Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-30 7:08:46
Autor Wiadomość
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 14 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

LEVY (cytat):
No teraz pozostalo ustalic date kolejnego spotkania, co powiecie na 20 luty :twisted:


Farmerus (cytat):
Jam za! Jeno nazwać trzaby to było raczej MiniZlotem, bo na przyjezdnych raczej nie ma co liczyć (chyba :D) - za duża częstotliwość jest mordercza dla portfeli :).


Wy mnie naprawdę poznać nie chcecie.. nic tylko te Piątki :wink:
Pomyślcie o Samie i zaplanujcie w końcu coś na Sobotę :wink:
Pozdrawiam

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 14 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Witam,

khe... khe... wróciłam... zbolałam strasznie, ale to tak jest po nocy spędzonej na twardej podłodze... Ech...
Z tego, co widzę, nazbierało się tu trochę komentarzy i opinii. Ha! Chcąc, nie chcąc, muszę się do nich ustosunkować. Trochę czasu mi to pewnie zajmie, ale co się nagadam, to się nagadam...:D

Przystąpmy więc do dzieła:

Guinea (cytat):
Atmosfera była świetna i jedyne, czego żałuję, to to, że nie mogłem zostać jeszcze z godzinki :P.


Wierz mi, Gui, inni też żałowali, że nie mogłeś. Ja też:D.

Guinea (cytat):
Z cyklu przemyśleń... przypuszczam, że atmosfera była tak dobra, ponieważ było niezwykle dużo Osadniczek... ale jest to tylko przypuszczenie i sugeruję, coby tę tezę jeszcze raz sprawdzić :) albo i więcej razy :P.


:oops:
Nie przesadzajmy tu tak, zjawiłyśmy się w przerażającej doprawdy liczbie trzech...:D A może to i dobrze?

Guinea (cytat):
Kolejnym potencjalnym czynnikiem atmosferotwórczym była ogólna ilość osób (11).


Czy masz na myśli, że atmosfera była taka, jaka była z powodu tego, że było nas tylko czy 11?

Guinea (cytat):
Jednak tu też bym chciał przeprowadzić jeszcze jedno (a najlepiej kilka(naście/dziesiąt) ;)) doświadczenie z porównywalną liczbą osób, albo i większą :P.


Nawet nie mów, bo już mi się smutno robi, że to się już skończyło i przyjdzie czekać znów jakiś czas na następną okazję...:(

Codhringer (cytat):
Humory dopisywały, panowała wesoła atmosfera podsycana kolejnymi rozgrywkami w piłkarzyki (niestety nie doszło do wymiany koszulek )


Aleście się doczepili tej wymiany koszulek! Nastpnym razem ubiorę na siebie wystarczający zapas ubrań, żeby móc się bez obaw wymieniać:D.

Codhringer (cytat):
Teraz zapraszamy Wrocław do Opola


Ehem, ehem... W imieniu swoim oraz Gui chciałabym zauważyć, że na zlocie nie byli tylko wrocławianie i opolanie...

Farmerus (cytat):
Mimo, że padałem ofiarą przemocy


Pijesz do mnie? Ty paskudo? Przecież ładnie przeprosiłam!

Farmerus (cytat):
że boli mie teraz gardziołko


Aha, i mamy Ci teraz współczuć, co? A kto bez szalika, rękawiczek i czapki chodził, co? I do tego jeszcze rozpięty?

LEVY (cytat):
Co prawda nie zdazylem sie odegerac w pilkarzyki (pewnie odegramy sie nastepnym razem - co Osadniczki??).

A to my wtedy nie wygraliśmy??
Nie ma sprawy:D Do tego czasu może nasza drużyna się podszkoli:D.

LEVY (cytat):
No teraz pozostalo ustalic date kolejnego spotkania, co powiecie na 20 luty

Farmerus (cytat):
Jam za! Jeno nazwać trzaby to było raczej MiniZlotem, bo na przyjezdnych raczej nie ma co liczyć (chyba ) - za duża częstotliwość jest mordercza dla portfeli .


A czy sobie myślicie, że ja przeżyję ze świadomością, że Wy się tam gdszieś świetnie bawicie BEZE MNIE?!
Mordercze jak mordercze, ale ja Wam nie odpuszczę. Dlatego jednak prosiłabym, żeby ewentualny kolejny zlot był jednak w marcu:).

Eldacar (cytat):
Oczywiście jak to już tradycyjnie bywa wysoce rozwinięta umiejętność Dowodzenia i Odnajdywania Drogi odezwała się w moim sercu i wraz z Hexe objęliśmy przywództwo nad grupą (z małą pomocą Farmerusa.


Ej, to nie tak... Po prostu Farm, Cod i Gui sobie gadali, a że chodnik ma określoną szerokość...

Eldacar (cytat):
odnaleźliśmy nawet podobiznę Sandro na jednej ze ścian


Ejże, ja żadnej nie widziałam...!

Guinea (cytat):
Aha, coś mi się wydaje, że obiecałem dopisać objaśnienia do zdjęć... jeśli tak to czekam na zdjęcia, a jeśli nie to tez czekam na zdjęcia ;P.

Codhringer (cytat):
PS. Upublicznianie zdjęć zrobionych w czasie tego zlotu to chyba nie jest dobry pomysł

Farmerus (cytat):
a jestem jednak za utajnieniem ogółu fotek . Wybierze się jeno kilka (-naście) dla publiki a reszta dla nas jeno . Zezpieczona uroczystym słowem honoru .

Eldacar (cytat):
Co do publikacji zdjęć ? bardzo proszę, na 70% z nich i tak widnieje tylko Farmerus

Mirabell (cytat):
Jeśli chodzi o zdjęcia, to chyba musimy poczekać na Hexe, bo moje nie nadają się do niczego. Była na nich uwieczniona właśnie gra w piłkarzyki, no ale niestety...


Skoro wszyscy już powiedzieli, co mieli powiedzieć nt. zdjęć, to teraz i ja coś dopowiem.
Jeśli chodzi o ich publikację, to myślałam o czymś takim, jak Dark ma ze swoją galerią. Inna sprawa, że kłopotliwe byłoby umieszczenie tam wszystkich zdjęć (a przynajmniej jakiejś większej części - trochę ich wyszło, ale o tym później). Może rozwiązaniem byłoby umieszczenie ich gdzieś w Osadzei, zwłaszcza, że bezpośredni zainteresowany (Gui). Ale to wszystko trzeba dogadać:)
A teraz najważniejsze: zdjęć mam na aparacie 117 (dobrze widzicie: s t o s i e d e m n a ś c i e). Około 10 było robionych bez lampy, więc wyglądają tak, jakby operator już na nogach nie mógł ustać:D.
W najbliższym czasie wrzucę to na komp:)

Co do bytności (zbyt częstej) niektórych osobników na tychże zdjęciach. Farm na 70% zdjęć nie jest. I jeszcze weźcie pod uwagę, że są też zdjęcia po parę osób, w tym parę razy Farm się przypadkowo do nich wplątał:D.

Tak obie myślałam, żeby policzyć (procentowo) kto i jak często pojawia się na tych zdjęciach. Sama nie mogę uwierzyć w to, że też na paru jestem (bo ja się zwykle nie daję). Przy czym późniejsza seria nie była robiona przeze mnie, więc pretensje ewentualne też nie do mnie:).
Tak sobie myślałam, że jeszcze jakie podpisy pod tym porobić, żeby było iadomo, kto jest kto, ale to chyba zlecimy Gui, jako że ma talent satyryczny, więc powymysla coś zgryźliwego:P.

Moja opinia o zjeździe? Nogi mię bolą strasznie, wysiadł mi staw biodrowy, a rpagnienie wręcz mię dobija. Ale to tylko fizyczne dolegliwości. Psychiczne jako tako przeszły (przy okazji - dzięki Wam za pomocną dłoń i przepraszam też wszystkich, którym udało mi się przy okazji popsuć humor - mam nadzieję, że nikt takowy się nie zgłosi:).
Atmosfera była genialna i już po wyjściu z kanjpy zaczęłam żałować i mysleć o następnym zlocie:). Lokum na noc mam już zagwarantowane:).

Więc: atmosferka była świetna, bawiłam się cudownie, przy okazji poznałam kilku świetnych ludzi:). W piłkarzyków muszę się odegrać. A co do liczby Osadniczek: była w samo razo, bo ja się czuję niezręcznie gdy jestem samotna bądź jako jedna z kilkudziesięciu:)...

A, Farmie: nie mów już NIGDY więcej, żeś nieśmiały, dobrze? Bo każdy Cię wyśmieje:) zwłaszcza po tym, jak Cię spotkali na zjeździe i obaczyli, jakim jesteś naprawdę.

No i na zakończenie: miłych (tfu, tfu!) Walentynek (jeśli kto obchodzi).

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 14 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):



Codhringer (cytat):
Teraz zapraszamy Wrocław do Opola


Ehem, ehem... W imieniu swoim oraz Gui chciałabym zauważyć, że na zlocie nie byli tylko wrocławianie i opolanie...

:oops: Proszę o wybaczenie, a w ramach rekompensaty obiecuję sobie wpakować samobója w czasie rewanżu w piłkarzyki :)

Eldacar (cytat):
spotkawszy się z Codem (czyt. Kotem ;P) po krótkim oczekiwaniu na pociąg (jak zwykle opóźniony) wsiedliśmy do niego

Nie wspomniałeś o najciekawszym - te wątpliwości typu: "Czy my mamy bilety na ten sam pociąg? Jeśli tak, to czy on jedzie do Wrocławia? Jeśli mamy bilety na różne pociągi, to czy chociaż jeden z nich jedzie do Wrocławia?" itd :)

___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 14 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):
A, Farmie: nie mów już NIGDY więcej, żeś nieśmiały, dobrze? Bo każdy Cię wyśmieje:) zwłaszcza po tym, jak Cię spotkali na zjeździe i obaczyli, jakim jesteś naprawdę.

E tam... nie znacie się na prawdziwej nieśmiałości :) 8) :lol: :shock: :oops: .
No i nie znacie mnie jeszcze za dobrze z tej strony - ale jeszcze Wam pokażę, co potrafi zdziałać moja niesmiałość :):):)!!!

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 14 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Witam,

Farmerus (cytat):
E tam... nie znacie się na prawdziwej nieśmiałości :) 8) :lol: :shock: :oops: .
No i nie znacie mnie jeszcze za dobrze z tej strony - ale jeszcze Wam pokażę, co potrafi zdziałać moja niesmiałość :):):)!!!


drogi Farmie. Przecież to nie chodzi o to, że masz nam swoją niesmiałość pokazywać. Jeżeli człek jest niesmiałym, to widać to na każdym kroku. A Ciebie bynajmniej nie okresliłabym takim mianem po tym, co nam wczoraj zaprezentowałeś:D.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 14 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):
drogi Farmie. Przecież to nie chodzi o to, że masz nam swoją niesmiałość pokazywać. Jeżeli człek jest niesmiałym, to widać to na każdym kroku. A Ciebie bynajmniej nie okresliłabym takim mianem po tym, co nam wczoraj zaprezentowałeś:D.

To te 3 piwa... alkohol dodaje odwagi :).
Echh... :oops:

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 14 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

"Przy czym późniejsza seria nie była robiona przeze mnie, więc pretensje ewentualne też nie do mnie:)." -Hexe


Bo ja ją robiłam :D

hehe a mnie sie podobało :D Bardzo Bradzo (jak większości :)) ja tam w piątki normlanie nie mogę :P w tygodniu bo mam treningi :P o 16(akurta w piątek :P a go nie opuszcze:P) a po nich to nic mi się już wiecej nie chce :P ja bym była za jakąś sobotą jak już i to w marcu , bo jednak za częste spotkania wpływają ujemnie na moje kieszonkowe... a nie jest ono duże... a musze se pokryć za nie moje wszystkie zachcianki miesięczne... więc ja bym obtowała (czy jak to sie tam pisze ;)) za jakąś SOBOTĄ (!) w marcu :D


Mirabell : ja siebie poznaje na tych fotkach :D hehe (ja to ta dziewczyna w średnio długich włosach i czarno -białej bluzce) hihi


Farm: nie byłeś nieśmiały :P i się kurcze nie tłumacz jakimiś browarkami kurcze :p bo i tak w to nie uwierzymy (prawda Panie:>?)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 15 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ha!

Widziałem już dużą część zdjęć!
I są świetne! :) Stworzyliśmy kilka małych arcydzieł (głownie Gui :), LEVY i Mirabellka :)) z któych możemy być dumni :).
Morudchna przy oglądaniu cieszyła się mie w kazdym razie jak żadko kiedy - ach, te wspomnienia :).

Chciałbym tysz zdementować pogłoski, o moim monopolu fotkowym :).
Jestem bowiem jeno na 27% zdjęć :), z czego wiekszość jest grupowa :). Tak więc, nie będziecie skazani na oglądanie mej zakazanej gęby nazbyt często :D:D:D.

A teraz trza sie jakoś fotkami obdzielić... :)

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 15 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Farmerus (cytat):

A teraz trza sie jakoś fotkami obdzielić... :)


Byle szybko, bo się doczekać nie mogę, żeby to zobaczyć :)

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 15 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):

Wierz mi, Gui, inni też żałowali, że nie mogłeś. Ja też:D.


Hmm... wstawiłbym tu teraz tą czerwieniącą się emotikonkę, gdyby nie to, że mam je domyślnie wyłączone ;).

hexe (cytat):

Nie przesadzajmy tu tak, zjawiłyśmy się w przerażającej doprawdy liczbie trzech...:D A może to i dobrze?


3 to całkiem sporo... powiem nawet że rekord, przynajmniej na południu :).

hexe (cytat):

Czy masz na myśli, że atmosfera była taka, jaka była z powodu tego, że było nas tylko czy 11?


aż - też rekord ;)

hexe (cytat):

Ehem, ehem... W imieniu swoim oraz Gui chciałabym zauważyć, że na zlocie nie byli tylko wrocławianie i opolanie...


Jakieś kilka zlotów temu zostałem honorowym Opolaninem :) ale dzięki za pamięć ;).


hexe (cytat):

Eldacar (cytat):
odnaleźliśmy nawet podobiznę Sandro na jednej ze ścian


Ejże, ja żadnej nie widziałam...!



Bo to nie Ty transportowałaś trunki ;).

hexe (cytat):

Tak sobie myślałam, że jeszcze jakie podpisy pod tym porobić, żeby było iadomo, kto jest kto, ale to chyba zlecimy Gui, jako że ma talent satyryczny, więc powymysla coś zgryźliwego:P.


I będę potem uciekał przed rozwścieczonym tłumem, tak? No dobrze :P.

hexe (cytat):

A, Farmie: nie mów już NIGDY więcej, żeś nieśmiały, dobrze? Bo każdy Cię wyśmieje:) zwłaszcza po tym, jak Cię spotkali na zjeździe i obaczyli, jakim jesteś naprawdę.


Prawdę mówiąc to ja tyż raczej nieśmiały :). Ale na spotkaniach jaskiniowych mi jakoś przechodzi ;P. Pewnie mi władza do głowy uderza :PPP.

hexe (cytat):

No i na zakończenie: miłych (tfu, tfu!) Walentynek (jeśli kto obchodzi).


Ja obszedłem... szerokim łukiem ;PPP. Nie ma to jak komercyjne święto :).



Co do kolejnego zlotu - jestem za. Sobota - jestem za. Cały dzień - jestem bardzo za :).

___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 15 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):

No i na zakończenie: miłych (tfu, tfu!) Walentynek (jeśli kto obchodzi).


Tylko nie to, co za głupie święto!

Guinea (cytat):


hexe (cytat):

Tak sobie myślałam, że jeszcze jakie podpisy pod tym porobić, żeby było iadomo, kto jest kto, ale to chyba zlecimy Gui, jako że ma talent satyryczny, więc powymysla coś zgryźliwego:P.


I będę potem uciekał przed rozwścieczonym tłumem, tak? No dobrze :P.



Cóż, w końcu ktoś musi :wink:

Guinea (cytat):



hexe (cytat):

A, Farmie: nie mów już NIGDY więcej, żeś nieśmiały, dobrze? Bo każdy Cię wyśmieje:) zwłaszcza po tym, jak Cię spotkali na zjeździe i obaczyli, jakim jesteś naprawdę.


Prawdę mówiąc to ja tyż raczej nieśmiały :). Ale na spotkaniach jaskiniowych mi jakoś przechodzi ;P. Pewnie mi władza do głowy uderza :PPP.



No proszę, jakie nieśmiałe twarzystwo! Ja tam na zlocie nie zauważyłam, no ale...



Guinea (cytat):

Co do kolejnego zlotu - jestem za. Sobota - jestem za. Cały dzień - jestem bardzo za :).


Ja też jestem za. Może w sobotę 13go marca (coby trzynastkowej tradycji stało się zadość :wink: )

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 15 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Hexe napisała:
Czy masz na myśli, że atmosfera była taka, jaka była z powodu tego, że było nas tylko czy aż 11?


Cytat:
a potem Guinea napisał:
aż - też rekord ;)


Chciałem zdemenotwać te wstrętne oszczerstwa :) W Warszawie było ich (mnie nie było :cry: ) 13!

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 15 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ingham (cytat):

Chciałem zdemenotwać te wstrętne oszczerstwa :) W Warszawie było ich (mnie nie było :cry: ) 13!


Może i było 13 ale rekord ten jest nieoficjalny ponieważ brak jakiejkolwiek dokumentacji potwierdzającej tą liczbę :D

Natomiast Zlot wrocławski posiada dokumentację podwójną.

1) zdjęcia (a dokładnie ponad 100),
2) własnoręcznie złożony przez każdego z uczestników podpis

Tak więc oficjalnym rekordem jest liczba 11 osób

Ale wkrótce i ten rekord ulegnie zmianie (w mieście stu hipermarketów :) )

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WWalker



Dołączył: 8 lutego 2001
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

[quote="Eldacar"]
Ingham (cytat):

Może i było 13 ale rekord ten jest nieoficjalny ponieważ brak jakiejkolwiek dokumentacji potwierdzającej tą liczbę :D


błąd :) w W-wie też były robione zdjęcia (chociaż mogło kogos jeszcze nie być wtedy) tylko nie gadamy o tym po próżnicy w 10ciu postach nie publikując ich :) jak będą to będą

aha, przypominam, że w Osadzie z dawien dawna jest taka lokacja Przedsięwzięcia Jaskini. Niegdyś były tam opisywane też przedsięwzięcia real-life czyli wszystkie oficjalne zloty - składy, przebieg etc. Nie widzę przeszkód, żeby ciekawie przygotowane relacje, w tym ze zdjeciami, nadal tam umieszczać 8)

___________
Siła to za mało, by utrzymać szczęście.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Witam,

Farmerus (cytat):
Widziałem już dużą część zdjęć!
I są świetne! :)


*Hexe kłania się nisko* Dziękuję, dziękuję, dziękuję...:D Nami - Twoja też w tym zasługa:P.

Farmerus (cytat):
Stworzyliśmy kilka małych arcydzieł (głownie Gui :), LEVY i Mirabellka :)) z któych możemy być dumni :).


Oj tak, oj tak. Wyglądacie na niektórych zdjęciach wyjątkowo pociesznie:D.

Farmerus (cytat):
Chciałbym tysz zdementować pogłoski, o moim monopolu fotkowym :).
(...)
Tak więc, nie będziecie skazani na oglądanie mej zakazanej gęby nazbyt często :D:D:D.


No, a nie mówiłam? Jeszcze mi teraz powiedz, ze byłam niesprawiedliwa w drugą stronę i zdjęć masz za mało:)..
Ale, ale... wźmy również pod uwagę, że masz tylko polowę zdjęć:)...

Farmerus (cytat):
A teraz trza sie jakoś fotkami obdzielić... :)


Nie ma sprawy. Jak kto chce sobie skrzynkę zapchać 10Mb zdjęć, to zgłaszać się do mnie:). Adres znany.

Gui (cytat):
Bo to nie Ty transportowałaś trunki ;).


Bo zanim się obejrzałam, puste kufle znikay, a pojawiały sę nowe... Chyba muszę nad refleksem popracować:D.

Gui (cytat):
będę potem uciekał przed rozwścieczonym tłumem, tak? No dobrze :P.


Spokojnie, wszak już wszyscy znają Twe specyficzne poczucie humoru. A ja z chęcią się z siebie posmieję, gdy poczytam uszczypliwe komentarze do zdjęć:D

Gui (cytat):
Prawdę mówiąc to ja tyż raczej nieśmiały :). Ale na spotkaniach jaskiniowych mi jakoś przechodzi ;P. Pewnie mi władza do głowy uderza :PPP.


Wściekliście się wszyscy, czy co? Jeżeli to ma być nieśmiałość, to ja już nie wiem... Dlaczego ostatnio wszyscy ludzie, którzy zachowują się jak gwiazdy prawie (bez znaczenia ujemnego), usiłują mi wmówić, że są niesmiali...?? Wytłumaczy mi to ktoś?!

Co do zlotu całodniowego... Jestem za, tylko że w tym przypadku musiałabym w ten sam dzien do domku wracać... A po ciemku siedzieć na dworcu w Katowicach przez godzinę (albo i więcej) nie mam zamiaru...:( Czyli trochę zabawy mi przepadnie:(:(

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):

Oj tak, oj tak. Wyglądacie na niektórych zdjęciach wyjątkowo pociesznie:D.


Mam nadziej ze nie do mnie pijesz :p

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

[reklama]
Zapraszam do wypowiadania się w temacie Miasto Stu Hipermarketów - spotkanie w Opolu w sprawie zlotu w marcu
[/reklama]

PS Co ze zdjęciami ze zlotu Wrocławskiego - czekam z niecierpliwością!!

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Popieram przedmówcę w całej rozciągłości - na zdjęcia również czekam z niecierpliwością :)
___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Codhringher (cytat):
Popieram przedmówcę w całej rozciągłości - na zdjęcia również czekam z niecierpliwością :)


Jak to już Ingi kiedyś napisał - Nie nabijaj postów konkurencji!! ;)

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Witam,

LEVY (cytat):
Mam nadziej ze nie do mnie pijesz :p


eee... ja? Tia... ale to nie tylko do Ciebie... do siebie również:)

Codhringer (cytat):
Popieram przedmówcę w całej rozciągłości - na zdjęcia również czekam z niecierpliwością


zbieram maile ludzi zainteresowanych zdjęciami, którzy jeszcze ich nie dostali lub dostali tylko część. Będę wysyłała hurtem...

Cod - to się Ciebie też tyczy. Brakuje mi Twojego maila do kolekcji:)...
I byoby też miło, gdyby Morgraf się odezwał...

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morgraf



Dołączył: 8 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd: Dzierżoniów

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam wszystkich zlotowiczów wrocławskich i poza wrocławskich:)

na zdjcia opczywiście się pioszę a oto e - mail
sirraf@poczta.onet.pl

___________
Jaki zły jaki pusty jest cały świat

(S. Staszewski)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 16 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

ech, widzę że sporo mnie jednak ominęło. taka szkoda. chlip.
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 17 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

ja protestuje jeśli chodzi o niezdrową rywalizację gdzie było więcej osób. Ważne że był ktokolwiek i spotkania się odbyły. Zdjęcia do Hexe pośle wkrótce. A pomysł SaM-UeLa spotkania w Wieluniu wydaje mi się ciekawy.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 17 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Hmm...
Prawdopodobnie każdy ze Zlotowiczów otrzymał już zdjęcia.
Najwyższy teraz czas wybrać kilkanaście(-siąt) fotek, z ładnymi podpisami, które reszcie Jaskini pokażemy... niech zazdroszczą! :).

Gui?

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 17 lutego 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Tylko niech ten kto jest na zdjęciu najpierw wyraża zgodę na jego publikację, cenzura musi być. :wink:

Ale opublikować trzeba, niektóre są naprawdę fajne. Szczególnie jedno z Gui, Codhringherem i Farmem. :)

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.