Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 9:11:20
Autor Wiadomość
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 13 lutego 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

- Jestem wszakrze po zakonnych ślubach.. lecz Ty, istoto ponad lucka, jesteś mi też znana.. Jakkolwiek, Wszechmocny ze mną, i nie darzę Cię wstrętem, ni bojaźnią..-rzekł Eon do diabła z kuflem piwa w ręku.
- Pozwól mi w pokoju spocząć. - odrzekł po chwili milczenia.

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kriso



Dołączył: 8 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 lutego 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Wrrrrrrrrooooooooooouuuuuuuuaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Otworzyły się drzwi. Wszedł Kriso w grubym brązowym płaszczu. Witam szanowne towarzystwo! Z wyprawy dalekiej wracam. Z Piekła...
Nastała cisza.

___________
PRO AETERNA REI MEMORIA - QU WIECZNEJ RZECZY PAMIĘCI
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 14 lutego 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

- Ooooo!! *zakrzyknął zakrzyknął MiB, który już miał usiążś koło Eona*
- Byłeś waćpan w Piekle?? Jakoś nie poznaję Twej twarzy, moze powiesz w którym kręgu i jakześ się wydostał, bo trzeba o tym donieść Lucyferowi, coby sobie straże zaczął pilnować, bo tak być nie może, że ludzie po Piekle sobie wędrują, jakby to był lasek świerkowy przy nadmorskim kurorcie!!

*rzekł diabeł i podszedł do przybysza*

- A tak w ogóle- MiB mnie zwą, a waszmościa jak??

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 14 lutego 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

MiBie! Wstydziłbyś się! Kto to jest xten Lucek i dlaczego ponad nim skakałeś?!

*Ingi z szerokim uśmiechem dosiadł się z kuflem do gości*

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
AtakeeR



Dołączył: 7 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Mahakam

Wysłany: 19 lutego 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Wtem po niemalże miesięcznej nieobecności w oberży pojawia się ponownie AtakeeR z Mahakamu. Wielu stałych bywalców karczmy dziwi się, gdyż krasnolud jest dużo lepiej widoczny niż dawniej.
- Ech starzeje się, tracę eteryczność - to mówiąc poprawił wściekle niebieskie kudły wystające z jego wysłużonej zbroi płytowej. To również było dziwne - nigdy wcześniej nie rosło mu owłosienie.

Karczmarzu polej mi do kufla jOjOwego Mocnego, ostatnio piłem za dużo MBzM - wtem nastawił swój piękny, mithrilowy kufel, zdobiony runami.

Witaj MiBie - przywiozłem ci trochę MBzM, bo zapewne ci sięzapasy skończyły, wszakże ty masz iście diabelski apetyt (;)), tudzież pragnienie.

___________
Jam jest AtakeeR z Mahakamu
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 19 lutego 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Drzwi karczmy uchyliły sie lekko a w szpaże widać było parę fioletowych oczu.
To Lobo po długiej nieobecności postanowił wrócić i zakosztować w końcu trochę zasłużonego odpoczynku.
Nieśmiało, wolnym krokiem wkroczył do sali starając się unikać spojżeń biesiadników.
Tak dawno tu nie był, wiele się od tego czasu zmieniło i teraz czuł sie lekko zagubiony.Dosiadł się do stolika piekielników i Inghama po czym szepnął przechodzącemu obok Ilnessowi.

-Vitaj karczmażu, dawno nie witałem w te strony, znajdzie się może kufelek mniodq...a może czegoś mocniejszego.Przez tą Darkenę na abstynencję przeszłem, trza nadrobić zaległości.Hej!

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 28 lutego 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

-No ba! Trzymaj przyjacielu! - Oberżysta pchnął kufel po ladzie do Loba.
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Hisime zajrzała ostrożnie do oberży, ponieważ słyszała o różnych wyczynach tutaj się odbywających.

Jako, że nic aktualnie nie latało, czyli zagrożenie było zgoła minimalne, weszła do środka, obrzucając badawczym spojrzeniem wnętrze jak i gości.

Jej wzrok spoczął na postawnym i niebywale pociągającym diable.
Westchnęła cichutko pod nosem, a głośno przywitała się z e wszystkimi.

- Witajcie, czy i dla mnie znajdzie się jaki przedni a znakomity trunek?

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WorldDragon



Dołączył: 10 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: eeee tam, nieważne =]

Wysłany: 12 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

*Worlddragon popatrzył na Hisime i powiedział:
Napewno nasz Oberżysta Ilness znajdzie coś dla ciebie :D

Następnym jego ruchem było spojżenie na siebie ze zdziwieniem

Po paru takich ruchach smok wreszcie zaczął się zastanawiać jak wszedł do Oberży będąc smokiem :?: :?: ....

No tak :D to zaklęcie Necromanty Gil'a spowodowało, iż zmieniłem na chwilę swą postać, ale kolejną jest zagadką jak taki duży smok może sie zmieścić w Oberży....tego to ja już nie wiem
_____________________________________________________________
Veni, vidi, vici-Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem

gg2066188

___________
</post>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

- Dzięki smoku :)
isime raźno pomaszerowała do oberżysty, nie mogąc się powstrzymać przed rzuceniem okiem na diabła.
- Drogi Ilnessie, zaproponuj coś miłego . Uśmiechnęła sie uroczo i wyczekująco :)

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 12 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

*MiB pociagnął zdrowego łyczka ze swojego qfla i odstawił go na szynkwas. W tym momencie do karczmy weszła Hisime.
Diabeł zbadał wzrokiem cudowne zjawisko i aż mu się cieplej zrobiło :).
W tym samym momencie Hisime popatrzyła na niego, ich wzrok się spotkał, lecz diabeł odruchowo odwróćił głowę i zarumienił się. Oto bowiem piekielnik był... piekielnie nieśmiały ;).
Po dłuższej chwili MiB kontem oka znoof spojrzał na Hisime, lecz i tym razem spotkał jej wzrok, co jesio bardziej go speszyło*

- "Czyżby Ona ciągle Mnie obserwowała??" - pomyślał MiB- "Hmm, ciekawe skąd pochodzi, jaka jest. Kiedyś jush natknąłem się na Nią, ale nigdy nie mieliśmy okazyji wymienić swych poglądoof, porozmawiać... być może teraz nadaży się odpowiednia okazyja."

*MiB pochylił się nad swoim qflem, w którym tak naprawdę nic nie było i starał się unikać wzroku Hisime jak ognia. W tym samym czasie w głowie jego powstawały i upadały co raz to nowe pomysły jak by tu podejść do Hisime i rozpocząć rozmowę*

- "T6, jestem MiB, a Ty?? :lol: ??" - nie, to nie to- "T6 lala, co u Cię słychać, MiBek jestem, tutejszy osiłek i zabijaka, jeśli szukasz silnego, a w dodatku inteligętnego potworka, to właśnie On znalazł Ciebie :twisted: !!" - nie, to też nie to, nie pasuje to do mojego charakteru.

*I tak oto MiB pochylony nad pustym qflem rozmyślał nad czymś, nad czym w sumie zbyt wiele myśleć nie powinien ;) ...*

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 12 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Hisime spojrzała przez ramię na diabła dziwnie wtulającego się w kufel, odwróciła się i zapytała go: Może Ty mi cos pysznego polecisz?
Ach przepraszam, Hisime jestem" Wyciagnęła do niego rękę z miłym uśmiechem na ustach.

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 12 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

-Lobo, widzę, że zainteresowała cię Hisime! Zaiste...
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Gil



Dołączył: 22 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: ElDorado

Wysłany: 13 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Ilnessie, te pogawędki nie są wcale takie leniwie, wręcz są czynne! Co polecisz, głodny jestem......

________________
Bene Tele Mara

___________
efutebeoel - bez reszty oddany!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 13 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

*MiB usłyszał słowa Karczmarza, o Tym, coby Lobo ponoć Hisime się zainteresował i troszq go to zdziwiło, dyć to Lobo ma jush małżonkę... .
Gdy tak rozmyślał nad słowami Ilnessa, nagle usłyszał za swoimi plecami miły głos, pytajacy się o trunek. Gdy się obrócił zobaczył Hisime... . Serce zaczęło mu łomotać coraz szybciej i mnocniej. Zrobiło mu się nieprzyjemnie ciepło, cały jush nawet nie zaczerwienił się, ale spurpurowiał...*

- Polecam MBzM.

*MiB dosłownie wycedził bezuczuciowo te słowa i szybko odwrócił się od Hisime zpowrotem w stronę swojego qfla. Hisime popatrzyłą jeszcze na niego i również odwróciła swój wzrok od rozmówcy*

- "MiB, Ty stary tchórzu!! Stoi koło Ciebie piękna białogłowa, sama zaczyna rozmowę, a Ty taki numer odstawiasz!! Weź się wstydź!! Tyś jest diabeł, a trchórzysz przed kobietą i to nie w walce, a w rozmowie!! Ej Ty!! Bierz się w garść, odwróć się do niej i zacznij rozmoę na nowo!!" - słyszał MiB w swej rogatej głoofce.
*I tak też MiB zrobił- wziął sięw garść, zaczerpnął 2 głęboki oddechy i...*

- Przeraszam, nie chciałem być niemiły. Zwą Mnie MiB. A co do trunqw, to bardzo dobry jest Grenaturat i Krasnoludzkie Jasne Pełne, a także Miód z Zakątka, wedle receptury Babci Sulii.

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Slepy



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 15 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Po raz któryś z kolei tego dnia otworzyły się drzwi... Tym razem wdreptał przez nie przygarbiony troglodyta. Ślepy, widac od razu.

- Witam zebranych, piwko poproszę.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

- Ilnessie poproszę w takim razie Miód z Zakątka:)

_ Czy mogę się dosiąść, zwróciła się do diabła.

I nie czekając na odpowiedź usiadła naprzeciwko niego.

- Całkiem sympatyczne miejsce, rzuciła w eter i uśmiechnęła się do MiB'a.

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 16 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

- Tak, zaiste, miło tu.- rzekł MiB i popatrzył na Hisime.

- Oczywiscie, dopóki jakiś nieokrzesany diabeł nie zacznie palić mi Karczmy - rzekł żartobliwie Ilness i podał Hisime Miód z Zakątka.

- Ekhm, tak, oczywiście - MiB trochę się zazakłopotał- Hisime, ciekawe imię, sądząc po stroju i wyglądzie należysz do szlachetnej rasy elfów- nieprawdaż?? Co Cię sprowadza do Naszego Imperium??

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

- Długo obserwowałam Osadę zanim zdecydowałam się zawitać do niej. Uznałam ją za miejsce odpowiednie do zrelaksowania się i poznania wielu ciekawych istot. Powoli aklimatyzuję się w tym miejscu.
Cieszy mnie iż jest tu tak wiele przyjaznych postaci:)

Pociągnęła łyk Miodu i zamruczała z zadowolenia:)

- Mmmm wyborny miodek, dla takich chwil warto żyć:)
A Ty MiB'ie cóż tutaj porabiasz?

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 16 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

- hmm... cóż Ja tu robię... dobre pytanie. Oficjalnie to przyszedłem tu zbierać nowe dusze do piekła. Jednak nie mi ta praca pisana. Tak więc przesiaduję sobie tutaj i używam mojej małej władzy w piekle, do pomocy tutaj. Bo widzisz- Impy, choć małe-to jednak dosć zmyślne stworzonka ftóre w dodatq bardzo szybko i dokładnie konstruują wszelkie budynki, a że Imperium to miejsce ciągłych zmian, więc są One tu bardzo pomocne.
W czasie kiedy nie zajmuję się przygotowywaniem nowych budynqw dla IJB, to zwiedzam sobie, rozmawiam z mieszkańcami, czasem kogoś kosą postraszę, ale jestem pacyfistą raczej - to mówiąc MiB uśmiechnął się szeroko- tak, tak, diabeł pacyfista.

*MiB poziągnął łyczka ze swojego kufla, do któego chwilę wcześniej oberżysta dolał trunq (choć MiB nic nie zamawiał- oto przykłąd dbałości o klienta) i popatrzył na Hisime.*

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 17 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Eon powstał; spojrzał na mającą się ku sobie parę, następnie na całe zaciekawiające towarzystwo (Smok, Troglodyta czekający na kufel piwa, eteryczny Krasnolud - zaiste, kuriozalnych rozmiarów niepowszednie towarzystwo); aby następnie skierować swe kroki ku drzwiom z napisem 'Zakątek'.
___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Slepy



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 17 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Po zamówieniu kufla piwa, troglodyta począł "rozglądać się" po izbie.

- Czuję diabełka, to pewnie mój zacny kuzyn MiB, czyż nie? Zaiste to musi być on...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WorldDragon



Dołączył: 10 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: eeee tam, nieważne =]

Wysłany: 18 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

Hmm...

*Smok musiał sobie przygotować mowę, aby nie popsuć tego klimatu w oberży :wink:
-Ilnessie czy mógłbyś podać dla smoka, zamienionego przez Gil'a w Elfa jOjOwe mocne??-spytał wstając z krzesła...
-Tak :D Tylko jeśli możesz poczekaj chwilę mam coś do załatwienia-po czym odszedł, aby później wrócić z "alkocholem"

*Światowy rozglądał się chwilę, a następnie zagadał do Gil'a
-Witaj :D
-Cześć smoku
-Mógłbyś powtórzyć lub gdzieś zapisać mi słowa zaklęcia przemieniającego w Elfy??-spytał
-Oczywiście choć nie wiem po co ci te zaklęcie, podobno nie znasz się na magii...
-Nic nigdy nie wiadomo Vampirze :P
-Dobrze już mówię ci te zaklęcie...

*Gil zaczął intensywnie mysleć...
Wreszcie przypomniał sobie i zaczął dyktować dla Worlddragon'a:
-Imperiumandio cuntovensala doria de cuyno-wypowiedział

*Smok zaczął pisać
-Dzięki :D
-Nie ma za co-odparł

*Światowy odszedł...i przysiadł się do, któregoś z gości oberży

___________
</post>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 19 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

-Ty się, Lobo, nie wykręcaj małżonką :) - szepnął do przyjaciela.
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 marca 2004     Leniwe pogawędki Odpowiedz z cytatem

- Diabeł pacyfista zaiste brzmi ciekawie." Hisime zaśmiała się."
- Ilnessie drogi jeszcze jeen Miodek poproszę. " To powiedziawszy dopiła wyśmienity miód"
- Wypije jeszcze jeden miód i pójdę się przespacerować, w przeciwnym razie trzeba będzie mnie stąd siłą wyganiać:)

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.