Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 14:22:49
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Zresztą ci z UBI powiedzieli że gra jest robiona od zera. Czy ten "anioł" nie pochodzi czasem od NWC??
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Zresztą ci z UBI powiedzieli że gra jest robiona od zera. Czy ten "anioł" nie pochodzi czasem od NWC??



nie, od NWC pochodzi Fenix i Zamek umarlaqw,
do pooglądania w dziale H5.


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

No wiec tak:

Ogolnie jakosc jest wysoka, jezli chodzi o aspekty strickte 'techniczne'. Tu nie ma za bardzo do czego sie przyczepic.

Problem lezy gdzie indziej:

CO ma oznaczac do licha ciezkiego ten aniol z mieczem wiekszym od siebie?? Co on tu do (---autocenzura---) robi? Nie zdzierze takiego chlamu w h5... Chyba bede gral bez tego zamku, czy cos :>

MApa przygody- moze byc- anio niech sp..ada
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Hmmmm to co zobaczyłem daje dużo do myślenia i nasuwa duzo wątpilliwosci
1) mapa przygód w 3D- jezeli bedzie istniec możliwość obracania kamery to spox, szczególnie mile bylby widzany rzut bardziej z góry. Zastanawia mnie jedna rzecz czy takie rozwiazanie nie bedzie powodem tego ze nie bedziemy w stanie widziec naszego przeciwnika :twisted: i zamiast stategii bedziemi mieli masową partyzantkę.
2) Skoro wszystko na mapie przygód wydaje się takie realne jak bedzie wyglądało spotaknie bohatera np ze smokiem ??? Chodzi mi tutaj o zachwanie proporcji. Wszak młyn jest wiekszy od bohatera.
3) Hmmm moze to takie skrajane pytanie które wymaga blizszej znajomosci z grą...ale widząc taką mape mam wrazenie ze łatwo sie na niej zgubić :twisted:
4) Walka nie podoba mi się... chyba ze jest to zoom na blizsze starcie. Pozostaje tylko wtedy pytanie .. Czy taki najazd bedzie ze kazdym razem i czy bedzie sie go dalo przerwac np kliknieciem myszki, bowiem dla mnie moze być nużące po pewnym czasie tracenie kilkunastu sekund (kilka bym jeszcze przeceirpaił tak do 15 max :D ) takiej sekwencji
5) Zamek inferno czy tez chaosu za bardzo przypomnia mi troche Warcrafta III. Liczyłem na to ze bedzie hmmm troche straszniejszy :x
6) Jezeli screeny tak wygldaja napawa mnie obawą szata muzyczna ....A nie zpominajmy ze ona tez jest ważna.
7) Zawidołem sie co do Anioła... Myślalem ze to byl tylko żart. Nie akceptuje tej jednostki

Reasumujac, na podstawie obecnych screenow H5 mi sie nie podba. Sadze ze mozemy juz pozegnac sie z hmm klasycznym pomysłem gry. Mam wrażenie, żę twórcy gry za bardzo skupili sie na przepakowaniu Herkow nowoczesnymi tehnologiamii. No ale może jeszcze z tego sie coś wykluje ładnego... Chociaz jestem pelen obaw....

Pozdrawiam Rycerz Mike
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Trochę się załamałem :( :( :( :(

Po co to 3D ??? po screenach widać, że są z adventure map więc pytam po co nam aż takie zbliżenia w tym trybie ? ... I tak każdy szanujący się strateg będzie grał z maksymalnym oddaleniem :) (bo więcej widać) . Czy nie lepiej zrobić ładne 2d ?

Druga sparawa ... ARGHHHGHGH !!!!! (Szczęk zebów i upadek krzesła :) ) : Dlaczego to aż tak bardzo przypomina Warcrafta ?

Kolejna sprawa : Czy screen gdzie (walczy?) anielica :) z tym czerwonym chyba demonem to screen z pola walki ? ... jak tak to chyba podziękuje .... W h3 zawsze taki ładny krajobraz się roztaczał za polem bitwy :) , a to jakaś górka czy też wulkan ; a tu ?
Kur..cze przecież tu pole walki wygląda identycznie jak mapa przygody :( :( :( :( ...

Refleksja : Pozostaje nam WoG ...... albo łudzenie się , że Equlibris poprawi AI kompa , zmieni bohaterów aktywnych na biernych , doda nowe potworki , rozdzieli nekropolie z inferno (doda nowe zamki ) .... to wersja jest bardziej prawdopodobna niz to że h5 mi umili czas .

Refleksja 2 : Grafike może jeszcze dopracują ... Nie wiem może dodadzą cieni w grze by klimat był "mroczny" .... A może zamiast tego gra powali grywalnością i rozwiązaniami ?
Ehhhhh ..... Sam w to nie wierzę :( :( :(

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emanet



Dołączył: 7 września 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nie zauważyłem nigdzie na tych "obrazkach" liczby jednostek w oddziale.
Czyżby ...
Mam nadzieję, że nie!
To byłby cios w samo serce.

___________
Dziś jest czas ...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne. Heroes 5 będzie zupełnie inną grą. Co do skrinszotów mam mieszane uczucia... podobają mi się... ale zarazem boję się jak będzie wyglądać całość. Warcraft ? a może to tylko złudzenie ? hmmm.... czas pokaże...
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Jak to jest Heroes to ja jestem dżinem… :x Pachnie mi tutaj warcraftem, w miarę! ładna grafika i nic więcej a te stwory to niech sobie włożą wiadomo gdzie. Gdybym chciał pograć w War Craft to nie siadałbym przy Heroesach… Miejmy nadzieje, że nie wszystko jeszcze stracone!
___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Jestem optymistą i mam nadzieję, że to nadal jest pierwszo-kwietniowy kawał, bo jak nie to bez komentarza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o odpowiedzi Muaddiba http://forums.ubi.com/eve/ubb.x?q=Y&a=tpc&s=400102&f=1851065692&m=2011011203&p=1
dotyczącą ilosci zamków w grze?? odpowiada wam taki sytem jaki on zaprezentował??bo mnie osobiscie nie za bardzo........w sytemie tym chodzi o to że nie ma zamków :!: , bedą "miksowane", zamki bedą miały jednostki jakie sobie wybierzesz, tak samo i budynki. Co o tym sądzicie?? z jednej strony to dobrze bo bedzie można lepiej dopasować strategie, z drugiej strony jak beda takie pomieszane zamki to zniszczy to kompletnie klimat Heroes.....

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Mi się nawet podoba :)

System na pewno nie pozwoli mixować diabłów z aniołami ;)

Tyle tylko, że to wygląda jak rozwinięcie systemu z H4...

Pozostaje jesio jedna kwestia - co z upgreadami?



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

może być myślałem że będzie gorse (chociaż to leśne??pole walki jest trochę przesłodzone)
cuż każdy ma inny gust :D kupię zagram zobaczę może mi się spodoba
fakt podobne do warcraft'a(ze scereen'ów) ale nikt na razie nie grał(w HOMM V)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

System świetny, jeśli nie idealny - HoMM nareszcie bez miast! Zaczynało mnie już denerwować, że w każdym mieście są inne jednostki i inne grafiki - wiało nudą.... Teraz będzie można sobie samemu wymyślić jakiekolwiek miasto! Ten system AF jest świetny :).
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ten post http://forums.ubi.com/eve/ubb.x?q=Y&a=tpc&s=400102&f=1851065692&m=2011011203&p=1 i te ostatnie z tego forum mnie całkowicie dobiły. Lata nadzieji, przemyśleń, pomysłów że wreszcie może będą wspaniale uporządkowane miasta, dopasowane jednostki, fabuła (co za fabuła powstanie na tym systemie to wole nie myśleć), i wiele innych rzeczy. Co z tego, że dużo taktyk i strategii?? Ale "Heroes" to nie RTS!! To nie WarCraft!! NWC - HELP!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Tristan (cytat):
A co sądzicie o odpowiedzi Muaddiba http://forums.ubi.com/eve/ubb.x?q=Y&a=tpc&s=400102&f=1851065692&m=2011011203&p=1
dotyczącą ilosci zamków w grze?? odpowiada wam taki sytem jaki on zaprezentował??bo mnie osobiscie nie za bardzo........w sytemie tym chodzi o to że nie ma zamków :!:

Well... jak przyjrzysz się tej wypowiedzi to zauważysz , że "AF ----- advanced forts" .... Ten skrót to April the First ... i to pewnie jest jedyny pryma aprilis ... screeny są zapewne prawdą :(

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Well... jak przyjrzysz się tej wypowiedzi to zauważysz , że "AF ----- advanced forts" .... Ten skrót to April the First ... i to pewnie jest jedyny pryma aprilis ... screeny są zapewne prawdą :(
Dajesz mi małego ducha nadzieii...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Po głebszym zastanowieniu, to wcale nie jest taki zły pomysł ten system AF, zobaczcie, można sobie stworzyć miasto od podstaw, wybrac jednostki jakie chcecie, już nie bedzie problemów że na przykład to miasto ma słabą jednostke tego levelu a to miasto ma lepszą. Sam z przyjemnoscia stworzyłbym sobie takie miasto od podstaw. Uważam sytem AF, który zaprezentował Muaddib za bardzo udany. Musimy skonczyc z przeszłoscią i wprowadzic nowe ciekawe zmiany :)
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Val Gaav zepsułes nam prima aprilisową zabawe :(
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Hej!! Bez nerwów!! Poczekamy z miesiąc, może trochę dłużej, będą wtedy na 100% newsy (prawdziwe, nie "pierwszo-kwietniowe") które dużo wyjaśnią. Myślicie, że to co jest pokazane teraz to będzie?? DAĆ IM SZANSĘ !!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
3. Większe możliwości rozbudowy zamków i nie chodzi tu tylko o jednostki.
4. Nadal trzeba bedzie wybierać budynki rezygnując z innych. W znacznie większym stopniu niż w czwórce.
Może te zapowiedzi z CDA właśnie o tym świadczyły, że będzie innowacyjny system rozbudowy miast??
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Po dłuższym namyśle...
Na pierwszy rzut oka te skriny jak z warcrafta - ale przyjzyjcie sie dokładniej. w warcrafcie nie ma tak wygładzonych kontur, wszystko jest kanciaste. Tylko kolory są bardzo podobne. Te skriny coraz bardziej mi sie podobają :)

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Teraz dopiero patrzę na te screeny, i...

Jak je zobaczyłem, to o mało nie padłem. Dobrze, że siedziałem wtedy na krześle.

Co oni zrobili hirosikom :evil:

Racja, to wygląda jak Warcraft III, mam nadzieję, że nie zmienili podstawowej koncepcji i będzie to turówka.

Nie wiem już czy warto na tą grę czekać.....

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Hellburn (cytat):
ale przyjzyjcie sie dokładniej. w warcrafcie nie ma tak wygładzonych kontur, wszystko jest kanciaste.


...a co ma wygładzanie krawędzi (opcja rozwijająca się w nowych kratach graficznych) do jakości grafiki? ... jak koniecznie chcesz pograć w gładkiego Warcrafta to włącz sobie AAx6... to stanowczo wystarczy...


... jednak nie mogę zrozumieć jakim cudem ludziom podoba się stylistyka nowych "Heroesów"... przecież te screeny są dużo bardziej "mangowe" (że zacytuję jaskiniowców), niż na szkicach... ojoj... coś widzę, że niektórzy sami sobie przeczą...

... kolejna tandetna gra fantasy się szykuję... ech... oby Oblivion nie był grą łatwą...

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

co to jest za gra, z ktorej sa te screeny?

zwlaszcza ten 2 od gory - jakos nie co sie na nim dzieje?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Denadareth



Dołączył: 15 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Araucania obecnie Gliwice

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

A mnie się tam podoba... nie ukrywam że stara dobra grafa z H# by mi odpowiadała... ale jako że postęp musi być to spodziewałem się tego. Panowie I Panie !
Toż to dopiero 4 screeny i to w fazie roboczej, wiele jeszcze może się zmienić.
Mnie razi jedynie cukierkowatość ale dla dobrej grywalności i to przecierpię.

Pozdrawiam
Denadareth

___________
"Jeśli komuś zaufasz to on Cię zdradzi, jeśli nikomu nie zaufasz zdradzisz się sam"- Roger Zelazny "Amber"
"Jeśli coś może pójść źle to pójdzie i to w najgorszym momencie"- Prawo Murphy'ego"
"Świat jest piękny- żartowałem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.