Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 17:16:35
Autor Wiadomość
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Taaaa.... ja jush widzę, jak oni tą "pokną" grę wypuszczają pod Linuxem,
szczególnie, że to "cudo" wymagać będzie Dx9 jak nic.

A tak apropos - pomyślał ftoś o słabszych PCtach i ich właścicielach?
W3 ścinał się pod 0,8GHz i 128 RAMu, a o grze sieciowej nie było mowy praktycznie
[ no chyba, że nie oglądało się walk, bo jak chciało się zobaczyć jak 2 armie się ścierają,
to gra poprostu koncertowo skakała :P ].

Czyli mamy kolejne argumenty "przeciw".


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mavander



Dołączył: 2 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Svalbardem

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Heh. Ja uważam, że te screeny są dość fajne.

1 :arrow: Zastanawia mnie czy to nie jest filmik z fabuły czy też mała animacja po wejściu do zamku. A może to intro? najbardziej jestem za 2 i 3 wersją. Ogólnie mi się podoba. Budynki fajne. Bohater trochę kanciasty ale zainteresowała mnie flaga. Gryf? Przecież to symbol Erathi. Może fabuła polega na odbudowaniu tego wielkiego państwa i oczyszczenie go ze zła?

2 :arrow: Myślę, że to też filmik do fabuły. Już wyobrażam sobie głoś mówiący "Ale zło wciąż się tu panoszy" Bardzo podobają mi się wszystkie jednostki

3 :arrow: Walka? Spotkanie na mapie przygody? Jak walka to gdzie liczba jednostek? Ubolewam jeśli tego nie będzie. A po Anielicy to spodziewałem się czegoś lepszego..... a konkretnie, innego koloru ubranka. Ogólnie cool.

4 :arrow: Niewątpliwie Mapa przygody gdzie bohater spotyka broniącego koła szczęścia demona. Bardzo mi się podoba.

Screeny ogólnie fajne przypadły mi do gustu. Przydałoby się tylko zmniejszyć kanciastość bohatera.

___________
Pan Wymiaru Cieni, mistrz w Grze Cienia......
Krótko mówiąc fanatyk Yu-Gi-Oh!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

@Mavander

1. Obyś miał rację z tym intro.

2. Jakoś nie mogę się odzwyczaić od tego, że ten avik należy do Irvina...



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A tak apropos - pomyślał ftoś o słabszych PCtach i ich właścicielach?
W3 ścinał się pod 0,8GHz i 128 RAMu, a o grze sieciowej nie było mowy praktycznie
[ no chyba, że nie oglądało się walk, bo jak chciało się zobaczyć jak 2 armie się ścierają,
to gra poprostu koncertowo skakała :P ].

Że co?? W3 na PIII 800 nie scinał mi się ani razu, przy karcie GF4MX440 64mb!! No może ramu mam więcej (512sdr), ale grać się dało!! Wszystko zależy jak kompa configniesz. Kumple się dziwią mi, że NFSUG2 działa dobrze, tak samo Battle For Middle-Earth. Ubolewam nad tym, że w H5 na tym sprzęcie już sobie nie pogram pewnie, no ale zawsze jest nadzieja.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Cytat:
A tak apropos - pomyślał ftoś o słabszych PCtach i ich właścicielach?
W3 ścinał się pod 0,8GHz i 128 RAMu, a o grze sieciowej nie było mowy praktycznie
[ no chyba, że nie oglądało się walk, bo jak chciało się zobaczyć jak 2 armie się ścierają,
to gra poprostu koncertowo skakała :P ].

Że co?? W3 na PIII 800 nie scinał mi się ani razu, przy karcie GF4MX440 64mb!! No może ramu mam więcej (512sdr), ale grać się dało!! Wszystko zależy jak kompa configniesz. Kumple się dziwią mi, że NFSUG2 działa dobrze, tak samo Battle For Middle-Earth. Ubolewam nad tym, że w H5 na tym sprzęcie już sobie nie pogram pewnie, no ale zawsze jest nadzieja.


Właśnie ten ram dużo ci nadrabia. Z procesora wcale nie wynika tak dużo. Masz dobrą kartę graficzną i potężny ram.

A co do samych gier, to ja nie rozumiem już obecnej sytuacji. Żeby trzymać się jakoś przy nowych produkcjach trzeba wkładać w komputer niezłe sumki pieniędzy...

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Feanor



Dołączył: 5 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Valinor zwany w Polsce Wyrzyskiem

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Hmmm, te screeny są całkiem niezłe...
:arrow: Jak zobaczylem pierwszy screen, to na początku mnie olśniło, ale potem dostrzega się kilka defektów. Mimo wszystko ten screenshot jest decydowanie najlepszy.
:arrow: Na drugim idzie zauważyć 2 czachy i hełm nabite na włócznie (pale :D ) u tego wielkiego gościa na plecach. To przykład na to, jaki on będzie duży :) Ogólnie jednostki fajne:) i poza tym broń tego giganta jest podobna do broni gościa z 3 screena.
:arrow: No cóż, jak zobaczyłem anielicę to prawie zawału dostałem, i na dodatek ten
ko(s)miczny miecz :? Za to projekt tego chyba demona jest bardzo dobry :) A ta jego broń wygląda jak kij świetlny Darth Maula włączony jednostronnie :D .
:arrow: Wszystko co miałem do powiedzenia o czwartym screenie napisano już wcześniej ;).
Pozdrawiam

Feanor

___________
Zdravim
Feanor
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Spadne z krzesła, czy z tymi wymaganiami (2,5GHz, 128 grafy) powariowali?? Przecież HL2 miał niższe!! Ludzie - strategia a taki sprzęt..., pewnie jak zwykle okaże się, że na 1GHz będzie działać.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Gość (cytat):
Wszystko zależy jak kompa configniesz.


nie no wiesz - je tesh potrafie odpalić UT [ pierwszy ] na 300 MHz,
64 MR RAM i nVidia TNT 2 m64 16MB, tak, żeby się nie ścinał,
tyle tylko, że ta gra traci swój urok, bo wszelkie bajery odpadają.

U Ciebie faktycznie grafika + ram swoje robią.


A co do wymagań - no tak, jeśli takie zostaną w wersji finalnej,
to będzie ciężko, ale cuś się poradzi
[ zwłaszcza, że jak nie będzie Linux Version,
to dodatkowo Wine zajmie trochę pamięci :( ]



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Zalamalem sie...
Eh.. az brak mi slow :\
WC3 + Disciples :\ Tak wlasnie to wyglada...
Jedynie 4 screen sprawia, ze zostaje chociaz odrobinka nadzieji... Teraz tylko marze o grywalnym demku... Ale boje sie, ze rozsadzi mi ono serce :\
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

:/

Cholera jasna, już nie wiem co mam myśleć? Niby fakt, że będziemy mieli doczynienia z już piątą (patrzcie, ile to już wszystko trwa) częścią sagi HoMM obliguje jakieś zmiany. I to DUŻE. Wiecie, w końcu nie można serwować ciagle tego samego dania inaczej tylko przyprawionego. Ale gdy zobaczyłem te screeny to, nie będę ukrywał, przeraziłem się. Nie na żarty. Te obrazki są po prostu na tyle przesłodzone, że osoby cierpiące na cukrzyce powinny otrzymać od swojego lekarza rodzinnego zakaz ich oglądania. A ja naiwny myślałem, że HoMM 4 jest pojedyńczym, niewinnym "skokiem w bok". Że po niepowodzeniu tej gry nowi twórcy wyciągną wnioski na przyszłość. Cóż, trudno. Widać ludzka głupota rzeczywiście nie zna granic. :/

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Damiaen (cytat):
A ja naiwny myślałem, że HoMM 4 jest pojedyńczym, niewinnym "skokiem w bok". Że po niepowodzeniu tej gry nowi twórcy wyciągną wnioski na przyszłość.


I to jest właśnie cały problem - H4 NIE było klapą.

To w Polsce gracze ciagle częściej grają w H3, niż w H4,
ale za granicą, to H4 jest bardziej popularne.

Dlatego spodziewałem się tego, że dużo elementów z H4 znajdziemy w H5,
ale nie spodziewałem się mix`u Disciples i WC3!

Jakbym chciał mieć rozwiązania z Disciples 2, bo bym sobie właśnie w D2 pograł,
jakbym chciał strategie 3D, to bym odpalił WC3.

Ale nie - ja chcę starych dobrych Herosków, w nowej szacie graficznej
[ ale w stylu HoMM 1-3! lub nawet H4, albo WC3, tylko żeby kamera była NAD mapką, w pewnej odległości! ],
wraz z kilkoma tuzinami nowości!

Czy to takie trudne do genialnego poprzednika dodać nową grafikę?
Czy to takie trudne do genialnego poprzednika dodać kilka nowinek,
w stylu możliwość wyboru upgreade`ów
[ nie w stylu Disciples, bardziej jak WC3, albo Earth 2150 zmixowane z D2,
czyli wybieramy co "wynaleźć" i "komu dać" i tak jedni zrobiliby sobie piechura, inni łucznika,
ale to ciągleby była "wersja" zwykłego "ludzia" ;) ].


Ale nie - Oni, wielcy game-makerzy z UBI i NIVAL`a wiedzą lepiej,
co dla Nas - graczy - dobre. Choć może inaczej - wiedzą lepiej, co lepiej się sprzeda!

A teraz na fali nie jest porywająca fabuła, ciekawe rozwiązania taktyczne,
ale porywająca grafika full-wypas z bajerkami i fajerwerkami!

Szkoda tylko, że nie myślą Oni o tym, że nie każdy ma tak niskie wymagania
i tak infantylny tok myślenia...


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

MiB (cytat):
Damiaen (cytat):
A ja naiwny myślałem, że HoMM 4 jest pojedyńczym, niewinnym "skokiem w bok". Że po niepowodzeniu tej gry nowi twórcy wyciągną wnioski na przyszłość.


I to jest właśnie cały problem - H4 NIE było klapą.


Oczywiście, dla klienteli spragnionej cukierkowatości nie! Ale mówię o fanach serii, a szczególności części trzeciej. Wiem, że HoMM I czy II też były bajkowe, ale nie było tam satyrów poruszających się jak paralitycy, a i smoki nie przypominały tego ze Shreka...
Jestem ogromnym fanem części trzeciej, i chciałbym aby następne szły w jej ślady. Czy to źle?

Z resztą muszę się zgodzić - następcy 3DO zmarnowali potencjał poprzednich części starając się niepotrzebnie ugotować coś innego... :(

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem wielkim fanem H3 [ choć gram tylko dla rozrywki, prywatnie ],
a H4 nie trawie.


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nim pojawiły się pierwsze screeny po cichu marzyłem sobie że HoMM V będzie może bardziej m,roczny i ponury... A tu taka niemiła niespodzianka. Dlatego jestem zdegustowany. HoMM 4 gościł na moim dysku może miesiąć, dwa... Bo gra nie była zła. Musiała tylko sprostać swojej poprzedniczce, co jej się w moim mniemaniu nie udało. Nie żebym był do tej gry (H5) jakoś uprzedzony, w końcu nie ma o niej żadnych dokładnych informacji, a same screeny prawdy nie powiedzą, to mimo wszystko boję się tej mangi w HoMM jak diabeł wody święconej. ;)
___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nie można powiedzieć iż Heroes IV była grą nieudaną. Modne stało się naskakiwanie na tą grę, ja jednak sądze, że gdyby nie zaistniałą taka sytuacja<bankructwo 3DO> i byłby czas aby ją ukończyć napewno były to hit i to o wiele wiekszy niż Herosy III. Takie jest moje zdanie, a fakt jest taki, że w wielu krajach ludzie wolą grać w 4 czesć niż w 3. Ale wracając do tematu, czyli screenów z Heroes V, mapa przygody w pełni 3D, sam pomysł jest ciekawy. Wykonanie w 1 i 4 screenie jest bardzo ładne, mnie sie bardzo podoba. Racja, że cukierkowatosc aż razi, ale popatrzcie z drugiej strony te screeny są naprawdę ŁADNE
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

@Tristan - tak, zgodzę się - pomijając zbyt dużą cukierkowość, to grafika jest super,

O ILE KAMERA ZNAJDZIE SIĘ PONAD MAPKĄ,

jak to miało miejsce w H3!!

Chyba nie muszę wymieniać oczywistych problemów z kamerą umieszczoną tak "nisko"?



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

MiB, o ile mnie pamieć nie zawodzi :) to gdzies przeczytałem że ma być normalna kamera taka jak we wczesniejszych herosach. Nie można sobie chyba wyobrazić że kamera byłaby tylko taka jak na screenach :)
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

@Tristan: oby, oby :)


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

MiB (cytat):
I to jest właśnie cały problem - H4 NIE było klapą.

To w Polsce gracze ciagle częściej grają w H3, niż w H4,
ale za granicą, to H4 jest bardziej popularne.


Okazuje się, że niekoniecznie. nawet za granicą gracze jednak bardziej oczekują nawiązań do H3 niż do H4. Być może owa większa popularność H4 była po prostu naturalnym znakiem czasu (H3 przeminęło, nastało H4, więc jak się nie ma, co się lubi, to się gra w co się ma), a w Polsce przybrało to po prostu skrajną formę, ale teraz, gdy już OBIE gry są praktycznie przeszłością (przynajmniej rynkową) to jednak wychodzi na to, że H3 zapisało się lepiej w pamięci graczy.

A na temat H5 postanowiłem się właściwie już nie wypowiadać.... bez niecenzuralnych słów chyba bym nie potrafił przedstawić swojej opinii. Po prostu niech to będzie jakaś tam gra, jedna z wielu, może nawet o wysokiej grywalności i super opiniach, jak Doom 3 czy Simsy.... albo raczej bardziej - Pokemony.... tylko zabierzcie te słowa 'Heroes' i 'Might and Magic' z tytułu, bo z nimi ta gra nie ma nic wspólnego.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nie możesz tak mówić Acid, gra jescze nie została wydana, nie wiemy czy bedzie miała dużo, czy mało wspólnego z Might and Magic. A grafika po prostu dizie z biegiem czasu, przecież jakby zrobili grafikę 2D to dopiero by było. Ja mam nadzieje że Ubisoft ans ejszce zaskoczy :lol: <oczywiscie pozytywnie :) >
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Douger



Dołączył: 13 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Łuków

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ludzie o czym wy mówicie?? Gdyby kazdy miał takie podejście jak wy to byśmy nie wyszli jeszce z epoki kamienia łupanego. Jak dla was procesor 800Mhz to jest dużo to ja już podziękuje. Nie dziwie się dlaczego mało kto z was lubi HoMM 4 , bo mało komu ta gra wogóle sie uruchamia.
___________
Guns N' Roses 4ever!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Technologia idzie do przodu i gry też. Przecież nie mogą wydawać ciągle tej samej gry z inną kampanią i innymi bajerami. Naprawde nie wiem oco wam chodzi. Za duża cukierkowatość - ŹLE. Za duża mroczność ŹLE. Kamera ZŁA. Grafika ZŁA. Oczekujecie za duzo. Pozatym moim zdaniem gry nie wolno oceniać, nawet napisze, że jest ZAKAZANE po screenach, a nawet po trailerach. Trzeba samemu siąść do demka (wtedy kiedy wyjdzie) i zagrać i wtedy opisać swoje wrażenia na temat gry. A tu ciągle widze, że wszystko jest do baniu i chcecie powrotu do starych herosów. Chcecie powrotów do starych herosów? No to zainstalujcie je i grajcie, a nie lamentujcie.

MiB (cytat):
Ja też jestem wielkim fanem H3 [ choć gram tylko dla rozrywki, prywatnie ],
a H4 nie trawie.

Może ludzie, AŻ TAK się przyzwyczaili do tych starych herosów, że oczekują niewiadomo czego i myślą, że następna cześć będzie taka sama jak ta ich najukochańsza. Moim zdaniem jest to zły tok myślenia.[/quote]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

@Acid - hmm.... faktycznie, masz racje :) o tym nie pomyślałem ;)



@Douger - nie, ja mam szybszy sprzęt niż 800 MHz,
ale nadal nie jest to 512 MB RAM, 2,5 GHz i 128 MB na graficznej,
które pewnie będzie wymagane do płynnej gry na 800x600,
a wolę nie myśleć, co będę potrzebował dla 1024x768!!

Że - jak już mówiłem - nie wspomne o tym,
że pewnie będą mieli w głębokim poważaniu linuxowcoof :(



@Kalwin - czy to źle, że mam wymagania, marzenia?
Czy to źle, że chcę, aby 5 część mojej ukofanej gry spełniała moje oczekiwania?
Jeszcze, żeby to były tylko moje oczekiwania,
ale to są oczekiwania sporej grupy graczy!

Uważam, że skoro H3 było naprawdę super grą,
to dlaczego - na Mahadeve - tfórcy H5 na siłę serwują Nam zupełnie nowe danie?




Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

gdy dziś po szkole zajrzałem na stronkę to podziękowałem. w h5 będą mogli grac tylko ci którzy mają scyzorki a nie kompy...
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 4 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to będą prawdziwe wymagania sprzetowe to ja odpadam :( Ale wydaje mi sie że je zanizą na bank, jakby takie były to sprzedaliby o wiele mniej egzemplarzy Herosów V, a przeciez zalezy im na jak najwiekszej sprzedarzy :)
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.