Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 12:56:08
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Jak by przejść Evil Way Home3???
Jak mieć Zmorę???
Wystarczy iść do wschodniego(prawego) boku mapy,i tam jest ukryte drewno i Zmora :)

Ważne!!!Nie walczcie z mocnymi przeciwnikami takimi jak enty albo Gryfy Królewskie!!!Ani nie wchodźcie do creature dwelling Zmór bo wtedy będziecie musieli walczyć z 6 w jednej kupie!!!
Wszelkie pytania JAKIEJKOLWIEK kampani lub mapy na forum :>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

jOjO (cytat):
tu możesz się
wypłakać, wyżalić, pomarudzić (to dla malkontentów)
poradzić, dopytać, naumieć (dla konstruktywnych)
a także
pomóc, doradzić, naumieć (dla oświeconych)

po prostu źródło wiedzy o problemach!
:(

gdzie mogę ściągnąć pathe do homm3?
pomużcie!?
proszę!?

Acid: Nie mam pojęcia, ale to dziwne, że jakieś są Ci potrzebne. Już od dawna H3 jest sprzedawane wraz ze wszystkimi patchami. Poza tym, to jest forum WOGa :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

zgredzik (cytat):
Mam problem z przejsciem Kampani "Czas Przygody". Zrobilem juz wszystko co moglem, zostalo mi tylko kilka misji ktorych w zaden sposob nie moge wykanac np. musze zabic jakiegos kolesia na L tylko ze jego nie ma na mapie, tak samo nie ma bialego klucznika na mapie, a lbo sa gdzies schowane i trzeba sie jakos do nich dostac. Moze ktos wie w jaki sposob?


Ujmę to tak:
Bohater to jest Luamesuom i on jest w trakcie drogi(po pokonaniu jeziorka z nagami i żywiołakami wody i lodu i meduz :) )jeśli można to tak ująć :P
A dla ciekawych to on ma takie coś-armia;1 czempion
Biografia-Luamesoum is the true kaniggit- Obedient, loyal- quite like a large puppy. A rather dangerous puppy, but still.
Biały namiot klucznika-To jest dokładnie triger przeniesienia(ERMU nie znam ale mi pisało takie coś o ile dobrze pamiętam:
Trigger event that activates the Incinerator.
Tam można wytępić i nawet trzeba zabić sześciu bohaterów a ich nazwy to:
Barbażyńca-Gork;armia-2 wilczy jeździec,1 wilczy rycerz,2 wilczy jeździec :) On jedyny patrolule w promieniu jednego pola i trzeba go zgładzić aby mieć dostęp do białego namiotu klucznika
A biografia o ile mnie pamięć nie myli to chyba;Goblin Ambush
Następny(2)
Rycerz-Knight;armia-1 zbrojny,2 zdrojny,1 zbrojny
Biografia jest taka sama jak erica(edrica) ale dla wtajemniczonych to można to sprawdzićw edytoże map :) ;można to sprawdzić za pomocą takiego jakiegoś chyba ERMU włącznego do mapki :P.
Trzeci;
Barbażyńca-GoblinAmbush;armia-6 HobGoblin,10 goblin,7 HobGoblin,10 Goblin,6 HobGoblin
Biografia;Name says it all.
Czwartuśki :)
Czarnoksiężnik(lepiej czarnoksiężniczka :P)-Ratka;armia-2 Krasnoludzi Wojownik,4 Halabarbatnik,1 mag,2 zbrojny,3 łucznik,4 rozbójnik
biografia-A party of adventurers that may attack Nailag&co. Not used. Yet. Mwahahaha!
Five :D(piąty)
Incinerator;armia-1 chłop.
biografia:Will activate incinerator. Again and again and again...-worse than the energizer rabbit:-)
I Szósty ;)
Ghoul Lord;armia-2 wanpir,4 wanpir,2 wanpir.
biografia-Ambush Waiting For Nailag.

Mwahahahahahahaha.

Fajna porada ale nudna,ja jej nie używałem ale jest włączona i trzeba niestety jej użyć >:(
cytuje :D :
Jak sięodczeka tydzień albo kilka dni lub jeden to zbrojny odzyskuje życie :P
Mam nadzieję że to PRZECZYTAŁEŚ i że to ci pomoże :)
Dla ciebie musiałem przejść ją jeszcze raz(dzisiaj zauważyłem ten post z rana :D)
PaPa...
(...)
A jak mnie jeszcze raz poprosisz o porade w JAKIEJ KOLWIEK kampanii
to chętnie ją spełnie ale jak będzie dotyczyła kampanii Czas P-R-Z-Y-G-O-D-Y(the life od A-D-V-E-N-T-U-R-E) to podam ci 3 silnych bohaterów :)
Ale teraz moge podać :P

Pierwszy to potzny smok z umiejętnościami WSZYSTKIMI na poziomie mistrzowskim i tymi bardzo silnymi a armia to 1 zielony smok a nazwa to Ebedos a biografia to; A terrible dragon
A następny to ostatni przeciwnik w(na) mapie-Mayor Bert a biografia to;
This is Mayor Bert, supreme (naah...) ruler of Emokon.
a armia to 5 krzyżowiec,dalszych nie podam bo mnie ręka już boli i chcę abyście przekonali sięsami jaka bogata jest kraina-Emokom :)
Czekam na dalsze posty,tematy i porady :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko,otuż jak moge mieć chasło i się logować czyli jak mi pozwoli tot mieć obrazek,ilość postów i obrobinke wyższe prawa niż gość?
Tok ja JoJo czy Acid Dragon?
Pisać tematy itp. ???mógłyby mnie ktoś zalogować albo powiedzieć jak ???Bardzo prosze o Pomoc...

Acid: obecnie dostanie kluczy do imperium jest dość kłopotlliwe, aczkolwiek możliwe. Musiałbyś jednak ładną prośbę do władz napisać i faktycznie być kimś więcej i pisać lepiej niż tylko gość, ale to ostatnie to tylko moje subiektywne zdanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko,czy jak wyjdzie patch 5.8 to czy będzie mistrzowsko wykonane spolszczenie dla wersji 5.57f???
Czyli że będzie normalnie jak nowy patch ale niektóre będą spolszczenia jak w przypadku 5.57f

Znów nie wyrażasz się jasno! Patch do wersji 3.57f JEST i jest mistrzowsko wykonany, więc wypowiedzi: "czy będzie mistrzowsko wykonane spolszczenie dla wersji 5.57f?" po prostu nie rozumiem. Jeśli chodzi ci o nową łatkę, gdy wyjdzie 3.58 to wszystko zależy od Avatara i od jego zasobów czasowych.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

[quote"Nieznajomy"]Znów nie wyrażasz się jasno!
JEST i jest mistrzowsko wykonany, więc wypowiedzi: "
[/quote]
Chodzi mi o to czy można będzie używać spolszczenia do final w 5.58 !!!
A mi chodziło że jest Bardzo dobże wykonane spolszczenie }8)

Acid: Prawdopodobnie nie lub w niewielkim stopniu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Wciąż czekam na to czy będę logowany,to co Acid powiedział :)

Acid: to przeczytaj jeszcze raz. Od samego czekania na pewno kluczy NIE dostaniesz.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

OK mam problema i nie będe obijał w bawełne tylko przejde odrazu do rzeczy, a minowicie, jestem debiutantem w świecie WoG o ile go wogóle posiadam, gdyż zainstalowałem wersje podstawową WoG-a lecz nie widze żadnych zmian poza tym że menu sie zmieniło, doszło pare map i nowe jednostki, lecz żadnych innych zmian nie zauważyłem, a najbardziej przecież interesowały mnie zmiany w grafice, nowe możliwości itp itd. lecz tego nie ma, grafika jaka była taka jest, w zamku np : Bastion mam nadal 1 możliwość polepszenia smoka a przecież powinienem mieć ich dwie, wygląda mi to na dodatek typu Armagedon's Blade gdzie doszyły tylko nowe kampanie, miasto i jednostki, lecz żadnych zmian w grafie, chciałbym wiedzieć jak krok po kroku instalować WoG-a odrazu mówie że posiadam podstawową wersje Heroes 3, oraz dodatki Armagedon Blade i Schadow of Deth, wszystko jest orginalne i po Polsku. Po prowadźcie mnie za rączke i opiszcie mi co mam zrobić, co zainstalować i skąd wziąść pliki ?.
Niestety coś mam z netem i trudno mi sie poruszać po sieci, gdyż muli sie jak diabli, ledwo pisze tą wiadomość, tak więc prosze o kontakt przez GG gdyż tylko tam moge normalnie sie z kontaktować, o to mój nr. 3811974
Niecierpliwie czekam na waszą pomoc, prosze o kontakt na GG gdyż tylko w ten sposób moge podać więcej szczegułów.

Acid: oczywiście, że zmian w grafice nie ma! Jak to sobie niby wyobrażasz? A Armnageddon's Blade uchodzi za jeden z najlepszych dodatków w HoMM, a nawet dalej. WoG jest nawet lepszy! Dodaje jeszcze dowódców, wogifikację, nowy rodzaj zasobów, nowe budynki, artefakty i wiele wiele innych. Ale nie spodziewaj się tu wprowadzenia nowej grafiki! Przecież nikt by nawet tego nie chciał!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Adam K. (cytat):
Bohater to jest Luamesuom i on jest w trakcie drogi(po pokonaniu jeziorka z nagami i żywiołakami wody i lodu i meduz :) )jeśli można to tak ująć :P


A jesli mozna wiedziec, ja mam pokonac te jeziorka? Jak ja to gdzie one sa bo ja ich jakos nie widze :?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

zgredzik (cytat):

A jesli mozna wiedziec, ja mam pokonac te jeziorka? Jak ja to gdzie one sa bo ja ich jakos nie widze :?

ok...ok...dobże że miałem na zagubionej :P dyskietce plik do tej kampanii i HeoresMiniMaper bo mi komp nie dizałał,ota scren'y ale niestety nie moge wstawić bo nie mam adresu do nich :) chyba że podam to:
[img]C:\Program Files\3DO\Heroes3\Maps[/img]
ale pewnie i tak niezadziała :(
ale jak ktoś pomoże to może będzie :)
mam 2 DOKŁADNE scren'y a więc ile tego potrzebujesz???
O i prosze o pomoc :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

A moglbys mi przeslac na maila??? Oto on yogi_bear2@wp.pl dzieki
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

(z kwasowej groty Acida :P)
Tarnum, gdy poszukiwał Miecza Mrozu.


czy to znaczy że w Heroes Chronicles był miecz mrozu a w WoGu nie ma???Ja w to nie grałem ale było???

Acid: Tarnum go POSZUKIWAŁ, ale nie znalazł :P. Artefaktu jako takiego w grze nie było. Ostatecznie dowiadujemy się, że Tarnuma ubiegła pewna wredna kobieta-wojowniczka i że to ona zabrała mu miecz sprzed nosa.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 24 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

delete * from... where....

delete * from... where....

chlip nie działa ;P

chyba trzeba by tutaj pograbić... ale to tylko moja osobista i prywatna opinia... jak coś to grabek użyczę... wraz z instrukcją (trzymać za koniec bez zębów ;P )

aha czy weicie ze pdobono jseli się porzpetsaiwa lietry w wyzarach ale zsoatwi peirszwą i otsatnią na sowim meicjsu to nadal są one zorzmuniałe?

może i są, ale jak fatalnie wyglądają! i nie to wcale nie była jakakolwiek aluzja jakby się kto pytał :PPPPP

aha i jeszcze chciałbym przeprosić za długi, dziwaczny i zupełnie nic nie wnoszący post :P wybaczcie ;PPP

___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Acid: oczywiście, że zmian w grafice nie ma! Jak to sobie niby wyobrażasz? A Armnageddon's Blade uchodzi za jeden z najlepszych dodatków w HoMM, a nawet dalej. WoG jest nawet lepszy! Dodaje jeszcze dowódców, wogifikację, nowy rodzaj zasobów, nowe budynki, artefakty i wiele wiele innych. Ale nie spodziewaj się tu wprowadzenia nowej grafiki! Przecież nikt by nawet tego nie chciał!


No dobrze, lecz co w takim razie zrobić by naprzykład z Nekropolis polepszyć smoka gdyż ja mam udostępnione tylko polepszenie na smoka ducha, a smoka krwistego ani widu ani słychu :/
Poza tym w jaki sposób moge burzyć budynki ? albo jak zmienić podbite miasto/zamek na ten który mi bardziej odpowiada, np : podbiłem zamek Bastion a chciałbym by był to naprzykład Inferno. :/

Acid: poniżej wyjaśniono. Ja tylko dołożę i powiem, że możliwości upgradu ulepszonych jednostek 7 poziomu do ósmego JESZCZE nie ma ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 25 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Kasagrande: Po pierwsze proponuję Ci przeglądnięcie Krainy WoG bo tam znajdziesz odpowiedź na wszystkie problemy.
Żeby zburzyć zamek trzeba zzwogiwfikować mapkę, a potem w zamku klikać prawym przyciskiem na budynek do zniszczenia i potwierdzić. Jeśli chcesz zmienić Bastion na Inferno to musisz mieć bahatera z Inferno, który odbuduje ten zamek pod warunkiem że posiada 2000 doświadczenia i wystarczająco mocną armię(chyba 2000 życia muszą mieć w sumie).
Żeby mieć Krwawego smoka musisz zwogifikować mapkę :P i znaleź na tej mapce siedlisko tego smoka i je zaznaczyć po wybraniu z siedliska smoka co tydzień będzie się on pojawiał w zamku, żeby go wybrać trzeba kliknąć na generator smoków w Necrfopolii.
Jeśli chcesz więcej informacji to pytaj, ale lepiej zaglądnij do Krainy WoG :twisted:

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 25 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

mam problem :D
otuż jak robi w ModHomm to powstają 1 plik i 1 folder
a folder to Map_
a edytor to Mod_h3maped
Ale nie wiem jak używać tych 2 foolderów i modhom!!!
czy ktoś mi pomoże??
a tak przy okazjii to kiedy będę zalogowany???

Acid: w tych folderach będą pojawiać się pliki wyciągnięte przez Ciebie z gry. Gdy powstaje dodatkowo jeszcze jakiś plik, to najprawdopodobniej jest to 'def'.

A tak przy okazji to trzeci raz tego samego nie powiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 26 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Adam K. (cytat):
mam problem :D
otuż jak robi w ModHomm to powstają 1 plik i 1 folder
a folder to Map_
a edytor to Mod_h3maped
Ale nie wiem jak używać tych 2 foolderów i modhom!!!
czy ktoś mi pomoże??


Plik Mod_h3maped to odrobinę zmodyfikowane edytor map - na razie nie niczym się nie różni dopóki nie zainstalujesz w nim dodatkowych obiektów. Obiekty możesz ściągnąć stąd: http://modhomm3.free.fr/objet%20general.htm.
Nalezy je skopiowac (pliki z rozszerzeniem *.obj) do katalogu ModHoMM/OBJ_Souvegardes (mniej więcej - pisze z pamięci). Następnie uruchamiasz program ModHomm, kilkasz F3 i zaznaczasz obiekty, które chcesz zainstalować. Następnie klikasz na przycisk Automatic Integration (czy jakoś tak). Ten przycisk NA PEWNO jest!!

Co do folderu Map_ to nie wiem - mi się taki nie pokazuje...

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

A może by stworzyć młot gromu(jest w HoMM) ale może jeszcze,miecz lodu i pare artefaktów(te co są w grze lub nowe) do łączenia oraz WŁASNE zaklęcie :)
co wy na to?

(dodane później)


O i może by dodać nowego bohatera-Taruma(Tarnuma?)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 26 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Adam K. to wymyśl dla niego najpierw typ bahatera i specjalność :lol:
Jak Ci zapewne wiadomo ma on aż 4 specjalności zależnie og części gry :twisted:

Tak właściwie to 6 :) - barbarzyńca, rycerz, strażnik, mag, suweren i władca bestii... a części było 8 :P. Oczywiście jednak Tarnum najlepiej się czuł barbarzyńcą

A da się zainstalować nieoficjalne części bez podstatawowej??

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ra-V



Dołączył: 4 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Zielona Góra alias Chimera

Wysłany: 1 grudnia 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Gość Krainy WoG w Komentarzach zadał takie pytanie:

Phoenix (cytat):

Czy możliwe jest zainstalowanie AB po RoE>SoD>WoG?


Pomożecie? Nie mam jak tego sprawdzić...

___________
See you in Tibia!
Lista Jaskiniowych Chimeryjczyków - tutaj
Więcej tutaj...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 1 grudnia 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Keriotyp - NIE, poza tym WSZYSTKIE 8 części jest oficjalnych - ale tylko 4 były sprzedawane w Polsce - 2 następne były darmowe, a 2 ostatnie tylko w Stanach (chyba)
Ra-V - TAK (RoE-AB-SoD-WoG - sam sprawdzałem)

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 1 grudnia 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon:Specjalnie zmieniłeś mój nick?? 8) . Masz moze którąś z tych 4 części??, które są potrzebne żeby reszte zainstalować?? Jesli tak to mógłbyś mi jakoś przekazać je?? A tak przy okazji powiedz mi czego niemogę nic ściągnąć z Twojej strony?? :cry:

Acid: Well... za nicka przepraszam ;) - nieumyślna pomyłka. Dwie części ściągniesz ode mnie z Groty - wszystko MOŻNA ściągnąć - sam sprawdzałem. Jeśli wydaje Ci się, że czegoś nie można - po prostu poczekaj. To chwilkę trwa. A co do dwóch następnych... hmmm... cóż... nie ma ich (a nawet nie było u nas0 w sprzedaży i nie posiadam ich... aczkolwiek, gdzieś były wyciągnięte same kampanie ;)... Avatar podałby szczegóły, ale że go nie ma, to sam poszukaj :P

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 2 grudnia 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Już niedługo wszystko w sprawie HC powinno być jasne - muszę się tylko naradzić z szefami ;)
___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 2 grudnia 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Avatar (cytat):
Już niedługo wszystko w sprawie HC powinno być jasne - muszę się tylko naradzić z szefami ;)


Czyimi?? :twisted:

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 3 grudnia 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Moimi :P
Z Krypty Map.
Cierpliwości :twisted:

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.