Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-30 5:50:43
Autor Wiadomość
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 21 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ekhm... 14 to JEST sobota... a 15 to niedziela... zdecyduj się :P
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 21 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja lokalizacji:
Klubo-Kawiarnia Więzienna (przy ul. Więziennej :D oczywiście max 50m od Rynku).
Zalety to nastrojowe wnętrze (podziemia) i brak ograniczen wiekowych.
Dają driny, piwo, kawe i herbate, niestety nie ma zarcia, ale mozna miec wlasny prowiant.
I jest jeszcze kwestia godziny normalnie otwieraja ok. 19-tej. Jeśli lokal wam odpowiada (pytanie do wrocławian) to moge zagadac z szefem o wczesniejszym otwarciu, ale musialbym podac wstepnie jakas ilosc osob, wiadomo dla 2-3 nie otworza.
I jeszcze pytanie ile bedzie osob niepelnoletnich?

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 21 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
Jesli już, to sobota, 15, byłaby o wiele pewniejsza w moim przypadku, ale mną akurat sie nie przejmujcie, jeśli większości pasi piątek.


I właśnie sobota, jeno, że 14 tego lutego :) jest terminem roboczo-ostatecznym :).


Levy!
Mie chiba (ta knajpa) pasi - w piątek jeszcze obejrzę przy okazji tamtych dwóch, co to mie ludzie polecili ("Kurna chata" i "Jaś i Małgosia").
Osób niepełnoletnich będzie zaś chyba 4.
Wszystkich, póki co wychodzi (przy dobrych wiatrach) jakoś koło 12tu :).

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 21 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Byłem własnie w Więziennej normalnie jest otwarta od 15-tej (sala dolna) górną otwierają o 19-tej, ale jak mala bedzie pałna to otworzą nam górną.
Kurna Chata jedzonko ok, nawet bardzo ok, ale nastrojowosc znikoma, Jaś i Małgosia dawno nie byłem, ale mam nie daleko :P więc zaraz sprawdze :)
Byłem szybki wiec tylko poprawie posta :)
Nastroj w Jasiu i Małgosi wydaje się ok (podziemia), tylko ze jest duzo jasniej niz w Wieziennej, strawa tez taka sama (ino napoje).

A najwazniejsze z tym 14-lutym to żart :?: prawda :?: (chyba nie chcecie tego mi zrobic :( )

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 21 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

LEVY...

A nie pasuje ten 14ty?
Jeśli masz inne, bardziej sercowe sprawy, to wybrankę też przyprowadź...

I zapodaj terminy, jakie Tobie pasują...
...ten wszak ostateczny jeszcze nie jest :).


Dzięki za sprawdzenie knajpek!
Oszczędziłes mi chodzenia.

Niniejszym mianowany zostałeś więc Oficjalnym Przewdnikiem Zlotu! :)

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 21 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

no dobra, nie wiem czemu akurat w rynku, ale niech będzie. tylko pytanie brzmi o której? młodszym uczestnikom pseudo-biesiady godzina 21 może deczko niepasować. Więc o 20?
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 22 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ekhm... o 20 to przyjezdni już będą odjeżdżać, przynajmniej jeśli o mnie chodzi.
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 22 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Godzina spotkania to raczej 16:00.

Wiem, że wcześnie, ale nie wyobrażam sobie, by przyjezdni mogli zaczynać o 20:00 - toć (jak Guinea wspomniał) oni jeszcze do domu wrócić muszą, a droga daleka!


Gui...
...a powiedz ty mie szczerze (jak na spowiedzi), jakie są szanse na to, żebyś się jednak w ostatni dzień przed feriami (tj. piątek 13tego - ha!) urwał ze szkoły wcześniej i na 16:00 (mniej więcej) we Wrocq stawił?
Coś się mie bowiem zdawowywuje, że piątek może być terminem odpowiedniejszym - wszak w sobotę ktoś randkę mieć może, czy siakąś serenadę pod oknem śpiewał będzie... echh... zakochani :).

O ile oczywista, nie boicie się piątq trzynastego:)...


Pozdrawiam!

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 22 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Własciwie mi pasuja prawie dowolne terminy (za wyjatkiem 5, 14 i 26 lutego).
Co do knajpek w okolicach rynku to nie ma problemu pracuje niedaleko to moge pozwiedzac i poogladac (moze macie nastepne propozycje?)

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 22 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi, to każdy termin od środy w drugim tygodniu ferii (czyli 11 lutego zdaje się ) mi pasuje. Jeśli chodzi o kawiarnię na Więziennej to nie byłam tam, ale słyszałam, że to fajne miejsce.. Tylko powinniśmy się wcześniej spotkać a Rynku i iść tam razem, co by wszyscy trafili :D

Acha, i jeszcze jedno, bo widziałam że takie pytanie padło: jeszcze do 1/4 tego roku (a więc w lutym) do osób niepełnoletnich się zaliczam.

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 22 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Farm: niestety to tylko w praniu sprawdzić można :) czyli jeśli ustalimy na 13 lutego to się zobaczy czy będę czy nie ;)))
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 22 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Acha, i jeszcze jedno, bo widziałam że takie pytanie padło: jeszcze do 1/4 tego roku (a więc w lutym) do osób niepełnoletnich się zaliczam.

Mialem na mysli 'mocną' niepelnoletnosc :)

Przyszla mi do glowy jeszcze jedna knajpka (jak najbardziej nastrojowa - mroczna), niestety (albo i stety :twisted: ) zestaw potraw standardowy (zupa chmielowa, upgradowane soki, i poranna 'kawa czy herbata'). Wada moze byc muza (psychodeliczna, mroczny rock i ciezki metal). Nazwy knajpy nie pamietam
Lokalizacja: pl. Solny podziemia kolo Kredyt Banku (niestety do dzis podkop mi sie nie udal)

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 22 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Dzięki za zaangażowanie LEVY!

Co do knajpki...
...nie ma co udawać, że ja się nadaję do jej wyboru, bo tak nie jest :oops: .
Tyś na miejscu i ze sprawą obeznany - wybierz więc Waść, a jako Oficjalny Zlotowy Przewodnik, towarzystwo do niej zaprowadzisz :). Jak coś, możemy przeca zwiedzić knajpek kilka :). Cała odpowiedzialność za miejsce niech opadnie na Ciebie :), choć lepiej, żey ciężarem wielkim nie była - a raczej zaszczytem. Przynajmnj w teorii :).

A co do terminu...

Czy naprawdę nie ma ani najmniejszych szans na tą sobotę 14tego?
Bo jeśli tak (czyli, ze sobota kategorycznie odpada), to umawiamy się na piątak już (wstępnie :) ) ostatecznie i wszyscy mobilizujemu Guineę (3mając gremialnie kciuki za niego), coby mu sie wyrwać ze szkoły udało :D:D:D.


Pozdrawiam


P.S.
LEVY:
moje gg: 5156576
jak coś, to zaggaduj :)

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 23 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

No co sam mam wybierac? i pozniej wszystko bedzie na mnie? Chyba jest jeszcze ktos z wrocka? moze zaglosujemy? :)

Nie mowcie ze z wami tak zle i tylko mi nie pasuje 14-ty.

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 23 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

LEVY (cytat):
No co sam mam wybierac? i pozniej wszystko bedzie na mnie?


No jasne, że na Ciebie :). Przeca ło to mie właśnie chodzi :)!
A na poważnie: widać, żeś Waść zorientowany. Piszesz o knajpkach solidnie, każdą osobiście, własnymi oczętami żeś widział, to i skłonnym Ci wielce zaufać w dziedzinie wyboru tejże.
Przecież nie zaprowadziłbyś nas w miejsce niedpowiednie. :).
Zresztą, z tego coś napisał do tej pory, wszystkie 3(?) propozycje się mocno nadają - żadna z nich nie jest nieodpowiednia i zlot się w kazdym z tych miejsc odbyć może :).
Teraz jeno trza wybrać miejsce najodpowiedniejsze!, oczywiście wedle subiektywnych odczuć (najlepiej Twoich, boś naoczny świadek).
Mie osobiście, z opisów, to najmocniej pasuje owa Więzienna :). Ale przeca, skoro wszystkie knajpki w jednej okolicy są, to zdanie można zmienić i w ostatniej chwili, albo zadecydować nawet (choć osobiście nie polecam) już po spotkaniu się wspólnym na Rynq.
Ale, co ja sie martwię :):):).
Wszak to nie ja jestem Oficjalnym Zlotowym Przewodnikiem :D :twisted: :D


LEVY (cytat):
Chyba jest jeszcze ktos z wrocka? moze zaglosujemy? :)


Pewnie, że są Wrocławianie poza Tobą :). Ale nie są oni Oficjalnymi Zlotowymi Przewodnikami :). Tyś jednomyślnie został wybrany, nasze zaufanie (bezgraniczne) jest q Tobie od nas skierowane i spokojnie możesz wybrać knajpkę taką, jaka według Ciebie najlepsza będzie.
No chyba, że siakieś głosy sprzeciwu będą :)...


LEVY (cytat):
Nie mowcie ze z wami tak zle i tylko mi nie pasuje 14-ty.


A więc jednak o tej materii sprawy chodzi! :).
A nie chciałaby towarzyszka tysz się spotkać z Osadnikami?:) Czyżby koniecznie wymagała romantycznej kolacji we dwoje?:) :oops: .
Chociaż, jak se tak pomyślałem, to moja by mie jednak nie puściła, a nawet jeśli, to z problemami...
Echh... że też ludzie mają tak wielkie poszanowanie dla "świąt" hamerykańskich :):):).
Choćby i miłych! :).

Ale nic to!
Niech będzie piątek!
Jeno trza będzie naprawdę mocno kciuki za Guineę 3mać :)!!!


Vandergahast (cytat):
no dobra, nie wiem czemu akurat w rynku, ale niech będzie


Jeśli masz Waść propozycje jakichś odpowiednich knajpek od Rynku oddalonych, to rzucaj nimi śmiało - jednak niech dojazd w te miejsca będzie łątwy!
Zwłaszcza z PKP (dla przyjezdnych).
Z tego też głownie powodu Rynek jest głownie brany pod uwagę - w przybliżeniu, kazdemu do niego blisko. A i pochwalić się jest czym przed goścmi :).


Pozdrawiam!

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 23 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Zapomniałbym :).

Od dzisiejszego wieczora do wtorq mnie nie ma - jadę se nabierać sił przed egzaminami :).

A ponieważ Enleth bardzo kciał pełnić jakąś funkcję ( :D :twisted: :D :oops: ), to niniejszym mianowany został
Tymczasowym (Lub Nie :)) Koordynatorem Zlotu :).

3majcie się! :)

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ejże, spadaj! :P
Nie zgadzam się!
Mirabell ma wspaniały talent pisarki, więc przywódczy pewnie też - ona się nada :P

___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 23 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

To moze ktos chociaz walnie ze mna obchodzik po lokalach, co by wybor nie byl jednostronny :)
Cytat:
A nie chciałaby towarzyszka tysz się spotkać z Osadnikami? Czyżby koniecznie wymagała romantycznej kolacji we dwoje? .
moze i by sie skusila, ale jest jeszcze kwestia pierworodnego (on raczej dlugo by nie zabawil)
___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 24 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

ja się mogę z tobą przejść, Levy :D a odnośnie propozycji, to może być alibi pod kredką i ółowkiem, fuga na manhattanie, dowolny z klubów na wzgórzu (oprócz sceny naturalnie :)) pomyłka która również znajduje się w oklicy i jest tam całkiem przyjemnie, wreszcie możemy się przejść do piekła i zgarnąć darmowy i całkiem solidny masaż... możliwości jest sporo.
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 24 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Echh... :(

Plany wyjazdowe w łeb wzięły...

Dajcie znać tu na forum, kiedy i gdzie się spotykacie na poszukiwania zaginionej knajpy :).
Może (choć to mało prawdopodobne) i ja się zjawię.


Enleth:
Ale Mirabell to gość honorowy :) - nie wypada, by musiała się zajmować czymś tak przyziemnym jak organizacja zlotu :).

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 24 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Oo, święte słowa :P

Tak poważniej, to ja nie bardzo się orientuję jeśli chodzi o miejsca, w których możnaby takie spotkanie zorganizować, więc nie za bardzo się nadaję.

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 24 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ja też mogę się przejść ( jeśli mnie checie of kors :P) po tych knajpach...

Tylko jeszce zależy jeszce kiedy i o której bo ja zaczynam znów treningi po tygodniu przerwy, ale jakby co to moge się z 1 urwać i z lekcji też moge jak trzeba :D bo i tak ostatano żadko w skzole bywam :P wiec jakby co dajcie znać czy mnie chcecie do towarzystwa ;)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 24 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Pochodzić i poszukać też mogę pomóc, tylko że nie w przyszłym tygodniu (dopiero w lutym zanczy się :D )
___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morgraf



Dołączył: 8 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd: Dzierżoniów

Wysłany: 24 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem Więzienie może być. Nie najgorszy był by też Liverpool (sporu to chiba wielbicieli mocnego grania?).
A z bardziej oddalonych od rynku to mogą być jakieś ciekawe knajpki studenckie (przed sesją zapewne nie będzie tłoku?:). np. Tawerna na Wybrzeżu Wyspiańskiego (tam bodajże nie patrzą na legitymacje, a klimat jak i muzyka nie najgorsza).
13 luty może być, jak dla mnie wsio rowno.
Mam nadzieje, żę plany spotkania nie upadną.
pozdrowienie

___________
Jaki zły jaki pusty jest cały świat

(S. Staszewski)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 25 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

tawerna moze być, nie będę się musiał za daleko z chaty ruszać, a jeszcze lepiej w kuźni, to jest przy stadionie ślęzy jak by ktoś nie wiedział :) to najpierw umawiamy się na łażenie po knajpach a potem ustawiamy się w wybranej, tak?
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.