolyca

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Co do zamków:

1.Castel i Inferno - napewno, świadczą o tym przedsawione arty i screeny

2.Miasto Elfów - raczej też, istnieje przecież art z czymś w tym rodzaju

3.Nekropolia - musi być i tyle bo jak nie to ktoś zginie :evil: !!!!!

4.Miasto gdzie będą czarne smoki - patrz punkt o Nekropolii

5. Barbarzyńcy - zawsze byli

6.Prawdopodobnie jakieś jeszcze :wink:


Co do postaci diabła - znowu baba??!! :? Nie żebym miał coś do kobiet ale... Chyba twórycy za bardzo wzieli sobie do serca przysłowie "Gdzie diabeł nie może tam babe pośle". :lol:

Cytat:
Patrząc na screeny można powiedzieć że gra będzie mroczniejsza od pozostałych części... bo jak się na to patrzy to normalnie koszmar jakiś.


HAHAHAHA

Dobre dobre!!!
Niestety nie ma się z czego śmiać :( [/quote]

___________
Ja nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko ale...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):

PS. a co do tego "diabła" to w tym miejscu należałoby wstawić kolejną serię niecenzuralnych słów opisujących tych idiotów....


Popieram w 100%. Tego nowego Heroesa to chyba jakieś feministki robią. :?

A jakie według mnie będą zamki?
1. Zamek/Przystań
2. Nekropolia
3. Bastion/Rezerwat
4. Inferno
5. Wieża/Ład
6. Może zamek krasnoludów?

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Tristan (cytat):
...aby was pocieszyć tu możecie zobaczyć artwork Diabła :)
http://www.forumplanet.com/strategyplanet/homm/topic.asp?fid=5292&tid=1629400
Prawda że fajna?? :lol: [/img]

Fajna, fajna, ale to nie diabeł tylko succub. Oj niektóróm sprawdziły sie przewidywania co do nowych jednostek :twisted:
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Myślę że to nie jest diabeł prędzej jakiś Sukub .... Problem jest taki, że artworki naprawdę mnie pocieszają . Podobały mi się wszystkie prawie...

Dziwna sprawa H5 na screenach wygląda o wiele gorzej niż zapowiadały to art-worki . Zgodnie z zapowiedziami mieliśmy dostać grę z postaciami i stworzeniami w stylu "komiksowym" . Prawdę mówiąc to taka zmiana by mi nawet odpowiadała . Tymczasem w tych 4 screenach nie widzę żadnej komiksowości (no chyba że ktoś jakiegoś Asterixa czy Kajko i Kokosza tam dojrzy) :( ..... ehhh zdecydowanie nie tego chciałem ...


Kolejna smutna refleksja ... Ponieważ h5 będzie na 75 % klapą (i tak jestem optymistyczny) więc pewnie długo WoG team nie doczeka się Kodu źródłowego h3 , bo ubi postanowi jeszcze coś zarobić na h3 :( :( :( :( :( :( :(

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Artwork ten można zobaczyć podczas rejestracji konta na stronie Heroes V. Wart zaznaczyć iż obok tego "diabła" przy tej rejestracji jest anioł, więc stąd wynioskowałem że to diabeł a nie sukkub :)
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Douger



Dołączył: 13 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Łuków

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze to diabel , a nie sukkub. Sukkub do SKRZYDLATY demon-kobieta, ktora zabija swoje ofiary podczas stosunku seksualnego. Sukkub jest na jednym ze screenow pokazanych przez ubi.

I prosze was , skonczcie juz plakac. Bo niektore wasze posty sa zenujace.
Bo to wszystko przez to glupie 3D. To co z tego ze bohater wyglada 1000 razy lepiej niz w poprzednich czesciach ,ale przeciez jest w jakims 3D. To 3D to chyba jakies dzielo szatana. Mamo wez ich zbij bo zrobili heroesa w 3D .. bleeeeeeee ja nie chce 3D bleeeee .Juz wole zeby heroesa zrobili we flashu .......

___________
Guns N' Roses 4ever!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ludzie o czym wy mówicie?? Gdyby kazdy miał takie podejście jak wy to byśmy nie wyszli jeszce z epoki kamienia łupanego. Jak dla was procesor 800Mhz to jest dużo to ja już podziękuje. Nie dziwie się dlaczego mało kto z was lubi HoMM 4 , bo mało komu ta gra wogóle sie uruchamia.
Do tego dobrego człowieka, który to napisał - Po 1: H4 działa bez problemów pod 800MHz. Po 2: nie wszyscy mają tyle kasy i tak hojnych starych, że z dnia na dzień, bo jakiś tam H5 wychodzi, kupują im nowego peceta. Po 3: Jak już masz tą kasę, to się podziel bracie :D !! (przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać)
Co do tych postaci diabła? (diablicy) i anioła? (anielicy) - era feministek nadchodzi!!
Co do miast: jak sobie oni wyobrażają w sześciu miastach zmieścić...nieważne. Ale musi być oddzielne miasto dla czarodziejów i czarnoksiężników, również dla rycerzy (heaven), demonów, nieumarłych, elfów i tego z orkami, trollami i goblinami. To już daje 7!.
Bez sensu jest także dodawać miasta w dodatkach. Pomyślcie - to tak jakby dopiero w Brood War można było grać Protossami!
Co do 3D - strategie nie cieszą się populanością ze względu na grafę do diabła! Już wszyscy się boją o Stara2, że jak zrobią z grafą to co w War3, to gra straci na wszystkim, a co dopiero straci Heroes!! Dopracowane 2D w pełni uzupełni genialnie zrobioną grę, jak to było z H3.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Douger (cytat):
I prosze was , skonczcie juz plakac. Bo niektore wasze posty sa zenujace.
Bo to wszystko przez to glupie 3D. To co z tego ze bohater wyglada 1000 razy lepiej niz w poprzednich czesciach ,ale przeciez jest w jakims 3D. To 3D to chyba jakies dzielo szatana. .

JA NIE MIAŁEM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ co do grafiki 3d w herosach jeszcze gdy tylko sie o tym pisało ...
Mnie jak i inne osoby z imperium przeraziło poprostu to co zobaczyliśmy na screenach . Nie dlatego , że to 3d jest ... ale dlatego że te screeny to smerfy albo jakaś cukiernia ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Douger (cytat):
Oczywiscie ze to diabeł , a nie sukkub. Sukkub do SKRZYDLATY demon-kobieta, ktora zabija swoje ofiary podczas stosunku seksualnego. Sukkub jest na jednym ze screenow pokazanych przez ubi.
...

A mnie się wydaje, że to na tym screenie, jest rozwiniącie tego artwork'a (a to co się jej tam majta z tyłu to jakieś skrzydła); a zresztą nawet tutaj http://www.celestialheavens.com/features/heroespedia/index.php?title=Succubus
nie są pewni co to jest, chociaż hasło odwołuje się do succub'y!
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Macie racje to na bank Succubus. Aczkolwiek zauwazcie że zarówno succubus jak i anielica na artworkach wyglądają innaczej niz na screenach, może to swiadczyć o tym iż zobaczymy upgready w Heroes V :idea:
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Hmmm... a to ciekawe... :)

Myślę, że miasta które znamy z czwartej części cyklu (powinni ją wydziedziczyć :) ) będą stanowić punkt wyjścia dla twórców, dlatego uważam, iż zobaczymy zamki:

1. Życia (Castle),
2. Śmierci (Necropolis),
3. Ładu (Tower),
4. Chaosu (Castle),
5. Natury (Rampart),
6. Barbarzyński (Strongme... ekhmm... Stronghold :) ),

Co najwyżej pozmieniają się ich nazwy, dojdzie do roszady jednostek, ale przeca nie dadzą nam zamku z kosmitami, jakieś wytyczone przez HoMM III i IV kanony obowiązują... Chociaż patrząc na te screeny powyżej... Co do zamku z kosmitami nie byłbym taki pewien... HoMM versus Alien... ;)

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 5 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

(napewno pojawi się castle , inferno i rampart ... to jest pewne z zapowiedzi)


1) Castle = połączenie Castle z Tower .... ale bez dżinów w tym zamku
2)Rampart .... powstanie elfi zamek ...


3) Inferno ..

4)Nekropolia .... hmmm nie mogą z niej zrezygnować :twisted:

5)barbarzyńca (lub jakieś połączenie barbarzyńca + lochy ... wszak już w h4 orki przeszły do chaosu)

6) mamy 3 złe i 2 dobre zamki (ewentualnie 2 złe 2 dobre i 1 neutralny); nowy zamek będzie więc albo neutralny albo dobry ...


Podsumowując obawiam się że znów mogą powstać dziwne hybrydy ala H4 Necropolis+demony ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 5 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Oto moje typy zamków:
1. Castle
2. Inferno
3. Stronghold
4. Bastion
5. Tower/Necropolis
6. hmmm.. faktycznie może to być forge, krasnoludy lub hmmmm... nowa rasa w Heroes ?! morludzie...?

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maal Verne



Dołączył: 17 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: zzz Bagna

Wysłany: 5 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Buahahahaha - śmieje sie bo to jest tak straszne, że aż śmieszne- co oni zrobili z Herosami?!
Może to by było dobre do Warcrafta, ale do Heroesów?!

nie to pewnie jakaś pomyłka..
czy ktoś sprawdzał ich autentyczność :(?

obawam się, że moja zabawa z Heroes 5 skończy się jedynie na wersji Demo :? ,
Bo ja już nie widze tego uroku jakim emanowały Herosy :roll:

Może lepiej by było gdyby fani tworzyli kolejnego Heroesa :?

___________
Immanuel Kant - "Niebo gwieździste nademną, prawo moralne we mnie"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 5 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

I to jest cały problem - Ubi jest świecie przekonane,
że robi HV zgodnie z tym, czego oczekują fani :P


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morrandir



Dołączył: 12 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Stolyca

Wysłany: 5 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Odnośnie tej zapowiedzi i screenów przychodzi mi do głowy jeszcze jedno pytanie. Jak będzie wyglądał edytor map, czy wogóle będzie??(coś czuję że obsługa edytora w H5 będzie cholernie trudna) :?

Według mnie edytor to podstawa, to właśnie ta rzecz jest czynnikiem dzięki któremu magia Heroesów wciąż trwa.

Jak już wspominałem 3D, w przypadku Heroesów, to kompletna porażka (szczególnie w wykonaniu jakie zostało zaprezentowane na screenach), ale trzeba przyznać że będzie to dawać ogromne możliwości tworzenia modów (własne potwory, artefakty, itp.) Tak przynajmniej jest z wieloma innymi grami działającymi w trzech wymiarach.

I jeszcze odnośnie zamków. Jeśli tym szóstym tajemniczym zamkiem faktycznie miałoby się okazać Forge to można by przypuszczać że twórcy sięgną do "starej" fabuły Heroesów, bo przecież zamek ten istotnie do tej fabuły nawiązuje.

___________
Ja nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko ale...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

6 miast to zamało!! heaven, inferno, necropolis i coś ala "rampart" to pewniaki. Już 4, a zostają jeszcze czarodzieje, czarnoksiężnicy i barbarzyńcy. podobno jedno nowe. Więc będzie jedno z tych 3 ostatnich i to "new" jak zapowiadają. Najlepiej jak by takie były: heaven, inferno, necropolis, rampart, tower, dungeon, stronghold no i obstawiam krasnoludzkie forge.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 5 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Prawie wszystkim na pierwszy rzut oka te screeny i newsy na temat H5 się nie podobają (o ile wszystkie są prawdziwe). Czy to wielmożne UBI nie widzi jak to fani komentują i oceniają ich pomysły?? Mogliby coś wreszcie odpowiedzieć, ale oficjalnie a nie na forum.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.