Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 8:27:53
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Avatar o układance coś (cytat):
...



Taktyki narazie nie mam :P , ale gdy będe miał czas to ją postaram sie opracować.




Układanka:
sw-sw-sw-se-se-nw
gdzie sw-południowo zachodni, se-południowo wschodni, nw-północno zachodni
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Hello!

To everybody who have downloaded (or plan to) from the Crypt my new map called Gelu's Legacy 2:

The scenario works well with my 3.57 but often crashes in 3.57f. :cry:

After a lot of testing done, it seems that ERM differs from one patch to another, even from one .exe version to another. While there's nothing I can do (aside from waiting for 3.58 and trying to update it then), and there's nothing wrong with your game or computer. :wink:

On the other hand, the map works perfectly with some versions of the latest patch.

I just thought you should know if any problems occur.


--Vlaad
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 13 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Thank's Vlaad! Will translate!

Vlaad, znany twórca map raczył nas odwiedzić :). Oto co napisał:

"Witam!

Do wszystkich, którzy ściągnęli (lub mają zamiar) z Krypty {Acid: odsyłam do najnowszych wiadomości w Jaskini} moją nową mapę pt. 'Gelu's Legacy 2':

Działa ona dobrze z wersją 3.57, ale dość często powoduje krytyczne błędy {crash} z wersją 3.57f.

Po przeprowadzeniu wielu testów, wydaje (mi) się, że ERM różnicuje się od jednego patcha do drugiego {Acid: to prawda}, a nawet od jednej wersji programu (.exe) do drugiej. Nie ma niczego, co mógłbym obecnie zrobić (oprócz czekania na 3.58 i wtedy - próbowania uaktualnienia mapy), ale z Waszymi grami czy komputerami jest wszystko w porządku {gdy występują te błędy}.

Z drugiej strony mapa jednak działa dobrze z niektórymi wersjami najnowszej wersji WoGa.

Pomyślałem, że dobrze by było, żebyście to wiedzieli, na wypadek gdyby u was wystąpiły jakieś problemy.

Vlaad"

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 14 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Witam, Acid Dragon. :D Thanks for the translation, and for "znany tworca map". I'm not really so "znany"... :oops:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 14 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Czy jest miejsce skad moge sciagnac plik h3wog.exe tyle, ze w wersji 3.56? Potrzeby mi ten plik, poniewaz chcialem grac w kampanie "Samarytanin", a ja mam wersje 3.57f i nie mam instalki do starszej wersji. Jakby ktos mi podal adres stronki z tym plikiem, albo przeslal mailem (spakowane rarem lub zipem pod adres Dre_1@poczta.onet.pl) bylbym bardzo wdzieczny. Wielkie dzieki


PS. Sorki, ze tak chaotycznie napisane :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 14 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Czy jest miejsce skad moge sciagnac plik h3wog.exe tyle, ze w wersji 3.56? Potrzeby mi ten plik, poniewaz chcialem grac w kampanie "Samarytanin", a ja mam wersje 3.57f i nie mam instalki do starszej wersji.



Najlepiej zrobisz jak ściągniesz tą kampanie z jaskini, jest ona gdzieś , ale nie wiem gdzie :P . Kampania ta jest juz pozbawiona błędów orginału.

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 14 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Niestety chociaz szukalem nie moglem znalezc tej kampanii, jakby ktos ja mial to bardzo bym prosil o podeslanie jej. Dzieki
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 15 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Jakim programem mozna zmienic jakies statystyki (tzn. imie, biografie, poczatkowe umiejetnosci) bohaterow w calej grze. Czy istnieje taki program?

NIE
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 15 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Anonymous a.k.a Dre_1@poczta.onet.pl (cytat):
Sorki, ze tak chaotycznie napisane :)


jasny gwint!
(w zasadzie to nie tyczy się TYLKO Ciebie, ale każdego fto tak tu pisuje!)

co to ma znaczyć???

napisane chaotycznie bo co?
bo nie umiesz zebrać myśli do qpy? napisać w 3 zdaniach czegoś sensownego???
bo masz wszystkich, którzy będą Twoje wypociny czytać, w d...żym poważaniu?
bo Ci się nie kce poświęcić 3 min na przeczytanie i ew. poprawienie tego coś napisał???

zauważ, że niemal KAŻDA prośba, pytanie, wątpliwość JEST czytana i w miarę możności spotkasz siakąś na nie reakcje

znaczy, że moderatorom KCE się i czytać te posty i odpowiadać, czasem kosztem szukania po necie, co każdy mógłby sobie sam zrobić!!!

a Ty, masz czas na kilka(naście?) godzin grania w kampanię, a NIE masz kilq minut na napisanie zbornej i logicznej wypowiedzi
wszak sam oceniasz ją jako "chaotyczną"

jakąż to samoocenę sobie wystawiasz, jaki ślad po Tobie tu zostaje?

zgroza...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 15 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Czy kampanie "Czas P-R-Z-Y-G-O-D-Y" to da sie przejsc? Ja probowalem cyba na wszystkie sposoby ale nie moglem jej przejsc. :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 16 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Jakim programem mozna zmienic jakies statystyki (tzn. imie, biografie, poczatkowe umiejetnosci) bohaterow w calej grze. Czy istnieje taki program?


Nie wiem czy wiesz, ale tym programem jest
Edytor map H3 :P


Inny Anonymous (cytat):
Niestety chociaz szukalem nie moglem znalezc tej kampanii, jakby ktos ja mial to bardzo bym prosil o podeslanie jej. Dzieki


A może podasz e-maila?? :wink: . Tak sie składa że mam tą kampnie :twisted:

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Podawałem już, ale podam jeszcze raz Dre_1@poczta.onet.pl . Bylbym bardzo Ci wdzieczny.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lipa



Dołączył: 18 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Nawet nie pytajcie skad bo i tak nie wiecie gdzie to jest ;)

Wysłany: 17 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

zgredzik (cytat):
Czy kampanie "Czas P-R-Z-Y-G-O-D-Y" to da sie przejsc? Ja probowalem cyba na wszystkie sposoby ale nie moglem jej przejsc. :(
Da się ją przejść, niestety w wersji 3.57f jest błąd.W tarkcie walki w pewnej krypcie powinny pojawić się jednostki.Niestety pojawiają się w każdej bitwie.Dawno jush znalazłem ten błąd nawet pisałem o nim na oficjalnym forum WoG-a, ale nie znalazło to odzewu :(.
___________
WoG-lik grasuje ;P
pomysły na skrypty słać na lipa_4@o2.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 17 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Podawałem już, ale podam jeszcze raz Dre_1@poczta.onet.pl . Bylbym bardzo Ci wdzieczny.


Niestety ale niemogę Ci przesłąć tej kampani :( , bo niemogę jej znaleźć. Zapytaj się kgoś od mapek może On będzie wiedział gdzie można znaleźć tą kampanie.

___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 17 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Misja 1 wog mam problem gdy już zostawię chłopa przy kamieniu i opuszcze dwie tury w miejscu \"do ukrycia\" to nie znikaja mi krzyżowcy z drogi do Twin Peaks a pokonać ich się nie da, pomóżcie co robić??? :?

Albo w złym miejscu zostawiasz chłopa, albo w złym miejscu idziesz się ukryć :P. Jakiej innej odpowiedzi się spodziewałeś?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 17 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

bloodmery: schowaj się w krzaki :D
___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 17 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Lipa (cytat):
Da się ją przejść, niestety w wersji 3.57f jest błąd.


A czy w w wersji 3.56 nie wyskakuje ten blad? Jak tak to sobie zainstaluje od nowa. :)
Błędu nie ma w wersji 3.57, instalowanie 3.56 jest bez sensu, gdyż nie zawiera ona wielu fajnych opcji 3.57 m.in nie ma dowódców.Tak, że wystarczy zainstalować wersję 3.57 (bez f)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Avatar



Dołączył: 10 października 2002
Posty: 164
Skąd: Eremit-Dru-Khar

Wysłany: 20 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Adam K. (cytat):

A path 3.58 to będzie można go wgrać jak ktoś ma 3.57f ???


Powiem ci w zaufaniu, że patch 3.58 (przynajmniej gdzieś przez parę miesiecy od premiery) będzie można wyłącznie zainstalować na wersję 3.57f. Inaczej się nie da. Więc głowa go góry!

p.s. A mail do ciebie się pomału pisze... 8)

___________
"Draculi i wszystkim wampirom, które kochałem..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 21 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Avatar (cytat):
będzie można wyłącznie zainstalować na wersję 3.57f. Inaczej się nie da. Więc głowa go góry!


Aha!A ten plik Allione co mamy NA SAMYM początku działu Download to on zawiera 3.57f
???

Acid: TAK
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Kertoip (cytat):
Ja nic nie podpowiem bo sam nie przeszłem tej misji :evil: , bo nie mogłem dołączyć do jednego bohatera koszmaru :( i go traciłęm w pierwszej turze :(


Co!?
Sorry...Ale jak się troche POGŁÓWKUJE jak to było w pierwszej misjii to jest ok :)
Jak np. Xsi ma dwie jaskinie rozbujników i od strony wschodniej MOŻA WEJŚĆ i kupić paru rozbujników i przy okazjii mieć 3 koszmary :)
(oczywiście po walce i jak ma się TEGO NIESZCZĘSNEGO pierwszego koszmaru :) )
Jak jakieśsą pytania dotyczące JAKIEJ kolwiek kampanii WoG,solucja,jak przejść obeliski z mnichami (mis się raz udało :P I save jak wgrałem komp no nowo że się wszystko kasuje to nie było >:( )
A co do kodów to są takie same jak w SoD.
A jak się zrobi wszytskie kampanie(tak jak ja :) )to jest piąta kampania Bunt Nekromanty i wszystko połączone z SoD bo właśnie SoD pozwala na tak fascynującą grę :D )
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 22 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Adam K.: Przeszedłeś wszystkie kampanie bez kodów?? :shock:
___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

mam prosbe moze mi ktos powiedziec co sie robi jak załanczam edytor map heroes 3 wog a ty poajwia mi sie bład o taki :ResourceManager::GetText could not find the ”text” resource ”ZcrGnO.txt” jak ktos wie co trzeba zrobic prosze o odpowiedz na mój nr gg oto on 4093725 jak ktos nie mam gadugadu to zapraszam na strone www.gadu-gadu.pl :P :lol: dzieki z góry pozdrawiam TIMTOM&WAX&Osama_bin_busz :) :D ;B
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Kertoip (cytat):
Adam K.: Przeszedłeś wszystkie kampanie bez kodów?? :shock:

Jasne!Najłatwiejsza była to ostatnie kampania In The Wake Of Goods :)
Po wszelkie porady do mnie!
Jeszcze nie znacie mojego mózgu :)
A więc jak ktoś ma problem to na forum lub na ampkochanecki@poczta.onet.pl
a jak bym nie odpowiedział to to znaczy że oś się z pocztą zieje :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 22 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Adam K. wszystkie odpowiedzi zamieszczaj na forum, bo wtedy skorzysta na tym więcej osób ,a Ty nie będziesz musiał wielokrotnie odpisywać na to samo :D
___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 listopada 2003     Mam pytanie/problem z WoG'iem Odpowiedz z cytatem

Mam problem z przejsciem Kampani "Czas Przygody". Zrobilem juz wszystko co moglem, zostalo mi tylko kilka misji ktorych w zaden sposob nie moge wykanac np. musze zabic jakiegos kolesia na L tylko ze jego nie ma na mapie, tak samo nie ma bialego klucznika na mapie, a lbo sa gdzies schowane i trzeba sie jakos do nich dostac. Moze ktos wie w jaki sposob?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.