Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 13:03:26
Autor Wiadomość
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 7 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Włozyć cd od SoDa albo wcisnąć przycisk kontunuuj
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kaan



Dołączył: 1 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Gorzów Wlkp.

Wysłany: 7 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

A jak to wszystko ściągnołem z Emul-a, bo mi cd-rom nie chodzi,a gdzie ten przyisk się naciska bo tak, wlaze na multi i tam jest polonczenie z internetem i tam mi wyskakuje gdzie chcem wejsc som 3 propozycje, i tam jak klikne jakomkolwiek to mi wyskakuje ze nie mam cd.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 7 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Jak nie masz płyty od Soda to cieniutko... może poproś o pomoc Acida bo moge sie mylić
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 7 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Kaan (cytat):
A jak to wszystko ściągnołem z Emul-a, bo mi cd-rom nie chodzi,a gdzie ten przyisk się naciska bo tak, wlaze na multi i tam jest polonczenie z internetem i tam mi wyskakuje gdzie chcem wejsc som 3 propozycje, i tam jak klikne jakomkolwiek to mi wyskakuje ze nie mam cd.


Po pierwsze: Myślę, że teraz, gdy H3 ze wszystkimi dodatkami można kupić za 19.99, to mógłbyś przynajmniej kupić jakąś normalną, a nie ściągać piracką, a w dodatku warez'ową wersję gry.

Po drugie: To raczej nie jest żaden błąd WoGa, ale właśnie twojej wersji H3. Gdyby była oryginalna, to błąd by się pewnie nie pojawił. Jedyne sensowne rozwiązanie, jakie mi przychodzi do głowy to: kup oryginał H3. WoG Team nie zajmuje się przystosowywaniem dodatku do różnych, pirackich wersji gry.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 7 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Thompson (cytat):
Dru - jak tam postępy nad animacją Night Elfa :?: Jestem bardzo ciekawy - w końcu mój pomysł :twisted: .
Ok. już jestem,to co powiedział Ziele jest prawdą, jednostka jest już zrobiona i to od dawna ale nie będzie pokazana w GM ale gdzie indziej.... :wink:
___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 7 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Uchyl rąbka tajemnicy i powiedz gdzie!!! (proszę :P ) może moje jednostki też sie tam znajdą:P
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Spahis



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Gród nad Wartą

Wysłany: 20 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Witam. Gram w WoG-a już jakiś czas i mam zainstalowane dostępne skrypty m.in. ulepszoną arenę walk. Jest z nią jednak pewien problem. Pierwszemu z grających ludzi daje dużo pieniędzy: najpierw 10000 po tygodniu 20 tys po dwóch 40 tys a następnie 100 tys. Nie przeszkadza to gdy gram sam, jednak często gram w 2 lub w 3 na najwyższym poziomie i taki zastrzyk gotówki daje dużą przewagę jednemu z nas. Czy można to poprawić aby tylko ten co wygra na arenie dostawał nagrodę?
I jeszcze jeden problem ostatnio wielu bohaterów (np. Jeagar z Lochów) pomnażają codziennie w znacznym stopniu jednostki. Po dwóch tygodniach jest ich nawet po kilkadziesiąt tysięcy nie jest to zbyt atrakcyjne u mnie a zwłaszcza u przeciwnika. Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Jak mu zaradzić?
Pozdrowienia wszystkim.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 22 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Spahis (cytat):
Witam. Gram w WoG-a już jakiś czas i mam zainstalowane dostępne skrypty m.in. ulepszoną arenę walk. Jest z nią jednak pewien problem. (...)
Czy można to poprawić aby tylko ten co wygra na arenie dostawał nagrodę?


Znam ten skrypt i kiedyś próbowałem się z nim zmierzyć, ale moje umiejętności okazały się zbyt nikłe :). Jedynie autor mógłby go naprawić, ale o ile wiem - nie jest tym zainteresowany. WoG TEam w tej chwili także nie ma czasu.
W takim wypadku, przynajmniej teraz, odradzam grę z tym skryptem, gdyż może powodować dość silny brak balansu. W przyszłości być może ktoś go ulepszy.

Spahis (cytat):
I jeszcze jeden problem ostatnio wielu bohaterów (np. Jeagar z Lochów) pomnażają codziennie w znacznym stopniu jednostki. Po dwóch tygodniach jest ich nawet po kilkadziesiąt tysięcy nie jest to zbyt atrakcyjne u mnie a zwłaszcza u przeciwnika. Czy ktoś spotkał się z tym problemem? Jak mu zaradzić?


Tutaj nie za bardzo wiem o co chodzi. Jedyną rzeczą, jaka mi przychodzi do głowy jest to, że masz być może włączoną opcję "monster stacks in heroes armies grow by 4% each day" w sekcji 'map rules' i w takim wypadku wzrost liczby stworzeń jest jak najbardziej zamierzony. Oczywiście opcję możesz wyłączyć w menu.
Jeśli to nie o to chodzi, to w tej chwili nie mogę wiele powiedzieć, ale spróbuj może zagrać w jakąś mapę WoG bez wogowania jej. Wtedy sprawdź, czy problem dalej występuje, a jeśli nie - usuń wszystkie skrypty 'nieoficjalne', które (podobnie jak arenę) sam zainstalowałeś i zwogifikuj jakąś mapę. Jeśli i tym razem problemu nie będzie, to znaczy, że to jeden z tych nieoficjalnych skryptów jest trefny i metodą 'prób i błędów' będziesz mógł sprawdzić - który.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Spahis



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Gród nad Wartą

Wysłany: 23 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dziękuję za odpowiedź. Szkoda, że narazie nie można naprawić areny walk, bo skrypt wydawał mi się ciekawy.
A co do wielokrotnego pomnażania jednostek to nie wynika on z załączenia 4 % przyrostu dziennie. Przyrost ten jest prawie dwukrotny i dotyczy głównie jednostek 1 poziomu. Próbowałem w "opcjach woga " wyłączyć wszystkie dodane skrypty- jednak to nie pomogło. Oczywiście mogę jeszcze raz zainstalowąć wszystko od początku , ale wolałem tego uniknąć. Dzięki jednak za radę, chyba najrozsądniej będzie z niej skorzystać.
Jeszcze jeden drobiazg mnie niepokoi. Nowe pola walki. Mam je bezpośrednio w katalogu "Data" (oprócz nich są katalogi "s", "hp", "mapy", "zvs", "p", oraz pliki txt , lod, snd, bat, exe) czy to właściwe umieszczenie? Czasem, gdy komp ma walkę włącza mi się błąd i jedyne rozwiązanie to ptwierdzenie enterem, jednakże czasami ponad 100 razy muszę potwierdzać ( wiadomo jakie to uciążliwe). Zastanawiam się czy to nie z powodu np. niewłaściwego umieszczenia plików nowych pól walki.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. :lol:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 23 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Spahis (cytat):
A co do wielokrotnego pomnażania jednostek to nie wynika on z załączenia 4 % przyrostu dziennie. Przyrost ten jest prawie dwukrotny i dotyczy głównie jednostek 1 poziomu.


nie wiem czy nie błądzę...
ale czy sprawdzałeś Waszmość artefakty?
bo coś mie sie kojarzy, że jeden z artefaktów przyspiesza kocenie się jednostek 1. poziomu...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Spahis



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Gród nad Wartą

Wysłany: 24 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Witam.
To pomnażanie jednostek, chyba też nie jest związane z artefaktami, gdyż już od 2 dnia np. Jeagar lub Ingham znacznie się rozmnażają pomimo, że nie mają artefaktów. Cechą ich wspólną jest specjalność mistycyzm. Jednakże u niektórych zawodników bez tej specjalności też się to zdarza. Zastanawiam się jednak czy gdzieś nie skopiowałem jakiegoś pliku, który podwójnie działa. Będę mógł więcej powiedzieć jak jeszcze raz zainstaluję wszystko od nowa.
Może tylko u mnie jest taki problem.
Próbowałem także zainstalować skrypty 54 i 55 niestety bez powodzenia całkowicie żle działają.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rokan



Dołączył: 27 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Z Mroźnego Szczytu w Kuldarhan

Wysłany: 24 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Spahis (cytat):
Witam.
To pomnażanie jednostek, chyba też nie jest związane z artefaktami, gdyż już od 2 dnia np. Jeagar lub Ingham znacznie się rozmnażają pomimo, że nie mają artefaktów. Cechą ich wspólną jest specjalność mistycyzm. Jednakże u niektórych zawodników bez tej specjalności też się to zdarza...

Ja uważam że to przez to że masz włączony skrypt który mnoży jednostki każdego dnia o 4% (ja też to mam, ale niewłączone) wystarczy, to wyłączyć w WOGifikacji. Ale jak to nie to, takto bym na twoim miejscu to odinstalował. Albo usunął wszystkie skrypty i spróbował ściągnąć wszystkie oficjalne skrypty (są w krainie WOGa) oprócz wymienionego przeze mnie wyżej. Może to zadziała...

___________
Tworzenie jest pasją...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 24 lipca 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Spahis (cytat):
(...)Próbowałem w "opcjach woga " wyłączyć wszystkie dodane skrypty- jednak to nie pomogło. Oczywiście mogę jeszcze raz zainstalowąć wszystko od początku , ale wolałem tego uniknąć. Dzięki jednak za radę, chyba najrozsądniej będzie z niej skorzystać.


Nie chodziło mi o reinstalowanie całego WoGa :).
Wydaje mi się po prostu, iż problemem mogą być nieoficjalne skrypty, jakie dodałeś do gry (np "ulepszona arena walk"). Pozostaw w katalogu data/s tylko i wyłącznie skrypty oficjalne i spróbuj wtedy zwogować mapę. Jeśli problemu nie będzie, to po prostu metodą 'prób i błędów' będziesz mógł dojśc do tego, który skrypt jest wadliwy.
Oczywiście, reinstalacja WoGa też jest rozwiązaniem.

Cytat:
Jeszcze jeden drobiazg mnie niepokoi. Nowe pola walki. Mam je bezpośrednio w katalogu "Data" (oprócz nich są katalogi "s", "hp", "mapy", "zvs", "p", oraz pliki txt , lod, snd, bat, exe) czy to właściwe umieszczenie?


Jak najbardziej.

Cytat:
Czasem, gdy komp ma walkę włącza mi się błąd i jedyne rozwiązanie to ptwierdzenie enterem, jednakże czasami ponad 100 razy muszę potwierdzać ( wiadomo jakie to uciążliwe). Zastanawiam się czy to nie z powodu np. niewłaściwego umieszczenia plików nowych pól walki.


Gdy mówisz, że wyskakuje "błąd", to koniecznie podaj jego treść. Czy w tle nie pojawia się żadne pole walki? czy też pole walki jest, a błąd i tak występuje?

jeśli chodzi o pierwszą możliwość, to być może:
a) nazwa pliku (plików) z polem bitwy została źle wpisana w skrypcie
lub
b) nazwa pliku w katalogu data została zmieniona/źle zapisana
lub
c) zwyczajnie brakuje pliku któregoś pola walki

Jeśli widać pole walki to nie wykluczam błędu w samym skrypcie, ale tu tylko autor może się wypowiedzieć (może tu zajrzy ;) ).
Osobiście nie korzystam z tego skryptu, ALE mogę powiedzieć, że w wersji 3.58 pojawi się m.in. skrypt w o wiele lepszy sposób zarządzający nowymi polami bitwy.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DevilOkO



Dołączył: 22 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Tarnów

Wysłany: 5 sierpnia 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Musiałem usunąć WOGa i po pewnym czasie ponownie go zainstalowałem. Rejestr został wyczyszczony i SOD od nowa też zainstalowałem. Instalacja WOGa przbiegła bez komplikacji i gdy uruchamiam grę pojawia się taki komunikat
Cytat:
EIP=0x4eed97, Attempt to divide an integer value by an integer divisor of zero. SEND THIS DUMP TO H3NL@NAROD.RU

i wyrzuca mnie do systemu.

___________
Nic nie jest ważne.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 10 sierpnia 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

cóż..... COŚ się po prostu źle zainstalowało. Nie mam na to żadnej rady, oprócz tego, abyś spróbował jeszcze raz i PAMIĘTAŁ o ustawieniach systemowych (zmiana języka na angielski/USA).
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Selukin



Dołączył: 24 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 sierpnia 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktos wczesniej spotkal sie z tym problemem co ja dlatego pisze tego posta. Mam nastepujacy problem. Otoz zainstalowalem sobie WoGa 3.57f i kiedy chce zagrac w kampanie RoE to blokada doswiadczenia ktora byla w oryginalnym H3 RoE jest zdjeta. To mi wcale nie przeszkadza, ale glownym powodem dla ktorego pisze jest to ze kiedy przejde scenariusz 1 kampanii Niech Żyje Królowa to w 2 scenariuszu posiadam calkiem innych bohaterow z innych miast, na 1 poziomie a nie tak jak w oryginale bylo ze posiadalem bohaterow z poprzedniego scenariusza. Wg mnie to jest bardz duzy minus i nie oplaca sie nawet grac kampanii dalej... co do innych kampanii to jest tak samo... Mam pytanie czy da sie to jakos naprawic? Czy jest jakis patch do tego? Prosze o pomoc tutaj badz na GG: 4473373 Z gory dziekuje...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 27 sierpnia 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

O ile wiem, to nie jest błąd WoGa, ale jeszcze błąd SoDa i nie wiem, czy kiedykolwiek go naprawiono.... w każdym razie raczej łatki do SoD szukać powinieneś. WoG nigdy nie zmieniał w żadnym stopniu kampanii RoE, AB ani SoD.
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Allenvego



Dołączył: 16 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: New Vegeta

Wysłany: 2 września 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

mam pytanko , czy można zagrać w woga przez internet ?? , próbowałem to zrobić z qmplem ( ma neo ) ale jak wpisałem jego ip wypisywało mi że nie znalazło takiej gry , jeżeli jest taka możliwość to co trzeba zrobić ?? z góry thx za odpowiedź , pozdro 4 ol
___________
"...be formless, shapeless, like WATER..., now when U put water into a cup it becomes a cup, U put water into a botlle, it becomes a botlle, U put it in a tea pot, it becomes a tea pot, now water can flow, or it can crash....be WATER my friend..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 2 września 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

ocywiście jak najbardziej można grać w WoG przez sieć. Problemem może być np firewall u twojego kumpla (hosta) albo fakt, że nie ma jedynie lokalne IP (jest np w sieci lokalnej i ma ip wewnętrzne). Spróbuj to ty hostować.
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Adalberto Malachit



Dołączył: 17 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Aktualnie Paryż, Duchem Piaseczno pod Warszawą

Wysłany: 3 września 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Do Selukina
Miałem swego czasu podobny problem, a w póżniejszych kampaniach znikały (o zgrozo!) bajery do wybierania na początku misji. Działo się tak gdy miałem zaistalowaną wersję heroes platinum czy jakoś tak, ale gdy odkurzyłem swoją wspaniałą pierwszą wersję "Hirołsów"(tzn. pierwsze wydanie trójki) wszystko działałó jak w Rolexie.
Moja rada brzmi:
1.Możesz zrobić reinstalkę
2.Możesz instalować same RoE i AB, bo z tego co wiem to SoD robi dużo błędów
A po przejściu obu kampani zainstalować SoD, załatwić kolejną serię kampanii (jeśli będziesz miał na wszystkie kampanie ochotę) i zainstalować WoGa zgodnie z instrukcjami (Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą 8) produkt może wywołać raka lub choroby serca ["Zenek jak szło to zaklęcie!"])
To by było na tyle.

___________
Morituri Nolumus Mori
Mający Umrzeć umrą
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Allenvego



Dołączył: 16 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: New Vegeta

Wysłany: 4 września 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):
ocywiście jak najbardziej można grać w WoG przez sieć. Problemem może być np firewall u twojego kumpla (hosta) albo fakt, że nie ma jedynie lokalne IP (jest np w sieci lokalnej i ma ip wewnętrzne). Spróbuj to ty hostować.

Właśnie o to chodzi że ja nie moge być hostem bo jestem w sieci a on ma neostrade , robiliśmy motyw z firewallem tak samo ( chyba że coś zrobił nie tak ) , a jest możliwość że np admin u mnie w sieci poblokował porty których używa h3 ?? i czy znacie jakich używa gdyby tak było , z góry thx

___________
"...be formless, shapeless, like WATER..., now when U put water into a cup it becomes a cup, U put water into a botlle, it becomes a botlle, U put it in a tea pot, it becomes a tea pot, now water can flow, or it can crash....be WATER my friend..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 4 września 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

nie mam pojęcia jakiego portu toto używa, ale to możliwe, że admin założył jakiegoś bardzo restrykcyjnego firewalla. Jeżeli jednak twój kolega ma neostradę to jest jeszcze jedna rzecz. Raz się sam na tym złapałem :P. Jak z pewnością wiesz, przy każdorazowym łączeniu się z netem neostrada ma inne IP. Problem w tym, że gry i programy takie jak HoMM mogą tego nie wykrywać. Więc jeśli po uruchomieniu HoMM3 twój kolega na chwilę się rozłączył i połączył się ponownie, to HoMM3 może w dalszym ciągu podawać poprzedni, nieaktualny już adres IP.

dla pewności niech za każdym razem, gdy chce hostować najpierw połączy się z netem, a dopiero potem uruchomi grę. Spróbuj też skontaktować się ze mną (numer gg poniżej) a zobaczymy, czy problem nie leży po twojej stronie, bo ja hostować mogę bez problemu.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 6 września 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Selukin (cytat):
Nie wiem czy ktos wczesniej spotkal sie z tym problemem co ja dlatego pisze tego posta. Mam nastepujacy problem. Otoz zainstalowalem sobie WoGa 3.57f i kiedy chce zagrac w kampanie RoE to blokada doswiadczenia ktora byla w oryginalnym H3 RoE jest zdjeta. ...


Niestety, wersje SoD wydane przez CDProjekt mają schrzanione kampanie do RoE. Nie wiem czy sa patche do tego, ale najlepiej to dorwać skądś wersje wydane przez IM Group.

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 6 września 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Ja mam wersje z IM group i też kampanie są popsute :? oraz intro, to z RoE było wspaniałe :roll: (gdy miałem angielską wersję)[/list]
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Van Henry



Dołączył: 2 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Olsztyn

Wysłany: 19 października 2004     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Mam ogromny problem! Ściągnąłem sobie mapy do WoG'a ,lecz gdy je włączam wyskakuje kilka błędów i wychodzi z gry. Próbowałem też własnych map ze skryptami z JB ale było to samo co z tamtymi ściągnientymi.Mam prawie najnowszą wersje WoG'a.Pomocy!!!

Mój mail:ad510@tenbit.pl

___________
WoG RuleZ
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.