Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-30 6:05:06
Autor Wiadomość
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 24 lutego 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Farmerus (cytat):
Zainteresowanym, śpieszę też donieść, że zaatakowane przez Dzikeigo Gryzaka Z Rynku Okolic dłonie moje, skromne - goją się już. Ino kilka niewielkich zadrapań mie zostało, jako pamiątka tej zaciekłej walki :D.



Takiego dzikiego coś tam to ja nie znam ;). Ale dobrze, że Ci się łapki goją :P (To już 5 dni, niedobrze by było gdybyś nadal miał czerwone ręce :P). Luba nic na nie powiedziała :)?

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 25 lutego 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):
Takiego dzikiego coś tam to ja nie znam ;).

No tak, jasne, że nie znasz - bom się pomylił. Chodizło oczywiście o Dzikiego Drapaka Z Rynku Okolic :D.
A u lubej jakoś się wytłumaczyłem, tak, że nawet mie nie biła za mocno :p :oops:.

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 7 marca 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Reżyserska noc WP ! 18 i 19 marca (piątek i sobota) cena 25 złotych. Jeżeli chcemy iść na tego enemefa to radziłabym się pośpieszyć... bo na pewno znów nie dostaniemy biletów dzień przed jak się obudzimy... :|





Ktoś chętny? :)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 11 marca 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Dodano nowe godziny w sobotę i piątek na 17 są również seanse, które trwają do 4 rano.



Nie ma nikogo chętnego nadal :(?

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rotgier



Dołączył: 1 września 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 15 marca 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Są chetni i mają już bilety na noc z piątku na sobotę :wink:
Dostaliśmy ciekawe miejsca, bo nie było szans, żeby upchnąć 9 osób koło siebie - tzn. 2 osoby z tyłu, 4 przed samym ekranem i 3 pośrodku, ale w układzie "na pilotów myśliwca", czyli jeden za drugim :lol:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 15 marca 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Też mam bilety.
Ale chyba nie pójdę - przynajmniej na tym stanęło podczas mojej ostatniej (tydzień temu przeszło?) rozmowy o tem.

Ale kto wie, może jeszcze się okaże, że mie kino obejrzy. I vice versa :D.


P.S. (uwga dla wrażliwych!: pod spodem znajduje się całkowity offtop)
Póki co byłem na "Constantine".
I...
Ładna baja... jakby ktoś miał okazję, to można obejrzeć - żałować nie powinniście.

A trailer Ringu 2 - marne 2 minuty a już prawie ze strachu umarłem :o.

No i wielkie zdziwienie: "Wojna Śwatów". Czytał ktoś? Klasyka imć pana Wellsa? Sprzed 100+ lat?
Obecnie szykuje się profanacja by Spielberg & Cruise. Echh... szkoda, że akcja przeniesiona do naszych czasów :(. Ale może jednak coś z tego bedzie - pokazane scenki wyglądały całkiem "przyjemnie" :D.

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 31 marca 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Jutro (tj. piątek, 1 kwietnia :P) spotykam się z Nami około 16:00 w okolicah Rynku.
Jakby ktoś miał ochotę, to walić na fona do mie lub do Nami (nie będę miał okazji poczytać juz forum).

Mój nr: 508 96 86 97


P.S.
To NIE jest prima Aprilis ;).

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

17:00, Miś.

8)

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 1 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

No tak, a ja jak zwykle spóźniona :P.
___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

:D.

Dzika, jakem mówił - czyli dobrze, żem Ci Namiś wczoraj nie wierzył w te niestworzone historie o nie-c*****ach ;). Chciałaś mie biednego w balona zrobić z okazji aprilisa, co? :)


Zlocik udany był oczywista :). Mimo, że w tak skromnym składzie:
- Nami
- Ja :oops:
- farmowy plecak ;)

No ale wiadomo, że nie liczy się ilość, ale jakość - a tam gdzie są Nami i farmowy plecak to zawsze jest fajnie :D.

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Witam,

to jak tak, to bierz Farm ten swój fenomenalny farmowy plecak i przytuptaj gdzieś (jeszcze nie wiem, gdzie :P - jakieś propozycje) w okolicach 19, co :D?

To się zresztą tyczy innych również :>.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 2 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Bo ogólnie chodzi o to, że we Wrocku gości dziś Codhringer - i trza Go godnie przyjąć.

Z mojej malej akcji porannej, wiem, że Śliffka, Hexa i Nami coś tam dla szanownego gościa szykują. My obaj zaś, ja z plecakiem farmowym się znaczy, wdzięczni jesteśmy za inicjatywę dziewczęcą i duchem Was dziewczęta wspieramy z sił całych!

Dacie radę! :)


Narodzie!
Tłumnie ruszaj na ZlotMini!
Na Rynek!
Na Misia!
Na pyffo!!!


I wypijcie tam zdrowie moje, jak nie zapomnicie :).
Się przyda...

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem, żeście się tak szybko zorganizowali - jeszcze w sobotę rano nie wiedziałem, że się spotkam wieczorem z Jaskiniowcami :) Wcześniej nie dałem znać, bo nie wiedziałem czy w ogóle i o której dokładnie będę we Wrocku.
Zlot zaczął się dla mnie nieoczekiwanie, gdy w kinie spotkałem Nami - okazało się, że idziemy na ten sam film (Constantine - całkiem dobry). Po filmie pod kinem już na nas czekała reszta osób (Hexe, Śliffka i Morgraf). Po drobnych problemach ze znalezieniem wolnych miejsc w jakiejś knajpie zatrzymaliśmy się w Bullu i za zdrowie Farma wypiliśmy. Niestety musiałem wkrótce zniknąć, coby zdążyć na pociąg powrotny. Było miło, szkoda że tak krótko, i oczywiście zapraszam do Opola :)

___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 3 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

My później poszliśmy do Galerii na zapiekanki. Ja jeszcze uraczyłam się lodami co dzisiaj przyprawiło mnie o niestrawność i zmusiło do dziennej głodówki :/. Przed 21 rozstaliśmy się... Hexe już potuptała do domu z pod Galerii. Ja, Mi i Morg rozeszliśmy się na rynku ;). Fajnie było, tylko szkoda, że tak krótko.
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 6 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

wróciłem :] na razie na krótko co prawda, ale ma zamiar zaglądać tu od czasu do czasu, czyli jakieś kilkaset razy więcej niż ostanio. chciałem powiedzieć że moja nieobecność była spowodowana przygotowaniami do matury, ale sumienie mnie ruszyło i sie przyznam. chociaż może to nikogo nei zainteresuje, bo to bardzo niszowe zajecia były. mianowicie od grudnia do końca ferii zanurzony w świat cellmons pozostawałem, co uważam za przeżycie niezapomniane i w doświadczenia bogate. następnie razem z kumplami z powyższego pożeracza czasu wolnego przeniosłem się do ogame. to nie tyle pożeracz czasu, co pożeracz snu, albowiem najskuteczniejszą taktyką w tej grze okazuje się być puszczanie ataków koło 4 nad ranem. resztę czasu, żeby za stracony go nie uznać zmuszony byłem poświęcić na naukę i to w takim stopniu, że nawet ograniczyłem spożycie złocistego płynu, nad czym nawet treraz, mimo wyleczenia, niezwykle boleję. to tyle, sorki za nieobecność na gg, zlotach, forum i w osadzie. od czerwca będą dostępny już w pełnym jeżeli nie w zwiększonym zakresie, teraz w nieco okrojonym.
Staropolszczyzny się mnie zachciało :]

___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 20 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

myśl krótka - 11 czerwiec

komu pasi? szczegóły się dogada po zaakceptowaniu daty ;)

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 21 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Heh czemu tak daleko... :(?


Tak wiem, są matury i sesję się niedługo zaczynają... może wcześniej jakiś minizlot, co?

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 21 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

co by zachęcić resztę, chociaz nie wiem czy moja skromna osoba tu coś da - ja też idę. 19.30 pod misiem. swoja drogą, a może to misia? :]
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 21 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Bawta się dobrze. Bedę z Wami duchem, bo ciałem nie bardzo mogę ;).
___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 21 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Wcześniej to zróbmy!
Ja o 20:00 już będe leciał.

Może 18:00? Albo 19:00 przynajmniej?

Jutro z roboty jeszcze smski roześlę w tej sprawie...


Do jutra!

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 22 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

masz trochę racji jeżeli chodzi o wcześniejszą godzinę tak że z logistycznego punktu widzenia - od 19 jakby miejsc zaczynało brakować. w zeszły piątek mieliśmy koniec roku i skończyło się na Jatkach dopiero :(
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

chwilę się zastanawiałem nad tym czy pisać to sprawozdanie, ale jak tradycja to tradycja :] Otóż minizlot się odbył i był on faktycznie mini. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem że Nami i Farmerus zjawili się wcześniej i stołowali się gdzies w okolicach rynku, poźniej zajwiłem się ja i z pewnymi problemami spotkaliśmy się na drugim piętrze empiku. Stan maksymalny zlotu, czyli 3 osoby, utrzymał się przez jakieś 30 minut, poźniej Farm musiał lecieć na pociąg a ja zostałem zabrany na fascynującą wycieczkę do mieszkania Nami. Jestem teraz bogatszy w nowe doświadczenia, H4 złotą edycję, podręcznik do Monastyru(a?) i gigabajt muzyki :D Dzięki, było fajnie :]
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Vandergahast (cytat):
Dzięki, było fajnie :]




Mnie też się podobało :) No i trzeba nadmienić jeszcze, że jak się zanurzyliśmy w regały empikowe to już nie mogliśmy wyjść :D.


W sumie to nie stołowaliśmy nigdzie chociaż taki był na początku plan. Poszliśmy do Heliosa po repertuar, potem do Maca (ja po loda, Fram po kanapkę jakąś niedobrą i niezdrową :P), w między czasie przechodziliśmy przez jakieś dziwne uliczki - bo Farm tam nie był :D no to dobra ;)



Next tajm byłoby miło gdyby ktoś więcej się zjawił ;P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 20 maja 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Może by zrobić zlot 28-29 maja? Tak wiem, że jest wtedy koncert. Ale to jedyny termin na który mogę zagwarantować ze swojej strony kawałek podłogi. Propozycja do przemyślenia i rozpatrzenia.
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 21 maja 2005     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Witam,

jesli o mnie chodzi, to ja, niestety, odpadam. Jade do domu, bo dawno mnie tam nie bylo. Pozniejsze terminy tez odpadaja, bo to czas, kiedy kalendarz gesty od wszelakich zaliczen i kol...

Pozdrawiam,
Hexe

PS. Przepraszam za [mam nadzieje, ze chwilowy] brak polskich literek :).

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.