Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 11:49:25
Autor Wiadomość
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 6 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Kertoip (cytat):
Avatar: Układanke udało mi się przejść przypadkiem(jeśli chcesz to sprubuję opracować taktykę jej układania ale dopiero w weekend, ale wtedy byc może juz nie będe mieć neta :( )

maile narazie moge odbierać, a na gg też narazie jestem :lol:


Pewnie, że chcę abyś przysłał mi taktykę układanki. Reszta pójdzie z góry. Do grania w kampanie naszczęście nie trzeba netu, więc odpowiedź możesz przesłać kiedy nadarzy się okazja, np. w szkole, w kawiarence.

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Crazy (cytat):
Cóż...

Dziękuje wam wszystkim za pomoc (Acid zglosił się na gg, Ra-V tutaj) ale narazie nie jestem w stanie nic zrobić (mój h3 jest w stanie wyporzyczenia).

Ale...
Instalowałem dodatki zgodnie z kolejnością, na pewno! I na dodatek postępowałem z instrukcjami, które są w krainie WOGa. :)

Mam orginały (RoE, AB) i jednego nie całkiem orginalnego (Sod)(ale przegrywanego z orginała), win 98se, a mimo to mi nie poszło... Jak qmpel mi odda h3, to będe próbował dalej. :)


Problem tkwi w testach komputera przy pierwszym uruchomieniu. Najczęściej występuje przy złym craku do pirata :P.

Najprosiciej jest instalować i odpalać w takiej kolejności :
instalacja SOD (+ew crack) > instalacja AB > uruchomienie AB (pozytywne testowanie) > uruchomienie SOD > INSTALACJA WOG > uruchomienie WOG.

W ostateczneści jesli instalacja sie nie powiedzie mozna poprostu przegrać na żywca całą zawartość katalogu 3DO z Program Files od kumpla u którego wszystko działa, Wyeksportować od niego z rejestru (regedit) NASTĘPUJĄCE gałęzie
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\New Life of Heroes\
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\New World Computing\
i zaimportować do siebie. Ja osobiście mam nagraną płytkę z zawartością katalogu 3DO i tymi dwoma plikami rejestru. Kożystam z tego od momentu kiedy moja płytkę SOD jest troszke porysowana i nie chce się instalować :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Avatar (cytat):
Na razie istnieją tylko 4 kampanie WoG, piątej nie ma wogóle. Dlatego nie możesz.

Tak właśnie myślałem...
Lecz czy będą WSZYSTKIE kampanie woga???i czy będzie możliwość grania dalej w kampani A Life of A-d-v-e-n-t-u-r-e???????
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 7 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

cóż, kampanie są obecnie jedną z rzeczy, którym Team poświęca najmniej uwagi. Nie wiem, co rozumiesz przez 'wszystkie' kampanie - na razie SĄ wszystkie i nie wiadomo, czy kiedykolwiek będą jakieś nowe (przynajmniej jak chodzi o te główne kampanie). Co do 'Life of Adventure' to przypominam sobie, że jej autor pracował nad kontynuacją...
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 7 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Avatar (cytat):
Kertoip (cytat):
Avatar: Układanke udało mi się przejść przypadkiem(jeśli chcesz to sprubuję opracować taktykę jej układania ale dopiero w weekend, ale wtedy byc może juz nie będe mieć neta :( )

maile narazie moge odbierać, a na gg też narazie jestem :lol:


Pewnie, że chcę abyś przysłał mi taktykę układanki. Reszta pójdzie z góry. Do grania w kampanie naszczęście nie trzeba netu, więc odpowiedź możesz przesłać kiedy nadarzy się okazja, np. w szkole, w kawiarence.



Taktyki narazie nie mam :P , ale gdy będe miał czas to ją postaram sie opracować.
Neta jednak narazie będe miał :D , jakby co to będe miał przeółączone na DSL.
Acid Dragon: nowe kampanie raczej będą :D , pewnie bedą to te nieoficjalne zrobione przez WOg team.

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 7 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Jasne, że można zrobić kampanie nieoficjalne :). I te oczywiście będą. Ale tu się rozchodzi o te główne (po kliknięciu na kampania -> WoG), a tych więcej na razie nie będzie.... chociaż oczywiście mogę się zbyt mało orientować w planach Teamu :)...
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Skandal!!!
W prawdziwej i w FINAŁOWEJ wersjii gry powinny być kampanie!!!WoG Team musi to zrobić nie ważne czy to będzie wersja 100.5 ale mają być(ale jak nie chcecie to będzie napewno wszystkim smutno :( )
Czekam...

Wog Team nic nie musi - aby pracować nad kampaniami trzeba mieć pomysły i czas - a ten drugi jest min. przeznaczany na tworzenie nowych jednostek i ich wpisanie w kod gry. Po za tym nie wiadomo czy będzie coś takiego jak finałowa wersja WoGa :PPP.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 8 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Do oficjalnych kampani mogą byc dodane kampanie nieoficjane stworzone przez WOG team, np. Alexis.

A tak przy okazji zachęcam do gry w mapke "Rebelia chłopów". Jest to mapka do WoGa, i jest tam 1 skrypt(jedyny :P ) mojego autorstwa :D

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):
cóż, kampanie są obecnie jedną z rzeczy, którym Team poświęca najmniej uwagi. Nie wiem, co rozumiesz przez 'wszystkie' kampanie - na razie SĄ wszystkie i nie wiadomo, czy kiedykolwiek będą jakieś nowe (przynajmniej jak chodzi o te główne kampanie). Co do 'Life of Adventure' to przypominam sobie, że jej autor pracował nad kontynuacją...

Tamten post ja napisałem!!!
A tak w ogule to mogli by zrobić ę kampanie bunt nekromanty zkładającą się z 2 scenariuszów i bohaterem był by Steaker(dobże napisałem ??? :) )
A Alexis był by 5 i ostatni :)
Czekam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 8 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Adam K. (cytat):

Czekam...


Hmmm... można wiedzieć na co?

Chyba na bana IP tudzież kasację posta :P

Acid następnym razem napisz że to Twój dopisek :PPP. Blob :).

To dopisek AtakeeRa nie Acida :). (ja takiego głupiego kolorq używam:))

A to przepraszam :) ale do Ciebie to też się odnosi ;)))

___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Mam pare pytanek:

1.Dlaczego plik do instalacji WoGa allinon zajmuje jedyne 30MB??,a pojedyncze pliki i latki do nich po zsumowaniu waza "az"50MB??
2.Czy instalujac wersje allinon trace cos ??Czy wersja ta jest "odchudzona" ??
3.Teraz pytanie o filmy do kampanii>>>plik z filmami znajdujacy sie na strategyplanet zajumuje jedynie 30MB ,a filmy proponowane przez Jaksinie Behemota waza 3 x 27MB ??!! Czy te z strategyplanet sa gorszej jakosci , lub innymi filmami ??

Z gory dziekuje i podzdrawiam :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 8 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

1. i 2. - pewnie dlatego, że coś z wersji 3.57 nadgrywa się na coś z wersji 3.56 i przez to jest w różnych wersjach w obu instalkach... w allinonie jest wszystko co potrzebne (oprócz filmiku, zdaje się że trzeba któryś mieć)

3. Hmmm... to nie jest 3x27MB tylko te same 27MB możliwe do ściągnięcia z różnych miejsc... zaś 30MB na strategyplanet to pewnie pomyłka wynikająca z faktu, iż 1MB=1024kB ;). W każdym razie o ile mi wiadomo są tylko 2 wersje filmików, pełna - 27MB i ta dla modemowców -0,7MB.

___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Nie wiedzilem gdzie umiescic to pytanie ...

Czy sa a jezeli tak to skad mozna pobrac polskie latki/patche do heroes3(RoE/AB/SoD) ??
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Guinea (cytat):
Adam K. (cytat):

Czekam...


Hmmm... można wiedzieć na co?

Chyba na bana IP tudzież kasację posta :P

Acid następnym razem napisz że to Twój dopisek :PPP. Blob :).

No czymś trzeba zakończyć post :P
To chyba logiczne!!!
Podaj przykład jakim moge kończyć post!!!
A to ,,Czekam..." to ma znaczyć że ja odnosze się do wszystkich i czekam na posty :P
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Heh ale Wy tu szybcy jestescie :)

A znacie moze adres jakiejs stronki z artworkami z heroes ??
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 9 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Przeszukaj dokładnie Jaskinię - w dziale H3 szczególnie... a co do artworków z WoGa - chyba nie bardzo .... chociaż jest kilka dobrych rzeczy w dziale humor stronki WoGa :) - www.strategyplanet.com/homm/wog
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 9 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Ej!!!Na głównej stronie WoG pisze że ma aż 7 kampanii!!!Czy to prawda i jeszcze na tyle wyróżnić???Bo w grze są miejsca na 6 kampanii a jest 7???
Czekam na dalze posty :) ...

Acid: ja nic takiego nie widzę... gdzie żeś to wyczytał? Są cztery kampanie i na razie NIE MA planów na dalsze 3 (a miejsc jest faktycznie 7 - tak było w SoD i RoE)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 11 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Xian (cytat):
Nie wiedzilem gdzie umiescic to pytanie ...

Czy sa a jezeli tak to skad mozna pobrac polskie latki/patche do heroes3(RoE/AB/SoD) ??


Mogę zrobic, ale to trochę z tym zejdzie. To bardzo konieczne?

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

http://www.strategyplanet.com/homm/wog/img/wog/8level_1.jpg
http://www.strategyplanet.com/homm/wog/img/wog/battle.jpg


Czy jest możliwe tak zmienić wygląd jednostki???
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Avatar (cytat):
Xian (cytat):
Nie wiedzilem gdzie umiescic to pytanie ...

Czy sa a jezeli tak to skad mozna pobrac polskie latki/patche do heroes3(RoE/AB/SoD) ??


Mogę zrobic, ale to trochę z tym zejdzie. To bardzo konieczne?



Hmmm w sumie to znalazlem "jakies" latki na stronie Cenegii,tylko maly problem jest z ich sprawdzeniem ,bo aktualnie nie posiadam niczego zwiazanego z H3 ale juz gry zamowilem i w przyszlym tygodniu powinny do mnie dotrzec i sprawdze co i jak z nimi . Jezeli nie sprawi Ci to zbyt duzego klopotu to chyba wiekszosc by wolala miec zpatchowana gre.A jezeli sie myle to i tak dzieki za zainteresowanie :)

Pozdrówka
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 11 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Adam:
Można, ale nie o to chodzi. Te obrazy pochodzą jeszcze z pierwszych wersji beta WoGa jeszcze przed jego wydaniem i są od dawna nieaktualne - na pewno nie zobaczysz już takiego diamentowego smoka w grze... choć, tego o obecnym wyglądzie też nie zobaczysz :P

a co do tego skryptu, tak, o ile nic się nie zmieni, będzie w WoGu.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

A czy ten bohater Rion i te mapy(patrz w galerii strategyplatet) to też beta???(i te obiekty??)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 11 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

tak, wszystkie obrazy z galerii strategyplanet (OPRÓCZ czterech gif-ów z dowódcami i mithrilem) pochodzą z faz beta, ale większość z widzianych tam elementów weszła do gry. Ino nie wszystkie, czego przykładem jest właśnie wygląd diamentowego smoka.
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Czy żeby zainstalować WoG trzeba zmieniać tewszystkie ustawienia klawiatury niby jest napisan że na niektórych systemach idzie ale mogą wystąpić błędy chciałem się upewnić bo spróbował bym sam ale jak się nie uda to będe musiał instalować WoG od początku i przy patchach to samo a jeżeli wersja instaluje wersję 3.56 to patche pozostaną dwa 3.57 i 3.57f to dosyć dużo roboty tym bardziej że instalacja (chyba) przebiega dosyć długo.

AtakeeR:
A przecinki nie istnieją ?? (inna rzecz, że nie chce mi się ich tu wstawiać :P)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Acid Dragon (cytat):
tak, wszystkie obrazy z galerii strategyplanet (OPRÓCZ czterech gif-ów z dowódcami i mithrilem) pochodzą z faz beta, ale większość z widzianych tam elementów weszła do gry. Ino nie wszystkie, czego przykładem jest właśnie wygląd diamentowego smoka.

Taa...
Lecz jednostka Yeti może być włączona bo to w beta był



DOWÓDCA!!!
A kapłan wojny miał wyglądać jak smętny kosiaż itp.itd.
Jak mógłbyś to wyślij że jako z rozmów WSZYSCY chcemy Yeti,a z resztą są już animacje,Galaretka i być może(nocne efy i wilkołaki lub diamentowe golemy też mogą być*)

*Patrz;galeria marzeń


1. kapłan wojny NIE miał wyglądać jak smętny kosiarz
2. Yeti NIE może zostać wzłączony, bo go w wersji beta nigdy nie było. Powstała tylko jedna klatka animacji. To że Treupp na swojej stronie w dziale beta umieścił obrazek Yeti to jeszcze wcale nie oznacza, że Yeti był w wersji beta (oznacza to fakt, że Treupp pomylił się co do definicji fazy beta gry :P)
3. to, że ty, ja, wszyscy z forum, cała Polska czy nawet niektórzy (większość) członkowie WoG Teamu czegoś chcą NIE oznacza, że cokolwiek będzie włączone do WoGa. Inaczej mówiąc - chcieć to sobie możemy :P
4. to NIE jest miejsce na takie dyskusje - wszelkie posty kontynuujące ten wątej przy tym temacie będą usuwane.

PS. czy słowa 'NIE' są wyraźnie zaznaczone tym razem :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.