Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-30 6:55:06
Autor Wiadomość
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

mój opis będzie krótki, ale w miarę treściwy. na początku chciałbym nadmienić że zlot należał do imprez klas oranyjulek, co dla niewtajemniczonych jest określeniem absolutnie pozytywnym :D. Pierwsza grupa zlotowiczów zebrała się na dworcu. Krótka chwila czekania wypełniona ciszą, podczas której wszyscy dopasowują nicki do facjat przybyszów i już ruszyliśmy. Prosto na rynek, obok sklepu z drogimi goframi aż pod Fredrę. Tam małe deliberacje i niewielka ekspedycja karna pod dowództwem Mirabell ( w składzie również ja i Morgraf) wyrusza na dworzec po grena i @lana. Szczśliwie jakoś tam się odnaleźliśmy i znaną już trasą wrociliśmy na rynek. Znowu narada i wypad do ZOO. Faktycznie, bardzo pouczająca wycieczka. Krótki epizod z telefonem w tramwaju powrotnym, konsumpcja w sfinksie i KFC i zawitaliśmy do Intra. Tam szybki mecz zakończony remisem w piłkarzyki, jedna kolejka, grupowe słuchanie Grena, składanie podpisów i ewakuacja przed łysymi panami do zmierzchu. Ewakuacja to złe słowo. Emigracja. W następnym klubie po zdenerwowaniu obsługi koniecznością posprzątania stołu i przyległosci zasiedliśmy do konsumpcji napojów wysokoenergetycznych. Rozdział grupy na 2 stoliki, sesja zdjęciowa z udziałem kufli, następnie popisanie mi przez Mirabell ręki, której nawiasem mówiąc myć nie zamierzam :D , i wkroczyła sprośność. Co prawda była ona następstwem wcześniejszej lubieżności i perwersji, ale dopiero preludium do prawdziwej zabawy :P Nie będę tu opisywał scen jakie odgrywały się od czasu do czasu przy stolikach, wystarczy do tego odrobina wyobraźni. i parę promili :). Było jeszcze marznięcie na zewnątrz w oczekiwaniu na Levy'ego i dłuuuugi spacer do domu. Ale przed 3 doszedłem. Pozwolenia na publikację swojej facjaty udzielam i przy okazji do wszystkich uczestników zlotu kieruję staropolskie Bóg zapłać. :wink:
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

I ja juz jestem i przede wszystkim dziekuję wszystkim za bardzo miłe przyjęcie i szczególnie Levy`emu za nocleg :) .

Jako że większość (ale nie wszystko) zostało opisane, to może uzupełnię ;) . Gdy już lokal zaczął się opróżniać i zrezygnowaliśmy z okupowania 2 stołów na rzecz jednego otrzymaliśmy wiadomość od Hexe, że zostawiła żółtą koszulkę. Co prawda nikt z nas nie przypominał sobie, by Hexe jakiekolwiek koszulki z siebie zdejmowała, ale rozpoczęliśmy poszukiwania, niestety bezskuteczne. Jednakże po pewnym czasie ktoś (właśnie, któż jest tym bohaterem ;) ?) na stole położył żółtą koszulkę - a dokładnie żółty i przeźroczysty kawałek plastiku z kilkoma kartkami wewnątrz :mrgreen: .
Po pewnym czasie wynieśliśmy się na "przed lokal", gdzie stała fantastyczna, nieogrzewana ławka, więc w związku z dość późną porą i niską temperaturą rozpoczęliśmy proces rozgrzewania się nawzajem :) . Uprzedam komentarze, mimo atmosfery lubieżności, o której wpominał Van, do niczego, poza ogrzaniem się, nie doszło ;) .
Gdy już dotarł do nas Levy poszliśmy (Gren, Gui, Sandro, Eon i ja) na mini-nocleg (3h), wpierw odprowadzając Mi na autobus nocny. A rano zrobiliśmy sobie spacerek prawie przez cały Wrocław, odprowadziliśmy Sandro na PKSa i roztaliśmy się na dworcu. Jeżeli po tym wydarzyło sie jeszcze coś ciekawego, proszęo uzupełnienie :) .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, kurcze? Te zloty trza jakoś uformalizować - czy takie wydarzenie nie zasługuje na niusa (i to obszernego) w nowinach? Czy nie powinno być w Jaskini miejsca na najciekawsze fotki?
___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morgraf



Dołączył: 8 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd: Dzierżoniów

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

POPIERAM!
To przeca jest wydarzenie niezwykłe i ważne w społezności Jaskinii.
Zwłaszcza zlot tak dobry :P
Postuluje skierowanie petycji do włodarzy odpowiedzialnych, aby niewsy pojawiały się na stronce. Być może ciekawym pomysłem było by też reklamowanie zlotów. Co by dla tych co forum nie odwiedzają lub nie było im po drodze na to forum.

___________
Jaki zły jaki pusty jest cały świat

(S. Staszewski)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Im więcej nas tym przyjemniej :D jak widać po wczorajszym zlocie :]


Popieram pomysł Sandra :D

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

To ja krociotko (wersja rozszerzona w poniedzialek).

1)Oczywiscie zezwalam na pokazanie mojej paszczy, jak zwykle pewnie sliczna :D , mysle ze Druga Polowa tez nie bedzie miala nic przeciwko.

2)Jechalem z Hexe gdy dzwonila do baru. Szczerze powiem ze z tego co mowila oczekiwalem koszulki "Brasil". W zyciu nie przyszloby mi do glowy, ze chodzi o cos innego :D

3)Dzieki za wszystko wszystkim.

Pozdrawiam
McGregor

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Głupi Eldzio, głupi :cry:

Taką fajną zabawę opuścił :(

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Może oddam do wglądu przepiękny portret Ogrodnika, na którym widnieje w swej prawdziwej postaci :P
http://selfdefence.republika.pl/gui1.jpg

___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Właśnie obejrzałem zdjęcia :)

Miło poznać Lisza, McGregora, @lana i innych :)) Szkoda tylko że nikt mnie nie mógł poznać :)

BTW Wszyscy obecni szykujcie się na następny zjazd, którego na 110 % nie opuszczę :twisted:

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Zlot bardzo udany - dużo osadników i świetna atmosfera. Czas przyjemnie upływał na rozmowach i żartach. I nawet udało się coś zwiedzić po drodze :P

Moją facjatę też można odcenzurować.

___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

[...
tu był offtopic, alem się opamietał
i juz go nie ma!
...]
niech ftoś powie, proszę
że choć co było o HoMM i pokrewnych gadane...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim zlot uwazam za bardzo udany,i choc dolaczylem najpozniej i pare ciekawych rzeczy mnie ominelo.
Cytat:
....czyli był komplet - 17 osób.
wiem ze sie spoznilem, ale wydaje mi sie ze bylo na 18.
Niech nikt sie nie sugeruje datami na zdjeciach sa na 100% z tego zlotu :)
Pierwszy raz widzialem 'pofalowane' fotki cyfrowe, myslalem ze jak fotograf 'na bani' to moze co najwyzej zle skadrowac, a tu takie efekciki :twisted: ehhh ze mnie wtedy nie bylo, moze bym sie czegos nowego nauczyl :)
jOjO (cytat):
... niech ftoś powie, proszę
że choć co było o HoMM i pokrewnych gadane...
A wlasnie ze bylo, i to calkiem sporo, dyskusje (przynajmniej te w ktorych ja bralem udzial) dotyczyly:
-Konwentu
-Struktury Osady
-Turniejow H3, H4 i OnLine

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

[tu było Re: na mój offtopic
przepraszam
usunąłem - jOjO]


A w kwestii zlotu, następny portret Ogrodnika, tym razem w jego ulubionym kolorze :P
http://selfdefence.republika.pl/gui2.jpg

Informuję też, że oficjalne zdjęcie grupowe - http://selfdefence.republika.pl/zlot.jpg - zawiera już wszystkoch oprócz Grenadiera, Sulii i Galadora - czekam na zezwolenie (lub brak takowego) tych osób na usunięcie "cenzury" :P.

___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ja zezwalam :D Dzisiejszej nocy ukazał mi się Mahadeva i powiedział, że jest bardzo zadowolony z ofiar składanych mu we Wrocku.
Powiedział on również, że jego prorok powinien dostać zdjęcią, a przynajmniej to, jakie obiecała mu Hexe ;)

Również opowiadam się za jednolitą, oficjalną relacją na stronie głównej. Zacznijmy promować zloty, niech ludzie się oswajają przed Końwentem!
Opublikujcie tutaj kilka fotek dla ogółu!

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

LEVY (cytat):

Pierwszy raz widzialem 'pofalowane' fotki cyfrowe, myslalem ze jak fotograf 'na bani' to moze co najwyzej zle skadrowac, a tu takie efekciki :twisted: ehhh ze mnie wtedy nie bylo, moze bym sie czegos nowego nauczyl :)


Większość zdjęć pofalowanych jest robiona przeze mnie (od razu znać talent :P), czuję się odpowiedzialna za ich kształt i proszę mnie nie dołować ;)

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sulia



Dołączył: 26 października 2002
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Do domku wróciłam, ale wyjeżdżać to mi się od Was nie chciało :D

Było świetnie i tyle :P

I przepraszam że przemarzliście, jak Levy odprowadzał mnie do moich gospodarzy :P ( i tu serdeczne podziękowania w jego stronę ślę :) - to był dopiero spacer ) Ale myślę, że wzajemne ogrzewanie takie złe nie było :P

Z tego co pamiętam: Wrocław jest piękny i stary; lody były przepyszne, tostini gorące; w zoo brakowało już ławek dla pewnych leniwych panów :D, przypuszczam że chętniej za tymi parkanami widzieliby różne parasole niż zwierzęta :P; szukanie żółtej koszulki i próby przypomnienia sobie czy Hexe miała na sobie właśnie taką :D; mnóstwo dedykacji i autografów; dużo śmiechu; Eon śpiący :P ... jak sobie coś przypomnę to dopiszę :)

P.S. Odsłoń tę twarz En :)
P.P.S. Mi, dzięki za zdjęcia. Są świetne :D

___________
Zasady Zakątkowe:
1. Proszę o nieużywanie emotów
2. Przepuszczajcie tekst przez Worda:)
3. Nowi goście przynoszą drobny upominek!
4. Żadnych bójek i pijaństwa:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Wiem że zjazd ledwo się skończył,ale mam jedno pytanie... Kiedy planujecie następny?? Może początek wakacji, albo cuś... Mama mnie pożałowała i mam duże (bardzo :] ) szanse na przyjazd. Poza ty komuś obiecałem :P
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

MI nie mów że większość tych dziwnych :D jest Twoja :p bo cała droga od Intro do zmierzcho-switu to moja zasługa :] a tam większość jest taka fajna :D





:]

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ja widzialem to tak:

Wyjechalem w pospiechu wraz z Polowa, a po dojechaniu okazalo sie, ze zmienilem kilt i nie mam nr do Levego. Na szczescie rodzice Agi byli w domu i podali mi co trzeba.
Levy znalazl nas na stacji i doprowadzil, jak to mial w zwyczaju tego dnia, gdzie trzeba. Na rynku zaczalem porownywac sobie avatary z rzeczywistoscia i wlasciwie oprocz Grena, Guinei i Sandro to nikt mnie nie zmylil szczegolnie.
Potem kino, kawiarnia i spacer, w ksiezyco.... znaczy Zoo, i jakies jaskinie pod Wroclawiem.
W Zoo szlo nam nieszczegolnie, a glownie siedzialo :D .
W knajpach tez sie dzialo, zgodnie z zasada jaka panuje zwykle przy spotkaniach.
Czyli:
Etap pierwszy(poczatek)
Jeden mowi, wszyscy sluchaja.
Etap drugi(rozwiniecie)
Tworza sie kolka i ze soba rozmawiaja
Etap trzeci(schylek)
Wszyscy mowia, nikt nie slucha :D

Wyjazd uwazam za bardzo udany( Polowie tez sie podobalo). Boje sie co by bylo gdyby Ingi tez sie zjawil :lol:
Porozmawialismy o nadchodzacym konwencie, o jakze ciezkiej pracy pretorianskiej :) , oraz o roznych mniej i bardziej (po)waznych sprawach.

Musielismy opuscic towarzystwo okolo 23.30 bo konie zdzarly caly obrok i zagrozily, ze odjada bez nas.

Dziekuje wszystkim i do zo... :)

P.S.
Kto opublikuje slynny zbiorowy utwor "O dziewce z walorami"?

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Rekordowy Zlot :P

1) 17 Jaskiniowców - zlotowiczów (wraz z Połową McG - 18 :))
2) 4 Jaskiniówy :D (wraz z Połową McG - 5 :P)
3) najdłuższy Zlot - od 11:00 do 3:00 (dla niektórych nawet dłużej - skoro razem nocowali :P)
4) jestem obecny na najmniejszej liczbie fotek :D :D :D :D
5) 2 dni mi zeszły nim napisałem pierwszego posta o Zlocie (padaczka sieci)
6) stłukł się tylko jeden kufel (większość jego zawartości przyjąłem na siebie :oops: )
7) spóźnilem się całe 2 godziny (insze sprawy mie złapaly)
8 ) rozesłałem rekordową liczbę SMS'ów (35) by ułatwić odnalezienie się przyjezdnych z delegacjami mającymi ich odebrać - choć wcale w odnajdywaniu tym nie uczestniczyłem :D
9) powstała opowieść o dziewczęciu z rekordowymi walorami :oops: :oops:
10) została złożona rekordowa ilość autografów
11) na Zlocie obecnych było rekordowo wielu pisarzy :D
12) rekordowo (jak na Zloty) sobą byłem (czyt. nieśmiały, spokojny i milczący) - niech no jeszcze mi ktoś śmie powiedzieć, żem nieśmiały nie jest :twisted: :P :roll: :oops: 8) :D
13) eee... pewnie jeszcze jakieś rekordy padly, ale mie się myślec nie chce :)


W każdym razie było bombastycznie :).
Dziękuję wszytskim za bytność, cieszę się, że nie żałujecie owej bytności i mam nadzieję, że zaszczycicie Wrocłąw swą bytnością jeszcze nie raz :D.

Howk! :P

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

wtorek, godzina 0.28, doszedłęm do siebie ;)

Nic dodac nic ująć.

Ale musze się odnieśc do pewnej sprawy - była juz daaaawno temu mowa o publikacji relacji ze zlotów. Przykro mi, że umarło, bo odzew był zerowy... To tak gwoli pomarudzenia - bo będzie trudno teraz odtworzyć stare relacje.

Kwestie nusów popieram - gdzie jest ekipa CI? Bo te pytania powinny byc głownie do nich!

PS.
1. moja zakazaną gębę i tak juz wiele osób zna, można odtajnić :)
2. zakosiłem komus nieświadomie długopis. Z wyglądu wygląda ;) na niewieści - niebieski z złote cosie. Komu oddać z bukietem róż (jeśli to jakiegos faceta to sorki, bukietu nie będzie) :)

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

No fajnie..(..chehie..)..
Dużo powiedzieliście (Levy 'zapodziękowany' na śmierć.. Też dziękuję - lecz raczej prywatnie..) - prawdę powiedzieliście..chehie..
Tak więc: właśnie wróciłem.. cieszę się bardzo, że poznałem wreszcie Was.. no i czekam na następne okazje.. Chociarz część zlotu przespałem, nadal muszę odpocząć *poszedł spać..*..

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Gren jeżeli jest zielony z pomarańcozwym cosiem i pisze bzwbk to moj :D 8)



Farm: nie jesteś nieśmiały :P przynajmniej na zlotach :] :twisted:

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):
Gren jeżeli jest zielony z pomarańcozwym cosiem i pisze bzwbk to moj :D 8)



Nie, ten ja mam :D na pamiątkę :P.

Nami (cytat):

[...]pociąg z Hexe,Coden,Guim i jedna osoba wybaczy ale nie pamiętam ksywki.


Oj, Nami, plamę dałaś... ten którego nie pamiętasz to też był wielki minstrel, a dedykacji nie wymusiłaś :P.

Gren (cytat):

zakosiłem komus nieświadomie długopis. Z wyglądu wygląda na niewieści - niebieski z złote cosie.


Na pewno ze złotym? Bo jesli ze srebrnym to może być mój... co prawda wydaje mi się, że miałem go z powrotem w Gliwicach i zginął potem :) ale...:P.


Poza tym fajnie było, robiłem za poduszkę, za kaloryfer :), prowadziłem bełkotliwe rozmowy :P, ekstremalne picie z ręką przełożoną pod nogą :D albo zaplątaną w innych pijących :P, kilka drobnych rękoczynów wobec Coda ;), przeżyłem też próbę ruszenia mnie z miejsca :D. Nie mówiąc o czyszczeniu buta z g**** ok. 3:30 w nocy :P.[/quote]

___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):
Sandro :D za małą moją namową :) no i musiał składać autografy :D, podobnie jak Mirabell, Gui też powinień ale zrobił to później już w 2 klubie :].


Ja tu nie widze żadnego wymuszenia :) 8)
Zresztą czuje się zaszczycona że mój egzemplarz "Polowania.." był pierwszym dziełem jakie podpisywałeś wogle 8)


P.S1
Mam nadzieje że się będzie dobrze pisało :] tylko jest chyba troche pogryziony :D bo ja mam taki zwyczaj że jak się nudze to gryze na lekcjach długopis 8)


P.S2
Przykro mi ale nadal nie wiem kim była osoba, która z wami przyjechała... :oops:

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.